16.05
17:00
Borac
Tisa
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
16.05
17:00
ŽelezniÄar (L)
BuduÄnost (A)
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
16.05
17:00
GFK Sloboda
Mladi radnik 1926
4
2
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
16.05
16:30
Jedinstvo
Studentski grad
5
3
|
16.05.2021 16:30 | 5 : 3 | |||||||
16.05
16:30
Zvezdara
Crvena zvezda
2
0
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
16.05
17:00
Vlasina
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
RadniÄki (S)
Dunav
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
16.05
11:00
SFS Borac
Timok 1919
1
0
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
BuduÄnost (P)
PÄinja
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
3
2
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Župa
TimoÄanin
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Rembas
Radan
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
16.05
17:00
Å umadija (T)
Radnik
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Novi Pazar 1928
Borac
4
2
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
KoriÄani
Proleter
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
16.05
17:00
BuduÄnost
Real
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
16.05
17:00
Borac (Ž)
OFK Mihajlovac
0
4
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (M)
Borac 1932
0
6
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
Petar Dobrnjac
Pomoravlje
1
7
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
16.05
17:00
Rudar (S)
Jasenica 2017
6
2
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK AranÄelovac 1979
RSK
2
5
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 5 |
|
16.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
2
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Zlatar
Prijevor
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Polimlje
Polet (T)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
11:00
Polet (Lj)
Jasen
4
3
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac
Sloboda (Ä)
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
16.05
17:00
OFK Divci
Drina
6
0
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (DD)
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
RaÄevac
Borac (L)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Vrelo Sport
Sloga (B)
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Mladost (P)
Spartak 1924
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
17:00
Tavankut
Krila Krajine
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Vojvodina (BG)
Hercegovac
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
16.05
17:00
Crvena zvezda
RadniÄki (S)
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Banat
Naftagas
4
3
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Borac
RadniÄki (K)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Mladost
Jedinstvo (V)
5
2
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 2 |
16.05
17:00
Podunavac
Jadran
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloboda
Sloga (T)
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
16.05
17:00
JugoviÄ
Borac
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Sremac Vojka
Sloga (E)
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
16.05
17:00
Jedinstvo (M)
LevaÄ
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
TemniÄ 1924
Sloga (D)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
BoŔnjane
Juhor
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Moravac 2015
Jedinstvo 1936
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 |
|
16.05
11:00
Jedinstvo (P)
Lužnica
2
1
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Slatina
Brodoremont
5
2
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Hajduk Veljko
Balkanski
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Rajko MitiÄ
Bor 1919
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
16.05
17:00
Naisus 1977
NaŔa krila 1936
3
9
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 9 |
|
||||||
16.05
11:00
MaloŔiŔte
Pukovac
5
6
|
16.05.2021 11:00 | 5 : 6 | |||||||
16.05
17:00
Delijski Vis
OFK Brzi Brod
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Rudar
Morava
3
3
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Bukovik
OFK NiÅ”
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo (GM)
OFK Napredak 1929
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Orljane
Zemljoradnik
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Alakince
Jablanica
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Vranjska Banja
Jedinstvo (GS)
4
2
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
16.05
16:30
Komgrap
Turbina
0
1
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
VrÄin
VinÄa
1
2
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
BuduÄnost (Z)
Srem
0
2
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Dunav
PoŔtar Zvezdara
3
0
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 0 | |||||||
16.05
11:00
Prva iskra
Torlak
1
1
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
16:30
Mladost (C)
BSK 1926
1
2
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
16.05
17:00
OsniÄ
Kosovo
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Velika Jasikova
RadniÄki 1946
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
TrebiÄ
Rudar (P)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
13:00
GraniÄar
OFK Rtanj
1
0
|
16.05.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac
Rudar VrÅ”ka Äuka
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
16.05
17:00
MaÄkovac
Ribnik
8
0
|
16.05.2021 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
FUD
Žabare
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Gradina
Mladost (T)
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Kupci
13. April
5
3
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
4
3
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (Ä)
Vinogradar
3
4
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 4 | |||||||
16.05
17:00
Sloga (L)
Sloga (D)
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
16.05
17:00
Sremac
LSK
6
2
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga
Ljukovo
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Napredak
Hajduk (V)
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
BSK
Borac (M)
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Donji Srem 2015
PSK
11
0
|
16.05.2021 17:00 | 11 : 0 |
|
16.05
17:00
Jugoslavija
BuduÄnost (A)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Dolina
BAK
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 | |||||||
16.05
17:00
Strela
Stari TamiÅ”
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 | |||||||
16.05
17:00
RadniÄki (B)
Sloga (BNS)
1
8
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 8 | |||||||
16.05
17:00
Crvena zvezda
Potporanj
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
HajduÄica
Polet (Id)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Banat (I)
Spartak 1911
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
16.05
17:00
Kordun
Zadrugar
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac 46
SU StaniÅ”iÄ 1920
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
17:00
BuduÄnost (G)
RadniÄki 1918
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Rusin
BSK
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac
TvrÄava
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
MagliÄ
Polet
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Kulpin
Slavija
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
17:00
Jadran
BuduÄnost
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 | |||||||
16.05
17:00
ÄurÄin
ObiliÄ
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Senta
TornjoÅ”
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Sutjeska
Preporod
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Iskra
