19.08
10:00
Kabel
Borac
2
1
|
19.08.2018 10:00 | Kabel | 2 : 1 | Borac | |||||
19.08
17:00
Železničar
Dunav
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Železničar | 1 : 0 | Dunav |
19.08
17:00
Temnić 1924
SFS Borac
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Temnić 1924 | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
19.08
17:00
Moravac Orion
Rtanj
3
2
|
19.08.2018 17:00 | Moravac Orion | 3 : 2 | Rtanj | |||||
19.08
17:00
Radnički (P)
Trstenik PPT
0
0
|
19.08.2018 17:00 | Radnički (P) | 0 : 0 | Trstenik PPT | |||||
19.08
17:00
Budućnost
OFK Sinđelić
3
2
|
19.08.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
19.08
17:00
Zaplanjac
Car Konstantin
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Zaplanjac | 2 : 1 | Car Konstantin |
19.08
16:30
Jedinstvo
BASK
3
1
|
19.08.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | BASK | |||||
19.08
10:00
Grafičar
Prva Iskra
1
0
|
19.08.2018 10:00 | Grafičar | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
19.08
16:30
Kolubara
Zvezdara
5
2
|
19.08.2018 16:30 | Kolubara | 5 : 2 | Zvezdara | |||||
19.08
10:00
Brodarac
Crvena Zvezda
3
0
|
19.08.2018 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | Crvena Zvezda |
19.08
17:00
Mladost (O)
Jedinstvo (NB)
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (O) | 2 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
19.08
17:00
Vojvodina 1928
BAK
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | BAK |
19.08
17:00
Borac (Š)
Sloga (E)
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Borac (Š) | 2 : 0 | Sloga (E) | |||||
19.08
17:00
Podunavac
Hajduk (Č)
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Podunavac | 2 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
19.08
17:00
LSK Laćarak
Tatra
2
0
|
19.08.2018 17:00 | LSK Laćarak | 2 : 0 | Tatra | |||||
19.08
17:00
Hajduk (B)
1. Maj Ruma
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Hajduk (B) | 3 : 1 | 1. Maj Ruma |
19.08
17:00
Tavankut
Mladost (T)
0
1
|
19.08.2018 17:00 | Tavankut | 0 : 1 | Mladost (T) | |||||
19.08
17:00
Bačka
Sloga (Č)
3
4
|
19.08.2018 17:00 | Bačka | 3 : 4 | Sloga (Č) | |||||
19.08
17:00
Bajša
Crvenka
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Bajša | 2 : 0 | Crvenka | |||||
19.08
17:00
Mladost (BP)
BSK
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (BP) | 2 : 0 | BSK | |||||
19.08
17:00
Budućnost
Tisa
1
3
|
19.08.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 3 | Tisa |
19.08
11:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GS)
5
2
|
19.08.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
19.08
17:00
Vlasina
Morava
1
2
|
19.08.2018 17:00 | Vlasina | 1 : 2 | Morava | |||||
19.08
17:00
OFK Brzi Brod
OFK Niš
1
2
|
19.08.2018 17:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 2 | OFK Niš | |||||
19.08
17:00
Jablanica
Budućnost
3
2
|
19.08.2018 17:00 | Jablanica | 3 : 2 | Budućnost | |||||
19.08
17:00
Mladost (B)
Tanasko Rajić
0
2
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | Tanasko Rajić |
19.08
17:00
OFK Lugomir
Sloga
1
1
|
19.08.2018 17:00 | OFK Lugomir | 1 : 1 | Sloga | |||||
19.08
17:00
Rembas
Levač
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Rembas | 3 : 1 | Levač | |||||
19.08
17:00
Župa
Jedinstvo (M)
8
0
|
19.08.2018 17:00 | Župa | 8 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
19.08
17:00
Dragocvet
Žitorađa
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Dragocvet | 2 : 0 | Žitorađa | |||||
19.08
17:00
Morava 1918
Juhor
5
0
|
