26.03
15:00
TimoÄanin
TemniÄ 1924
0
0
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 0 | |||||||
26.03
15:00
Jedinstvo (B)
Radan
0
1
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
SinÄeliÄ
Timok
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Sloga (D)
RadniÄki (P)
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
26.03
15:00
RadniÄki (NP)
Odžaci
0
1
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
Banat
Cement
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
RadniÄki (Å )
Dolina
0
0
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
RadniÄki (SM)
Omladinac
3
1
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
VrŔac
BaÄka 1901
1
6
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 6 |
|
26.03
15:00
IMR
DorÄol
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
RadniÄki (NB)
Sopot
3
1
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
11:00
GSP Polet
RadniÄki (O)
1
2
|
26.03.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
26.03
14:30
Jedinstvo
Polet (LJ)
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 | |||||||
26.03
14:30
Mokra Gora
MaÄva
1
3
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 3 | |||||||
26.03
14:30
FAP
Jedinstvo Putevi
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 | |||||||
26.03
14:30
Smederevo 1924
Sloga (P)
0
2
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
26.03
14:30
Å umadija (A)
KaraÄorÄe
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 | |||||||
26.03
14:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å umadija 1903
2
0
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 0 | |||||||
26.03
14:30
Sloga (K)
Zvižd
1
0
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
26.03
15:00
FUD
Juhor
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
15:00
SFS Borac
Kosanica
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
ŽitoraÄa
Kopaonik
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
26.03
15:00
Svrljig
Äerdap
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
26.03
15:00
Pusta Reka
Balkanski
5
2
|
26.03.2016 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
BuduÄnost (O)
Jablanica
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 | |||||||
26.03
15:00
Nebeski Andjeli
BuduÄnost (P)
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
26.03
15:00
RadniÄki (K)
Proleter (BK)
3
2
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
BuduÄnost
Sloboda
0
0
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Kozara
Sloga
8
0
|
26.03.2016 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
RadniÄki (S)
Mladost (L)
2
1
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
Jedinstvo (BK)
RadniÄki Zrenjanin
0
2
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
26.03
15:00
Bratstvo 1946
RadniÄki (S)
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 | |||||||
26.03
15:00
BeÄej 1918
OFK Vrbas
0
0
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
OFK Mladost APA
Tisa (A)
1
2
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
Sloga (Ä)
Srbobran
4
1
|
26.03.2016 15:00 | 4 : 1 | |||||||
26.03
15:00
ŽAK
Zadrugar
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
26.03
15:00
Veternik
Kupinovo
2
2
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
Sremac
LSK LaÄarak
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
Crvena Zvezda
Hajduk (B)
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
26.03
15:00
Balkan
Zvezdara
0
2
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
26.03
14:30
Morava
GFK Jasenica 1911
1
2
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 2 | |||||||
26.03
14:30
RadniÄki 1926
Sloga
1
3
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
14:30
VGSK
Omladinac
2
0
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Gruža
RSK
1
0
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
26.03
14:30
BuduÄnost
RadniÄki (V)
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Ribnica
Zlatar
0
0
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
26.03
15:30
Morava 1918
OFK Bratstvo
6
0
|
26.03.2016 15:30 | 6 : 0 | |||||||
26.03
15:30
OFK Tekstilac
BuduÄnost
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
26.03
Blagotin
Vinogradar
1
1
|
26.03.2016 | 1 : 1 |
|
26.03
15:00
Trbunje
NS Tatko
3
0
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Polet
Pobeda
3
0
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 0 | |||||||
26.03
15:00
TopliÄanin
DobriÄ
5
0
|
26.03.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
26.03
15:00
Koprijan 1975
Morava
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 | |||||||
26.03
15:00
Zemljoradnik
Polet
4
2
|
26.03.2016 15:00 | 4 : 2 |
|
26.03
15:30
PoreÄ
Branik
1
0
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
26.03
15:00
Rgotina
OFK Knjaz
3
1
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 1 | |||||||
26.03
BSK
Vratarnica
9
1
|
26.03.2016 | 9 : 1 |
|
||||||
26.03
Mladost (S)
GrliŔte
1
3
|
26.03.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
Midžor
Sloga
0
1
|
26.03.2016 | 0 : 1 |
|
26.03
15:00
Zvezda
Padež
2
5
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
26.03
15:00
Spartak
Mladost
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
Tanasko RajiÄ
Zadrugar
5
0
|
26.03.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
26.03
15:00
Partizan (U)
Crvena zvezda
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
15:00
BAK
BuduÄnost (A)
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