Proleter (Nj)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
16.05
17:00
RadniÄki 1911
MSK
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Polet
Vojvodina (B)
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
16.05
17:00
TamiÅ”
Potisje
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac
Mladost (L)
6
0
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Vojvodina (NM)
Crvena zvezda
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
16.05
17:00
2. Oktobar
Lehel
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (BD)
Rusanda
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
16.05
17:00
Mladi borac
Polet
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladi radnik 1940
BaÄinac
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (L)
Osipaonica
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Crvena zvezda
Bresje Superior
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Podunavac
SASK
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (M)
Radnik (SP)
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Pobeda
BuduÄnost
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
17:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Marjan (K)
Sloga (Z)
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Plaskovac
Å umadinac (S)
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
ŽSK
Partizan (BB)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac
VinÄa
5
3
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Trnava
Grizli ML
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Banja 1957
Å umadinac 1913
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
16.05
16:30
Å umadinac
SinÄeliÄ 2012
1
1
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:00
011
Borac (P)
5
1
|
16.05.2021 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
PKB Kovilovo
Postar 1930
4
2
|
16.05.2021 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Umka
Institut
3
0
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Heroj Polet
Hajduk
3
2
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Posavac TiŔma
PKB (PS)
2
1
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Balkan Mirijevo
Borac (O)
1
0
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
16.05
16:30
Strelac
Mladi borac
7
1
|
16.05.2021 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Omladinac
VraniÄ
1
1
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Jedinstvo
RadniÄki
2
3
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 3 | |||||||
16.05
16:30
Zvezda
Polet
8
0
|
16.05.2021 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
OFK Borac
Rojkovac
0
0
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
OFK Zabrežje
LisoviÄ 1977
1
4
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
OFK BuduÄnost
Duboko
6
1
|
16.05.2021 16:30 | 6 : 1 |
|
16.05
16:30
Å umadija 1962
SUF Dubona
4
1
|
16.05.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Dunavac
SUF KovaÄevac 1956
3
1
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Zuce 2019
Kosmajac
3
0
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
IvanÄa
ZaklopaÄa
0
1
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Rabrovac
Pudarci
0
1
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
KaluÄerica 1969
Velika Krsna
6
0
|
16.05.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
16.05
17:30
Hajduk
Titel
1
1
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
BaÄka (B)
Jedinstvo
2
0
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Tatra
Susek
5
1
|
16.05.2021 17:30 | 5 : 1 | |||||||
16.05
17:30
BaÄka 1923
Veternik
1
8
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 8 | |||||||
16.05
17:30
Petrovaradin
Slavija
0
0
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 0 | |||||||
16.05
17:30
ŽSK
FruŔkogorac
3
1
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Mladost
Polet
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
11:00
KljuÄ
Zlot
1
2
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
RadniÄki
Rudna Glava
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
16.05
17:00
MarÅ”iÄ
Kolonija
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Å umadija 1934
Kutlovo
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Bagremar
Jedinstvo
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
21. oktobar
Sloga (D)
0
8
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 8 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloboda (G)
Zastava
0
5
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
16.05
17:00
Slavija
Å umadinac KG
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Srbija
Pobeda 1926
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
16.05
17:00
Mladost (L)
Vulkan 1963
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Planinac 1933
RadniÄki 1936
6
4
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Palilulac
Stevan NeŔticki
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Aluminjum
Mladost (DK)
8
1
|
16.05.2021 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Äegar 2013
Sloboda
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Crvena zastava
Omladinac
0
4
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Äegar 1946
Morava
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
16.05
17:00
Napredak 1936
Sirakovo
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (L)
Mlava (ML)
4
3
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
ObiliÄ
Borac (K)
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Napredak SimiÄevo
TrgovaÄki
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac (Å )
Mladost (B)
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
ŽelezniÄar
Integral
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
BuduÄnost (V)
Vihor
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
16.05
17:00
RadniÄki 1947
Doljevac
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.05
17:00
BaliÄevac
RadniÄki 1924
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Moravac (ZT)
Elid
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
16.05
17:30
Granit
KaraÄorÄe
0
4
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:30
Mataruge
Rudar
2
1
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
PopoviÄi Vrnjci
BuduÄnost
0
7
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 7 |
|
||||||
16.05
17:30
Tavnik
Mladost (V)
7
0
|
16.05.2021 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Jedinstvo 2017
Gruža
5
2
|
16.05.2021 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Napredak
Ibar
1
2
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Ribnica
1
3
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 3 |
|
16.05
17:00
Morava (R)
Juhor (G)
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Kolare
BuduÄnost (M)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Partizan
Resavac
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Orlovi
Mladost (K)
6
0
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Napredak
Rudar
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Juhor 2016
Sloga
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Dragocvet
Mladost (J)
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Iskra
OFK JabuÄje
3
5
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 5 | |||||||
16.05
17:00
ZSK
Kolubara 2
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Banjani
OFK Senjak
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
TrliÄ
Pambukovica
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
16.05
17:00
Kumarevo 65
VuÄje
5
2
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Bratstvo
Gradac
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
BobiŔte
Progres
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Umac
Donja Lomnica
5
2
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 2 | |||||||
16.05
17:00
OFK Brza
Polet
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
16.05
17:00
Å umadija
BSK
