14.09
11:00
Polet
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 0 |
|
14.09
16:00
Kopaonik
OFK Bor
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
3
1
|
14.09.2014 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Tabane 1970
RadniÄki (P)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
14.09
16:00
Senta
Dolina
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
PIK Prigrevica
ÄSK Pivara
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
11:00
Hajduk
Brodarac 1947
2
1
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
11:00
DorÄol
Sopot
0
1
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Železnik Lasta
Žarkovo
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Srem
GSP Polet
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
BASK
Teleoptik
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki (O)
BuduÄnost
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
Polet
Metalac
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Vodojaža
Tutin
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloboda
Omladinac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BraÄa VukoviÄ
Mokra Gora
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
DragaÄevo
Slavija
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
14.09
16:00
ObiliÄ
RSK
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar (P)
Lepenica
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladi radnik (R)
Gruža
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Å umadinac (B)
Mihajlovac 1934
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Basarac
Sloboda
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
Napredak
5
3
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 3 |
|
14.09
16:00
OFK OseÄina
Radjevac
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Polimlje
RadniÄki Stobeks
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Kosanica
Župa
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (M)
Lugomir
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Poljoprivrednik
Dragocvet
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Trajal
FUD
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Juhor
LevaÄ
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
14.09
16:00
Bukovik
Nemetali
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Moravica
Dunav
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Kablovi
Brodoremont
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
BobiŔte
Sloboda
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Jablanica
SFK Moravac
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (BP)
SFK Morava
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
BSK Bujanovac
Ropotovo
3
3
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost
Pusta Reka
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
14.09
10:00
Kabel
Omladinac
0
1
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 1 |
|
14.09
16:00
Zadrugar
Srbobran
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK Mladost APA
OFK Vrbas
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BaÄka (P)
Preporod
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (T)
Tavankut
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
10:00
Subotica
TSC
2
3
|
14.09.2014 10:00 | 2 : 3 |
|
14.09
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Borac (Sakule)
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Borac (StarÄevo)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
14.09
16:00
Stepojevac Vaga
BoleÄ
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
VrÄin
GrafiÄar
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
BaÄevac
Lokomotiva
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
RadniÄki (NB)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.09
16:00
PKB
Zvezdara
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
SremÄica
Balkan Mirijevo
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
14.09
16:30
Mataruge
Kraljevo Hajduk
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
RadniÄki
Pazar Juniors 2011
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Ibar
GoÄ
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Ribnica
OFK Ras
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Borac
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Lazac
Radnik
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
KaraÄorÄe
Gruža
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Granit
Polet
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
14.09
16:30
Arsenal
KoriÄani
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Kolonija
Jedinstvo
6
0
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
MarÅ”iÄ
Äava
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
SuŔica
Vinogradi DB
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
14.09
16:00
Crnokosa
ViŔesava
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Ariljska rampa
1
6
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
BuduÄnost
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
GP Zlatibor
Äajetina
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Napredak
Polet
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
Prvi partizan
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Mladost
OFK Divci
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Kolubara
TeŔnjar
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
TrliÄ
Pepeljevac
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Tulari
Spartak 1924
0
5
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
ZSK
Sovljak
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
14.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
SindjeliÄ
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Lipolist
Provo
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Drina
Jedinstvo (Å )
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Hajduk Stanko
Mladost (P)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BMR PetlovaÄa
Antimon
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac (L)
Podrinje
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
14.09
16:00
Banja
Borac
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
ŽSK
BSK
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
10:00
Å umadija
Å umadinac (N)
12
0
|
14.09.2014 10:00 | 12 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Junkovac
Prvi srpski ustanak
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Partizan (D)
Å umadinac (S)
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.09
16:00
AranÄelovac
Omladinac
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Integral
Mlava (ML)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga (B)
Å apine
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Rudar (K)
Napredak 1936
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Vojvoda Milenko
Äerdap
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Makce
Mladost (B)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Petar Dobrnjac
TrgovaÄki
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Mlava (B)
KrilaÅ”
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
14.09
16:00
Proleter
GlavaÅ”
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Vodice
BuduÄnost (MK)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (K)
Sloga (M)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
7. Juli
Pobeda
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Udarnik
Osipaonica