26.03
15:30
Polet
Begej
2
0
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
15:30
Crvena zvezda
Mladost
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
15:30
Vojvodina 1928
Naftagas
2
0
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 0 | |||||||
26.03
15:30
Zadrugar
Banat
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.03
15:30
Roham
Kikinda 1909
0
1
|
26.03.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
15:30
RadniÄki 1911
Napredak
3
0
|
26.03.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
26.03
15:30
Mladost
Rusin
5
0
|
26.03.2016 15:30 | 5 : 0 | |||||||
26.03
15:30
GraniÄar (G)
Kordun
0
3
|
26.03.2016 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
15:30
Polet
BSK
0
0
|
26.03.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
26.03
15:30
TornjoÅ”
Sloga
1
4
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 4 | |||||||
26.03
15:30
Potisje
ObiliÄ
2
0
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
26.03
15:00
Partizan
Jedinstvo (M)
0
2
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
1. Maj Ruma
Podrinje
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
26.03
15:30
Vojvodina
Tvrdjava
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
15:30
Proleter
Sutjeska
1
0
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
26.03
15:30
OFK Sirig
Vinogradar
0
2
|
26.03.2016 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
26.03
15:30
OFK Futog
Sofeks
1
0
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:30
Å ajkaÅ” 1908
Susek
4
0
|
26.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
26.03
15:30
Mladost
Proleter
1
0
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
26.03
15:00
TEK Sloga
Napredak
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
Mladost (Ä)
OFK Borac
3
0
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
OFK Zabrežje
Å umadija
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Mladost (C)
Polet
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
26.03
15:00
Pionir
Zmaj 1953
3
2
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
26.03
15:00
VinÄa
Pudarci
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
26.03
15:00
Mladi borac
BuduÄnost
5
2
|
26.03.2016 15:00 | 5 : 2 |
|
26.03
14:30
Polet
Sloga (Ä)
8
0
|
26.03.2016 14:30 | 8 : 0 |
|
26.03
14:30
Lepenica
VinÄa
1
0
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
26.03
14:30
Soko
ŽelezniÄar
0
3
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
14:30
Jasen
Jedinstvo
2
3
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 3 |
|
26.03
15:00
RadniÄki Å abaÄki
MaÄva 2005
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
SinÄeliÄ
Drina
3
1
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
26.03
15:00
OFK JabuÄje
KaÄer
0
0
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Banjani
ZSK
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Pepeljevac
OFK Divci
0
2
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
26.03
15:00
Sloga (D)
BuduÄnost
1
2
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
Äava
Sloboda
0
4
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
26.03
15:00
MarÅ”iÄ
Kolonija
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
26.03
16:00
RadniÄki
GoÄ
1
0
|
26.03.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
26.03
15:30
Rudar (P)
Omladinski
1
0
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 0 | |||||||
26.03
15:30
Rudar (SR)
Omladinac
5
0
|
26.03.2016 15:30 | 5 : 0 |
|
26.03
16:30
BuduÄnost
VinoraÄa
0
3
|
26.03.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
26.03
15:30
Varvarin
Trudbenik
3
0
|
26.03.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
15:30
Kamenorezac 76
Rubin (DS)
2
0
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
26.03
15:00
Polet
Tempo
8
0
|
26.03.2016 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Pobeda 1976
Ratar
2
3
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 3 | |||||||
26.03
15:00
Gredetin
Feniks 2012
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
26.03
14:30
Marjan MB
Jedinstvo (G)
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
OFK BobiŔte
Jedinstvo (Å )
2
3
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 3 |
|
26.03
12:00
Mika AntiÄ
Glogonj
0
4
|
26.03.2016 12:00 | 0 : 4 |
|
26.03
15:30
Rastina 1918
OFK Metalac
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
26.03
Mitros
Borac (S)
4
1
|
26.03.2016 | 4 : 1 |
|
26.03
15:00
Jedinstvo
Iskra
2
3
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 3 |
26.03
15:00
Centar
Kabel - Å trand
2
1
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
26.03
14:30
Žitkovica
Vihor
2
2
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
26.03
14:30
Meteor
Mladost MG
0
0
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
26.03
15:00
DuŔan Silni
Mrovska
3
2
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
26.03
15:00
Majur
Proleter
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Milicionar
Cer
2
1
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
26.03
16:00
Grdica
Partizan
2
1
|
26.03.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
26.03
16:00
Brezova
Prilike
1
2
|
26.03.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
16:00
VoÄar
LFK Mladost
1
4
|
26.03.2016 16:00 | 1 : 4 |
|
26.03
15:30
Äoka
Jadran
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
26.03
16:00
OFK Burovo
Sloboda
0
1
|
26.03.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
26.03
