24.10
17:00
Vojvodina
RadniÄki 1923
3
1
|
24.10.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
18:45
Crvena zvezda
RadniÄki (N)
1
0
|
24.10.2021 18:45 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
TSC
Partizan
1
3
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
24.10
17:00
MaÄva
IMT
1
1
|
24.10.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:00
OFK BaÄka
Zlatibor
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
24.10
14:30
Tisa
Dinamo 1945
4
0
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
24.10
13:30
RaÄevac
SuŔica
0
0
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
13:30
RSK
TrepÄa
4
1
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
24.10
14:30
Zvezdara
Teleoptik
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
12:00
Studentski grad
RadniÄki (NB)
1
2
|
24.10.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
24.10
13:30
TimoÄanin
GFK DuboÄica
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
13:30
OFK Brzi Brod
PÄinja
0
1
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Vlasina
Trayal
0
0
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
13:30
RadniÄki (P)
Hajduk Veljko
3
0
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
24.10
14:30
Mladost
Omladinac FAM
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Polet
Crvena zvezda (VS)
2
2
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Crvena zvezda (RS)
Sloga
6
0
|
24.10.2021 14:30 | 6 : 0 |
|
24.10
10:00
Index
Podunavac
2
0
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Donji Srem 2015
RadniÄki (Å )
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
24.10
14:30
StaniÅ”iÄ
Senta
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
14:30
Preporod
BaÄka (P)
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 | |||||||
24.10
14:30
NjegoÅ”
Mladost (T)
0
5
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 5 | |||||||
24.10
14:30
Hercegovac
Mladost (BP)
4
6
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 6 |
24.10
10:00
Torlak
OFK Mladenovac
3
1
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
24.10
13:30
BuduÄnost
KoriÄani
3
2
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Polet
Sloboda
3
0
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Bane 1931
KaraÄorÄe
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Å umadija (T)
Gruža
2
1
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
24.10
13:30
Polimlje
Polet (T)
2
4
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
13:30
Jedinstvo (K)
Zlatar
5
2
|
24.10.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
1
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Savinac
FAP
4
3
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
13:30
Omladinac
Parmenac
6
1
|
24.10.2021 13:30 | 6 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Prijevor
Jasen
0
0
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Sloboda
Polet (LJ)
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
24.10
13:30
OFK Divci
Vrelo Sport
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
Ribnica
0
1
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
ŽelezniÄar
Drina
2
2
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
24.10
13:30
OFK Napredak
Pomoravlje 1946
0
2
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Mladi borac
Sloga 33
0
2
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Äerdap
OFK Mihajlovac
1
6
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 6 |
|
24.10
13:30
Delijski Vis
Jedinstvo (GM)
0
2
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
OFK Napredak 1929
Mladost (M)
3
2
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Bukovik
OFK NiÅ”
2
1
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Aluminijum
Pukovac
0
2
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Mladost (B)
Morava
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Rudar
NaŔa krila 1936
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
MaloŔiŔte
Orljane
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
24.10
13:30
Jedinstvo
Pusta Reka
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
OFK Alakince
SFK Morava
0
1
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
ŽitoraÄa
Nebeski Andjeli
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Moravac Orion
Radan
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Äekmin
Plantaža
3
0
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
24.10
11:00
SFS Borac
Župa
2
2
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
13:30
Sloga (M)
KuŔiljevo
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Jedinstvo (M)
Orlovi
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
LevaÄ
Gradina
4
0
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
OFK Lugomir
Trstenik PPT
1
3
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
24.10
13:30
OFK 019
Zvezda
7
1
|
24.10.2021 13:30 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
Tanasko RajiÄ
Äerdap
1
0
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
OFK Slatina
Dunav
0
1
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Sloga
Ozren
1
3
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
24.10
14:00
BuduÄnost (G)
RadniÄki (S)
6
1
|
24.10.2021 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Rusin
Kordun
3
3
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 3 | |||||||
24.10
14:00
Borac 46
NaŔa Zvezda
1
3
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
14:00
RadniÄki 1918
BuduÄnost (M)
4
1
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
24.10
15:00
Petrovaradin
OFK Futog
0
1
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Tatra
Jedinstvo
2
0
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
24.10
15:00
JugoviÄ
Dinamo
1
0
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
15:00
ŽSK
TSK
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
24.10
14:30
Dolovo
Partizan (G)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:30
BuduÄnost (A)
Dolina
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Stari TamiÅ”
Vulturul
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 | |||||||
24.10
14:30
HajduÄica
Partizan (U)
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
14:30
Potporanj
Jedinstvo SteviÄ
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Jugoslavija
Spartak 1911
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
24.10
14:00
Sloga
Sremac (D)
2
1
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Napredak
RadniÄki
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Sremac (V)
Partizan
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Sremac (DeÄ)
Borac (M)
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Hajduk
GFK Sloven
0
1
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jadran
Ljukovo
0
0
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac (K)
Podrinje
3
6
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 6 |
|
24.10
14:30
ÄurÄin
TornjoÅ”
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 | |||||||
24.10
14:30
BaÄka
ObiliÄ (NK)
6
2
|
24.10.2021 14:30 | 6 : 2 | |||||||
24.10
14:30
ObiliÄ (Z)
Jadran
5
2
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 2 |
24.10
14:30
Radnik
BaÄinac
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Osipaonica
Sloga
1
6
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 6 | |||||||
24.10
14:30
SASK
GlavaÅ”
8
3
|
24.10.2021 14:30 | 8 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
Podunavac
5
0
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Borac 1932
1
4
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladi radnik 1940
PetliÄ SD 026
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
24.10
14:30
Trnava
Mladi rudar 1954
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Prvi srpski ustanak
ŽSK
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Jasenica
Lokomotiva
1
5
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
14:30
Omladinac (D.R.)