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
11:00
ŽelezniÄar (S)
BuduÄnost (R)
2
4
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladi borac
ŽelezniÄar (K)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Å umadija
SASK
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
14.09
11:00
BSK
Napredak (D)
1
1
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (J)
Napredak (Z)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga (DV)
Mladost (D)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
BuduÄnost
OFK Bratstvo
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (K)
Mladi radnik
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga (V)
Bratstvo
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
14.09
16:00
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Polet
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
DunÄerski
Mladost 1982
7
2
|
14.09.2014 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Pobeda
Trbunje
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
11:00
Svetlost
Jug Bogdan
4
1
|
14.09.2014 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
Real
7
2
|
14.09.2014 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
DobriÄ
Jastrebac
0
7
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
Kosovac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
14.09
16:30
MaÄkovac
Sloga (Ä)
0
1
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloga (D)
Äitluk
0
3
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Naupare
Å anac
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Jastrebac
Vinogradar
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.09
16:30
Mladost
Gradina
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
13. April
Jedinstvo 1936
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Blagotin
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladi radnik
BoŔnjane
0
4
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Trudbenik
Omladinac
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
14.09
17:00
MagliÄ
Titel
0
1
|
14.09.2014 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
17:00
Kulpin
Krila Krajine
4
2
|
14.09.2014 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
17:00
Borac
Hajduk
1
1
|
14.09.2014 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
17:00
Stari Grad
Proleter
0
1
|
14.09.2014 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
17:00
BuduÄnost
Mladost Radost
2
3
|
14.09.2014 17:00 | 2 : 3 |
|
14.09
16:00
Vinogradar
OFK Sirig
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Proleter
OFK Slavija
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Dinamo
Sofeks
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Petrovaradin
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
14.09
Hajduk (D)
Donji Petrovci
0
2
|
14.09.2014 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
BuduÄnost
OFK Zeka BuljubaŔa
5
0
|
14.09.2014 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
PSK Putinci
1. Maj
0
2
|
14.09.2014 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
Hrtkovci
Rudar
3
1
|
14.09.2014 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
Hajduk 1932
Sremac GraniÄar 1924
1
6
|
14.09.2014 | 1 : 6 |
|
||||||
14.09
Jadran
Napredak
1
1
|
14.09.2014 | 1 : 1 |
|
14.09
16:00
PaliÄ
Panonija IM Topola
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BaÄka
Sloga
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
BajŔa
Proleter
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
14.09
16:00
Dunav
Lipar
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
TerekveÅ”
BSK
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
GraniÄar (R)
GraniÄar (G)
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Rusin
Kula
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
14.09
16:00
Mladost (V)
Polet
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Slavija
Sloga (BNS)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BuduÄnost (A)
BAK
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (O)
Vojvodina
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki (B)
Vulturul
5
0
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
HajduÄica
Jedinstvo SteviÄ
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
14.09
16:30
Borac
Zadrugar
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
ŽAK
BileÄanin
9
1
|
14.09.2014 16:30 | 9 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Omladinac
Napredak
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost
Naftagas
4
1
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Crvena zvezda
Begej
3
3
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Vojvodina 1928
RadniÄki 1911
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
14.09
16:00
Brodarac
13. maj
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
SindjeliÄ 2012(U)
PKB Kovilovo
3
3
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac (O)
Resnik
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
14.09
16:00
Mladost (B)
RuŔanj
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
10:00
RadniÄki (R)
VraniÄ
1
3
|
14.09.2014 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Veliki Borak
Borac (L)
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
14.09
16:00
OFK LeŔtane
Kosmaj
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Dunavac (G)
Heroj 1925
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Pinosava
Selo Mladenovac
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Podunavac (R)
Torlak
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Pudarci
Velika Krsna
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
14.09
16:30
Jedinstvo
Knežica
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Zaplanjac
Zemljoradnik
3
1
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
RasovaÄa
MaloŔiŔte
4
3
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost (B)
Mladi radnik
0
3
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
NaŔa krila 1936
Koprijan 1975
3
1
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Å umadija
Äekmin
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
VuÄje
OFK Brza
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
ZloÄudovo
Sloga
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Plantaža
RadniÄki
7
2
|
14.09.2014 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (G)
5
0
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Mladost
2
4
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Progres
Mladi borac
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
14.09
16:00
Zadrugar
Jedinstvo
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
DragoÅ”
Borac
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost
Tanasko RajiÄ
1
6
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.09
16:00
Gnjilan
Napredak
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
ŽeljuŔa
Vladimir DurkoviÄ
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
14.09
11:00
KljuÄ
Å arbanovac
2
1
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki
Rudna Glava
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Krivelj
Sloga
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Branik
Slatina (B)
0
4
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Blizna
Deli Jovan
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
16:00
Crvena zastava
BuduÄnost (P)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Rudar
VrtiŔte
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki 1936