15:00
OFK Borac
Radnik
2
1
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
26.03
14:30
Borjak 2013
Omladinac
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Stara ÄarÅ”ija
Sloboda 1948
4
2
|
26.03.2016 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
26.03
14:30
Mladost
Stevka Božurevka
2
1
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
26.03
14:30
Badince
Radnik 2013
1
2
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
14:30
Nomanica
Pomoravlje
1
2
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
14:30
Veternica
Gornje Krajince
3
0
|
26.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
26.03
14:30
Milanovo
JaŔunja
3
0
|
26.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Turekovac
Moravac
4
5
|
26.03.2016 14:30 | 4 : 5 |
|
26.03
15:00
Omladinac
Sremac
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
26.03
15:30
Padež
Dedina
2
3
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
26.03
15:30
Vratare
Konjuh
|
26.03.2016 15:30 |
|
|||||||
26.03
15:30
Pasjak 2013
KruŔevica
2
1
|
26.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
15:30
DuÅ”an RistiÄ
Pepeljevac 1947
|
26.03.2016 15:30 |
|
26.03
15:30
RadniÄki
Kom
1
2
|
26.03.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
26.03
14:30
Vlasenica
Sloboda (NG)
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Borac
Kozara
2
0
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Mladost
Sutjeska
7
0
|
26.03.2016 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Krupa
Drina HE
3
1
|
26.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Tekstilac
Zvijezda 09
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Sloboda (MG)
Leotar
4
2
|
26.03.2016 14:30 | 4 : 2 |
|
26.03
14:30
Sloga (D)
Ozren
2
1
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
LaktaŔi
Omarska
2
1
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
ModriÄa
Borac
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Župa
Sloga (S)
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
26.03
14:30
Napredak
Rudar
2
0
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Lokomotiva
Jedinstvo (BÄ)
0
0
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Glasinac 2011
Mladost (R)
1
0
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Podrinje
Jedinstvo (Br)
3
0
|
26.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
26.03
14:30
FSA
OFK Brdo
1
0
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
LijevÄe
Mladost
1
2
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
14:30
OFK LauÅ”
Karanovac
0
0
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
26.03
14:30
OFK Pridjel
Hajduk
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Polet 1926
NaŔa krila
5
4
|
26.03.2016 14:30 | 5 : 4 |
|
26.03
14:30
Guber
Bratstvo
4
1
|
26.03.2016 14:30 | 4 : 1 |
|
26.03
15:00
Bratstvo
Sloboda
0
2
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
26.03
14:30
Borac
Vrbas
1
0
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
26.03
14:30
ŽeljezniÄar
Rasavci
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
14:30
Radnik
PodgrmeÄ
2
1
|
26.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
26.03
16:00
Vilusi
Bratstvo
6
1
|
26.03.2016 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
26.03
16:00
Polet
Jablanica
6
0
|
26.03.2016 16:00 | 6 : 0 |
26.03
14:30
Zemun
ÄSK Pivara
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 | |||||||
26.03
14:30
BaÄka (BP)
SindjeliÄ
0
2
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 2 | |||||||
26.03
14:30
Loznica
Proleter
1
1
|
26.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
26.03
Una Fortuna 04
RadniÄki 2013
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
|
26.03
14:30
ObiliÄ
Ekonomist
0
1
|
26.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
26.03
15:00
Mladost
Banjaluka
0
3
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
15:00
Radnik Bumerang
Mostar
3
1
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
15:00
Gradina
SFK 2000
0
4
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
26.03
15:00
ModriÄa
Lokomotiva
2
1
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
26.03
Kolibri
ObiliÄ
0
0
|
26.03.2016 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
Polet
Trijumf
0
1
|
26.03.2016 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
Å umadija 1903
FruŔkogorac
8
0
|
26.03.2016 | 8 : 0 |
|
||||||
26.03
Lavice-DuboÄica
Jagodina
1
2
|
26.03.2016 | 1 : 2 |
|
26.03
11:30
Lokomotiva
Crvena zvezda
1
3
|
26.03.2016 11:30 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
13:00
Brodarac
Moravac Orion
1
0
|
26.03.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
26.03
12:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
2
1
|
26.03.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
12:00
Äelik
Sarajevo
3
4
|
26.03.2016 12:00 | 3 : 4 |
|
||||||
26.03
12:00
Rudar Prijedor
Travnik
4
2
|
26.03.2016 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
26.03
12:00
Slavija
Drina
0
0
|
26.03.2016 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Borac
Olimpic
7
2
|
26.03.2016 12:00 | 7 : 2 |
|
||||||
26.03
12:00
Radnik
Sloboda
1
0
|
26.03.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Vitez
Mladost
0
0
|
26.03.2016 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
ŽeljezniÄar
Velež
7
0
|
26.03.2016 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Rudar Prijedor
Å iroki Brijeg
2
1
|
26.03.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
12:00
Slavija