19.08.2018 17:00 | Morava 1918 | 5 : 0 | Juhor | |||||
19.08
17:00
Jastrebac (VŠ)
OFK Topličanin
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Jastrebac (VŠ) | 1 : 0 | OFK Topličanin | |||||
19.08
17:00
Bošnjane
Jastrebac (B)
0
1
|
19.08.2018 17:00 | Bošnjane | 0 : 1 | Jastrebac (B) |
19.08
17:00
Moravica
Majdanpek
7
0
|
19.08.2018 17:00 | Moravica | 7 : 0 | Majdanpek | |||||
19.08
17:00
Bukovik
Svrljig
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Bukovik | 3 : 1 | Svrljig | |||||
19.08
17:00
OFK Slatina
Timočanin
1
2
|
19.08.2018 17:00 | OFK Slatina | 1 : 2 | Timočanin | |||||
19.08
17:00
Kablovi
Rudar Alpos
5
0
|
19.08.2018 17:00 | Kablovi | 5 : 0 | Rudar Alpos | |||||
19.08
17:00
Orljane
Brodoremont
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Orljane | 2 : 0 | Brodoremont |
19.08
16:30
BSK Batajnica
Torlak
4
1
|
19.08.2018 16:30 | BSK Batajnica | 4 : 1 | Torlak | |||||
19.08
11:00
Hajduk
Napredak
4
3
|
19.08.2018 11:00 | Hajduk | 4 : 3 | Napredak | |||||
19.08
17:30
Studenski Grad
Budućnost
0
1
|
19.08.2018 17:30 | Studenski Grad | 0 : 1 | Budućnost | |||||
19.08
16:30
Komgrap
Sremčica
0
2
|
19.08.2018 16:30 | Komgrap | 0 : 2 | Sremčica | |||||
19.08
16:30
BSK Baćevac
Milutinac
4
1
|
19.08.2018 16:30 | BSK Baćevac | 4 : 1 | Milutinac |
19.08
17:30
Rusanda
Vojvodina
1
2
|
19.08.2018 17:30 | Rusanda | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
19.08
17:30
Banat
Omladinac FAM
3
0
|
19.08.2018 17:30 | Banat | 3 : 0 | Omladinac FAM | |||||
19.08
17:30
2. Oktobar
Polet
1
2
|
19.08.2018 17:30 | 2. Oktobar | 1 : 2 | Polet | |||||
19.08
17:30
Mladost (BD)
Radnički 1911
0
0
|
19.08.2018 17:30 | Mladost (BD) | 0 : 0 | Radnički 1911 | |||||
19.08
17:30
Crvena zvezda (VS)
Borac
2
0
|
19.08.2018 17:30 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Borac | |||||
19.08
17:30
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (L)
1
0
|
19.08.2018 17:30 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 0 | Mladost (L) |
19.08
17:00
Stari Grad
Hercegovac
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Stari Grad | 4 : 0 | Hercegovac | |||||
19.08
17:00
OFK Odžaci
Borac 46
2
3
|
19.08.2018 17:00 | OFK Odžaci | 2 : 3 | Borac 46 | |||||
19.08
17:00
Kula
Tvrđava
0
0
|
19.08.2018 17:00 | Kula | 0 : 0 | Tvrđava | |||||
19.08
17:00
Polet (S)
Budućnost (P)
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Polet (S) | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
19.08
17:00
Kulpin
Lipar
1
3
|
19.08.2018 17:00 | Kulpin | 1 : 3 | Lipar | |||||
19.08
17:00
Rusin
Krila Krajine
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Rusin | 1 : 0 | Krila Krajine |
19.08
17:30
Ljukovo
Borac (M)
2
0
|
19.08.2018 17:30 | Ljukovo | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
19.08
17:30
Sloboda (DT)
Borac (K)
1
0
|
19.08.2018 17:30 | Sloboda (DT) | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
19.08
17:30
PSK Putinci
Budućnost
2
1
|
19.08.2018 17:30 | PSK Putinci | 2 : 1 | Budućnost | |||||
19.08
17:30
Graničar 1924
Jadran
3
5
|
19.08.2018 17:30 | Graničar 1924 | 3 : 5 | Jadran | |||||
19.08
17:30
Donji Petrovci
Polet (NK)
3
2
|
19.08.2018 17:30 | Donji Petrovci | 3 : 2 | Polet (NK) |
19.08
17:00
Omladinac
Lokomotiva
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.08
17:00
BSK
Banja
2
0
|
19.08.2018 17:00 | BSK | 2 : 0 | Banja | |||||
19.08
17:00
Junkovac
Borac
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Junkovac | 1 : 0 | Borac | |||||
19.08
17:00
Šumadinac (N)
Trnava