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Proleter (M)
Aluminjum
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BuduÄnost (PK)
Morava
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Palilulac
OFK Brzi Brod
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.09
16:00
Proleter (DV)
OFK NiÅ”
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
14.09
16:00
Å SK
RadniÄki
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
OsniÄ
Midžor
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK Knjaz
Rgotina
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost
Sloga
2
4
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
Rudar
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
TrebiÄ
SvrljiŔka topla
8
1
|
14.09.2014 16:00 | 8 : 1 |
|
14.09
16:00
Ternoci
Bukuroca
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Vranjska Banja
Vihor
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Pavlovac
Levosoje Talenat
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Äelik
Mladost (S)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (B)
TreŔnjevka
6
1
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 1 |
|
14.09
16:00
Dunav
Partizan (K)
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac (VS)
KaraÅ” (J)
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac (VG)
Ratar
2
4
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Dobrica
Partizan (U)
1
6
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.09
16:00
Vojvodina (CC)
Vojvodina (S)
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (V)
Å evac
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Potporanj
Vladimirovac
8
2
|
14.09.2014 16:00 | 8 : 2 |
|
14.09
16:00
Borac (P)
Dinamo 1945
0
4
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Plavi Dunav 1932
Strela
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
BuduÄnost (BB)
Kolonija
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Stari TamiÅ”
Dolovo
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Proleter
BSK BavaniŔte
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Pobeda
Omladinac (O)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Polet
Spartak 1911
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Glogonj
Unirea
0
4
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 4 |
|
14.09
16:00
Napredak
Juhor
5
0
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Kolare
Vinogradar
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Partizan
Kupinovac
9
1
|
14.09.2014 16:00 | 9 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Morava
Mladost
6
1
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
VinoraÄa
Resavac
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
14.09
16:00
Javor
Rudar (P)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Polet
Rudar (S)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Hajduk
Å umadija
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki
Mladost (S)
9
4
|
14.09.2014 16:00 | 9 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Napredak (St)
Resavac
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK Batinac
Istok 63
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Moravac
Napredak (Sv)
4
3
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 3 |
|
14.09
GraniÄar (G)
Napredak
1
1
|
14.09.2014 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
Borac (K)
Jedinstvo (M)
1
2
|
14.09.2014 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
GraniÄar (K)
ŽelezniÄar
1
1
|
14.09.2014 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
Sloga
Borac (M)
0
0
|
14.09.2014 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
OFK BrestaÄ
Jedinstvo (P)
2
0
|
14.09.2014 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
NoÄaj
FruŔkogorac
1
0
|
14.09.2014 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
10:00
FruŔka Gora
ÄSK 1939
3
1
|
14.09.2014 10:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
OFK Metalac
Crvenka
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo 1947
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Dinamo
Partizan
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Aleksa Å antiÄ
Rastina 1918
5
2
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 2 |
|
14.09
16:30
Lehel
Omladinac
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Borac
Banat
1
3
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Proleter 2006
OFK Klek
5
0
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
ASK
ŽFK Banat BagljaŔ
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Naftagas
OFK Gradnulica
6
0
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Potisje
Rusanda
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
14.09
16:30
Morava (M)
Real
0
3
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 3 | |||||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Grdica
0
3
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Stubal
Tavnik
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Morava (S)
Jedinstvo
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Partizan
Vrnjci
1
3
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Napredak
Proleter
6
3
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 3 |
|
14.09
16:00
BaÄka
Jedinstvo (BPS)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Vojvodina
Hajduk
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Napredak
MiletiÄ
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Iskra
Sloga
5
0
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
ObiliÄ
BuduÄnost
0
6
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost
Jedinstvo (G)
1
5
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 5 |
|
14.09
11:00
Lemind 1953
SuŔica 2012
2
2
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
Morava (G)
Mladost (DL)
2
1
|
14.09.2014 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
Kumarevo 65
Sloboda
2
1
|
14.09.2014 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
Omladinac
Marjan MB
4
2
|
14.09.2014 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
Polet
Mladost (B)
2
0
|
14.09.2014 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
Moravac
Bratstvo
1
6
|
14.09.2014 | 1 : 6 |
|
||||||
14.09
OFK Morava
Jedinstvo
3
0
|
14.09.2014 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
Gradac
Navalin
2
4
|
14.09.2014 | 2 : 4 |
|
14.09
16:00
Proleter
BuduÄnost
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
BuduÄnost
Cer
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
DuŔko
Sloga
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Partizan
Drina
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Napredak
RadniÄki Å abaÄki
0
5
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladi Borac
Gorki
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
16:00
Cer
Mladost (DB)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
Sloga (S)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (B)
Cerova
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Milan OrliÄ
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
11:00
Studenac
7. Juli
3
3
|
14.09.2014 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Velika Reka
ÄobanÄe
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Stolice
Sloga (LÅ )
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
14.09
16:30
Rubin (Z)
14. Oktobar
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Polet 57
Župski biseri
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