Äelik
1
1
|
26.03.2016 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
12:00
Borac
Zrinjski
0
0
|
26.03.2016 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Radnik
Sarajevo
3
1
|
26.03.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
12:00
Vitez
Travnik
5
0
|
26.03.2016 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
ŽeljezniÄar
Drina
3
0
|
26.03.2016 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Velež
Olimpic
1
0
|
26.03.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Mladost
Sloboda
1
3
|
26.03.2016 12:00 | 1 : 3 |
|
26.03
10:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
5
0
|
26.03.2016 10:00 | 5 : 0 |
|
26.03
10:00
ÄSK Pivara
Hajduk Junior
2
0
|
26.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
26.03
12:30
BuduÄnost
Rudar
3
0
|
26.03.2016 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Metalac (K)
Å umadija 1903
2
0
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
26.03
17:00
Voždovac
Policajac
6
0
|
26.03.2016 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
26.03
14:00
Jedinstvo
Žarkovo
1
3
|
26.03.2016 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
13:00
SindjeliÄ
IM Rakovica
3
0
|
26.03.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
14:30
Internacional
Kolubara
3
0
|
26.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
26.03
11:00
IMT
Turbina
5
0
|
26.03.2016 11:00 | 5 : 0 |
|
26.03
15:00
Omladinac
011
3
0
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
26.03
13:30
BSK BorÄa MO
Brodarac MO
5
3
|
26.03.2016 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
26.03
12:30
Bežanija MO
OFK Beograd MO
0
4
|
26.03.2016 12:30 | 0 : 4 |
|
26.03
10:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
1
0
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
Äelik
Sarajevo
0
1
|
26.03.2016 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.03
10:00
Rudar Prijedor
Travnik
2
0
|
26.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
Slavija
Drina
1
1
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
10:00
Borac
Olimpic
1
1
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
10:00
Radnik
Sloboda
1
0
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
Vitez
Mladost
1
2
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
10:00
ŽeljezniÄar
Velež
4
1
|
26.03.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
26.03
Velež
Hercegovac
1
1
|
26.03.2016 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
Romanija
Mladost (R)
|
26.03.2016 | : |
26.03
15:30
Brodarac
Real NiÅ”
5
0
|
26.03.2016 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
26.03
11:00
Novi Pazar
Spartak
0
2
|
26.03.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
26.03
12:00
Petar PuaÄa
Donji Srem
3
0
|
26.03.2016 12:00 | 3 : 0 |
|
26.03
12:00
Kikinda 1909
Dinamo 1945
2
1
|
26.03.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
12:00
RadniÄki (Z)
Mladost
7
0
|
26.03.2016 12:00 | 7 : 0 |
|
26.03
12:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
5
2
|
26.03.2016 12:00 | 5 : 2 |
|
26.03
14:00
Kolubara
Lokomotiva
0
3
|
26.03.2016 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
15:45
IM Rakovica
BorÄa
1
3
|
26.03.2016 15:45 | 1 : 3 |
|
26.03
09:00
IMT
PKB
0
8
|
26.03.2016 09:00 | 0 : 8 |
|
||||||
26.03
10:00
BuduÄnost
Trudbenik
0
0
|
26.03.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.03
14:00
Žarkovo
Milenium
1
2
|
26.03.2016 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
GSP Polet
RadniÄki (O)
1
4
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
26.03
18:00
Brodarac 1947
PKB Kovilovo
7
0
|
26.03.2016 18:00 | 7 : 0 |
|
26.03
10:00
Å ampion
RadniÄki Å abaÄki
2
0
|
26.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
12:00
Drina
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
4
|
26.03.2016 12:00 | 0 : 4 |
|
26.03
10:00
Banja
Zuce
2
1
|
26.03.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
13:00
Pinosava
Vinca
2
6
|
26.03.2016 13:00 | 2 : 6 |
|
||||||
26.03
13:00
Beograd 1929
Avala
4
0
|
26.03.2016 13:00 | 4 : 0 |
|
26.03
10:00
BuduÄnost
Jedinstvo
0
1
|
26.03.2016 10:00 | 0 : 1 |
26.03
Velež
Hercegovac
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
Romanija
Mladost (R)
0
1
|
26.03.2016 | 0 : 1 |
|
26.03
10:00
Petar PuaÄa
Donji Srem
7
0
|
26.03.2016 10:00 | 7 : 0 |
|
26.03
10:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
6
1
|
26.03.2016 10:00 | 6 : 1 |
|
26.03
10:00
Kikinda 1909
Dinamo 1945
1
1
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
10:00
RadniÄki (Z)
Mladost
4
0
|
26.03.2016 10:00 | 4 : 0 |
|
26.03
15:00
Kiker
Å umadija 1903
1
0
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
Pazar Juniors
Sloga
4
1
|
26.03.2016 15:00 | 4 : 1 | |||||||
26.03
13:00
Kosmet
Apolon
4
2
|
26.03.2016 13:00 | 4 : 2 |
|
26.03
10:30
Brodarac
BSK
2
1
|
26.03.2016 10:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.03
12:30
Dominus
Crvena zvezda
0
12
|
26.03.2016 12:30 | 0 : 12 |
|
26.03
12:30
BSK 1925
Lokomotiva
1
0
|
26.03.2016 12:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
15:00
RadniÄki (O)
Bežanija
4
0
|
26.03.2016 15:00 | 4 : 0 |
|
26.03
10:00
OFK Å abac
OFK OseÄina
7
0
|
26.03.2016 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
Drina
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
3
|
26.03.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
26.03
10:00
Srem J.
Borac O.
2
0
|
26.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
Novi Beograd
BuduÄnost D.