Å umadinac 1913
1
3
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Banja 1957
BSK
4
2
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Marjan
Badnjevac
5
0
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Sloga (M)
Plaskovac
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
24.10
14:00
Polet
KljuÄ
5
4
|
24.10.2021 14:00 | 5 : 4 |
|
||||||
24.10
11:00
MiloŔevo
Rudna Glava
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
Mala Vrbica
Urovica
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:30
Kumarevo 65
Jedinstvo (G)
0
7
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 7 |
|
||||||
24.10
14:30
ZloÄudovo
Umac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost
Donja Lomnica
3
3
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
VuÄje
Progres
4
0
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
24.10
14:30
Sloga
Mladost 1959
0
1
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Moravac
Sloboda
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
ŽelezniÄar
Milanovo
0
1
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo (B)
Veliko Trnjane
2
0
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Real
BSK
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
BobiŔte
OFK Morava
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
24.10
13:30
Rad
Jastrebac
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Moravac
RadniÄki 1924
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Zemljoradnik
Polet
5
1
|
24.10.2021 13:30 | 5 : 1 | |||||||
24.10
13:30
BaliÄevac
Svrljig
3
4
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 4 | |||||||
24.10
13:30
Naisus 1977
RadniÄki 1947
11
1
|
24.10.2021 13:30 | 11 : 1 |
24.10
15:00
OsniÄ
OFK Rtanj
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Omladinac
Rudar (P)
4
1
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
FSU Kraljevica
GraniÄar
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
RadniÄki 1946
Kosovo
3
0
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Velika Jasikova
Midžor
0
3
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
15:00
Sloga
Å ljivar
3
0
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
24.10
14:00
Vinogradar
Kupci
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
BoŔnjane
Trudbenik
1
2
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga (L)
Parunovac
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Jastrebac (VÅ )
Rubin
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga (D)
Äitluk
2
2
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
14:00
13. April
TemniÄ 1924
1
5
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
14:00
SebeÄevac
Sloga (Ä)
1
3
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
24.10
14:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
0
0
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Vojvodina (B)
Mladost (BD)
3
6
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 6 |
|
||||||
24.10
14:00
ŽFK Banat
Napredak
0
0
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:00
ŽAK
Polet
1
2
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Banat
ASK
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Borac
Delija
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
24.10
13:30
BuduÄnost (M)
Kolare
3
2
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
BuduÄnost (Ä)
Partizan (M)
6
2
|
24.10.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Javor
Moravac 2015
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Juhor (G)
Rudar (SR)
2
1
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Dragocvet
Rudar (St)
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Sloga
Mladi Borac
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Morava
Napredak
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
OFK Juhor 2016
GFK Tabane
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
24.10
14:30
Sirakovo
ObiliÄ
2
4
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
14:30
BuduÄnost (V)
Vihor
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Sloga (L)
Mladost (R)
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Å apine
ŽelezniÄar
4
2
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Rudar (Kr)
KrilaÅ”
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
24.10
14:00
ŽeljuŔa
Vladimir DurkoviÄ
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Gnjilan
Zadrugar
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Napredak
Pobeda
1
1
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:30
Mladost
Dimitrije TucoviÄ
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
OFK BuduÄnost
Krtinska
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
18:00
BSK 1926
Beljina
6
1
|
24.10.2021 18:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Omladinac
BuduÄnost (Z)
9
2
|
24.10.2021 14:30 | 9 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
LisoviÄ 1977
Turbina
5
1
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 1 |
|
24.10
14:30
BoleÄ
ZaklopaÄa
4
0
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
VrÄin
SUF Dubona
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Rabrovac
Dunavac
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Pudarci
SUF KovaÄevac 1956
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Podunavac
Velika Krsna
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Å umadija 1962
KaluÄerica 1969
2
0
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
24.10
14:30
Heroj Polet
Umka
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Hajduk
Dunav
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Posavac TiŔma
Å eÄeranac Ada
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:30
Srem
PKB Kovilovo
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Balkan Mirijevo
Milutinac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
24.10
15:00
Å umadinac
Jedinstvo
3
0
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Pobeda 1926
Kolonija
3
1
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Kutlovo
Sloga (D)
2
1
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Zastava
Slavija
0
1
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
24.10
14:30
ZSK
Toplica
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Dimitrije TucoviÄ
TrliÄ
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost (D)
Iskra
4
2
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
KaÄer
OFK OseÄina
2
0
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Banjani
Proleter
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
24.10
13:30
RadniÄki 1936
Mladost
0
0
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Vulkan 1963
Planinac 1933
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Morava
RadniÄki 2020
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Palilulac
Proleter
4
2
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Äegar 1946
Omladinac
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Stevan NeŔticki
Crvena zastava
3
2
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
24.10
15:00
DragaÄevo
Spartak 1976
2
0
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Morava
Slatina
3
2
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Prilike
Jedinstvo
5
1
|
24.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
GoruŔica
OvÄar
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
15:00
VoÄar
Kej
0
2
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
24.10
15:00
Orlovac 1932
Jedinstvo (GG)
1
0
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Zadrugar
Mladost
4
3
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 3 | |||||||
24.10
15:00
Donja Vrbava
Napredak
2
2
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Rudar
Ozrem
2
3
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
24.10
14:00
Zvezda
Tavnik
0
3
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Omladinac (NS)
OFK Progorelica
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Proleter
Ribnica
1
1
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
KoŔtampolje
OFK Ras
1
3
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Ibar
Mladost (V)
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost
Mataruge
2
1
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo 2017
Napredak
2
2
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
24.10
14:00
Jedinstvo (MZ)
Cer
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Hajduk Stanko
Drina
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Rudar
GuÄevo 1929
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga
KaraÄorÄe
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Jedinstvo (Å )
Majur
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
RadniÄki (Kl)
Lipolist
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Vidojevica
Podrinje
1
1
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Milan OrliÄ
RadniÄki (Ko)