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Morava
Milanovo
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Real
Sloboda
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Plantaža
ŽelezniÄar
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Moravac
Mladi borac
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga
Mladost 1959
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
SeÄica
Prvi partizan
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
16.05
17:00
AvijatiÄar Vranjani
Savinac
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 | |||||||
16.05
17:00
Äajetina
ViŔesava
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Kotroman
PeruÄac
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Jedinstvo
Polet
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Omladinac
Bakionica
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Ježevica
Lazarica
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
16.05
16:00
Prilike
DragaÄevo
2
3
|
16.05.2021 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
16:00
Jedinstvo
Morava
0
3
|
16.05.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
11:00
Rakova
Ozremica
2
1
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
16.05
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo (K)
1
2
|
16.05.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:00
Donja Vrbava
Backovac Junajted
3
0
|
16.05.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:00
Ozrem PMH
Orlovac
5
3
|
16.05.2021 16:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
16:00
Zadrugar
Rudar
7
1
|
16.05.2021 16:00 | 7 : 1 | |||||||
16.05
16:00
Napredak
Jedinstvo (GG)
3
1
|
16.05.2021 16:00 | 3 : 1 |
16.05
17:00
Sloga
Mladost
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Napredak
Vladimir DurkoviÄ
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Pobeda
ŽeljuŔa
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Spartak
Zadrugar
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
16.05
17:00
KaraÄorÄe
DuŔko
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Majur
Drina
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (LÅ )
Mladost
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Mladi borac
Rudar
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Cer (JL)
Hajduk Stanko
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Vidojevica
GuÄevo 1929
2
0
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga (KR)
Cer (PE)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Podrinje
Jedinstvo
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
16.05
16:30
FSU Južna pruga
Äelik
0
2
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Vihor
BSK Bujanovac
2
1
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Pavlovac
Mladost (B)
5
1
|
16.05.2021 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Trnovac
Mladost (S)
8
1
|
16.05.2021 16:30 | 8 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Levosoje
Lugina
1
7
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 7 |
|
16.05
00:00
Moravac
Morava
3
1
|
16.05.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Omladinac (U)
Kamenorezac 76
3
5
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
16.05
17:00
Župski biseri
Beli Orlovi
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
14. Oktobar
Gradac
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Vinogradar
Rubin
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Polet
Borac (VG)
6
2
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
KaraÅ” (J)
Omladinac
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Vulturul
Dunav
8
0
|
16.05.2021 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Partizan (K)
Banat (D)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
KaraÅ” (K)
Ratar
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Å evac
Borac (VS)
3
4
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 4 |
|
16.05
17:00
Borac (P)
Jedinstvo (D)
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac (D)
Kolonija
8
0
|
16.05.2021 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (V)
BSK BavaniŔte
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
16.05
17:00
FruŔkogorac
ÄSK
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Napredak
Polet
3
3
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK BrestaÄ
KruŔedol
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Kameni
Jedinstvo
0
4
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Sremac
Srem
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost
GraniÄar
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Dunav
Å umar
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
RadniÄki
Hrtkovci
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Jedinstvo
GraniÄar 1924
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Jednota
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Zmaj
Erdevik 2017
6
4
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
FruŔkogorac
OFK BikiÄ
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Sremac (B)
ObiliÄ 1993
|
16.05.2021 17:00 |
|
|||||||
16.05
17:00
Sremac (J)
Sloga
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
GraniÄar (K)
Sloboda
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
FruŔka Gora
TrgovaÄki
3
1
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
BileÄanin
OFK StajiÄevo
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Gradnulica
Zlatica
6
0
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Zadrugar
ŽFK Banat BagljaŔ
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Tisa 1933
Naftagas
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
16.05
11:00
Mladost (R)
Mladi rudar
0
3
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
VenÄani
Kopljari
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Radoje DomanoviÄ
TreŔnjevica
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Mladost (J)
Å amot
1
2
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
BuduÄnost
Borac
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Gorski Car
Brezovac
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Vrbica
B 2000
0
6
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 6 |
|
16.05
17:00
Mladi radnik (D)
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
11:00
Äestin
Mladost (R)
0
2
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
BSK
Sloga (Z)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
11:00
KaraÄorÄe (V)
Omladinac-Å umadinac (V)
1
1
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Badnjevac
Napredak (MK)
7
0
|
16.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
|
16.05
17:00
Aleksa Å antiÄ
Polet
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Kula
Bratstvo 2019
0
6
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost
Lipar
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo
TerekveÅ”
4
3
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Dinamo 1923
Omladinac
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Dunav
Hajduk
4
3
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
16.05
10:00
OFK Hajduk
Vinogradar
3
3
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
16.05
17:30
Dinamo
ŽelezniÄar
6
0
|
16.05.2021 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Borac (R)
Äenej
0
1
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Proleter
Moskva
5
0
|
16.05.2021 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Sloga
Slanobarac
6
5
|
16.05.2021 17:30 | 6 : 5 |
|
16.05
17:00
DobraÄa
Bratstvo 1975
1
7
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Žeželj
KoŔutnjak
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Jadran
Partizan
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Seljak
Divostin
4
2
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
16.05
17:00
Polet (V)
Mlava (B)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac 2016
Napredak (B)
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