5
0
|
26.03.2016 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
13.maj
BASK
2
0
|
26.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
26.03
10:00
CFK
Subotica
4
0
|
26.03.2016 10:00 | 4 : 0 |
|
26.03
13:00
Hajduk
Palilulac
4
2
|
26.03.2016 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
26.03
12:30
SremÄica
Torlak
1
4
|
26.03.2016 12:30 | 1 : 4 |
|
||||||
26.03
13:00
Pionir
Zvezdara
7
0
|
26.03.2016 13:00 | 7 : 0 |
|
26.03
10:00
RadniÄki
Zadrugar
4
2
|
26.03.2016 10:00 | 4 : 2 |
26.03
10:00
Institut MK
Å umadinac
3
0
|
26.03.2016 10:00 | 3 : 0 | |||||||
26.03
10:00
Milutinac MK
Zmaj 1953
0
4
|
26.03.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
26.03
11:00
Kolibri
LevaÄ
3
1
|
26.03.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
26.03
10:00
Kolubara
Partizan
1
2
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.03
12:00
Voždovac
RadniÄki Obrenovac
1
0
|
26.03.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.03
08:30
Zemun
ÄukariÄki
0
3
|
26.03.2016 08:30 | 0 : 3 |
|
26.03
15:00
IMT
Bežanija
8
6
|
26.03.2016 15:00 | 8 : 6 |
|
||||||
26.03
16:15
Fer Plej 06
Srem Jakovo
0
3
|
26.03.2016 16:15 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
11:00
RadniÄki (NB)
BuduÄnost (D)
3
0
|
26.03.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
10:00
SindjeliÄ 2012
BSK 1925
1
1
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
10:00
Dominus
Studentski Grad
1
0
|
26.03.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
26.03
15:00
OLE
DIF
1
1
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.03
16:15
Ada
Internacional
1
0
|
26.03.2016 16:15 | 1 : 0 |
|
26.03
10:00
SremÄica
Milenium
3
0
|
26.03.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
26.03
08:30
Brodarac 1947
Lokomotiva (B)
1
4
|
26.03.2016 08:30 | 1 : 4 |
|
||||||
26.03
16:00
OFK Beograd (B)
PoŔtar
3
2
|
26.03.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
26.03
15:00
Fair Play 06
BSK
2
5
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
26.03
15:00
Teleoptik
Rad
1
10
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 10 |
|
||||||
26.03
15:00
Forza
Klub 11
2
2
|
26.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
26.03
15:00
011
OFK Beograd
0
4
|
26.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
26.03
19:00
Knjaževac
Zone Boys
100
81
|
26.03.2016 19:00 | 100 : 81 | |||||||
26.03
20:30
OKK Junior
Morava
117
77
|
26.03.2016 20:30 | 117 : 77 | |||||||
26.03
19:30
Dimitrovgrad
Rtanj
69
59
|
26.03.2016 19:30 | 69 : 59 |
26.03
19:00
Crnokosa
Student BB
78
83
|
26.03.2016 19:00 | 78 : 83 | |||||||
26.03
20:30
Å abac
Ub
78
95
|
26.03.2016 20:30 | 78 : 95 | |||||||
26.03
17:00
Zlatar
Polet
92
66
|
26.03.2016 17:00 | 92 : 66 |
26.03
17:00
Žarkovo
Slodes
83
92
|
26.03.2016 17:00 | 83 : 92 | |||||||
26.03
15:00
Vitez
Zvezdara
49
66
|
26.03.2016 15:00 | 49 : 66 | |||||||
26.03
12:30
Zemun
Milan TriviÄ
79
76
|
26.03.2016 12:30 | 79 : 76 |
26.03
20:00
Stara Pazova
Vrbas
77
71
|
26.03.2016 20:00 | 77 : 71 | |||||||
26.03
19:00
Akademik
RadniÄki
68
70
|
26.03.2016 19:00 | 68 : 70 | |||||||
26.03
21:00
Sloven
ŽelezniÄar
62
77
|
26.03.2016 21:00 | 62 : 77 | |||||||
26.03
19:00
Hajduk
Jedinstvo
82
87
|
26.03.2016 19:00 | 82 : 87 | |||||||
26.03
20:00
Kris Kros
Futog Tehnomer
66
70
|
26.03.2016 20:00 | 66 : 70 |
26.03
18:00
Sloga
Mladost
84
72
|
26.03.2016 18:00 | 84 : 72 |
|
26.03
19:00
Spartak
Konstantin
78
63
|
26.03.2016 19:00 | 78 : 63 |
|
||||||
26.03
19:00
Sloga
Jagodina
105
62
|
26.03.2016 19:00 | 105 : 62 |
|
||||||
26.03
18:00
Vojvodina Srbijagas
VrŔac
63
72
|
26.03.2016 18:00 | 63 : 72 |
|
||||||
26.03
19:00
Napredak Rubin
Mladost
66
83
|
26.03.2016 19:00 | 66 : 83 |
|
26.03
17:00
Dynamic BG
Pirot
79
55
|
26.03.2016 17:00 | 79 : 55 | |||||||
26.03
18:00
Zlatibor
Sloboda
78
71
|
26.03.2016 18:00 | 78 : 71 | |||||||