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
24.10
13:30
Plavi Tok
SeÄica
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
OFK Kotroman
Jedinstvo
2
1
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Bakionica
Polet
2
4
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
13:30
AvijatiÄar Vranjani
Ježevica
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
24.10
13:30
PeruÄac
Rampa
4
1
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Lazarica
Sloga
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Crnokosa
ViŔesava
2
2
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
13:00
Prvi partizan
Tara
1
5
|
24.10.2021 13:00 | 1 : 5 |
24.10
14:00
Äelik
Lugina
0
3
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
14:00
FSU Južna pruga
Mladost (B)
1
6
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
14:00
RadniÄki 2021
Levosoje
0
3
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Pavlovac
Mladost (S)
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BSK Bujanovac
Vihor
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
24.10
Spartak
DobriÄ
1
4
|
24.10.2021 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
Akademija 10
Partizanski put
5
2
|
24.10.2021 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
Polet
Borac
2
2
|
24.10.2021 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
Jug Bogdan
OFK Kosanica
0
2
|
24.10.2021 | 0 : 2 |
|
24.10
14:00
Oskar
Rudar
4
3
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 3 | |||||||
24.10
12:00
Moravac
Ropotovo
2
3
|
24.10.2021 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Morava
Mineralac
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
11:00
DraÄiÄ 2018
Jadar 2013
1
3
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
Milenko PavloviÄ
Lukavac
3
0
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Mali korak
Stari drugari
2
3
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
Rakac Stave
OFK Povlen
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
KoteŔica
TeŔnjar
3
1
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
24.10
14:30
GraniÄar
Hajduk
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost
BSK
5
2
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Polet
Zadrugar
7
0
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Aleksa Å antiÄ
Omladinac (B)
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Omladinac (D)
Dinamo 1923
5
1
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
TerekveÅ”
Kula
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
24.10
14:00
Omladinac
Župski biseri
6
1
|
24.10.2021 14:00 | 6 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Polet 57
Donji Kopaonik
4
1
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Borac
14. Oktobar
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Stari Trstenik
Vinogradar
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
24.10
14:30
Glogonj
Proleter (M)
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Omladinac (D)
Omladinac 1927
10
2
|
24.10.2021 14:30 | 10 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
BSK BavaniŔte
Unirea
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
RadniÄki (B)
Mladost (V)
5
0
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Pobeda
Mundial
9
0
|
24.10.2021 14:30 | 9 : 0 |
|
24.10
14:30
Å arbane
JoŔeva
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:30
ÄuÄuge
Crvena Jabuka
4
3
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 3 | |||||||
24.10
14:30
OFK Paljuvi
Mladost (V)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
0
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Ratkovac
Polet (DL)
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Sovljak
Omladinac (K)
5
0
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo (M)
Pambukovica
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
NepriÄava
Polet (T)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
24.10
14:30
PSK Putinci
FruŔkogorac
0
6
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 6 |
|
||||||
24.10
14:30
Napredak
GraniÄar (O)
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Hajduk 1932
KruŔedol
1
4
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
14:30
Å umar
Rudar
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
ÄSK Äortanovci
Polet
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost
Srem
2
4
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 4 |
24.10
14:00
Potisje
Mladost
2
2
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
14:00
MSK
Lehel
6
0
|
24.10.2021 14:00 | 6 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Naftagas
Partizan
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
RadniÄki 1911
Zadrugar
3
3
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Gradnulica
TamiÅ”
2
2
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK StajiÄevo
Tisa 1933
6
1
|
24.10.2021 14:00 | 6 : 1 |
|
24.10
11:00
Badince
Å umadija
4
5
|
24.10.2021 11:00 | 4 : 5 |
|
||||||
24.10
11:00
JaŔunja
Rudar 1973
1
1
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:30
Velika Reka
Luk
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Antimon
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Jelav
TE GuÄevo
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Prva Iskra
7. Juli
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Studenac
Mladost (DB)
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
24.10
14:00
Jedinstvo
Rojkovac
1
4
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 4 | |||||||
24.10
14:00
Munja
Posavina
4
2
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Duboko
Partizan
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Rvati
Pobednik
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
24.10
13:30
Sloga
Rudar
2
4
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 4 | |||||||
24.10
13:30
Pomoravlje
RadniÄki
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
24.10
13:30
SinÄeliÄ
15. Avgust 1950
0
1
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
24.10
14:30
Busije
BUSK
4
0
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
13. maj
Dedinje
1
5
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
14:30
Å umadinac
Velika MoŔtanica
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Bežanija
Novi Beograd
0
1
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Zmaj Novi grad
Borac
1
3
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
20:00
Rekreativo 011
Železnik 1930
1
1
|
24.10.2021 20:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:30
Bratstvo
KFK Ravna gora
0
1
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Avala 1939
LepuŔnica
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Minel
OFK Crvenka
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Sveti Stefan
Resnik
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Mladi proleter
OFK Lug 2020
3
1
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Pinosava
Palilulac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
24.10
11:00
Kragujevac
Divostin
2
3
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Bagremar
21. oktobar
3
4
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Žeželj
Seljak
4
3
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Äava
Stanovo 1941
0
3
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
DobraÄa
Jadran
1
8
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 8 |
|
24.10
14:30
Å umadija
Partizan
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
KaraÄorÄe
Mladost (R)
3
1
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
24.10
13:30
Mladost (G)
Mladost (D)
4
2
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
VinoraÄa
Mladost (K)
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Trnava
Morava
1
5
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
13:30
Osaonica
Å antarovac
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Mladost (T)
Ursule
4
1
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Vinogradar
Bratstvo
3
0
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
24.10
11:00
TreŔnjevica
Borac
2
2
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
VenÄani
Å amot
1
3
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
Gorski Car
Å umadinac
0
3
|
24.10.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Tulež
Mladost (J)
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
B 2000
Kopljari
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost (R)
Kalipolje
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
24.10
14:30
Slavija (P)
BaÄka (D)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost
Kulpin
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
MagliÄ
Orlovi
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Krivanj
TvrÄava
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
NeŔtin
Slavija (B)
7
1
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 1 |