1
7
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 7 |
|
||||||
14.09
16:30
Ribnik
Stari Trstenik
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Beli Orlovi
Kostrež
4
1
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 1 |
|
14.09
16:30
ŽelezniÄar
FruŔkogorac
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Äenej
Borac
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
14.09
11:00
Sloga
Jastrebac
3
1
|
14.09.2014 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Tempo
Jedinstvo GVD
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
11:00
Gredetin
VukaŔinovac
5
0
|
14.09.2014 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
11:00
Polet (R)
Ratar
1
2
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 2 | |||||||
14.09
16:00
Crvena Zvezda
Pobeda 1976
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
14.09
16:30
Polet
2. Oktobar
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
14.09
16:00
Milenko PavloviÄ
Jadar 2013
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Komanice
Polet
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
Iskra
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
BeloŔevac
Rajac
3
5
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Gradac
Ribnikar
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Kolubara 2
Liplje
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
14.09
16:00
Mladost
Plaskovac
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga
RaniloviÄ
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
MisaÄa
Maskar
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
11:00
B 2000
Proleter
3
1
|
14.09.2014 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Kopljari
Radoje DomanoviÄ
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Omladinac (Å )
Mladost
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac (S)
BuduÄnost
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Polet
RadniÄki
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac (B)
Napredak 1927
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
DragoÅ”
Rudar
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
14.09
16:30
Borac 46
Hercegovac
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Krivanj
Vajska
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Slavija
BaÄka
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
BaÄki Hajduk
NeŔtin
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
14.09
16:00
Napredak (B)
Sloga (D)
5
2
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
KurjaÄe
Napredak 1934
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Dunavac
Borac (K)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Dizel
Jedinstvo (D)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK BraniÄevo
Jedinstvo (Lj)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga (Ä)
Polet (V)
9
3
|
14.09.2014 16:00 | 9 : 3 |
|
14.09
16:30
Planinac
Vujan
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Zadrugar
Kej
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Morava (M)
Lugovi
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
ÄaÄak 94
Prijatelji
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Strelac
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Morava (K)
PremeÄa
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
14.09
16:00
Å ampion
HorgoÅ” 1911
0
5
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 5 |
|
14.09
16:00
Gornji MuÅ”iÄ
ToliÄ
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Stari drugari
Mladost
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Gornji Lajkovac
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
PaÅ”triÄ
Orao
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Vojvode
PopadiÄ
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
14.09
16:30
OFK Bagremar
Hajduk
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Kremenac
Å umarice 2008
1
4
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Botunje
21. oktobar
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Azbest
Kutlovo
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Žeželj
Seljak
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloga
KoŔutnjak
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Å umadija 1934
Mladost TeferiÄ
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Zastava
Srbija
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
14.09
16:30
Roham
1.Oktobar
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Olimpija
Terekves
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Bega
Proleter
8
2
|
14.09.2014 16:30 | 8 : 2 |
|
14.09
15:30
Mladost 1948
ObiliÄ
2
2
|
14.09.2014 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
15:30
Karadjordje
Bresje Superior
0
2
|
14.09.2014 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
15:30
Jasenica
Polet
1
1
|
14.09.2014 15:30 | 1 : 1 |
|
14.09
16:00
Stevan NeŔticki
Äegar 2013 (K)
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Supovac
Delijski Vis
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Morava 1949
Mladost (DK)
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost 1954 (DM)
Äegar 1946 (DM)
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Vulkan 1963
Mramor 1927
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
14.09
12:00
Å eÄeranac Ada
ObiliÄ
4
0
|
14.09.2014 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BUSK
Busije
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Posavac
Institut
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK PetrovÄiÄ
Borac (P)
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
14.09
11:00
Sloga
Ratkovac
0
2
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Strmovo 1968
Mladost
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
14.09
16:30
Plavi Tok
GlumaÄ
0
6
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
14.09
16:30
Bakionica
Savinac 1933
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
AvijatiÄar
SeÄica
7
1
|
14.09.2014 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
14.09
13:30
Ježevica
Dobrinjac
2
1
|
14.09.2014 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Borac
Gorobilje
4
4
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
14.09
13:00
Pobeda
Blagaja
0
1
|
14.09.2014 13:00 | 0 : 1 |
|
14.09
16:30
Ozrem PMH
Jablanica
0
4
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost 09
Majdan
2
4
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
VelereÄ 94
Takovski Ustanak
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Ozremica
Mladi rudar
3
3
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Brezak
Å ilopaj
1
3
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Å umadija
Omladinac
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
14.09
16:30
Ratar
Samarinovac
5
1
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Äubra
BSK 1934
0
1
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Kovilovo
OFK TamniÄ
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
11:00
MiloŔevo
OFK Sikole
1
2
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
11:00
Malajnica
Smedovac
1
2
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Polet
GraniÄar
7
0
|
14.09.2014 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Urovica
Srbovo
5
0
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 0 |
|
14.09
16:00
OFK Mladost
Partizan
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Minel
Avala 1939