26.03
18:30
NiÅ”
Napredak
54
80
|
26.03.2016 18:30 | 54 : 80 | |||||||
26.03
19:00
Dunav
Beko
78
77
|
26.03.2016 19:00 | 78 : 77 | |||||||
26.03
19:00
Plana
Srem
89
81
|
26.03.2016 19:00 | 89 : 81 | |||||||
26.03
19:00
Proleter
Mladost
82
89
|
26.03.2016 19:00 | 82 : 89 |
26.03
20:00
Kakanj
Å iroki
87
68
|
26.03.2016 20:00 | 87 : 68 |
|
||||||
26.03
20:00
Spars
Mladost
79
62
|
26.03.2016 20:00 | 79 : 62 |
|
||||||
26.03
20:00
Leotar Swisslion
Igokea
60
74
|
26.03.2016 20:00 | 60 : 74 |
|
26.03
20:00
GraÄanski
Radnik BN Basket
90
75
|
26.03.2016 20:00 | 90 : 75 |
|
||||||
26.03
20:00
Sloboda
BoŔnjak
94
86
|
26.03.2016 20:00 | 94 : 86 |
|
||||||
26.03
20:00
Zrinjski
Student
84
59
|
26.03.2016 20:00 | 84 : 59 |
|
26.03
19:00
Bratunac
Sutjeska
79
83
|
26.03.2016 19:00 | 79 : 83 |
|
||||||
26.03
19:00
Borac
Student
53
79
|
26.03.2016 19:00 | 53 : 79 |
|
||||||
26.03
19:00
HEO
Rogatica
61
50
|
26.03.2016 19:00 | 61 : 50 |
|
||||||
26.03
19:00
Prijedor
Kozara
83
46
|
26.03.2016 19:00 | 83 : 46 |
|
||||||
26.03
19:00
Slavija 1996
Drina BiraÄ
72
84
|
26.03.2016 19:00 | 72 : 84 |
|
26.03
16:00
Ljubovija
Pazar
62
46
|
26.03.2016 16:00 | 62 : 46 | |||||||
26.03
14:00
Duga
Gimnazijalac
72
48
|
26.03.2016 14:00 | 72 : 48 |
26.03
Crvena zvezda
Vrbas Medela
74
71
|
26.03.2016 | 74 : 71 |
1:0
|
26.03
ŽelezniÄar
Mladost
58
90
|
26.03.2016 | 58 : 90 |
|
||||||
26.03
M-015
LA Basket
55
66
|
26.03.2016 | 55 : 66 |
|
||||||
26.03
MIX
Lazarevac
|
26.03.2016 | : |
26.03
Å abac
ŽelezniÄar
28
32
|
26.03.2016 | 28 : 32 |
|
||||||
26.03
OseÄina
Student
58
44
|
26.03.2016 | 58 : 44 |
|
||||||
26.03
MIX
Mladost 014
|
26.03.2016 | : |
26.03
20:00
Mladost
TopliÄanin
1
3
|
26.03.2016 20:00 | 1 : 3 |
26.03
Antena
GraÄac
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
Užice
Napredak 037
3
2
|
26.03.2016 | 3 : 2 |
|
||||||
26.03
Drina
FAP Livnica
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
Partizan 2012
Putevi
3
2
|
26.03.2016 | 3 : 2 |
|
||||||
26.03
Lotus
Partizan
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
|
26.03
BeÄej
Hercegovina
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 | |||||||
26.03
Mladost-Expans
Proleter
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 | |||||||
26.03
Kulpin
Dunav Volley
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 | |||||||
26.03
Srem
Vrbas
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 | |||||||
26.03
Futog
Vojvodina 2
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 |
26.03
Rudar
KaraÄorÄe
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
Jedinstvo
BMR PetlovaÄa 1947
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
Å umadija
Mladenovac
1
3
|
26.03.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
16:40
Lucky Star
VGSK
1
3
|
26.03.2016 16:40 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
16:00
Zaslon
Loznica
3
1
|
26.03.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
26.03
15:00
GraÄanica
Knez Lazar
1
3
|
26.03.2016 15:00 | 1 : 3 | |||||||
26.03
14:00
Rudar
GoÄ
3
0
|
26.03.2016 14:00 | 3 : 0 | |||||||
26.03
ZveÄan
Kneginja Milica Trstenik
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 | |||||||
26.03
TehniÄar
Ribnica 2
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
26.03
18:00
PelagiÄevo
ModriÄa Optima
2
3
|
26.03.2016 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
26.03
18:00
Majevica
GradiŔka
3
0
|
26.03.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
18:00
Crvena zvijezda
MagliÄ
1
3
|
26.03.2016 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
18:00
Tempo
Drina
3
2
|
26.03.2016 18:00 | 3 : 2 |
|
26.03
19:00
Jedinstvo
Metalac Takovo
3
0
|
26.03.2016 19:00 | 3 : 0 | |||||||
26.03
20:00
Smederevo Carina
Borac
2
3
|
26.03.2016 20:00 | 2 : 3 | |||||||
26.03
19:00
Jagodina
Spartak
0
3
|
26.03.2016 19:00 | 0 : 3 | |||||||
26.03
20:00