|
24.10
14:00
Gorki
Mladost
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost (Z)
PetlovaÄa
2
2
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladi borac
BuduÄnost (PD)
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Napredak
Sloboda
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Omladinac
Stojan Lazarac
0
3
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Torpedo
Sloga
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:00
Borac
Gruža
2
1
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo (G)
Granit
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo (D)
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Apolon 2018
PopoviÄi Vrnjci
7
0
|
24.10.2021 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Studen Vitez
Jovo Kursula
1
5
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
24.10
14:00
Lazac
Mlada krila
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
MiloÄajac
Kraljevo Hajduk
5
2
|
24.10.2021 11:00 | 5 : 2 |
|
24.10
14:00
OFK Letnjikovac 1983
VlaÅ”iÄ
0
3
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
DumaÄa
Jevremovac
0
0
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Sloga (M)
Dobrava
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
PriÄinoviÄ
Sloga (K)
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Dobrava Žabar 2020
Mladost (PP)
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
14:00
TreŔnjevka
Mrovska
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Å ipurske livade
5
0
|
24.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
24.10
13:30
Novoselac
Mladost
1
0
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
13:30
VrtiŔte
Sloga 1948
2
1
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Mezgraja
Sloga (DT)
2
4
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
13:30
Real NiÅ”
Jasenovik 2018
8
5
|
24.10.2021 13:30 | 8 : 5 |
|
||||||
24.10
13:30
Mramor
Supovac
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Standard 2021
Spartak
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:00
Proleter
Napredak
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Roham
1. Oktobar
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
SU PodgrmeÄ
Omladinac
2
3
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 3 |
|
24.10
15:00
Remont
Planinac
5
1
|
24.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
MrŔinci
Gavrilo Princip
2
0
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Lugovi
GauÄosi
3
1
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Malba
ÄaÄak 94
0
0
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
BuduÄnost
Gladijator
4
2
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Prijatelji
Vujan
|
24.10.2021 11:00 |
|
24.10
14:30
Dizel
Napredak (B)
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladi Borac
Polet (V)
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Napredak 1934
BariÄ
5
0
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
BSK 1931
Mlava (B)
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Beli Orao
LjubiÄevo
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
24.10
14:30
Mlava (ML)
Soko
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Integral
Zadrugar 1947
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo (S)
Jasenovac
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Manastirica
7
0
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Napredak (S)
Pobeda 1953
4
0
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
24.10
11:00
Veliki Suvodol
Mladost (PR)
0
1
|
24.10.2021 11:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Lokomotiva
Rongo Siti
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Sloga
Mladost (MS)
1
2
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
24.10
11:00
Rutevac
Tempo
6
2
|
24.10.2021 11:00 | 6 : 2 | |||||||
24.10
11:00
Ratar
Sloga
0
4
|
24.10.2021 11:00 | 0 : 4 | |||||||
24.10
13:30
Crvena zvezda
Napredak 2012
1
2
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
24.10
11:00
Borac
OFK Sloga
3
2
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 2 |
24.10
14:30
Badljevica
Lunjevac
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Godomin
Proleter 1947
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
BuduÄnost
Landol
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Jezava
Crvena zvezda
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Stari Hrast 2018
Skobalj
0
5
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 5 |
|
24.10
14:00
Bratstvo
Brezova
0
3
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga
Bjelica
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
DeviÄi
Jelica
5
0
|
24.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Gradina
Vrelo
4
2
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 2 |
|
24.10
14:30
TromeÄa
HorgoÅ” 1911
1
6
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
14:30
Äoka
Hajduk
6
1
|
24.10.2021 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Å ampion
Jedinstvo (M)
5
0
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Tisa
Slavija
7
1
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Jadran
Jedinstvo (SK)
2
5
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 5 |
|
24.10
10:00
FruŔka Gora
ObiliÄ 1993
0
4
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Erdevik 2017
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo
LSK LaÄarak
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
GraniÄar (K)
Srem
2
0
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
GraniÄar (A)
Hajduk
1
6
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
14:00
BSK
OFK BikiÄ
0
4
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
24.10
13:30
Jablanica
Backovac Junajted
2
3
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
13:30
Lunjevica
Ozremica
1
7
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
13:30
Takovski Ustanak
Omladinac
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Å ilopaj
FC Stella Rossa
2
5
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
24.10
13:30
Brezak
VelereÄ 94
0
5
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
24.10
13:30
Semedraž
Majdan
4
3
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 3 |
|
24.10
10:00
Koprijan
Sloga 1980
0
3
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
Jastrebac 1979
Arbanasce
0
1
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Lepaja 2018
Omladinac 1977
2
1
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
24.10
15:00
Žednik
Hajduk 1950
1
3
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
15:00
Solid
Äantavir
2
0
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Udarnik ViŔnjevac
PaliÄ
6
1
|
24.10.2021 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Lokomotiva
Bikovo
0
1
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
24.10
14:30
Banat (D)
Borac (VS)
6
1
|
24.10.2021 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Vitorul
Ratar
0
1
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
KaraÅ” (K)
Å evac
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
GraniÄar
KaraÅ” (J)
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Banat (I)
Partizan
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Omladinac
Dunav
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
24.10
14:30
BuduÄnost 1948
Bukovac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Pobeda
Beli Orlovi
2
0
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
24.10
11:00
Marina Kutina
Grkinja
3
0
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
24.10
14:30
Proleter
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
4
4
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 4 | |||||||
24.10
14:30
Pobeda
Slavija
1
7
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
14:30
EÄÅ”eg
Mladost
3
5
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 5 |
|
24.10
14:30
OFK Sikole
Vrelo
3
5
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 5 | |||||||
24.10
14:30
Mladost
OFK TamniÄ
2
5
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 5 |
24.10
13:30
KladuŔnica
Omladinac
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Lokomotiva
KoÄa AnÄelkoviÄ
6
2
|
24.10.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
24.10
11:00
Gorobilje
TreŔnjica
3
5
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 5 | |||||||
24.10
14:00
Dobrinjac
GlumaÄ
2
1
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
24.10
14:00
Padež
Modrica
2
1
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Naupare
Žabare
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Bukovica
Rasina
1
3
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
Kapidžija
4
0
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Mudrakovac
MakreŔane
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Dedina
Konjuh
3
3
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