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Šumadinac (N) | 2 : 0 | Trnava | |||||
19.08
17:00
Mladost MG
Vinča
2
2
|
19.08.2018 17:00 | Mladost MG | 2 : 2 | Vinča | |||||
19.08
17:00
ŽSK
Plaskovac
2
2
|
19.08.2018 17:00 | ŽSK | 2 : 2 | Plaskovac | |||||
19.08
17:00
Prvi srpski ustanak
Sloga Bat 1924
1
3
|
19.08.2018 17:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 3 | Sloga Bat 1924 |
19.08
17:30
Fruškogorac
TSK
1
1
|
19.08.2018 17:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | TSK | |||||
19.08
17:30
Petrovaradin
Slavija
2
1
|
19.08.2018 17:30 | Petrovaradin | 2 : 1 | Slavija | |||||
19.08
17:30
Šajkaš 1908
OFK Sirig
1
2
|
19.08.2018 17:30 | Šajkaš 1908 | 1 : 2 | OFK Sirig | |||||
19.08
17:30
ŽSK
RFK Novi Sad 1921
1
4
|
19.08.2018 17:30 | ŽSK | 1 : 4 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
19.08
17:30
Miletić
Jedinstvo
1
1
|
19.08.2018 17:30 | Miletić | 1 : 1 | Jedinstvo |
19.08
17:00
Jadran
Senta
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Jadran | 3 : 1 | Senta | |||||
19.08
17:00
Sutjeska
Proleter (Nj)
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
19.08
17:00
Iskra
Vojvodina
1
2
|
19.08.2018 17:00 | Iskra | 1 : 2 | Vojvodina |
19.08
17:00
Resavac
Javor
4
1
|
19.08.2018 17:00 | Resavac | 4 : 1 | Javor | |||||
19.08
17:00
OFK Batinac
Mladost (S)
1
2
|
19.08.2018 17:00 | OFK Batinac | 1 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.08
10:00
Omladinac
Bratstvo
1
1
|
19.08.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
19.08
17:00
Kušiljevo
Partizan
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Kušiljevo | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.08
17:00
Hajduk
Juhor
0
4
|
19.08.2018 17:00 | Hajduk | 0 : 4 | Juhor | |||||
19.08
17:00
Kolare
Mladost (K)
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Kolare | 2 : 0 | Mladost (K) |
19.08
17:00
Jedinstvo (K)
Rudar
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Rudar | |||||
19.08
17:00
Jedinstvo (GG)
Mladost
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.08
17:00
Omladinac
Spartak
0
5
|
19.08.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 5 | Spartak | |||||
19.08
17:00
Napredak
Zadrugar
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
19.08
17:00
Ozrem
Jedinstvo (P)
3
2
|
19.08.2018 17:00 | Ozrem | 3 : 2 | Jedinstvo (P) |
19.08
11:00
Proleter
Radnik
2
0
|
19.08.2018 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Radnik | |||||
19.08
17:00
Stubal
Ibar
2
3
|
19.08.2018 17:00 | Stubal | 2 : 3 | Ibar | |||||
19.08
17:00
Ribnica
OFK Ras
2
2
|
19.08.2018 17:00 | Ribnica | 2 : 2 | OFK Ras | |||||
19.08
17:00
Granit
Budućnost
5
1
|
19.08.2018 17:00 | Granit | 5 : 1 | Budućnost | |||||
19.08
11:00
Popovići Vrnjci
Mataruge
5
2
|
19.08.2018 11:00 | Popovići Vrnjci | 5 : 2 | Mataruge | |||||
19.08
17:00
Napredak
Kraljevo Hajduk
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
19.08
17:00
Lasta
Gruža
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Lasta | 2 : 1 | Gruža |
19.08
17:00
Meševo
Sloga (Ć)
6
1
|
19.08.2018 17:00 | Meševo | 6 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
19.08
17:00
Mačkovac
FUD
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Mačkovac | 4 : 0 | FUD | |||||
19.08
17:00
Kupci
Donji Kopaonik
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Kupci | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
19.08
17:00
Mladost (DK)
Varvarin
0
3
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (DK) | 0 : 3 | Varvarin | |||||
19.08
17:00
Poljoprivrednik
Sloga (M)
0
5
|