BavaniŔte
VA 014
3
0
|
26.03.2016 20:00 | 3 : 0 |
26.03
NIS Spartak 2
Jedinstvo 2
1
3
|
26.03.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
Žabalj Volej
Mladost
2
3
|
26.03.2016 | 2 : 3 |
|
||||||
26.03
Vrbas
Omladinac
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
Eaton Srem Tempo 2
Ruma
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
VrŔac
Odbojka 013
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
|
26.03
17:00
Tutin Dalas
Gimnazijalac
0
3
|
26.03.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
14:30
Trstenik
Crnokosa
3
1
|
26.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
Borac
Putevi Trendteks
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
16:00
Ekonomac
Mokra Gora
3
1
|
26.03.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
13:00
Zlatibor
Tara
1
3
|
26.03.2016 13:00 | 1 : 3 |
|
26.03
Spartak
Sterija
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
Lazarevac
Mali Zvornik
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
26.03
Roda
Å umadija
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
Mladi Radnik
Srbijanka 014
2
3
|
26.03.2016 | 2 : 3 |
|
||||||
26.03
Zaslon
Ub
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 |
|
26.03
18:00
Vranje
Bor
3
0
|
26.03.2016 18:00 | 3 : 0 |
26.03
12:00
Hajduk Veljko
Bor II
3
0
|
26.03.2016 12:00 | 3 : 0 |
26.03
Vollejstar
NIS Spartak 3
0
3
|
26.03.2016 | 0 : 3 | |||||||
26.03
Panonija
Senta
|
26.03.2016 | : | |||||||
26.03
KI 0230
Äoka
3
1
|
26.03.2016 | 3 : 1 |
26.03
18:00
Jahorina
Balkana
3
0
|
26.03.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
18:00
Stakorina
HE Drini
1
3
|
26.03.2016 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.03
18:00
Hercegovac
Slavija
0
3
|
26.03.2016 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
26.03
18:00
Crvena zvijezda
MagliÄ
3
2
|
26.03.2016 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
26.03
18:00
LaktaŔi
Glasinac
3
0
|
26.03.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
26.03
Futog
AS
3
0
|
26.03.2016 | 3 : 0 |
26.03
19:00
Crvena zvezda
Apatin
33
24
|
26.03.2016 19:00 | 33 : 24 |
|
||||||
26.03
19:00
Jabuka
Jedinstvo
28
25
|
26.03.2016 19:00 | 28 : 25 |
|
||||||
26.03
19:00
Hercegovina
ŽSK
25
25
|
26.03.2016 19:00 | 25 : 25 |
|
||||||
26.03
19:00
Metalac
Kikinda
19
22
|
26.03.2016 19:00 | 19 : 22 |
|
||||||
26.03
19:00
Banatski Karlovac
Lavovi BP
27
25
|
26.03.2016 19:00 | 27 : 25 |
|
26.03
19:00
Jastrebac
Jagodina
26
24
|
26.03.2016 19:00 | 26 : 24 | |||||||
26.03
19:00
ORK Bor
Vranje 1957
23
20
|
26.03.2016 19:00 | 23 : 20 |
26.03
19:00
Mladost
Prva Petoletka
24
24
|
26.03.2016 19:00 | 24 : 24 | |||||||
26.03
16:00
Arilje
Metalac
34
30
|
26.03.2016 16:00 | 34 : 30 | |||||||
26.03
18:00
Priboj
Napredak
10
0
|
26.03.2016 18:00 | 10 : 0 |
|
26.03
19:00
Crvenka 2
RadniÄki 1958
31
31
|
26.03.2016 19:00 | 31 : 31 |
|
||||||
26.03
19:00
Mladost
Mladost TSK
31
30
|
26.03.2016 19:00 | 31 : 30 | |||||||
26.03
19:00
BeoÄin
RadniÄki (JT)
27
25
|
26.03.2016 19:00 | 27 : 25 |
|
||||||
26.03
19:00
Nova Pazova
KljajiÄevo
40
26
|
26.03.2016 19:00 | 40 : 26 | |||||||
26.03
19:00
Slavija
Srem SM
27
32
|
26.03.2016 19:00 | 27 : 32 | |||||||
26.03
19:00
Hajduk
Sivac
29
30
|
26.03.2016 19:00 | 29 : 30 |
|
||||||
26.03
19:00
Potisje Pleteks
Vojvoda Stepa
34
24
|
26.03.2016 19:00 | 34 : 24 |
|
26.03
13:00
Prva Iskra BariÄ
Jedinstvo 1974
27
28
|
26.03.2016 13:00 | 27 : 28 |
26.03
19:00
Maglaj
VogoÅ”Äa
20
22
|
26.03.2016 19:00 | 20 : 22 |
|
||||||
26.03
19:00
Zrinjski
IzviÄaÄ
37
32
|
26.03.2016 19:00 | 37 : 32 |
|
||||||
26.03
19:00
Sloga
Krajina
17
16
|
26.03.2016 19:00 | 17 : 16 |
|
||||||
26.03
19:00
Bosna
Prijedor
29
26
|
26.03.2016 19:00 | 29 : 26 |
|
||||||
26.03
19:00
Äelik
Konjuh
30
31
|
26.03.2016 19:00 | 30 : 31 |
|
||||||
26.03
19:00
Igman
Bosna
0
10
|
26.03.2016 19:00 | 0 : 10 |