24.10
15:00
Vinogradar
ObiliÄ
15
0
|
24.10.2021 15:00 | 15 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Sloga
Äenej
4
0
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac
MiletiÄ
1
4
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
Moskva
BaÄka
1
4
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Hajduk
Proleter
4
1
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Susek
Hajduk (G)
3
2
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
OFK Sirig
Titel
5
0
|
24.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Hajduk (Ä)
ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:00
Sloven
Lovac
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
24.10
14:00
Proleter
Jedinstvo 2014
1
2
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
KSK Konak 1926
Zlatica
1
7
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
Sloga
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
24.10
14:00
Proleter
Belo Polje
2
7
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 7 | |||||||
24.10
14:00
Crvena zastava
LjubiniÄ
0
6
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 6 | |||||||
24.10
14:00
Sloga
Rekreativo
4
5
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 5 |
24.10
11:00
Mladost (Z)
Provo 2015
5
2
|
24.10.2021 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Skupljen 2013
Petrovac 74
1
4
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
11:00
Verko
Hajduk
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Bobovik
Polet
0
2
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo 2014
Torpedo
2
1
|
24.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:30
OFK Borac
VraniÄ
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Veliki Borak
OFK Boždarevac
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
24.10
15:00
Hajduk 1936
Azbest
0
0
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Bukorovac
Kremenac
4
1
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Å umadija
Borba
1
1
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Jovanovac
Apolon 4
3
1
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
24.10
14:30
Morava (S)
Morava (M)
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost 1925
Stubal
0
2
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
ZgodaÄica
Å umadija
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
24.10
14:30
Magnohrom
Stara ÄarÅ”ija
3
2
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Borac (A)
Partizan (V)
3
3
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 3 |
|
24.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Mladost 1977
0
0
|
24.10.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Gradac
OFK OraŔje 1960
3
0
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
24.10
15:00
Donji Petrovci
Jedinstvo
4
2
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Borac
FruŔkogorac
2
4
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
15:00
Polet
Hrtkovci
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
24.10
15:00
Vojvodina
Borac
3
0
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Car UroÅ”
Planinac
2
1
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (M)
1
0
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
24.10
14:00
Jedinstvo (R)
Sport
3
0
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Polet
PIK
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
14:00
TeleÄka
Dinamo
4
1
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
24.10
13:30
Mladi radnik
Dražmirovac
4
2
|
24.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Omladinac
Dobra Voda
6
1
|
24.10.2021 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Kolonija
Mladost
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
5
0
|
24.10.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Belica
DomaÄin
1
4
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
24.10
19:00
Strelac 001
BuduÄnost 1995
2
0
|
24.10.2021 19:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Vukona
OFK Takovo
1
2
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Zvizdar 2012
Tulari
0
3
|
24.10.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
Vrelo
Dokmir
1
0
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
11:00
Gunjevac
Brezovica
1
5
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
24.10
14:30
Jednota
Bratstvo
6
2
|
24.10.2021 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Napredak
Jedinstvo (M)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Omladinac
Borac
2
2
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (lj)
2
4
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
14:30
GraniÄar
OFK Bingula
4
2
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 2 |
|
24.10
14:30
BSK
ISK Izvor
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Istok 63
Borac 1950
4
2
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Mladost
Polet
3
1
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
24.10
14:30
Jedinstvo
PotoÄac
7
2
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Heroj
Hajduk
5
1
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 1 |
|
24.10
14:00
Sloga
OFK RadniÄki
0
1
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
24.10
14:00
Mladost
OFK Polet
7
0
|
24.10.2021 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Proleter
Mladi radnik
1
1
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Å umadinac
Strmovo
3
1
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
24.10
14:30
Borac 2016
BaŔtovan 2015
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
14:30
Žika MarkoviÄ - UÄa
Mladost 1970
5
2
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Ram
RadniÄki
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Sloga TOP
Kumane
1
3
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Pek
Polet
0
1
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
24.10
11:00
MurgaÅ” 2012
Tamnava
3
1
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
Trnjaci 2021
OFK Stublenica
4
0
|
24.10.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Kolubara (LP)
Brgule
3
0
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
24.10
14:30
Mladost 1936
Mladost (CK)
7
0
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 0 |
|
24.10
14:30
Morava
Å FU Derbi 2016
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Napredak
Mladost (DL)
0
3
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
24.10
14:00
BabajiÄ
Napredak
0
0
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Borac
Rubribreza
4
1
|
24.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
IzviÄaÄ
Stepanje
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost
Kolubara
0
4
|
24.10.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
24.10
10:00
BuduÄnost (M)
Bliznak-MedveÄica
3
1
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Borac (V)
Polet (SD)
5
1
|
24.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Vukovac 98
Vrelo
2
1
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
24.10
11:00
BSK 1924
Napredak
3
0
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Radnik
Stig (MC)
1
5
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
24.10
14:30
Rapid
Banatul
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Dobrica
JanoŔik
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
24.10
10:00
Gornja Trnava 1938
Jarmenovci
5
0
|
24.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
KrÄevac 04
BuduÄnost MI
0
3
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
Junkovac
Radoje DomanoviÄ
2
3
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
24.10
14:30
Napredak 2021
TrgovaÄki
0
6
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 6 |
24.10
11:00
Zadrugar
Metaloplastika 2006
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
Partizan
CuljkoviÄ
6
3
|
24.10.2021 11:00 | 6 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
Varna
Jelen
2
3
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
24.10
11:00
Mladost Slatina
Rankovac
1
1
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
MetliÄ
BojiÄ
6
0
|
24.10.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
MiŔar
Korman
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
ZablaÄe
Mladost Svileuva
4
2
|
24.10.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Borac BTG
Jedinstvo
4
1
|
24.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
Sava
Rudar
5
1
|
24.10.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
24.10
14:30
Sloga Vitez
Sloga (D)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Pobeda
Proleter 1932
11
1
|
24.10.2021 14:30 | 11 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Zemljoradnik 1932
Vojvoda Milenko
1
6
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 6 |
|
24.10
14:30
Napredak
Moravac 1933
11
1
|
24.10.2021 14:30 | 11 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Margum
Sopot
4
1
|