19.08.2018 17:00 | Poljoprivrednik | 0 : 5 | Sloga (M) | |||||
19.08
17:00
13. April
Šanac
1
0
|
19.08.2018 17:00 | 13. April | 1 : 0 | Šanac |
19.08
17:30
Mladost (DD)
Mladi Borac
1
2
|
19.08.2018 17:30 | Mladost (DD) | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
19.08
17:30
Duško
Jedinstvo (MZ)
4
2
|
19.08.2018 17:30 | Duško | 4 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
19.08
17:30
Mladost (PR)
Sindjelić
2
0
|
19.08.2018 17:30 | Mladost (PR) | 2 : 0 | Sindjelić | |||||
19.08
17:30
Podrinje
Karađorđe
2
2
|
19.08.2018 17:30 | Podrinje | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
19.08
17:30
Sloga (LŠ)
Hajduk Stanko
0
1
|
19.08.2018 17:30 | Sloga (LŠ) | 0 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
19.08
17:30
Sloga (BO)
Cer
4
1
|
19.08.2018 17:30 | Sloga (BO) | 4 : 1 | Cer |
19.08
17:00
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Sloga (BNS) | 1 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
19.08
17:00
Spartak 1911
Polet
5
1
|
19.08.2018 17:00 | Spartak 1911 | 5 : 1 | Polet | |||||
19.08
17:00
Potporanj
Crvena zvezda
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Potporanj | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.08
17:00
Partizan (G)
Vojvodina (S)
12
0
|
19.08.2018 17:00 | Partizan (G) | 12 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
19.08
17:00
Borac (St)
Dolina
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Borac (St) | 2 : 1 | Dolina | |||||
19.08
17:00
Partizan (U)
Strela
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Partizan (U) | 3 : 1 | Strela |
19.08
17:00
Pomoravlje
Rudar 2001
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Pomoravlje | 2 : 0 | Rudar 2001 | |||||
19.08
17:00
Omladinac (Š)
Rudar (K)
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Rudar (K) | |||||
19.08
17:00
Borac (Ž)
Budućnost
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Borac (Ž) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
19.08
17:00
Borac (K)
Makce
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Makce | |||||
19.08
17:00
Mlava (ML)
Železničar
0
1
|
19.08.2018 17:00 | Mlava (ML) | 0 : 1 | Železničar | |||||
19.08
17:00
Obilić
Đerdap
1
3
|
19.08.2018 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Đerdap |
19.08
17:00
Doljevac
Sloga
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Doljevac | 4 : 0 | Sloga | |||||
19.08
17:00
Radnički 1924
Moravac
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Radnički 1924 | 1 : 0 | Moravac | |||||
19.08
17:00
Rasovača
Elid
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Rasovača | 4 : 0 | Elid | |||||
19.08
17:00
Moravac
Zemljoradnik
0
0
|
19.08.2018 17:00 | Moravac | 0 : 0 | Zemljoradnik | |||||
19.08
17:00
Palilula
Mladost (B)
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Palilula | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
19.08
17:00
Crvena zvezda
Napredak 2012
1
5
|
19.08.2018 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 5 | Napredak 2012 |
19.08
17:30
Partizanski put
Jastreb
1
2
|
19.08.2018 17:30 | Partizanski put | 1 : 2 | Jastreb | |||||
19.08
17:30
NS Tatko
Svetlost Badnjevac
0
3
|
19.08.2018 17:30 | NS Tatko | 0 : 3 | Svetlost Badnjevac | |||||
19.08
17:30
Pobeda
Real
2
4
|
19.08.2018 17:30 | Pobeda | 2 : 4 | Real | |||||
19.08
17:30
Spartak
Kosovac
0
3
|
19.08.2018 17:30 | Spartak | 0 : 3 | Kosovac | |||||
19.08
17:30
Borac
Akademija 10
0
3
|
19.08.2018 17:30 | Borac | 0 : 3 | Akademija 10 | |||||
19.08
17:30
Omladinac
Dundjerski
5
0
|