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
14.09
16:00
Lokomotiva
Jerma
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Provalija
Zvezda
0
6
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.09
16:00
Temac
Sloga
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Pobeda
Mladost
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
Bratstvo
DuŔan Silni
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Bikovo
Lokomotiva
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Solid
Hajduk
6
2
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
ÄurÄin
Äantavir
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Žednik
Udarnik
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
14.09
16:00
Rtkovo
Velika reka
7
2
|
14.09.2014 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Mala Vrbica
LovÄen
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Velika Vrbica
Lokomotiva
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 | |||||||
14.09
16:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Pontes
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
14.09
16:00
Stepanje
Gunjevac
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
KaleniÄ
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Polet
Rudar
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK Stublenica
Tvrdojevac
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Proleter
Dimitrije TucoviÄ
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Polet
Crvena Jabuka
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Kosovo
GraniÄar
7
0
|
14.09.2014 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
GrliŔte
Timok
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
14.09
15:30
BaÄinac
Udarnik
4
3
|
14.09.2014 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.09
15:30
Radnik
Cerovac 2013
0
3
|
14.09.2014 15:30 | 0 : 3 |
|
14.09
16:00
RadniÄki
Prilike
5
3
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
GoruŔica
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Brezova
Vrelo
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Gradina
Dedinje Junajted
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
14.09
16:30
Moravac (Ä)
Grkinja
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
DuŔnik
Moravac (ZT)
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Toplica
Pobeda
3
2
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 2 |
|
14.09
16:00
Lokomotiva
KaraÄorÄe
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Grivac
Pobeda
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Beli Orlovi
Crvena zvezda
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Marjan
BSK
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga
Mladost (R)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Kotlenik
Mladost MG
2
7
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 7 |
|
||||||
14.09
16:00
Kusovac
Bare
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
14.09
16:00
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
VuÄak
Skobalj
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
Podunavac
Petrijevac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Drugovac
Badljevica
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Lunjevac
Kolarac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
14.09
16:00
Pobeda
Vinogradar
0
7
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki 1927
Banat
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo (O)
KaraÅ” (K)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
Vitorul
0
5
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 5 |
|
14.09
16:30
Sloga
Zlatica
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
OFK StajiÄevo
TamiÅ”
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
MSK
Jedinstvo
3
1
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost
Proleter
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
14.09
16:00
LjubiÄevo
Metalac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Pobeda
Sloga (L)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Dunavac
Mip Majdan
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Napredak (P)
Dunav
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Proleter
Sopot
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Napredak 1947
Zemljoradnik
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:00
Skupljen 2013
Sloga 1949
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 | |||||||
14.09
16:00
Krnule 09
Hajduk
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.09
16:00
Polet
Mladost (B)
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Petrovac 74
Torpedo
1
4
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 4 |
|
14.09
11:00
GruÅ”iÄ
Pocerina
2
6
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 6 |
|
||||||
14.09
11:00
Mladost (S)
Rankovac
0
5
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 5 |
|
14.09
16:30
Slavija
Proleter
1
3
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Jednota 1950
NaŔa Zvezda
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Sloga
5
1
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 1 |
|
14.09
16:30
Polet
OFK Burovo
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Å umadija
5
2
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Bistrica
TEK Sloga
0
6
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
14.09
16:30
OFK RadniÄki
Mladi radnik
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Lazarevac
Mladi borac
2
5
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
14.09
16:30
BSK
Vreoci
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloboda
Rudar
0
3
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 3 |
|
14.09
16:00
Mladost
Popovac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Buljane
ŽelezniÄar
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
ISK Izvor
BuduÄnost (L)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Heroj
OFK Borac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinski
Sloboda
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
14.09
16:00
Vlasina 2014
Jedinstvo
3
8
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 8 |
|
14.09
16:00
Sremski vitezovi
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Planinac
27. Oktobar
8
0
|
14.09.2014 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga
Polet
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (P)
FruŔkogorac
2
5
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Car UroÅ”
Mladost (B)
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Vojvodina
Sremac
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
OFK Kraljevci
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
14.09
16:00
Real
Radnik 2013
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
BSK
Turekovac
6
1
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 1 |
|
14.09
11:00
Tolisavac - VT
Krasava
1
5
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 5 | |||||||
14.09
16:00
Bratstvo
DB Junajted
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
14.09
16:00
Sremac
GraniÄar
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloboda
Sloven
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Vitez
Kameni
1
7
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 7 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost
Å umar
7
2
|
14.09.2014 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Lovac
Srem
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
14.09
16:00