24.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Dunavac
Mip Majdan
2
1
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
24.10
10:30
Stolice
Mladost (B)
5
4
|
24.10.2021 10:30 | 5 : 4 | |||||||
24.10
10:30
Jadar
Hajduk
1
3
|
24.10.2021 10:30 | 1 : 3 | |||||||
24.10
10:30
Sloga
Jadar 07
4
3
|
24.10.2021 10:30 | 4 : 3 | |||||||
24.10
10:30
Granit
Borac
2
1
|
24.10.2021 10:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
10:30
Vuk
GradiliŔte
2
0
|
24.10.2021 10:30 | 2 : 0 |
24.10
14:30
BeloŔevac
BujaÄiÄ
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
16:15
Mladost
Zadrugar
7
1
|
24.10.2021 16:15 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Ribnikar
Sloga GoriÄ
5
1
|
24.10.2021 14:30 | 5 : 1 |
|
24.10
11:00
MisaÄa
Vrbica
3
3
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
24.10
14:30
UmÄari
OFK Mladost
1
3
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
GroÄanski fudbalski klub
Hajduk
1
2
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
24.10
14:30
Sloga
Udarnik
1
3
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
BSK
BuduÄnost
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Proleter
7
2
|
24.10.2021 14:30 | 7 : 2 |
|
24.10
13:30
Resavac
Resavski Despoti
0
1
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Resava
Napredak
7
4
|
24.10.2021 13:30 | 7 : 4 |
24.10
14:30
OFK Slavija
Vrbovac
0
3
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 3 | |||||||
24.10
14:30
Zeppelin 026
Drugovac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Kolarac
Petrijevac
2
3
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
24.10
10:00
SFK Glogovac
PSS-192
0
0
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
24.10
13:00
Radnik
Å iroki Brijeg
1
2
|
24.10.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
13:00
PosuŔje
ŽeljezniÄar
2
0
|
24.10.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
24.10
19:30
Tuzla City
Borac
1
1
|
24.10.2021 19:30 | 1 : 1 |
24.10
14:30
Sloboda
Zvijezda 09
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
24.10
14:30
TOÅ K
Rudar
1
0
|
24.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
24.10
14:30
Mladost
OFK Titograd
2
0
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
24.10
14:00
Komovi
Brskovo
1
0
|
24.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Polimlje
Petnjica
3
2
|
24.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
24.10
15:00
Orjen
Budva
0
2
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Otrant Olympic
ObiliÄ
0
1
|
24.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Hajduk
LovÄen
3
1
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
3
1
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
24.10
15:00
OFK NikÅ”iÄ
Zora
4
0
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Internacional
Ilarion
3
0
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
15:00
Iskra 2
Drezga
3
2
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Olympico
Adria
2
1
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Crvena stijena
Polet Stars
2
1
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Karioke
Zabjelo
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
15:00
Ribnica
Ilarion 2
4
0
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
24.10
15:00
Brentford
Leicester City
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
17:30
Manchester United
Liverpool
0
5
|
24.10.2021 17:30 | 0 : 5 | |||||||
24.10
15:00
West Ham United
Tottenham Hotspur
1
0
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
24.10
13:30
Barnsley
Sheffield United
2
3
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 3 | |||||||
24.10
16:00
Nottingham Forest
Fulham
0
4
|
24.10.2021 16:00 | 0 : 4 |
24.10
21:00
Atletico Madrid
Real Sociedad
2
2
|
24.10.2021 21:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
16:15
Barcelona
Real Madrid
1
2
|
24.10.2021 16:15 | 1 : 2 | |||||||
24.10
18:30
Real Betis
Rayo Vallecano
3
2
|
24.10.2021 18:30 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Sevilla
Levante
5
3
|
24.10.2021 14:00 | 5 : 3 |
24.10
17:30
Stuttgart
Union Berlin
1
1
|
24.10.2021 17:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
15:30
Kƶln
Bayer 04 Leverkusen
2
2
|
24.10.2021 15:30 | 2 : 2 | |||||||
24.10
19:30
Bochum
Eintracht
2
0
|
24.10.2021 19:30 | 2 : 0 |
24.10
12:30
Atalanta
Udinese
1
1
|
24.10.2021 12:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
15:00
Fiorentina
Cagliari
3
0
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Hellas Verona
Lazio
4
1
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 1 | |||||||
24.10
20:45
Inter
Juventus
1
1
|
24.10.2021 20:45 | 1 : 1 | |||||||
24.10
18:00
Roma
Napoli
0
0
|
24.10.2021 18:00 | 0 : 0 |
24.10
15:00
Lens
Metz
4
1
|
24.10.2021 15:00 | 4 : 1 | |||||||
24.10
15:00
Lorient
Bordeaux
1
1
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
20:45
Olympique Marseille
PSG
0
0
|
24.10.2021 20:45 | 0 : 0 | |||||||
24.10
17:00
Monaco
Montpellier
3
1
|
24.10.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
13:00
Nice
Olympique Lyonnais
3
2
|
24.10.2021 13:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
15:00
Reims
Troyes
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
15:00
Rennes
Strasbourg
1
0
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
24.10
14:30
KaraÄorÄe
Napredak Junior 2018
2
6
|
24.10.2021 14:30 | 2 : 6 | |||||||
24.10
15:00
Kolubara
Spartak DOO
1
2
|
24.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
15:00
MaÄva
ŽGFK Lavice DuboÄica
2
3
|
24.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
24.10
14:30
Slatke male
Loznica
0
5
|
24.10.2021 14:30 | 0 : 5 |
|
24.10
14:00
Proleter
Nova Kolonija
9
1
|
24.10.2021 14:00 | 9 : 1 |
|
24.10
13:30
Mladost (L)
Å umadija 1903
0
0
|
24.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Sunrise Å abac
Mladi radnik 1926
3
0
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Zlatibor
Novi Pazar
1
3
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 3 | |||||||
24.10
13:30
RadniÄki (V)
Borac 1926
2
2
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Jedinstvo
Sloga (K)
2
1
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Loznica
Javor
2
0
|
24.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Metalac (GM)
Sloga (P)
3
1
|
24.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
24.10
Morava 1918
GFK Jagodina
1
2
|
24.10.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Timok 1919
Trayal
1
0
|
24.10.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
Bor 1919
Jedinstvo
1
2
|
24.10.2021 | 1 : 2 |
|
24.10
OFK TopliÄanin
Real
3
2
|
24.10.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
BuduÄnost
Kopernikus ŽeležniÄar
1
0
|
24.10.2021 | 1 : 0 |
|
24.10
10:30
Mladost (NS)
Index
0
6
|
24.10.2021 10:30 | 0 : 6 |
|
||||||
24.10
10:00
Kabel
Prof. Bolesnikov
1
1
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
09:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
3
2
|
24.10.2021 09:00 | 3 : 2 |
|
24.10
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (Å )
8
1
|
24.10.2021 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
ŽelezniÄar
InÄija
3
2
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (Zr)
3
6
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 6 |
|
||||||
24.10
10:00
RadniÄki (SM)
Omladinac
0
0
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
Petrika
OFK VrŔac
1
2
|
24.10.2021 12:00 | 1 : 2 |
24.10
13:00
BSK BorÄa
Zvezdara
12
0
|
24.10.2021 13:00 | 12 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Lokomotiva
SinÄeliÄ
2
0
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
IMT 2
Internacional
0
1
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
13:30
BASK
Brodarac 2
5
0
|
24.10.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
24.10
00:00
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
4
2
|
24.10.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
00:00
1. Maj
OFK Kikinda
0
8
|
24.10.2021 00:00 | 0 : 8 | |||||||
24.10
10:00
Feniks 1995
OFK BeÄej 1918
5
3
|
24.10.2021 10:00 | 5 : 3 |
24.10
10:00
BuduÄnost (A)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
7
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
24.10
10:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo Putevi
3
1
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
10:00
OFK Senjak
Takovo
1
0
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Novi Pazar
Crnokosa
6
1
|
24.10.2021 10:00 | 6 : 1 |
|
24.10
Badljevica
Lunjevac
1
8
|
24.10.2021 | 1 : 8 |
|
||||||
24.10
Stari Hrast 2018
Skobalj
0
9
|
24.10.2021 | 0 : 9 |
|
24.10
13:00
Mladost (L)
Voždovac
1
0
|
24.10.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
15:00
Crvena zvezda
Spartak ŽK
6
0
|
24.10.2021 15:00 | 6 : 0 | |||||||
24.10
11:00
ÄukariÄki
Vojvodina
3
2
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
15:30
Zemun
RadniÄki 1923