19.08.2018 17:30 | Omladinac | 5 : 0 | Dundjerski | |||||
19.08
17:30
Kaćuša
Polet
3
0
|
19.08.2018 17:30 | Kaćuša | 3 : 0 | Polet |
19.08
17:00
Trlić
ZSK
0
1
|
19.08.2018 17:00 | Trlić | 0 : 1 | ZSK | |||||
19.08
17:00
Mladost
OFK Brđanac
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Mladost | 2 : 0 | OFK Brđanac | |||||
19.08
17:00
Ribnikar
Tvrdojevac
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Ribnikar | 1 : 1 | Tvrdojevac | |||||
19.08
17:00
Kolubara 2
Tešnjar
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Tešnjar |
19.08
17:30
Borac (D)
Korićani
0
1
|
19.08.2018 17:30 | Borac (D) | 0 : 1 | Korićani | |||||
19.08
17:30
Sloboda
Pobeda 1926
3
0
|
19.08.2018 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Pobeda 1926 | |||||
19.08
17:30
Budućnost
Sloga (D)
1
0
|
19.08.2018 17:30 | Budućnost | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.08
17:30
Srbija
Jedinstvo
2
0
|
19.08.2018 17:30 | Srbija | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.08
17:30
Erdoglija 1931
Kutlovo
2
0
|
19.08.2018 17:30 | Erdoglija 1931 | 2 : 0 | Kutlovo | |||||
19.08
17:30
Mladost (P)
21. oktobar
2
0
|
19.08.2018 17:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | 21. oktobar | |||||
19.08
17:30
OFK Bagremar
Šumadija 1934
0
1
|
19.08.2018 17:30 | OFK Bagremar | 0 : 1 | Šumadija 1934 |
19.08
17:30
Prvi partizan
Čajetina
0
3
|
19.08.2018 17:30 | Prvi partizan | 0 : 3 | Čajetina | |||||
19.08
17:30
Ježevica
Savinac
0
5
|
19.08.2018 17:30 | Ježevica | 0 : 5 | Savinac | |||||
19.08
17:30
Sečica
Lazarica
1
2
|
19.08.2018 17:30 | Sečica | 1 : 2 | Lazarica | |||||
19.08
17:30
Jedinstvo
Omladinac
1
3
|
19.08.2018 17:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Omladinac | |||||
19.08
17:30
Perućac
Polet
2
2
|
19.08.2018 17:30 | Perućac | 2 : 2 | Polet | |||||
19.08
17:30
Višesava
Jasen
0
2
|
19.08.2018 17:30 | Višesava | 0 : 2 | Jasen |
19.08
17:00
Šumadija
Jedinstvo (G)
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Šumadija | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
19.08
17:00
Vučje
Železničar
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Vučje | 2 : 1 | Železničar | |||||
19.08
17:00
Polet
Sloga
4
2
|
19.08.2018 17:00 | Polet | 4 : 2 | Sloga | |||||
19.08
17:00
OFK Morava
Mladi borac
2
0
|
19.08.2018 17:00 | OFK Morava | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
19.08
17:00
Kumarevo 65
Zloćudovo
5
1
|
19.08.2018 17:00 | Kumarevo 65 | 5 : 1 | Zloćudovo | |||||
19.08
17:00
Umac
Mladost 1959
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Umac | 3 : 0 | Mladost 1959 | |||||
19.08
17:00
Bobište
OFK Brza
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Bobište | 2 : 1 | OFK Brza | |||||
19.08
17:00
Čekmin
Progres
6
0
|
19.08.2018 17:00 | Čekmin | 6 : 0 | Progres |
19.08
17:30
Bačka
Jedinstvo
5
2
|
19.08.2018 17:30 | Bačka | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.08
17:30
Obilić
Dinamo
7
1
|
19.08.2018 17:30 | Obilić | 7 : 1 | Dinamo | |||||
19.08
17:30
Čenej
Susek
1
3
|
19.08.2018 17:30 | Čenej | 1 : 3 | Susek | |||||
19.08
17:30
Hajduk
OFK Futog
1
3
|
19.08.2018 17:30 | Hajduk | 1 : 3 | OFK Futog | |||||
19.08
17:30
Moskva
Veternik
3
9
|
19.08.2018 17:30 | Moskva | 3 : 9 | Veternik | |||||
19.08
17:30
Borac
Železničar
1
3
|
19.08.2018 17:30 | Borac | 1 : 3 | Železničar | |||||
19.08
17:30
Titel
Vinogradar
0
2
|
19.08.2018 17:30 | Titel | 0 : 2 | Vinogradar |
19.08
17:00
Sloga (L)
Velika Drenova
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Sloga (L) | 1 : 0 | Velika Drenova | |||||