LjubiÄevo
Mladi Borac
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
BaŔtovan 2015
Stig 1955
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Pek
BSK 1931
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Dizel
BariÄ
4
3
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Batovac
Napredak (P)
6
4
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 4 |
|
16.05
16:30
Zmaj 1953
Železnik 1930
5
2
|
16.05.2021 16:30 | 5 : 2 |
|
16.05
16:30
Resnik
LepuŔnica
3
1
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Pinosava
OFK Crvenka
4
4
|
16.05.2021 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
Sveti Stefan
Minel
1
4
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
11:00
Mladi proleter
Palilulac
1
4
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
11:00
Boka Seniors
Avala 1939
0
4
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 4 |
|
16.05
17:30
Sloga Obrva
Mlada krila
3
2
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Mladost 1981
Progorelica
0
1
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
2
1
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Lazac
Borac (A)
2
1
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Zvezda
BraÄa VukoviÄ
2
0
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Mladost 1925
Borac (V)
0
0
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 0 |
|
16.05
17:00
Zadrugar 1947
RadniÄki (K)
7
1
|
16.05.2021 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga 1945
Polet S.D.
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo (K)
Sloga 1952
0
1
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
KrilaÅ”
Bata BuliÄ
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (R)
ZabrÄe 1936
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Udarnik (S)
Pobeda 1953
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
16.05
17:00
Mladost (S)
Pomoravlje
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Batinac
Beljanica
5
2
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga
Jasenovo
8
1
|
16.05.2021 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
SinÄeliÄ
Napredak (St)
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
RadniÄki
Napredak (Sv)
4
2
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
16.05
17:00
Sloboda
Zenit
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
Partizan
Å antarovac
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Osaonica
Bratstvo
6
0
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo
GFK Tabane
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (T)
Kupinovac
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
16.05
17:30
LjubiniÄ
Skela
1
3
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 3 | |||||||
16.05
17:30
Proleter
Partizan
1
5
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 5 | |||||||
16.05
17:30
Belo Polje
Borac
2
5
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 5 | |||||||
16.05
17:30
Rvati
OFK Urovci
1
0
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 0 |
16.05
17:00
Zvizdar 2012
Kolubara (J)
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 | |||||||
16.05
17:00
ÄuÄuge
OFK Paljuvi
4
1
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 1 | |||||||
16.05
17:00
JoŔeva
Proleter (B)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Polet (DL)
OFK Stublenica
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Polet (T)
Å arbane
4
2
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
16.05
17:00
Omladinac
Roham
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Terekves
Napredak (Ä)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Proleter
Napredak (BT)
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
16.05
11:00
Mali korak
Stari drugari
1
2
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
TeŔnjar
Lukavac
2
0
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Mladost (L)
Toplica
3
2
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Žabari
Komanice
4
0
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
PopadiÄ
Rakac Stave
2
1
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Milenko PavloviÄ
Polet
6
1
|
16.05.2021 11:00 | 6 : 1 |
|
16.05
17:00
Mladost (DL)
Veliko Trnjane
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
SuŔica 2012
Badince
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Navalin
Lemind 1953
1
5
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.05
17:00
Todorovce
Turekovac
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Supovac
Jasenovik 2018
5
3
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Proleter
Spartak
10
0
|
16.05.2021 17:00 | 10 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Rujnik
RadniÄki 2020
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Sloga 1948
Mezgraja
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
16.05
17:00
Crvena zvezda
Rutevac
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 | |||||||
16.05
11:00
Napredak 2012
Jedinstvo
3
2
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
11:00
Å kriljac
Polet (R)
0
3
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 3 |
16.05
17:00
Tromedja
GraniÄar
0
4
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
BaÄka
Äoka
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Tisa
Slavija
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Å ampion
Potisje
3
5
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Jezava
Stari Hrast 2018
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac
PetliÄ SD 026
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 |
|
16.05
11:00
Mladost (Z)
Sloga 1949
1
1
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
17:30
Hajduk
Torpedo
6
2
|
16.05.2021 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Verko
Polet
1
1
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 1 | |||||||
16.05
17:30
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
1
1
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 1 | |||||||
16.05
11:00
Bobovik
Belpos
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
16.05
11:00
Sparta
Mladost 2013
1
6
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 6 |
|
16.05
17:00
Mundial
Tempo
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Omladinac 1927
Unirea
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 |
|
16.05
16:00
Gladijator
Malba
0
3
|
16.05.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
16.05
14:00
MrŔinci
BuduÄnost
1
0
|
16.05.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:00
ÄaÄak 94
Lugovi
3
0
|
16.05.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.05
16:00
OFK Remont 1959
Vujan
2
4
|
16.05.2021 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
16:00
Planinac
Kej
0
4
|
16.05.2021 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
16:00
Gavrilo Princip
Prijatelji
1
3
|
16.05.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
16.05
17:30
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk 1950
3
1
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Žednik
PaliÄ
3
1
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Äantavir
Bikovo
0
0
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Solid
Elektrovojvodina
2
0
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 0 |
|
16.05
17:30
Mladost (MB)
Orlovi (BP)
3
2
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
NaŔa Zvezda
Borac (V)
3
0
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Slavija
BaÄki Hajduk
0
4
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:30
Proleter
Krivanj
0
4
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
17:30
NeŔtin
BaÄka (D)
4
1
|
16.05.2021 17:30 | 4 : 1 | |||||||
16.05
17:30
BaÄka 1945
Soko
1
2
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 2 |
16.05
17:00
Petrovac 74
RadniÄki
1
6
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
Mrovska
Å ipurske livade
3
5
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 5 | |||||||
