22.05
18:00
Radnik
Kolubara
2
1
|
22.05.2023 18:00 | 2 : 1 | |||||||
22.05
18:00
RadniÄki (N)
Spartak ŽK
0
1
|
22.05.2023 18:00 | 0 : 1 | |||||||
22.05
18:00
Mladost GAT
Napredak
0
0
|
22.05.2023 18:00 | 0 : 0 | |||||||
22.05
18:00
Javor Matis
Mladost (L)
0
1
|
22.05.2023 18:00 | 0 : 1 |
22.05
17:00
Ibar
OFK Dif
3
1
|
22.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
22.05
21:00
Newcastle United
Leicester City
0
0
|
22.05.2023 21:00 | 0 : 0 |
|
22.05
20:45
Empoli
Juventus
4
1
|
22.05.2023 20:45 | 4 : 1 |
|
||||||
22.05
18:30
Roma
Salernitana
2
2
|
22.05.2023 18:30 | 2 : 2 |
|
22.05
11:00
Ekonomist
Mladost 2015
2
1
|
22.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
22.05
17:00
Vojvodina
RadniÄki 1912
2
1
|
22.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
22.05
16:30
Loznica
Zlatibor
3
0
|
22.05.2023 16:30 | 3 : 0 |
22.05
16:30
Å umadija (T)
Mladi radnik 1926
2
0
|
22.05.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
22.05
16:30
Å umadija 1934
Å umadija (A)
2
5
|
22.05.2023 16:30 | 2 : 5 |
|
22.05
18:30
1. Maj
Jedinstvo (SP)
5
1
|
22.05.2023 18:30 | 5 : 1 |
22.05
15:00
Å umadija 1903
GFK Sloboda
2
2
|
22.05.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
22.05
17:00
Å umadija (A)
VGSK
1
3
|
22.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
22.05
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK OseÄina
9
0
|
22.05.2023 11:00 | 9 : 0 |
|
22.05
Radnik
OFK BuduÄnost 2020
2
5
|
22.05.2023 | 2 : 5 |
|
22.05
18:00
ŽelezniÄar
Dunav Osiguranje
1
2
|
22.05.2023 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.05
18:00
Kolonija
Crvena zvezda
3
1
|
22.05.2023 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.05
18:00
BSK
Mladi radnik
2
3
|
22.05.2023 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.05
18:00
Borac
RadniÄki
2
0
|
22.05.2023 18:00 | 2 : 0 |
|
22.05
18:00
Kosovo i Metohija
Å eÄeranac
2
1
|
22.05.2023 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.05
18:00
Rekreativo
Sveti Stefan
1
2
|
22.05.2023 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.05
18:00
BUSK
PKB
5
4
|
22.05.2023 18:00 | 5 : 4 |
|
||||||
22.05
17:00
BASK
RadniÄki (O)
2
1
|
22.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.05
18:00
Beograd
Taurunum
4
0
|
22.05.2023 18:00 | 4 : 0 |
|
22.05
18:00
Bubamara 2010
Kovilovo
2
2
|
22.05.2023 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.05
17:30
Plavi 2000
BoleÄ
7
2
|
22.05.2023 17:30 | 7 : 2 |
|
||||||
22.05
20:00
DorÄol
GSP Polet
3
0
|
22.05.2023 20:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.05
18:00
Dunav
TENT 1994
1
0
|
22.05.2023 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.05
18:00
Jedinstvo
Železnik
1
3
|
22.05.2023 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.05
18:00
Hajduk
Adanex
4
4
|
22.05.2023 18:00 | 4 : 4 |
|
22.05
18:00
Pola pola
Palilulac
0
4
|
22.05.2023 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.05
18:00
BuduÄnost
Batajnica
7
3
|
22.05.2023 18:00 | 7 : 3 |
|
||||||
22.05
18:00
BSV
Old Tajmeri
6
4
|
22.05.2023 18:00 | 6 : 4 |
|
||||||
22.05
17:00
Kvantum sport
Veterani 78
6
2
|
22.05.2023 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
22.05
18:00
Borusija
SinÄeliÄ 2012
2
2
|
22.05.2023 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.05
18:00
13. Maj
Slavija
4
2
|
22.05.2023 18:00 | 4 : 2 |
|
22.05
18:00
VrÄin
LeŔtane
4
0
|
22.05.2023 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.05
18:00
Lavirint Company
SinÄeliÄ
1
2
|
22.05.2023 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.05
18:00
SremÄica
Torlak
4
7
|
22.05.2023 18:00 | 4 : 7 |
|
||||||
22.05
18:00
Posavina
Beljina
3
3
|
22.05.2023 18:00 | 3 : 3 |
|
||||||
22.05
18:00
Borac
Umka
1
4
|
22.05.2023 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.05
18:00
Dunavac
Lokomotiva
3
0
|
22.05.2023 18:00 | 3 : 0 |
22.05
18:00
Soccer
Bratstvo Rosenborg
3
0
|
22.05.2023 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.05
17:30
Rakovica
Crvenka
6
3
|
22.05.2023 17:30 | 6 : 3 |
|
22.05
20:00
Partizan
SC Derby
112
83
|
22.05.2023 20:00 | 112 : 83 |
22.05
20:30
Mladost (NP)
Bekament BB
33
26
|
22.05.2023 20:30 | 33 : 26 |