19.08
17:00
Gradina
Borac
9
1
|
19.08.2018 17:00 | Gradina | 9 : 1 | Borac | |||||
19.08
17:00
14. Oktobar
Rubin
3
0
|
19.08.2018 17:00 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Rubin | |||||
19.08
17:00
Ušće
Beli Orlovi
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Ušće | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
19.08
17:00
Mladost
Omladinac
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac |
19.08
17:00
Partizan
Morava
5
1
|
19.08.2018 17:00 | Partizan | 5 : 1 | Morava | |||||
19.08
17:00
Mladost (G)
Blagotin
5
3
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (G) | 5 : 3 | Blagotin | |||||
19.08
17:00
Ursule
Sinđelić 1934
0
0
|
19.08.2018 17:00 | Ursule | 0 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
19.08
17:00
Jedinstvo (D)
Osaonica
4
3
|
19.08.2018 17:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 3 | Osaonica | |||||
19.08
17:00
Šumadinac
Vinogradar
2
0
|
19.08.2018 17:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
19.08
17:00
Morava
Kupinovac
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Morava | 3 : 0 | Kupinovac | |||||
19.08
17:00
Mladost (T)
Šantarovac
4
1
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (T) | 4 : 1 | Šantarovac |
19.08
17:00
Istok 63
Mladost (GM)
6
2
|
19.08.2018 17:00 | Istok 63 | 6 : 2 | Mladost (GM) | |||||
19.08
17:00
15. Avgust 1950
Napredak
2
3
|
19.08.2018 17:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 3 | Napredak | |||||
19.08
17:00
Rudar (SR)
Beljanica
5
0
|
19.08.2018 17:00 | Rudar (SR) | 5 : 0 | Beljanica | |||||
19.08
17:00
Borac 1805
Moravac 2015
2
4
|
19.08.2018 17:00 | Borac 1805 | 2 : 4 | Moravac 2015 | |||||
19.08
17:00
Orlovi
Radnički
5
0
|
19.08.2018 17:00 | Orlovi | 5 : 0 | Radnički | |||||
19.08
17:00
Mladost (J)
Rudar (St)
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Mladost (J) | 3 : 0 | Rudar (St) | |||||
19.08
17:00
Budućnost
Pomoravlje
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Pomoravlje |
19.08
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Mladost
2
1
|
19.08.2018 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.08
17:30
Graničar
Fruškogorac
5
1
|
19.08.2018 17:30 | Graničar | 5 : 1 | Fruškogorac | |||||
19.08
17:30
Sloga (V)
Mitros
4
1
|
19.08.2018 17:30 | Sloga (V) | 4 : 1 | Mitros | |||||
19.08
17:30
Donji Srem 2015
Obilić 1993
2
1
|
19.08.2018 17:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Obilić 1993 | |||||
19.08
17:30
Sloga (Č)
Šumar
0
1
|
19.08.2018 17:30 | Sloga (Č) | 0 : 1 | Šumar | |||||
19.08
17:30
BSK
Fruška Gora
1
2
|
19.08.2018 17:30 | BSK | 1 : 2 | Fruška Gora | |||||
19.08
17:30
Napredak
OFK Bikić
3
2
|
19.08.2018 17:30 | Napredak | 3 : 2 | OFK Bikić | |||||
19.08
17:30
Hajduk
Krušedol
1
0
|
19.08.2018 17:30 | Hajduk | 1 : 0 | Krušedol |
19.08
17:00
Tavnik
Partizan
11
0
|
19.08.2018 17:00 | Tavnik | 11 : 0 | Partizan | |||||
19.08
17:00
Lazac
Mineral 2015
2
2
|
19.08.2018 17:00 | Lazac | 2 : 2 | Mineral 2015 | |||||
19.08
17:00
Jedinstvo (G)
Mladost
5
2
|
19.08.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 5 : 2 | Mladost | |||||
19.08
17:00
Borac (A)
Progorelica
0
0
|
19.08.2018 17:00 | Borac (A) | 0 : 0 | Progorelica | |||||
19.08
17:00
Jedinstvo (D)
Borac (V)
1
2
|
19.08.2018 17:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Borac (V) |
19.08
17:00
Gradac
Radnički
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Gradac | 3 : 1 | Radnički | |||||
19.08
17:00
Plantaža
Jedinstvo (Š)
7
0
|