16.05
17:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Jevremovac
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
16.05
17:00
OFK Varna
PSK
1
6
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
VlaÅ”iÄ
PriÄinoviÄ
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Rankovac
OFK Jelen
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
TreŔnjevka
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 |
16.05
FC Stella Rossa
Semedraž
2
1
|
16.05.2021 | 2 : 1 | |||||||
16.05
Å ilopaj
Jablanica
0
4
|
16.05.2021 | 0 : 4 | |||||||
16.05
VelereÄ 94
Omladinac
0
0
|
16.05.2021 | 0 : 0 | |||||||
16.05
Å umadija
Takovski Ustanak
11
1
|
16.05.2021 | 11 : 1 | |||||||
16.05
Majdan
Lunjevica
2
4
|
16.05.2021 | 2 : 4 |
16.05
17:00
Mladost
Velika Reka
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
TE GuÄevo
7. Juli
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Antimon
Jelav
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac
Jadar 1961
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga
Prva Iskra
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Hajduk
7
0
|
16.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
|
16.05
17:00
KladuŔnica
Egeta
|
16.05.2021 17:00 | : | |||||||
16.05
17:00
Pontes
Omladinac
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Rtkovo
Mala Vrbica
3
3
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Lokomotiva
KoÄa AnÄelkoviÄ
5
1
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
16.05
16:30
Sloga
GoruŔica
2
10
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 10 |
|
||||||
16.05
16:30
Bratstvo
Brezova
0
7
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
16.05
16:30
Jelica
Bjelica
1
3
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Vrelo
RadniÄki
3
1
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Omladinac (BO)
Mladost
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Torpedo 1924
Omladinac 2013 (SL)
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
BuduÄnost (ZM)
Napredak
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Partizan
PetlovaÄa
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloboda
Gorki
4
2
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
16.05
14:30
Dobrinjac
Gorobilje
1
2
|
16.05.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
14:30
Napredak
TreŔnjica
1
3
|
16.05.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:30
DuŔkovci
Plavi Tok
0
6
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 6 |
|
||||||
16.05
17:30
GlumaÄ
Knjaz
2
1
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
16.05
17:00
Jedinstvo
Tomislavci
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (R)
Mladost Radost
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 |
|
16.05
16:30
Bukovac
Udarnik
1
2
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Beli Orlovi
Palanka
0
1
|
16.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
BuduÄnost 1948
Å umadija
3
0
|
16.05.2021 16:30 | 3 : 0 |
|
16.05
16:30
Omladinac
Karadjordje
7
0
|
16.05.2021 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 0 |
|
16.05
11:00
Jastrebac 1979
DobriÄ 1974
5
1
|
16.05.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
14:00
Sloga 1980
JugoviÄi 1976
4
2
|
16.05.2021 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Rad 1974
Arbanasce
3
1
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
OFK TamniÄ
Vrelo
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
11:00
Naupare
Kapidžija
2
1
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Konjuh
Polet
1
6
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
MakreŔane
Bukovica
6
1
|
16.05.2021 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Parunovac
Modrica
2
0
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
16.05
11:00
Toplica
Knežica
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Grkinja
Zaplanjac
2
3
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
11:00
Marina Kutina
10. februar
2
0
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
16.05
16:30
UmÄari
Podunavac
2
1
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Hajduk
GroÄanski fudbalski klub
1
1
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
16.05
13:00
Slemen
Palilulac
1
4
|
16.05.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
16.05
17:00
Jedinstvo
Sloga
2
6
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 6 |
|
16.05
20:00
Parcane
Ratajac
2
3
|
16.05.2021 20:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
14:30
Mladost
Stara ÄarÅ”ija
2
3
|
16.05.2021 14:30 | 2 : 3 | |||||||
16.05
17:00
ObiliÄ
OFK OraŔje 1960
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Borjak 2012
Velika Morava
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Borac
KSK Konak 1926
9
0
|
16.05.2021 17:00 | 9 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga
Partizan
4
5
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 5 |
|
16.05
17:30
Morava
Stara ÄarÅ”ija
3
1
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
ZgodaÄica
BSK 2014
3
5
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 5 |
|
||||||
16.05
17:30
KoŔtam Polje
Biljanovac
6
0
|
16.05.2021 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Studen Vitez
Magnohrom
2
2
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Partizan
BuduÄnost
2
0
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Omladinac
Milakovac 2018
3
1
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
27. Oktobar
Planinac
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Vojvodina
Sloga (K)
2
7
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 7 |
|
||||||
16.05
17:00
Donji Petrovci
Car UroÅ”
1
5
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac (J)
Jedinstvo (K)
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
FruŔkogorac
Sloga (S)
9
1
|
16.05.2021 17:00 | 9 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
GraniÄar
Borac (S)
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
11:00
Dokmir
BuduÄnost 1995
4
2
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 2 | |||||||
16.05
11:00
Brgule
Sloga (V)
0
6
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 6 | |||||||
16.05
11:00
Sovljak
Vukona
3
2
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Gunjevac
OFK Takovo
2
1
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Jedinstvo (M)
Vrelo
4
0
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 0 |
16.05
17:00
Donja Mutnica
BSK Buljane
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Omladinac
Radnik
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
ISK Izvor
Polet
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
17:00
Jedinstvo
BuduÄnost
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Istok 63
Hajduk
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
PotoÄac
Heroj
1
1
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
16.05
17:00
Dinamo (S)
Jedinstvo LemeÅ”
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
TeleÄka
GraniÄar (R)
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Sport
Rastina 1918
1
7
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 7 |
16.05
17:30
OFK DragoŔevac
Oniks
10
0
|
16.05.2021 17:30 | 10 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
DomaÄin
Trnava
1
4
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
17:30
Napredak
Mladi radnik
2
3
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:30
Omladinac
Dobra Voda
7
2
|
16.05.2021 17:30 | 7 : 2 |
|
16.05
11:00
BSK 1924
Napredak 1927
4
1
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
4
1
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
16.05
17:00
Vladimirovac
JanoŔik
3
6
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
Banatul
Rapid
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
16.05
17:00
Vinogradar
Hajduk
2
3
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Pobeda
Vitorul
2
2