KruŔedol
Dunav
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga
Polet
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
FruŔkogorac
Borac (S)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
14.09
16:00
BSK
Sloga (Ä)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Grgurevci
OFK Bosut
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Planinac
Mitros
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Sremac
Napredak
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac (VR)
Sloboda
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga (Z)
Borac (R)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:30
Napredak
OFK BaÄinci
4
1
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Sremac
Hajduk
4
3
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
OFK Bingula
Jednota
1
4
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Borac
SinÄeliÄ
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Bratstvo
Omladinac (B)
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
GraniÄar
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
OFK BikiÄ
Omladinac (M)
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
14.09
16:00
Mali korak
Paune
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
KoteŔica
OFK Povlen
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
11:00
Zadrugar
Žabari
0
4
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost (VK)
Mladi radnik
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Rakac Stave
Dupljaj
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Lukavac
BrÄanac
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
14.09
16:00
Jedinstvo
Bata BuliÄ
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
14.09
16:00
7. juli
Radnik
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 3 |
|
14.09
16:00
OFK Meljak
LisoviÄ
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:30
Studen Vitez
Musina reka
1
5
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost
Progorelica
3
3
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Omladinac
ŽiÄa
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
14.09
16:30
Jedinstvo
Stara ÄarÅ”ija
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost 1981
ZgodaÄica
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
14.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Partizan (M)
Bresje
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Trnava
Morava (R)
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Osaonica
OFK Borac
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
Duboko
Zvezda
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Borac
Posavina
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
Rvati
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Krtinska
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
OFK Urovci
VukiÄevica
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Trstenica
Polet
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Poljane
Belo Polje
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
16:00
Hajduk
TE GuÄevo
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Luk
Mladost (DD)
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
14.09
16:30
15. Avgust 1950
SindjeliÄ
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Rudar
Resava
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladi radnik
Planinac
10
1
|
14.09.2014 16:00 | 10 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Zelenika
Beljanica
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
17:00
Sloboda 1948
Omladinac
3
0
|
14.09.2014 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
17:00
Borjak 2013
Stevka Božurevka
4
1
|
14.09.2014 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
17:00
Kamenorezac 76
Stragari
5
0
|
14.09.2014 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
17:00
JugoviÄi
Stara ÄarÅ”ija
1
0
|
14.09.2014 17:00 | 1 : 0 |
|
14.09
14:00
Lonjin
Vrhpolje
3
3
|
14.09.2014 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
14:00
Mladost
Grabovica
3
2
|
14.09.2014 14:00 | 3 : 2 |
|
14.09
11:00
Mladost (O)
Sloboda
2
2
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
11:00
Å umice
Stojan Lazarac
0
4
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 4 |
|
14.09
16:00
JanoŔik
Banat
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
14.09
14:00
Rudar 2012
OFK Slatina
1
5
|
14.09.2014 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.09
14:00
Sloga 2012
RopoÄevo
3
4
|
14.09.2014 14:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Vis
Drlupa
4
1
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
14:00
OFK RogaÄa
Mladost
|
14.09.2014 14:00 |
|
14.09
16:00
Mladost (B)
Karadjordje 2013
0
0
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Å umadija
Meteor
1
5
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 5 | |||||||
14.09
16:00
Mladost (CK)
Feniks
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
14.09
16:00
Borac
Belfast
10
0
|
14.09.2014 16:00 | 10 : 0 |
|
||||||
14.09
10:00
Mladost 1976
JugoviÄi 1976
10
0
|
14.09.2014 10:00 | 10 : 0 |
14.09
11:00
Torpedo 1924
Omladinac 2013
1
2
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 2 |
|
14.09
11:00
Korman
DuŔan Silni
1
1
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 1 |
|
14.09
16:00
Proleter
Napredak
3
6
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 6 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Udarnik
0
3
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 3 | |||||||
14.09
16:00
BuduÄnost
Pomoravlje
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
10:00
Mlava
OFK Homolje
0
3
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 3 | |||||||
14.09
16:00
Best
BuduÄnost
2
5
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Laznica
Mladost
0
4
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Zvezda
OFK SeliŔte
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Jasenovac
Borac
5
1
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 1 |
|
14.09
15:30
Gradac
ÄukariÄki
5
4
|
14.09.2014 15:30 | 5 : 4 |
|
||||||
14.09
15:30
Pobeda
Parcane
2
1
|
14.09.2014 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
15:30
OFK OraŔje
Velika Morava
0
2
|
14.09.2014 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
15:30
Mladost
Borac
4
2
|
14.09.2014 15:30 | 4 : 2 |
|
14.09
16:00
Desine
Pek
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Kumane
Srednjevo
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Carevac
Sloga-TOP
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladi Borac
PeÄanica
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
GraniÄar 2013
Ram
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
14.09
11:00
Srnje
Konjuh
5
0
|
14.09.2014 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Rasinac
Pasjak
0
3
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 3 |
|
14.09
11:00
Pepeljevac 1947
TrmÄari
6
5
|
14.09.2014 11:00 | 6 : 5 |
|
||||||
14.09
11:00
Jablanica
Grkljane
0
6
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.09
11:00
Polet (Å )
Lipovac
3
0
|
14.09.2014 11:00 | 3 : 0 |
|
14.09
16:00
Neresnica
Kaona
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Radenka
Sloga
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
14.09
16:30
Sloga
Borac
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
20. Oktobar
Å umadinac
4
2
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
Strmovo
2
7
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 7 |