19.08.2018 17:00 | Plantaža | 7 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
19.08
17:00
Milanovo
Lemind 1953
2
3
|
19.08.2018 17:00 | Milanovo | 2 : 3 | Lemind 1953 | |||||
19.08
17:00
Radnik Sušica
Marjan MB
2
2
|
19.08.2018 17:00 | Radnik Sušica | 2 : 2 | Marjan MB | |||||
19.08
17:00
Sloboda
BSK
1
1
|
19.08.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | BSK | |||||
19.08
17:00
Real
Bratstvo
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Real | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
19.08
17:00
Moravac
Todorovce
3
0
|
19.08.2018 17:00 | Moravac | 3 : 0 | Todorovce |
19.08
17:00
Hajduk
Jedinstvo (SK)
1
2
|
19.08.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Jedinstvo (SK) | |||||
19.08
17:00
Šampion
Potisje
2
3
|
19.08.2018 17:00 | Šampion | 2 : 3 | Potisje | |||||
19.08
17:00
AFK
Tisa
6
0
|
19.08.2018 17:00 | AFK | 6 : 0 | Tisa | |||||
19.08
17:00
Graničar
Slavija
5
2
|
19.08.2018 17:00 | Graničar | 5 : 2 | Slavija | |||||
19.08
17:00
Horgoš 1911
Bačka
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Horgoš 1911 | 2 : 1 | Bačka | |||||
19.08
17:00
Jadran
Jedinstvo (M)
5
1
|
19.08.2018 17:00 | Jadran | 5 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
19.08
17:00
Čoka
Tromedja
1
0
|
19.08.2018 17:00 | Čoka | 1 : 0 | Tromedja |
19.08
17:00
Žabare
Konjuh
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Žabare | 2 : 1 | Konjuh | |||||
19.08
11:00
Mudrakovac
Borac
6
0
|
19.08.2018 11:00 | Mudrakovac | 6 : 0 | Borac | |||||
19.08
17:00
Sebečevac
Mladost VPD
4
0
|
19.08.2018 17:00 | Sebečevac | 4 : 0 | Mladost VPD | |||||
19.08
17:00
Gornji Stepoš
Kapidžija
0
1
|
19.08.2018 17:00 | Gornji Stepoš | 0 : 1 | Kapidžija | |||||
19.08
17:00
Rasina
Čarapan
5
1
|
19.08.2018 17:00 | Rasina | 5 : 1 | Čarapan | |||||
19.08
11:00
Zdravinje
Bukovica
6
4
|
19.08.2018 11:00 | Zdravinje | 6 : 4 | Bukovica |
19.08
11:00
Polet
Verko
3
1
|
19.08.2018 11:00 | Polet | 3 : 1 | Verko | |||||
19.08
11:00
Mladost (Z)
Petrovac 74
2
2
|
19.08.2018 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Petrovac 74 | |||||
19.08
11:00
Skupljen 2013
Torpedo
1
2
|
19.08.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Torpedo | |||||
19.08
11:00
Hajduk
Belpos
0
2
|
19.08.2018 11:00 | Hajduk | 0 : 2 | Belpos |
19.08
20:00
Sarajevo
Zrinjski
4
2
|
19.08.2018 20:00 | Sarajevo | 4 : 2 | Zrinjski | |||||
19.08
20:00
Tuzla City
Željezničar
0
2
|
19.08.2018 20:00 | Tuzla City | 0 : 2 | Željezničar |
19.08
17:30
Željezničar Sport Team
Sloboda
0
1
|
19.08.2018 17:30 | Željezničar Sport Team | 0 : 1 | Sloboda |
19.08
17:00
Budućnost
Lovćen
0
0
|
19.08.2018 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Lovćen |
19.08
17:30
Igalo
Bokelj
2
1
|
19.08.2018 17:30 | Igalo | 2 : 1 | Bokelj | |||||
19.08
17:30
Jezero
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
0
|
19.08.2018 17:30 | Jezero | 0 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
19.08
17:30
Kom
Jedinstvo
1
0
|
19.08.2018 17:30 | Kom | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.08
17:30
Arsenal
Dečić
1
1
|
19.08.2018 17:30 | Arsenal | 1 : 1 | Dečić |
19.08
14:30
Burnley
Watford
1
3
|
19.08.2018 14:30 | Burnley | 1 : 3 | Watford | |||||
19.08
14:30
Manchester City
Huddersfield Town
6
1
|
19.08.2018 14:30 | Manchester City | 6 : 1 | Huddersfield Town | |||||
19.08
17:00
Brighton
Manchester United
3
2
|
19.08.2018 17:00 | Brighton | 3 : 2 | Manchester United |
19.08
18:15
Eibar
Huesca
1
2
|
19.08.2018 18:15 | Eibar | 1 : 2 | Huesca | |||||
19.08
20:15
Rayo Vallecano
Sevilla