0
0
|
24.10.2021 15:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Rad
Brodarac
2
0
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
24.10
11:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
3
1
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Apolon 4
GFK Sloboda
3
1
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
RadniÄki (V)
Borac 1926
1
0
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
11:00
Jedinstvo
Sloga (K)
1
0
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Metalac (GM)
Savacijum
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
24.10
Timok 1919
Trayal
2
1
|
24.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Dinamo
RadniÄki 2
1
7
|
24.10.2021 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
Radnik
RadniÄki (P)
3
0
|
24.10.2021 | 3 : 0 |
24.10
11:00
RFK NS 1921
Hajduk 1912
2
4
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 4 |
24.10
12:00
Petar PuaÄa
Podrinje
3
4
|
24.10.2021 12:00 | 3 : 4 |
|
||||||
24.10
12:00
ŽelezniÄar
InÄija
2
1
|
24.10.2021 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
RadniÄki (SM)
Omladinac
1
0
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Petrika
OFK VrŔac
0
0
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Dinamo 1945
ODR
3
3
|
24.10.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
24.10
16:00
SinÄeliÄ
OFK Beograd
0
1
|
24.10.2021 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Lokomotiva
RFK GrafiÄar
0
0
|
24.10.2021 12:00 | 0 : 0 |
24.10
10:00
TrepÄa
Jedinstvo 2017
2
5
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 5 |
|
24.10
12:00
OFK Vrbas
OFK Kikinda
2
1
|
24.10.2021 12:00 | 2 : 1 |
|
24.10
10:00
Strmovo 1986
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
7
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 7 |
|
24.10
10:00
Rudar (S)
VGSK
3
0
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
10:00
SuŔica
Äerdap
7
0
|
24.10.2021 10:00 | 7 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Mladi radnik 1926
OPK Rudar 1933
2
0
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Arsenal
ŽelezniÄar
|
24.10.2021 10:00 | : | |||||||
24.10
10:00
Å umadija (A)
Jasenica 2017
5
1
|
24.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
|
24.10
10:00
Sloga (BB)
Sloboda (Ä)
4
1
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
24.10
09:00
Tavankut
RadniÄki 1905
3
4
|
24.10.2021 09:00 | 3 : 4 |
|
24.10
13:30
Kolubara
Borac (L)
|
24.10.2021 13:30 |
|
24.10
Kabel
FruŔkogorac
|
24.10.2021 | : | |||||||
24.10
Sutjeska
RFK Novi Sad 1921
6
1
|
24.10.2021 | 6 : 1 |
|
24.10
13:30
Sloga (P)
Mladost (L)
1
1
|
24.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
24.10
09:00
Brodarac 2
BSK BorÄa
1
1
|
24.10.2021 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
09:00
Å umadinac
Rad 2
0
8
|
24.10.2021 09:00 | 0 : 8 |
|
||||||
24.10
16:30
Zemun 2
Kolubara
2
5
|
24.10.2021 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
24.10
11:00
BSK 1925
Rakovica
2
1
|
24.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
24.10
10:00
Kiker
Å umadija 1903
4
0
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
AF AS Novi Pazar
Apolon 2018
1
1
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
10:00
Apolon 4
Kosmet
3
0
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Sloga (K)
Novi Pazar
1
0
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Rudar (KM)
SuŔica
6
1
|
24.10.2021 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Sport Klub 99
Bubamara
4
1
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 1 | |||||||
24.10
10:00
Bane 1931
Pazar Juniors
1
3
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
24.10
10:00
Zlatibor
Polimlje
2
1
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
GauÄosi
Metalac
1
0
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Sloga (BB)
Sloga (P)
4
2
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
Ares 2015
Sloboda (Ä)
1
4
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
Borac 1926
Takovo
4
0
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Javor Matis
4
0
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Mladost (L)
Spartak 1976
6
0
|
24.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
24.10
09:30
Derby 2015
Omladinac
16
0
|
24.10.2021 09:30 | 16 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Sporto 023
Jedinstvo (SP)
3
0
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
RadniÄki (Zr)
OFK VrŔac
0
0
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
24.10
11:00
MaÄva 1929
Jedinstvo (Ub)
1
3
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
Sun Rise
Loznica
4
0
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Ribnica
Omladinac 2014
1
4
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Savacium
1
4
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
24.10
10:00
AF ÄokiÄ
Jasenica 2017
0
2
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
VGSK
Å umadija
3
4
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
Plana
Mladi radnik 1926
3
1
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
OPK Rudar 1933
Soko 2015
2
0
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Sloga 33
AF Duljaj
0
3
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
10:00
Smederevo 1924
RSK
0
5
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.10
10:00
PetliÄ SD 2006
ŽelezniÄar
1
1
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Cepelin 026
Zvižd
8
0
|
24.10.2021 10:00 | 8 : 0 |
|
24.10
10:00
AFK
Arena Su
2
2
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
09:00
BajŔa
RadniÄki 1905
4
2
|
24.10.2021 09:00 | 4 : 2 |
|
24.10
12:00
Sunrise Å abac
MaÄva
3
0
|
24.10.2021 12:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Cer
OFK Majur
1
1
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
24.10
13:00
RadniÄki
Mladost
|
24.10.2021 13:00 |
|
24.10
13:00
Moskva
Polet
3
0
|
24.10.2021 13:00 | 3 : 0 |
24.10
09:30
TSC '09
SuTeam Akademija
8
0
|
24.10.2021 09:30 | 8 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
ObiliÄ
Tisa NjerÅ”
0
0
|
24.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
24.10
11:30
Å umadinac
Srem
3
0
|
24.10.2021 11:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
09:00
Zemun
IMT
9
2
|
24.10.2021 09:00 | 9 : 2 |
|
24.10
16:30
Kolubara 1
Å F IvanÄa
4
4
|
24.10.2021 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
TEK Sloga
Borac (L)
3
0
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
24.10
10:00
Omladinac
RadniÄki (V)
4
1
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Ribnica
POFK ŽelezniÄar
4
1
|
24.10.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 014
Pambukovica
1
1
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
10:00
Zadrugar
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
24.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
OFK Senjak
Vojvode
3
0
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
OFK OseÄina
TeŔnjar Stari Grad
1
3
|
24.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
24.10
10:00
Pomoravlje 1946
SFU Gornjak
5
3
|
24.10.2021 10:00 | 5 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
ŽelezniÄar
OPK Rudar 1933
1
4
|
24.10.2021 11:00 | 1 : 4 | |||||||
24.10
13:00
Mladi Radnik 1926
RSK
3
0
|
24.10.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
24.10
12:00
Trstenik PPT
Vukovi
5
0
|
24.10.2021 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
OFK ParaÄin
RadniÄki (S)
6
3
|
24.10.2021 12:00 | 6 : 3 |
|
24.10
10:00
Zlatibor
BuduÄnost
3
0
|
24.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
13:00
GFK Sloboda
Sloga (BB)
5
2
|
24.10.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
24.10
Lazarevac
Å F IvanÄa
0
5
|
24.10.2021 | 0 : 5 |
|
||||||
24.10
Napredak
ŽFK Kolubara
|
24.10.2021 | : | |||||||
24.10
Kolubara 3
Kolubara 2
1
7
|
24.10.2021 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
Kolubara 1
Akademija fudbala
0
0
|
24.10.2021 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Omladinac
Kolubara 3
3
0
|
24.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
Å F IvanÄa
Å F Lajkovac
3
2
|
24.10.2021 | 3 : 2 |
|
24.10
Kolubara 1
UÅ”Äe Novi Beograd
7
0
|
24.10.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
UÅ”Äe Novi Beograd
Omladinac
0
3
|
24.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
Å F Lajkovac
TEK Sloga
1
2
|
24.10.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Kolubara 1
Omladinac
3
0
|
24.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
Mladost
Akademija fudbala
1
2
|
24.10.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
Borac
ŽelezniÄar
0
5
|
24.10.2021 | 0 : 5 |
|
24.10
Å F Lajkovac
Akademija fudbala 1
0
3
|
24.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
Akademija fudbala 2
Kalimero
4
3
|
24.10.2021 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
Real 28 -2
Lazarevac 2
|
24.10.2021 | : | |||||||