|
14.09
16:00
Mladost
Dražmirovac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
CrnovrŔanin
OFK DragoŔevac
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Oniks
Belica
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
14.09
19:00
Å iroki Brijeg
Velež
2
0
|
14.09.2014 19:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Slavija
Borac
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
14.09
16:30
Rudar Prijedor
Podrinje
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
14.09
16:30
Gorica
Zvijezda Brgule
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Proleter
IliÄka 01
3
3
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Velež
RadniÄki
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
14.09
16:30
Gomionica
Dubrave
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Potkozarje
FSA
0
1
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Sloga (T)
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Ravan
Mladost (S)
0
1
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 1 |
|
14.09
Crvena zvijezda (G)
NaŔa krila
0
4
|
14.09.2014 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
Polet 1926
SkugriÄ
1
0
|
14.09.2014 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
Hajduk
Ozren
1
1
|
14.09.2014 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
Vranjak
BuduÄnost
6
1
|
14.09.2014 | 6 : 1 |
|
||||||
14.09
Rudanka
Pridjel
3
2
|
14.09.2014 | 3 : 2 |
|
14.09
16:30
Majevica
Bratstvo
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Podrinje
Srpska VaroÅ”
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Jedinstvo (R)
BiraÄ
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Lokanj
Proleter-RJ
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Å ekoviÄi
Trnovica
2
4
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Zadrugar
Jardan
3
1
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Jedinstvo (B)
Guber
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
14.09
16:30
Hercegovac
Željeznica
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Romanija
Rudo
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Stakorina
Rudar
3
1
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 1 |
|
14.09
16:30
Polet KrajiŔnik
Rekreativo
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Džaja
Vrbas
0
0
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 0 |
|
14.09
16:30
Mladost (T)
Kladari Gornji
7
2
|
14.09.2014 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Zvijezda
PelagiÄevo
0
0
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Bratstvo
Rudar
2
2
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Ukrina
Zadrugar
5
0
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloga (DP)
Mladost (D)
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloga (J)
Sloboda
7
0
|
14.09.2014 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Borac
Crkvina
6
2
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 2 |
|
14.09
16:30
Borac (Å )
Sloboda
6
0
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Torpedo
Tamaris
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Milan
Jablanica
8
0
|
14.09.2014 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloga DIPO
Kozara
2
0
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladi KrajiŔnik
Biseri
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 3 |
|
14.09
16:30
Jasenica
BuduÄnost (S)
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Polet
Jadar
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
14.09
16:30
Knežopoljac
Radnik Urije
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Slaven
Kozara
4
2
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Plamen
Brzi
0
2
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Gomjenica
Mrakovica
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
14.09
16:30
Priboj
BUK
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Novo Doba
MeÄaÅ”i
5
1
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Balatun
Sloga 94
0
4
|
14.09.2014 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
MagnojeviÄ 01
Akademac-UIS
3
2
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Semberija
Sloboda
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
BSK Ledinci
Drina Amajlije
5
4
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 4 |
|
14.09
16:30
Jedinstvo (O)
Sloga
1
3
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
14.09
16:30
Borac (L)
Borac 1975
4
4
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Hajduk
4. Juli
8
0
|
14.09.2014 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Polet
ŽeljezniÄar
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
BSK
Borac (K)
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Zvijezda
27. Juli
6
2
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
ZboriŔte
VuÄijak
1
1
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
14.09
16:30
RadniÄki
Mladost
1
3
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
16:30
Bosna 1977
Sloga 73
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Trebavac
SkugriÄ 1964
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Partizan
Omladinac
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Sloga (KG)
Zadrugar
5
1
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 1 |
|
14.09
16:00
Bratstvo (K)
13 Skojevki
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Obradovac
Romanovci
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Kalemi
Bratstvo (O)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
Polet
2
5
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Vilusi
Laminci
0
4
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
16:00
Stevan DukiÄ
Borac
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
14.09
16:30
Omladinac
Rasavci
5
2
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
14.09
16:30
Svodna
Kiseljak
7
1
|
14.09.2014 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Partizan
Blatna
6
0
|
14.09.2014 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
MoŔtanica
PodgrmeÄ
2
4
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 4 |
|
14.09
16:00
Crni vrh
Biseri
2
2
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Studenac
BuduÄnost
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Bratstvo
Vrbas
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Crvena zemlja
Kladari
0
5
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 5 |
|
14.09
16:00
Radnik
Sloga
6
0
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 0 |
|
14.09
16:00
Vukona
Vrelo
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Strelac 001
Jedinstvo
0
4
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
11:00
Kolubara
OFK Takovo
1
2
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 2 |
|
14.09
16:30
Crvena zvijezda
Sveti Jovan
1
0
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost 2003
Krbeti
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost (T)
ObiliÄ
5
4
|
14.09.2014 16:30 | 5 : 4 |
|
||||||
14.09
16:30
Mladost (S)
JugoviÄ
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Omladinac
GrÄica
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:30
Gredice
Mladost (L)
7
0
|
14.09.2014 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
Brezik
Sava 04
3
2
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 2 |
|
14.09
16:00
OFK Paljuvi
Sloga
4
0
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Zvizdar
Dokmir