1
4
|
19.08.2018 20:15 | Rayo Vallecano | 1 : 4 | Sevilla | |||||
19.08
22:15
Real Madrid
Getafe
2
0
|
19.08.2018 22:15 | Real Madrid | 2 : 0 | Getafe |
19.08
18:00
Torino
Roma
0
1
|
19.08.2018 18:00 | Torino | 0 : 1 | Roma | |||||
19.08
20:30
Bologna
SPAL
0
1
|
19.08.2018 20:30 | Bologna | 0 : 1 | SPAL | |||||
19.08
20:30
Empoli
Cagliari
2
0
|
19.08.2018 20:30 | Empoli | 2 : 0 | Cagliari | |||||
19.08
20:30
Parma
Udinese
2
2
|
19.08.2018 20:30 | Parma | 2 : 2 | Udinese | |||||
19.08
20:30
Sassuolo
Internazionale
1
0
|
19.08.2018 20:30 | Sassuolo | 1 : 0 | Internazionale |
19.08
21:00
Nîmes
Olympique Marseille
3
1
|
19.08.2018 21:00 | Nîmes | 3 : 1 | Olympique Marseille | |||||
19.08
15:00
Strasbourg
Saint-Étienne
1
1
|
19.08.2018 15:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Saint-Étienne | |||||
19.08
17:00
Toulouse
Bordeaux
2
1
|
19.08.2018 17:00 | Toulouse | 2 : 1 | Bordeaux |
19.08
17:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
1
4
|
19.08.2018 17:00 | Spartak ŽK | 1 : 4 | Radnički (N) | |||||
19.08
20:00
Radnik
Mačva
0
1
|
19.08.2018 20:00 | Radnik | 0 : 1 | Mačva |
19.08
17:30
Inđija
Metalac
0
0
|
19.08.2018 17:30 | Inđija | 0 : 0 | Metalac | |||||
19.08
20:00
Borac
Radnički 1923
1
0
|
19.08.2018 20:00 | Borac | 1 : 0 | Radnički 1923 |
19.08
16:00
Vojvodina
Sloga
0
3
|
19.08.2018 16:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Sloga | |||||
19.08
18:00
Crvena zvezda
Mašinac Trejs PZP
1
4
|
19.08.2018 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 4 | Mašinac Trejs PZP | |||||
19.08
17:30
Radnički 1923
Požarevac
1
6
|
19.08.2018 17:30 | Radnički 1923 | 1 : 6 | Požarevac |
19.08
13:00
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
1
2
|
19.08.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
19.08
13:00
Javor Matis
Sloga (K)
2
0
|
19.08.2018 13:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
19.08
13:00
Novi Pazar
Sloboda (U)
1
2
|
19.08.2018 13:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Sloboda (U) | |||||
19.08
13:00
Šumadija (A)
Mladost
0
2
|
19.08.2018 13:00 | Šumadija (A) | 0 : 2 | Mladost | |||||
19.08
13:00
Sloga (P)
Loznica
1
3
|
19.08.2018 13:00 | Sloga (P) | 1 : 3 | Loznica |
19.08
10:00
Partizan
Voždovac
6
0
|
19.08.2018 10:00 | Partizan | 6 : 0 | Voždovac | |||||
19.08
11:00
Dinamo (P)
OFK Beograd
1
1
|
19.08.2018 11:00 | Dinamo (P) | 1 : 1 | OFK Beograd |
19.08
11:00
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
19.08.2018 11:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
19.08
11:00
Metalac (GM)
Smederevo 1924
3
4
|
19.08.2018 11:00 | Metalac (GM) | 3 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
19.08
11:00
Javor Matis
Sloga (K)
0
1
|
19.08.2018 11:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.08
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
2
0
|
19.08.2018 11:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
19.08
11:00
Šumadija (A)
Mladost (L)
0
0
|
19.08.2018 11:00 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
19.08
11:00
Sloga (P)
Loznica
0
1
|
19.08.2018 11:00 | Sloga (P) | 0 : 1 | Loznica |
19.08
11:00
Radnički (Z)
Spartak ŽK
1
1
|
19.08.2018 11:00 | Radnički (Z) | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
19.08
13:00
Sloboda
Zemun
1
3
|
19.08.2018 13:00 | Sloboda | 1 : 3 | Zemun | |||||
19.08
17:00
Teleoptik
OFK Beograd
3
1
|
19.08.2018 17:00 | Teleoptik | 3 : 1 | OFK Beograd |
19.08
12:00
Morava Gepardi
Car Dušan Silni
38
22
|
19.08.2018 12:00 | Morava Gepardi | 38 : 22 | Car Dušan Silni |