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
16.05
11:00
KrÄevac 04
Junkovac
4
2
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Jarmenovci
BuduÄnost MI
1
5
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.05
11:00
Maskar
Å umadinac 1949
5
4
|
16.05.2021 11:00 | 5 : 4 |
|
16.05
17:00
Udarnik 2015
Napredak
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Omladinac
Soko
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Melnica
Rudar 1947
0
7
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 7 |
|
16.05
11:00
Mladost
Radnik 2013
5
1
|
16.05.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
10:30
JaŔunja
Rudar 1973
3
1
|
16.05.2021 10:30 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Jovanovac
Kremenac
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Stanovo 1941
Kragujevac
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Hajduk 1936
Bukorovac
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Vojvoda Milenko
Pobeda
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Napredak 1934
Sloga (D)
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
17:00
BujaÄiÄ
Mladost
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
17:00
Borac (VR)
Srem (SM)
1
6
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
16.05
17:00
Planinac
Poletarac
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Bosut
Borac (R)
3
0
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga
Srem (SR)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
16.05
11:00
MiloÅ” Pocerac
Sava
0
2
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 2 | |||||||
16.05
11:00
Dobrava Žabar 2020
Galeb 1984
6
1
|
16.05.2021 11:00 | 6 : 1 | |||||||
16.05
11:00
Rudar
Mladost Svileuva
3
3
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 3 | |||||||
16.05
11:00
Korman
Borac BTG
7
2
|
16.05.2021 11:00 | 7 : 2 |
16.05
11:00
Pocerina
Maovi MH
0
6
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 6 | |||||||
16.05
11:00
Jedinstvo
ZablaÄe
1
4
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 4 | |||||||
16.05
11:00
MetliÄ
BojiÄ
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
16.05
11:00
Roma - Odžino selo
POFK Metaloplastika 2006
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
16.05
11:00
Napredak
POFK Letnjikovac
9
0
|
16.05.2021 11:00 | 9 : 0 | |||||||
16.05
11:00
CuljkoviÄ
Džemerovac 2020
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
16.05
00:00
BSK
BuduÄnost
0
1
|
16.05.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
16.05
17:00
NepriÄava
IzviÄaÄ
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
BabajiÄ
Proleter
16
1
|
16.05.2021 17:00 | 16 : 1 |
|
||||||
16.05
10:30
Sloga
Stepanje
3
1
|
16.05.2021 10:30 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
StiŔki Kurjak
RadniÄki (P)
5
0
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloga-Top
Dunavac 1929
0
4
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 4 |
|
16.05
17:00
Resava
Planinac
2
4
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 4 | |||||||
16.05
17:00
Napredak
Vinogradar
0
12
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 12 |
|
16.05
11:00
Stojan Lazarac
Radnik
5
2
|
16.05.2021 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
Bair
OFK Napredak 1933
2
3
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
11:00
Napredak (U)
Mladost
3
3
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
16.05
11:00
Dvorane
Dedina
0
2
|
16.05.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
KruŔevica
Padež
2
2
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost 2015
Grkljane
2
6
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 6 |
|
16.05
17:00
Polet
OFK BraniÄevo
1
4
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
MrÄkovac
Mladost
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
16.05
11:00
MisaÄa
Prvi srpski Ustanak II
4
3
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
16.05
17:00
GraniÄar
OFK Bingula
0
2
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo (Lj)
Borac
5
4
|
16.05.2021 17:00 | 5 : 4 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK BaÄinci
Omladinac
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
16.05
Hajduk 1932
Kupinovo
4
0
|
16.05.2021 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
Mladost 1935
Vitez
3
2
|
16.05.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
Sloven
Lovac
2
4
|
16.05.2021 | 2 : 4 |
|
16.05
17:30
OFK RadniÄki
Mladi radnik
3
2
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Proleter
OFK Polet
3
0
|
16.05.2021 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Å umadinac
Sloga
4
3
|
16.05.2021 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
17:30
Vreoci
Bistrica
2
2
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Mladost
Dimitrije TucoviÄ
0
2
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 2 |
|
16.05
17:30
Kolonija
Lipar
5
0
|
16.05.2021 17:30 | 5 : 0 |
|
16.05
17:00
Zrinjski
Krupa
3
1
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
ŽeljezniÄar
Borac
1
2
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Tuzla City
Velež
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Sloboda
Å iroki Brijeg
1
1
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost
Sarajevo
0
0
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Radnik
Olimpik
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
17:30
Jedinstvo
Mornar
2
2
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Drezga
Bokelj
1
2
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Ibar
Berane
2
3
|
16.05.2021 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:30
Igalo
Grbalj
0
1
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Arsenal
Kom
1
2
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 2 |
|
16.05
20:00
Everton
Sheffield United
0
1
|
16.05.2021 20:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
West Bromwich Albion
Liverpool
1
2
|
16.05.2021 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
15:05
Tottenham Hotspur
Wolverhampton
2
0
|
16.05.2021 15:05 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
13:00
Crystal Palace
Aston Villa
3
2
|
16.05.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
16.05
18:30
Deportivo AlavƩs
Granada
4
2
|
16.05.2021 18:30 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
18:30
Athletic Club
Real Madrid
0
1
|
16.05.2021 18:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
18:30
Atletico Madrid
Osasuna
2
1
|
16.05.2021 18:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
18:30
Barcelona
Celta Vigo
1
2
|
16.05.2021 18:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
18:30
Real Betis
Huesca
1
0
|
16.05.2021 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
18:30
Getafe
Levante
2
1
|
16.05.2021 18:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
18:30
CƔdiz
Elche
1
3
|
16.05.2021 18:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
18:30
Real Sociedad
Real Valladolid
4
1
|
16.05.2021 18:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
18:30
Valencia
Eibar
4
1
|
16.05.2021 18:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
18:30
Villarreal
Sevilla
4
0
|
16.05.2021 18:30 | 4 : 0 |
|
16.05
20:30
RB Leipzig
Wolfsburg
2
2
|
16.05.2021 20:30 | 2 : 2 | |||||||
16.05
18:00
Mainz 05
Borussia Dortmund
1
3
|
16.05.2021 18:00 | 1 : 3 |
16.05
21:00
Bordeaux
Lens
3
0
|
16.05.2021 21:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
21:00
Dijon
Nantes
0
4
|
16.05.2021 21:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
21:00
Lille
Saint-Etienne
0
0
|
16.05.2021 21:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
21:00
Lorient
Metz
2
1
|
16.05.2021 21:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
21:00
Olympique Marseille
Angers SCO
3
2
|
16.05.2021 21:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
21:00
Monaco
Rennes
2
1
|
16.05.2021 21:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
21:00