|
||||||
26.03
19:00
GradaÄac
Derventa
32
29
|
26.03.2016 19:00 | 32 : 29 |
|
||||||
26.03
19:00
GraÄanica
Sloboda
41
27
|
26.03.2016 19:00 | 41 : 27 |
|
26.03
18:00
Bijeljina
Mladost
24
23
|
26.03.2016 18:00 | 24 : 23 |
|
||||||
26.03
18:00
Hercegovac
GoliÄ Å ariÄ
26
33
|
26.03.2016 18:00 | 26 : 33 |
|
||||||
26.03
18:00
Leotar
Drina
28
26
|
26.03.2016 18:00 | 28 : 26 |
|
||||||
26.03
18:00
Kotor VaroÅ”
Lokomotiva
35
29
|
26.03.2016 18:00 | 35 : 29 |
|
||||||
26.03
18:00
Slavija
Hercegovina
27
25
|
26.03.2016 18:00 | 27 : 25 |
|
26.03
16:30
Spartak Vojput
Partizan
24
24
|
26.03.2016 16:30 | 24 : 24 | |||||||
26.03
18:30
Metaloplastika
Vojvodina
24
21
|
26.03.2016 18:30 | 24 : 21 |
26.03
JugoviÄ
ŽelezniÄar 1949
29
18
|
26.03.2016 | 29 : 18 |
|
||||||
26.03
Požarevac
RadniÄki
31
32
|
26.03.2016 | 31 : 32 |
|
||||||
26.03
Morava
Rudar
24
21
|
26.03.2016 | 24 : 21 |
|
26.03
19:00
Mokra Gora
TopliÄanin
24
24
|
26.03.2016 19:00 | 24 : 24 | |||||||
26.03
18:00
Crvenka
Dinamo
22
21
|
26.03.2016 18:00 | 22 : 21 | |||||||
26.03
20:00
Zlatar
Vrbas
35
30
|
26.03.2016 20:00 | 35 : 30 |
26.03
21:00
Petrovaradin
Sloven
20
31
|
26.03.2016 21:00 | 20 : 31 |
|
||||||
26.03
17:00
Jadran
Vrbas
21
32
|
26.03.2016 17:00 | 21 : 32 |
|
26.03
20:00
Rogatica
Mira
19
29
|
26.03.2016 20:00 | 19 : 29 |
|
||||||
26.03
20:00
BihaÄ
Zrinjski
28
21
|
26.03.2016 20:00 | 28 : 21 |
|
||||||
26.03
20:00
Krivaja
Goražde
30
24
|
26.03.2016 20:00 | 30 : 24 |
|
||||||
26.03
20:00
Grude
Lokomotiva
42
20
|
26.03.2016 20:00 | 42 : 20 |
|
||||||
26.03
20:00
IzviÄaÄ
Ilidža
27
25
|
26.03.2016 20:00 | 27 : 25 |
|
||||||
26.03
20:00
Katarina
Jedinstvo
19
36
|
26.03.2016 20:00 | 19 : 36 |
|
26.03
18:30
Naisa
RadniÄki
30
28
|
26.03.2016 18:30 | 30 : 28 |
|
26.03
18:00
Minaqua Vojvodina
KuÄevo
33
26
|
26.03.2016 18:00 | 33 : 26 |
|
||||||
26.03
18:00
Medicinar
Sloga
36
37
|
26.03.2016 18:00 | 36 : 37 |
|
26.03
Banjica
Beograd
8
11
|
26.03.2016 | 8 : 11 |
Banjica 3.
|
||||||
26.03
Å abac
Nais
12
8
|
26.03.2016 | 12 : 8 |
Nais 4.
|
26.03
TaÅ”
BeÄej
17
11
|
26.03.2016 | 17 : 11 |
1:0
|
||||||
26.03
ŽAK
Valis 93
8
23
|
26.03.2016 | 8 : 23 |
0:1
|
26.03
Novi Beograd 011
Vojvodina
4
4
|
26.03.2016 | 4 : 4 |
|
||||||
26.03
VraÄar
TaÅ” 2000
10
7
|
26.03.2016 | 10 : 7 |
|
26.03
17:00
LeteÄi Holandjanin
Viking
7
1
|
26.03.2016 17:00 | 7 : 1 | |||||||
26.03
19:30
Telep
Tvrdjava
1
1
|
26.03.2016 19:30 | 1 : 1 |
26.03
18:30
Ivanjica
Metalac Kolorado
2
1
|
26.03.2016 18:30 | 2 : 1 |
|
26.03
21:00
Dolap
Bor
4
3
|
26.03.2016 21:00 | 4 : 3 |
26.03
SAS
TFK
6
4
|
26.03.2016 | 6 : 4 |
|
26.03
Ekonomist
Akademac
7
3
|
26.03.2016 | 7 : 3 | |||||||
26.03
20:00
Rota
Gurgusovac
3
0
|
26.03.2016 20:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.03
20:00
Ozren
BabuŔnica 2011
9
2
|
26.03.2016 20:00 | 9 : 2 |
|
26.03
18:00
Mostar SG
Leotar
9
3
|
26.03.2016 18:00 | 9 : 3 |
|
||||||
26.03
17:00
Seljak
Brotnjo Premier SK
0
4
|
26.03.2016 17:00 | 0 : 4 |
|
26.03
15:00
Tango
SofiÄ Konjic
3
2
|
26.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
26.03
20:30
Kaskada
Bosna Kompred
3
1
|
26.03.2016 20:30 | 3 : 1 |
|
26.03
14:15
Handy United
Grocanski
5
1
|
26.03.2016 14:15 | 5 : 1 |
|
||||||
26.03
16:15
Intelektualac
Euromotus
0
8
|
26.03.2016 16:15 | 0 : 8 |
|
||||||
26.03
21:15
TMF
Kolubara
4
2
|
26.03.2016 21:15 | 4 : 2 |
|
||||||
26.03
18:15
Samo pravo
Ekonomist
3
7
|
26.03.2016 18:15 | 3 : 7 |
|
26.03
19:00
Deus
Kopernikus
5
0
|
26.03.2016 19:00 | 5 : 0 | |||||||
26.03
20:15
FON
Flash BeÄej
4
0
|
26.03.2016 20:15 | 4 : 0 | |||||||
26.03
20:30
NiÅ” 92
Ekonomac
1
9
|
26.03.2016 20:30 | 1 : 9 |
26.03
13:00
Vojvodina
BRK Crvena zvezda
|
26.03.2016 13:00 | : |
26.03
13:00
GAT Dukes
Blue Dragons
43
6
|
26.03.2016 13:00 | 43 : 6 |
|
||||||
26.03
14:40
SBB Vukovi
Legionaries
48
12
|
26.03.2016 14:40 | 48 : 12 |
|