24.10
Real 28 - 1
Lazarevac 1
|
24.10.2021 | : |
24.10
19:00
Cedevita Olimpija
BuduÄnost VOLI
79
84
|
24.10.2021 19:00 | 79 : 84 | |||||||
24.10
17:00
Mornar Barsko zlato
Crvena zvezda MTS
69
77
|
24.10.2021 17:00 | 69 : 77 | |||||||
24.10
12:00
Mega Mozzart
FMP Meridian
82
89
|
24.10.2021 12:00 | 82 : 89 |
24.10
18:00
OKK Novi Pazar
Dynamic VIP PAY
78
84
|
24.10.2021 18:00 | 78 : 84 |
24.10
18:30
Star
Hercegovac
78
85
|
24.10.2021 18:30 | 78 : 85 |
24.10
17:30
Beovuk 72
Napredak Junior
74
68
|
24.10.2021 17:30 | 74 : 68 | |||||||
24.10
13:30
Žitko Basket
ÄaÄak 94
109
112
|
24.10.2021 13:30 | 109 : 112 |
24.10
19:30
Borac
Beko
65
79
|
24.10.2021 19:30 | 65 : 79 |
24.10
17:00
MileŔevac
Crnokosa
124
64
|
24.10.2021 17:00 | 124 : 64 |
24.10
16:00
OKK Vlasotince
Knjaževac 1950
63
87
|
24.10.2021 16:00 | 63 : 87 | |||||||
24.10
18:30
OKK Junior
Morava
67
96
|
24.10.2021 18:30 | 67 : 96 |
24.10
16:30
Ratnici Target Sport
Jablanica
91
81
|
24.10.2021 16:30 | 91 : 81 |
24.10
19:00
Sloven
Joker
67
98
|
24.10.2021 19:00 | 67 : 98 |
24.10
13:30
Gorica
Eko Sport
68
59
|
24.10.2021 13:30 | 68 : 59 | |||||||
24.10
16:25
BorÄa
Real
60
66
|
24.10.2021 16:25 | 60 : 66 | |||||||
24.10
12:15
ABBA
Cerak
70
59
|
24.10.2021 12:15 | 70 : 59 |
24.10
12:20
Mondo Basket
Veba Basket
72
64
|
24.10.2021 12:20 | 72 : 64 |
24.10
20:00
Mladost 2014
OseÄina
67
58
|
24.10.2021 20:00 | 67 : 58 | |||||||
24.10
15:30
ApaÄ
MVP 3x3
66
70
|
24.10.2021 15:30 | 66 : 70 | |||||||
24.10
17:00
Å abac
Mix
84
72
|
24.10.2021 17:00 | 84 : 72 |
24.10
13:00
BabajiÄ
Sloga
59
74
|
24.10.2021 13:00 | 59 : 74 |
24.10
16:00
Apatin
Futog 1276
65
88
|
24.10.2021 16:00 | 65 : 88 | |||||||
24.10
16:30
Spartak
BuduÄnost
80
69
|
24.10.2021 16:30 | 80 : 69 |
24.10
16:00
Proleter
Basketball Stars
77
71
|
24.10.2021 16:00 | 77 : 71 | |||||||
24.10
19:00
Akademik
Crvenka
114
76
|
24.10.2021 19:00 | 114 : 76 |
24.10
13:00
Å imanovci
Dinamo
61
70
|
24.10.2021 13:00 | 61 : 70 | |||||||
24.10
17:00
Agrobanat
Partizan
80
74
|
24.10.2021 17:00 | 80 : 74 | |||||||
24.10
19:30
Jadran
Vojka
100
72
|
24.10.2021 19:30 | 100 : 72 |
24.10
16:30
Bin
Svrljig
84
77
|
24.10.2021 16:30 | 84 : 77 | |||||||
24.10
16:00
Hisar
KurŔumlija
54
89
|
24.10.2021 16:00 | 54 : 89 | |||||||
24.10
18:00
OKK Sokobanja
Jastreb
61
70
|
24.10.2021 18:00 | 61 : 70 |
24.10
18:00
Sloga (B)
Sloga (D)
84
71
|
24.10.2021 18:00 | 84 : 71 | |||||||
24.10
19:00
Sloga (PM)
Äuprija
61
84
|
24.10.2021 19:00 | 61 : 84 |
24.10
13:00
MKA 2017
ŽelezniÄar
74
65
|
24.10.2021 13:00 | 74 : 65 |
24.10
15:30
Palanka 2021
Bagdala
55
60
|
24.10.2021 15:30 | 55 : 60 | |||||||
24.10
14:30
RadniÄki SPD 2
Trstenik
89
42
|
24.10.2021 14:30 | 89 : 42 |
24.10
16:30
Ras
Mondo Basket
74
43
|
24.10.2021 16:30 | 74 : 43 | |||||||
24.10
18:00
KaraÄorÄevo
SO ŽKK
53
84
|
24.10.2021 18:00 | 53 : 84 | |||||||
24.10
14:25
BorÄa
Äelarevo
70
58
|
24.10.2021 14:25 | 70 : 58 |
24.10
18:00
Partizan 1953
Student
83
70
|
24.10.2021 18:00 | 83 : 70 | |||||||
24.10
18:30
Crvena zvezda
Kraljevo
81
73
|
24.10.2021 18:30 | 81 : 73 |
24.10
17:00
K
Novosadska ŽKA
70
84
|
24.10.2021 17:00 | 70 : 84 | |||||||
24.10
18:00
Rudar 1903
RadniÄki
54
65
|
24.10.2021 18:00 | 54 : 65 | |||||||
24.10
15:00
Srbobran
Ljubovija
63
75
|
24.10.2021 15:00 | 63 : 75 | |||||||
24.10
16:00
Spartak
Gimnazijalac
88
53
|
24.10.2021 16:00 | 88 : 53 |
24.10
15:00
Novi Pazar
RadniÄki 1950
64
88
|
24.10.2021 15:00 | 64 : 88 | |||||||
24.10
17:00
Mega Mozzart
Actavis Academy
92
60
|
24.10.2021 17:00 | 92 : 60 | |||||||
24.10
15:30
Dynamic VIP PAY
Star
86
74
|
24.10.2021 15:30 | 86 : 74 | |||||||
24.10
15:00
Borac
Sloboda
74
61
|
24.10.2021 15:00 | 74 : 61 | |||||||
24.10
13:30
Konstantin
Vojvodina
74
95
|
24.10.2021 13:30 | 74 : 95 |
24.10
14:00
Art Basket
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
96
28
|
24.10.2021 14:00 | 96 : 28 | |||||||
24.10
12:30
Vojvodina 021
Crvena zvezda MTS
58
81
|
24.10.2021 12:30 | 58 : 81 |
24.10
16:00
RadniÄki 2
Crnjanski
3
1
|
24.10.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
13:00
Mladi radnik 2
Sloga 2015
3
0
|
24.10.2021 13:00 | 3 : 0 |
24.10
17:00
Kikinda
Vest
3
0
|
24.10.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
19:00
Vest
Proleter
2
3
|
24.10.2021 19:00 | 2 : 3 |
24.10
12:00
Hajduk Veljko 2
Pin
1
3
|
24.10.2021 12:00 | 1 : 3 |
24.10
18:00
Crvena zvezda
Partizan Soccerbet
1
3
|
24.10.2021 18:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
17:00
NiÅ”
Metalac Takovo
3
2
|
24.10.2021 17:00 | 3 : 2 |
24.10
16:00
Borac (P)
DuboÄica
3
0
|
24.10.2021 16:00 | 3 : 0 |
24.10
15:00
Ribnica 2
Loznica
3
2
|
24.10.2021 15:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
18:00
Futog
Kosovska Mitrovica
3
2
|
24.10.2021 18:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
17:00
Užice
BeÄej
3
1
|
24.10.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
17:00
Banat
Å umadija
0
3
|
24.10.2021 17:00 | 0 : 3 |
24.10
17:00
FOK
Futog West
2
3
|
24.10.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
17:00
Srem 2
Novi Sad 2
3
1
|
24.10.2021 17:00 | 3 : 1 |
24.10
16:00
Tutin
ŽOK Župa
0
3
|
24.10.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
11:30
Stopanja
Sportisimo
1
3
|
24.10.2021 11:30 | 1 : 3 |
24.10
14:30
Stampedo 2
Student 2
3
0
|
24.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
24.10
20:00
Novi Sad
Omladinac
3
1
|
24.10.2021 20:00 | 3 : 1 |
24.10
18:00
Gimnazijalac
Ivanjica
3
1
|
24.10.2021 18:00 | 3 : 1 |
24.10
12:00
Crvena zvezda
VA 014
3
0
|
24.10.2021 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
ŽelezniÄar
Lucky Star
3
1
|
24.10.2021 12:00 | 3 : 1 |
|
24.10
17:00
TopliÄanin
Zlatar
29
21
|
24.10.2021 17:00 | 29 : 21 | |||||||
24.10
19:00
Hajduk Veljko
Metalac
29
19
|
24.10.2021 19:00 | 29 : 19 | |||||||
24.10
19:00
Vlasotince
Jastrebac
29
26
|
24.10.2021 19:00 | 29 : 26 |
24.10
13:00
Smederevo
SinÄeliÄ
23
18
|
24.10.2021 13:00 | 23 : 18 | |||||||
24.10
17:00
Ub
Sivac 69
35
26
|
24.10.2021 17:00 | 35 : 26 |
24.10
17:00
Hercegovina
Lavovi BP
29
32
|
24.10.2021 17:00 | 29 : 32 | |||||||
24.10
18:00
Potisje Pleteks
Slavija
28
20
|
24.10.2021 18:00 | 28 : 20 | |||||||
24.10
18:00
Vojvoda Stepa
Banatski Karlovac
35
40
|
24.10.2021 18:00 | 35 : 40 | |||||||
24.10
18:00
Jabuka
Mladost TSK
34
31
|
24.10.2021 18:00 | 34 : 31 |
24.10
17:30
Metalac
Ub 2
31
23
|
24.10.2021 17:30 | 31 : 23 |
24.10
16:00
TrepÄa
KaraÄorÄe
25
23
|
24.10.2021 16:00 | 25 : 23 |
24.10
19:00
Osipaonica
Majdanpek
34
31
|
24.10.2021 19:00 | 34 : 31 | |||||||
24.10
18:00
Mladi radnik
ZajeÄar 1949
33
27
|
24.10.2021 18:00 | 33 : 27 |
24.10
17:00
NiŔka Banja
DuboÄica 54 - 2
40
36
|
24.10.2021 17:00 | 40 : 36 | |||||||
24.10
19:30
Progres
Rtanj
24
37
|
24.10.2021 19:30 | 24 : 37 | |||||||
24.10
17:00
Mladost
Pirot
46
28
|
24.10.2021 17:00 | 46 : 28 | |||||||
24.10
16:30
BSK Heba
Aleksinac
25
30
|
24.10.2021 16:30 | 25 : 30 |
24.10
16:00
Rakovica
BASK Soko
24
17
|
24.10.2021 16:00 | 24 : 17 |
|
||||||
24.10
19:00
RadniÄki
Partizan 2
26
24
|
24.10.2021 19:00 | 26 : 24 |
24.10
19:00
Crvena zvezda
Ruma
33
31
|
24.10.2021 19:00 | 33 : 31 | |||||||
24.10
19:00
Senta
Crepaja
25
26
|
24.10.2021 19:00 | 25 : 26 | |||||||
24.10
20:00
Nova Pazova 1957
BuduÄnost
35
25
|
24.10.2021 20:00 | 35 : 25 | |||||||
24.10
12:00
GraniÄar
Metalac
24
28
|
24.10.2021 12:00 | 24 : 28 | |||||||
24.10
18:00
Zrenjanin
ŽSK 1955
30
30
|
24.10.2021 18:00 | 30 : 30 |
24.10
17:00
Vladimirovac
RA Dinamo
11
39
|
24.10.2021 17:00 | 11 : 39 |
24.10
15:30
Srem (SM)
Titel
10
0
|
24.10.2021 15:30 | 10 : 0 |
|
24.10
12:30
Ruma
Jabuka
39
18
|
24.10.2021 12:30 | 39 : 18 | |||||||
24.10
18:00
Jadran
Temerin
22
30
|
24.10.2021 18:00 | 22 : 30 |
24.10
13:00
Radan
Osice
20
28
|
24.10.2021 13:00 | 20 : 28 |
24.10
14:30
NemanjiÄ
Bor - RTB 2
23
36
|
24.10.2021 14:30 | 23 : 36 | |||||||
24.10
18:00
Rudar
Sloga
20
31
|
24.10.2021 18:00 | 20 : 31 |
24.10
16:00
Gradnulica
BeoÄin 1959
37
35
|
24.10.2021 16:00 | 37 : 35 |
24.10
20:45
Petrovaradin
Halas Jožef
28
22
|
24.10.2021 20:45 | 28 : 22 |
24.10
19:00
Rasina
BeÄej
11
8
|
24.10.2021 19:00 | 11 : 8 | |||||||
24.10
10:30
Beograd
Valjevo
8
18
|
24.10.2021 10:30 | 8 : 18 | |||||||
24.10
19:00
Banjica
TaÅ”
6
5
|
24.10.2021 19:00 | 6 : 5 |
24.10
19:00
ŽAK
TENT
14
8
|
24.10.2021 19:00 | 14 : 8 |
24.10
19:00
Spartak
Full Feel
5
1
|
24.10.2021 19:00 | 5 : 1 |
|
24.10
21:30
Prokuplje
Radnik
6
0
|
24.10.2021 21:30 | 6 : 0 | |||||||
24.10
18:30
BSK
Pirot
9
2
|
24.10.2021 18:30 | 9 : 2 |
|
24.10
20:00
Konjarnik
KalÄa
6
1
|
24.10.2021 20:00 | 6 : 1 |
24.10
15:00
RadniÄki
Tirana RC
6
4
|
24.10.2021 15:00 | 6 : 4 |
|
24.10
00:00
Kikinda Mammoths
SBB Beograd Vukovi
0
35
|
24.10.2021 00:00 | 0 : 35 |
24.10
15:40
Crvena zvezda
Red Team
12
2
|
24.10.2021 15:40 | 12 : 2 |
24.10
09:45
Medvjedi
Spartak
6
2
|
24.10.2021 09:45 | 6 : 2 |
|