Montpellier
Brest
0
0
|
16.05.2021 21:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
21:00
Nice
Strasbourg
0
2
|
16.05.2021 21:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
21:00
NƮmes
Olympique Lyonnais
2
5
|
16.05.2021 21:00 | 2 : 5 |
|
||||||
16.05
21:00
PSG
Reims
4
0
|
16.05.2021 21:00 | 4 : 0 |
16.05
20:45
Milan
Cagliari
0
0
|
16.05.2021 20:45 | 0 : 0 | |||||||
16.05
15:00
Benevento
Crotone
1
1
|
16.05.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
12:30
Fiorentina
Napoli
0
2
|
16.05.2021 12:30 | 0 : 2 | |||||||
16.05
15:00
Udinese
Sampdoria
0
1
|
16.05.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
16.05
18:00
Parma
Sassuolo
1
3
|
16.05.2021 18:00 | 1 : 3 |
16.05
17:00
Spartak
Crvena zvezda
7
0
|
16.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
16.05
17:00
Spartak DOO
Majdanpek
3
2
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Moskva
Jedinstvo 2014
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
16.05
13:00
Heroj Polet
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
4
|
16.05.2021 13:00 | 0 : 4 | |||||||
16.05
16:30
Loznica
Rad
5
1
|
16.05.2021 16:30 | 5 : 1 |
16.05
00:00
Borac
Jedinstvo
3
4
|
16.05.2021 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
16.05
11:00
KaraÄorÄe
Požega
2
0
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
16.05
Rudar 1974
Morava
2
4
|
16.05.2021 | 2 : 4 |
|
16.05
13:00
RadniÄki 2013
Heroj Polet B tim
3
0
|
16.05.2021 13:00 | 3 : 0 |
16.05
17:00
TSC
Vojvodina
2
1
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Požarevac
Zemun
3
3
|
16.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
16.05
11:00
Partizan
TSC
1
2
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
11:00
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 0 | |||||||
16.05
11:00
RadniÄki 1923
Internacional
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
16.05
14:30
RadniÄki (N)
Trayal
6
0
|
16.05.2021 14:30 | 6 : 0 |
16.05
10:00
InÄija
RadniÄki 1912
4
2
|
16.05.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
Omladinac
OFK BaÄka
0
0
|
16.05.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Spartak ŽK
Vojvodina
2
0
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Proleter (NS)
ŽelezniÄar
0
1
|
16.05.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
16.05
10:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
0
3
|
16.05.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (ZR)
2
0
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
RadniÄki (SM)
Index
2
3
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
16.05
16:30
Morava (VP)
Sloga (K)
1
1
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
13:30
Å umadija (A)
BIP
0
0
|
16.05.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Borac 1926
0
1
|
16.05.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
16.05
13:30
GFK Sloboda
Å umadija 1903
1
0
|
16.05.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Metalac
Loznica
1
0
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
12:30
Jedinstvo (Ub)
RadniÄki (V)
4
1
|
16.05.2021 12:30 | 4 : 1 |
|
16.05
OFK Lugomir
Jedinstvo (P)
2
0
|
16.05.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
Kopernikus ŽeležniÄar
GFK Jagodina
1
2
|
16.05.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
Dinamo
Real
0
3
|
16.05.2021 | 0 : 3 | |||||||
16.05
Radnik
Bor 1919
3
0
|
16.05.2021 | 3 : 0 |
16.05
12:00
Smederevo 1924
Napredak
5
1
|
16.05.2021 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
Sloga 33
VGSK
4
3
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 3 | |||||||
16.05
17:00
KaraÄorÄe
OPK Rudar 2001
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
16.05
09:30
BSK 1925
SinÄeliÄ
0
1
|
16.05.2021 09:30 | 0 : 1 | |||||||
16.05
13:30
Kolubara
Lokomotiva
0
0
|
16.05.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Bežanija
DIF
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:30
Torlak
OFK Žarkovo
0
4
|
16.05.2021 17:30 | 0 : 4 |
|
16.05
10:00
PoŔtar 1930
Mladenovac
2
1
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
16.05
11:00
Zlatibor
KoriÄani
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
16.05
11:00
ŽelezniÄar
MaÄva 1929
1
1
|
16.05.2021 11:00 | 1 : 1 |
16.05
10:00
BSK BorÄa
Rad
2
2
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
16.05
13:30
Partizan
TSC
5
0
|
16.05.2021 13:30 | 5 : 0 | |||||||
16.05
13:00
Vojvodina
Apolon 4
6
0
|
16.05.2021 13:00 | 6 : 0 | |||||||
16.05
15:00
Zemun
Internacional
1
0
|
16.05.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
RadniÄki (N)
Real NiÅ”
1
0
|
16.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
11:00
ÄukariÄki
OFK VrŔac
13
0
|
16.05.2021 11:00 | 13 : 0 | |||||||
16.05
10:00
Crvena zvezda
Rad
4
1
|
16.05.2021 10:00 | 4 : 1 |
16.05
12:00
InÄija
Petrika
0
3
|
16.05.2021 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki (ZR)
2
1
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
16.05
12:00
OFK Kikinda 1909
Petar PuaÄa
2
2
|
16.05.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
12:00
Spartak ŽK
Hajduk 1912
4
1
|
16.05.2021 12:00 | 4 : 1 |
|
16.05
12:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
0
1
|
16.05.2021 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
12:00
Omladinac
Proleter 2006
4
1
|
16.05.2021 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
12:00
RadniÄki (SM)
Index
1
3
|
16.05.2021 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
10:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
3
0
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
16.05
18:00
Ada
Kolubara
3
1
|
16.05.2021 18:00 | 3 : 1 | |||||||
16.05
10:00
OFK Beograd
IMT
4
2
|
16.05.2021 10:00 | 4 : 2 | |||||||
16.05
13:00
Bežanija
Studenski grad
2
4
|
16.05.2021 13:00 | 2 : 4 | |||||||
16.05
11:30
BSK 1925
011
0
4
|
16.05.2021 11:30 | 0 : 4 |
|
16.05
RadniÄki (P)
GFK Jagodina
0
3
|
16.05.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
SFS Borac
Kopernikus ŽeležniÄar
0
3
|
16.05.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
Vlasina
Dinamo
3
0
|
16.05.2021 | 3 : 0 |
16.05
10:00
Balkan
RadniÄki (R)
2
1
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Prva Iskra
Palilulac
2
1
|
16.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
VinÄa
Rakovica
0
4
|
16.05.2021 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
13:00
PoŔtar 1930
RFK GrafiÄar
1
6
|
16.05.2021 13:00 | 1 : 6 |
|
16.05
14:00
RFK Novi Sad 1921
BeÄej 1918
0
3
|
16.05.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
10:00
Mladost
OFK Vrbas
3
5
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 5 |
|
16.05
10:00
BuduÄnost
Zvezda
0
3
|
16.05.2021 10:00 | 0 : 3 | |||||||
16.05
10:00
Rojkovac
Stepojevac Vaga
3
4
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
16.05
12:30
VrÄin
BuduÄnost
1
1
|
16.05.2021 12:30 | 1 : 1 |
|
16.05
10:00
MaÄva
MaÄva 1929
3
1
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 1 |
16.05
12:00
BSK BorÄa
011
2
0
|
16.05.2021 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Rad
RadniÄki (NB)
3
0
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
OLE
OFK Beograd
1
2
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
16.05
10:00
Arena Su
TSC
0
0
|
16.05.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
BeÄej 1918
Spartak ŽK
0
4
|
16.05.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
10:00
RadniÄki 1912
ODR
3
1
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
CFK
OFK BaÄka
2
0
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
16.05
10:00
BeÄkerek 023
RadniÄki (K)
2
1
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
OFK VrŔac
One team
1
2
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
16.05
13:00
Index
Vojvodina
0
8
|
16.05.2021 13:00 | 0 : 8 |
|
||||||
16.05
10:00
Jedinstvo (SP)
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
16.05.2021 10:00 | 4 : 1 | |||||||
16.05
10:00
RadniÄki (Å )
GFK Sloven
2
1
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 1 |
16.05
10:00
MaÄva 1929
Fenix
1
1
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
RaÄevac
Sunrise Å abac
2
1
|
16.05.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
16.05
10:00
OFK BuduÄnost
Borac
4
1
|
16.05.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
14:00
Stepojevac Vaga
Kolubara
3
1
|
16.05.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
16.05
10:00
Tavankut
Äantavir
1
15
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 15 |
|
||||||
16.05
10:00
BajŔa
Vinogradar
11
2
|
16.05.2021 10:00 | 11 : 2 |
|
16.05
08:30
Zvezda
Duboko
2
1
|
16.05.2021 08:30 | 2 : 1 | |||||||
16.05
10:00
Rvati
Posavina
5
2
|
16.05.2021 10:00 | 5 : 2 |
|
16.05
11:00
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Granit
OFK Ras
|
16.05.2021 11:00 |
|
16.05
16:00
Partizan
Brodarac
4
1
|
16.05.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
16.05
13:00
IMT
DIF
2
3
|
16.05.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
16.05
10:00
Bežanija
BuduÄnost
3
0
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
Å umadinac
Sopot
3
0
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
16.05
11:00
Srbobran
Napredak
4
0
|
16.05.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
11:00
ObiliÄ
NjegoÅ”
3
4
|
16.05.2021 11:00 | 3 : 4 |
|
16.05
10:00
POFK Savacium
MaÄva
3
2
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
16.05
GFK Jagodina
GFK DuboÄica
8
0
|
16.05.2021 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
RadniÄki (S)
Timok 1919
1
0
|
16.05.2021 | 1 : 0 |
|
16.05
10:00
OFK Beograd
Å F ÄankoviÄ
5
2
|
16.05.2021 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Olimpik
Obrenovac 1905
6
2
|
16.05.2021 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
12:15
Brodarac
Lokomotiva
2
2
|
16.05.2021 12:15 | 2 : 2 |
|
16.05
18:30
BSK 1926
DIF
0
3
|
16.05.2021 18:30 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
08:30
PFK Žarkovo 2000
Heroj Polet
6
2
|
16.05.2021 08:30 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
09:00
SremÄica
Torlak
4
1
|
16.05.2021 09:00 | 4 : 1 |
|
16.05
10:00
GSP Polet
BuduÄnost
3
4
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
16.05
10:00
Zadrugar
RadniÄki
7
1
|
16.05.2021 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
16.05
15:00
Mladost (B)
TEK Sloga
1
3
|
16.05.2021 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
13:00
Borac
Å umadija
8
1
|
16.05.2021 13:00 | 8 : 1 |
|
16.05
10:00
ObiliÄ
Subotica
1
4
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
10:00
TSC
Spartak ŽK '08
1
1
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
16.05
10:00
Bane 1931
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
1
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
10:30
AF PopoviÄ
Pazar Juniors '01
0
10
|
16.05.2021 10:30 | 0 : 10 |
|
||||||
16.05
10:00
Pazar Juniors B
Kosmet
3
7
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 7 |
|
16.05
10:00
Mladost
OFK Atletiko
3
1
|
16.05.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
MaÄva 1
Fenix 2
1
3
|
16.05.2021 16:30 | 1 : 3 |
16.05
08:30
Kolubara 1
ŽFK Borac
5
1
|
16.05.2021 08:30 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
09:15
Borac
Mladi borac
0
3
|
16.05.2021 09:15 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
11:30
Akademija fudbala
Borac
0
1
|
16.05.2021 11:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
09:15
Mladost
Lazarevac
4
2
|
16.05.2021 09:15 | 4 : 2 |
|
16.05
10:45
Mladost
Turbina
0
3
|
16.05.2021 10:45 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
10:00
Akademija fudbala
Omladinac
1
0
|
16.05.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
09:15
Kolubara 1
Mladost
6
1
|
16.05.2021 09:15 | 6 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
Zadrugar
Kolubara 2
2
2
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
16.05
12:15
Turbina
Real 28 - 1
0
8
|
16.05.2021 12:15 | 0 : 8 |
|
||||||
16.05
10:00
Real 28 - 1
Akademija fudbala 1
2
3
|
16.05.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
12:15
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala 2
2
0
|
16.05.2021 12:15 | 2 : 0 |
|
16.05
18:30
Crvena zvezda MTS
BuduÄnost VOLI
82
78
|
16.05.2021 18:30 | 82 : 78 |
16.05
12:30
Dynamic VIP PAY
Partizan NIS
54
52
|
16.05.2021 12:30 | 54 : 52 | |||||||
16.05
15:00
Borac
Crvena zvezda MTS
76
74
|
16.05.2021 15:00 | 76 : 74 |
16.05
18:00
Dinamo
Metaloplastika
30
31
|
16.05.2021 18:00 | 30 : 31 |
16.05
17:30
Lavovi BP
Jedinstvo
30
28
|
16.05.2021 17:30 | 30 : 28 |
16.05
20:00
Bela Palanka
Zlatar
29
29
|
16.05.2021 20:00 | 29 : 29 | |||||||
16.05
19:00
Jagodina
Mokra Gora
28
32
|
16.05.2021 19:00 | 28 : 32 |
16.05
20:30
Nova Pazova
Jabuka
29
29
|
16.05.2021 20:30 | 29 : 29 | |||||||
16.05
20:00
Crvena zvezda
Mladost (BJ)
35
38
|
16.05.2021 20:00 | 35 : 38 |
16.05
19:30
Novi Beograd
RSU Akademija LeÄiÄ
54
31
|
16.05.2021 19:30 | 54 : 31 | |||||||
16.05
15:30
Beograd
Partizan 2
37
27
|
16.05.2021 15:30 | 37 : 27 | |||||||
16.05
19:30
Crvena zvezda 2
Loznica
33
36
|
16.05.2021 19:30 | 33 : 36 | |||||||
16.05
18:00
Metalac
Rakovica
31
24
|
16.05.2021 18:00 | 31 : 24 | |||||||
16.05
18:30
SinÄeliÄ
Metaloplastika 2
29
32
|
16.05.2021 18:30 | 29 : 32 |
16.05
19:00
ORK Bor
ParaÄin
34
27
|
16.05.2021 19:00 | 34 : 27 |
16.05
14:00
Mladost (V)
BSK Heba
33
21
|
16.05.2021 14:00 | 33 : 21 |
16.05
20:00
Mladost
Metalac
21
28
|
16.05.2021 20:00 | 21 : 28 | |||||||
16.05
13:00
Vojvoda Stepa
ŽSK 1955
35
29
|
16.05.2021 13:00 | 35 : 29 | |||||||
16.05
20:00
BuduÄnost
Senta
30
29
|
16.05.2021 20:00 | 30 : 29 |
16.05
20:00
MaÄva 2
Studentski grad
29
40
|
16.05.2021 20:00 | 29 : 40 | |||||||
16.05
18:00
Kolubara 2
Lazarevac
26
23
|
16.05.2021 18:00 | 26 : 23 | |||||||
16.05
17:00
UmÄari
GuÄevo
32
26
|
16.05.2021 17:00 | 32 : 26 | |||||||
16.05
18:00
Ub 2
RK SC Voždovac 2012 - 2
33
33
|
16.05.2021 18:00 | 33 : 33 | |||||||
16.05
18:30
Bask
Loznica 2
36
23
|
16.05.2021 18:30 | 36 : 23 |
16.05
19:00
Sivac 69/2
Borac
33
20
|
16.05.2021 19:00 | 33 : 20 |
16.05
16:30
Mokrin
Ruma - 14 ALL
20
38
|
16.05.2021 16:30 | 20 : 38 | |||||||
16.05
19:00
Laki
Temerin
23
34
|
16.05.2021 19:00 | 23 : 34 | |||||||
16.05
19:00
Sloven
Jadran Lider
30
23
|
16.05.2021 19:00 | 30 : 23 |
16.05
13:00
Radan
Mladost
26
34
|
16.05.2021 13:00 | 26 : 34 | |||||||
16.05
14:30
Munje
Aleksinac
18
21
|
16.05.2021 14:30 | 18 : 21 |
16.05
14:00
Remesiana
Bor - RTB 2
34
24
|
16.05.2021 14:00 | 34 : 24 |
16.05
20:00
RadniÄki
Jagodina 2
16
20
|
16.05.2021 20:00 | 16 : 20 | |||||||
16.05
17:00
Rudar
Udarnik
29
19
|
16.05.2021 17:00 | 29 : 19 |
16.05
15:00
KoŔutnjak
Metalac AD
30
24
|
16.05.2021 15:00 | 30 : 24 |
16.05
17:30
Beograd
Crvena zvezda
29
23
|
16.05.2021 17:30 | 29 : 23 | |||||||
16.05
17:30
Kikinda
Sloga
34
23
|
16.05.2021 17:30 | 34 : 23 | |||||||
16.05
18:00
KuÄevo
PanÄevo
21
21
|
16.05.2021 18:00 | 21 : 21 | |||||||
16.05
20:00
TopliÄanin
ORK Beograd
23
29
|
16.05.2021 20:00 | 23 : 29 | |||||||
16.05
19:00
Srem
Junior
31
23
|
16.05.2021 19:00 | 31 : 23 | |||||||
16.05
16:00
ŽitoraÄa
Petrovaradin
19
27
|
16.05.2021 16:00 | 19 : 27 |
16.05
16:00
Vojvodina
TaÅ” 2000
11
2
|
16.05.2021 16:00 | 11 : 2 | |||||||
16.05
20:45
Palilula
Crvena zvezda
10
12
|
16.05.2021 20:45 | 10 : 12 |
16.05
18:30
BSK
Gvozdeni puk
4
5
|
16.05.2021 18:30 | 4 : 5 | |||||||
16.05
18:00
Pirot
Aleksinac 2015
5
0
|
16.05.2021 18:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
18:00
Bele crkve
RadniÄki 2010
8
7
|
16.05.2021 18:00 | 8 : 7 |
|
16.05
17:00
Crvena zvezda
DorÄol
30
22
|
16.05.2021 17:00 | 30 : 22 |
|
||||||
16.05
15:00
RadniÄki
RadniÄki
28
20
|
16.05.2021 15:00 | 28 : 20 |
|
16.05
17:00
Black Hornets
Banat Bulls
22
43
|
16.05.2021 17:00 | 22 : 43 |
|
16.05
16:00
Wild Dogs
Gladiators
50
0
|
16.05.2021 16:00 | 50 : 0 |
|
16.05
15:00
Panters
Vukovi
6
13
|
16.05.2021 15:00 | 6 : 13 |
|