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
ÄuÄuge
Å arbane
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Pambukovica
MurgaÅ” 2012
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
14.09
16:00
BeoÄiÄ
GoŔa
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
14.09
16:30
Sokolac
Pobeda
3
0
|
14.09.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
14.09
16:00
Sloga
Jedinstvo 1952
8
2
|
14.09.2014 16:00 | 8 : 2 |
|
14.09
16:00
Napredak (M)
OFK Mladenovac
2
5
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Omladinac
OFK Student
10
1
|
14.09.2014 16:00 | 10 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Markovac
Borac
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Å umadija 1962
Sloga
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
IvanÄa
Napredak (D)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
CeriÄ
Galeb
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Volujac
TreŔnjevka
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.09
16:00
Dobrava
Sloga TrgoŔped
3
0
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sloga (K)
PriÄinoviÄ
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mrovska
Jevremovac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
RadniÄki (K)
KaraÄorÄe
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
VlaÅ”iÄ
Mladost (PP)
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
16:00
Jedinstvo
GraniÄar
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Tromedja
Slavija
0
7
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.09
16:00
Hajduk
Tisa
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
14.09
16:00
Kom
Bratstvo
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Iskra
RadniÄki
2
1
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Igalo
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Arsenal
Cetinje
0
1
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Ibar
Zabjelo
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
DeÄiÄ
Jezero
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
14.09
Borac
Äelik
7
2
|
14.09.2014 | 7 : 2 |
|
||||||
14.09
Zadrugar
SlijepÄeviÄi
4
2
|
14.09.2014 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
Stanovi
BuduÄnost Red Star
1
1
|
14.09.2014 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
Bobetino Brdo
Sloboda
2
0
|
14.09.2014 | 2 : 0 |
|
14.09
19:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
3
0
|
14.09.2014 19:00 | 3 : 0 |
14.09
14:00
Å umadija 1903
Jerina
6
1
|
14.09.2014 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.09
12:00
Slatke Male
KaraÄorÄe
2
4
|
14.09.2014 12:00 | 2 : 4 |
|
14.09
15:00
Vitez
Drina
3
0
|
14.09.2014 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:30
ŽeljezniÄar
Sloboda
1
2
|
14.09.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Radnik
Zvijezda GradaÄac
1
2
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
17:00
Zrinjski
Borac
3
1
|
14.09.2014 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
15:00
Slavija
Velež
0
1
|
14.09.2014 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
16:55
Olimpic
Sarajevo
0
2
|
14.09.2014 16:55 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
15:00
Äelik
Travnik
2
0
|
14.09.2014 15:00 | 2 : 0 |
|
14.09
16:00
BuduÄnost
Mornar
3
1
|
14.09.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Berane
Rudar
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Bokelj
Zeta
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mladost
Grbalj
1
1
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Sutjeska
Kom
4
1
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Mogren
LovÄen
0
2
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
14.09
10:00
RadniÄki 1923
Jagodina
1
2
|
14.09.2014 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
12:00
Borac
Vojvodina
0
3
|
14.09.2014 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
13:00
RadniÄki (N)
Crvena zvezda
1
0
|
14.09.2014 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
10:00
Rad
BSK BorÄa
4
2
|
14.09.2014 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
13:00
Novi Pazar
Brodarac
1
0
|
14.09.2014 13:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
Radnik
Hajduk Veljko
1
0
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
14.09
16:00
Mladost
Sloga
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
FAP
Sloboda
1
5
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.09
16:00
Metalac
Jedinstvo putevi
2
0
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
14.09
09:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (O)
4
2
|
14.09.2014 09:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
12:00
Voždovac
Kolubara
3
1
|
14.09.2014 12:00 | 3 : 1 |
|
14.09
12:00
Borac
Sloga
0
5
|
14.09.2014 12:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.09
12:00
7. Juli
Proleter
1
5
|
14.09.2014 12:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.09
12:00
BuduÄnost
Osipaonica
1
3
|
14.09.2014 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
12:00
Podunavac
SASK
3
0
|
14.09.2014 12:00 | 3 : 0 |
|
14.09
12:00
ŽelezniÄar
Mladi borac
6
0
|
14.09.2014 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
12:00
Jedinstvo
Pobeda
2
2
|
14.09.2014 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
12:00
Vodice
GlavaÅ”
5
2
|
14.09.2014 12:00 | 5 : 2 |
|
14.09
11:00
BaÄka 1901
Olimpia
2
0
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 0 |
|
14.09
15:00
MagliÄ
Titel
2
5
|
14.09.2014 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.09
15:00
Kulpin
Krila Krajine
1
5
|
14.09.2014 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.09
15:00
Borac
Hajduk
3
0
|
14.09.2014 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
15:00
Stari Grad
Proleter
1
0
|
14.09.2014 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
15:00
BuduÄnost
Mladost Radost
1
8
|
14.09.2014 15:00 | 1 : 8 |
|
14.09
10:00
Dinamo
Omladinac (O)
10
0
|
14.09.2014 10:00 | 10 : 0 |
|
14.09
14:00
Hajduk Veljko
Slavija
4
0
|
14.09.2014 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.09
14:00
VuÄak
Skobalj
4
1
|
14.09.2014 14:00 | 4 : 1 |
|
14.09
14:00
Drugovac
Badljevica
3
0
|
14.09.2014 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
14:00
Lunjevac
Kolarac
1
8
|
14.09.2014 14:00 | 1 : 8 |
|
14.09
14:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva
2
0
|
14.09.2014 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.09
11:00
Loznica
ŽelezniÄar
2
0
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 0 |
|
14.09
13:00
Vitez
Drina
1
0
|
14.09.2014 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
14:30
ŽeljezniÄar
Sloboda
2
1
|
14.09.2014 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
14:00
Radnik
Zvijezda GradaÄac
0
1
|
14.09.2014 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
15:00
Zrinjski
Borac
2
2
|
14.09.2014 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.09
13:00
Slavija
Velež
0
1
|
14.09.2014 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.09
14:55
Olimpic
Sarajevo
1
3
|
14.09.2014 14:55 | 1 : 3 |
|
||||||
14.09
13:00
Äelik
Travnik
4
3
|
14.09.2014 13:00 | 4 : 3 |
|
14.09
14:30
Borac
Vojvodina
0
3
|
14.09.2014 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
12:30
Rad
Zemun
2
0
|
14.09.2014 12:30 | 2 : 0 |
|
14.09
16:00
Omladinac
RadniÄki (K)
0
12
|
14.09.2014 16:00 | 0 : 12 |
|
14.09
11:00
Senta
ObiliÄ
1
1
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 1 |
|
14.09
12:00
RadniÄki
Savacium
1
5
|
14.09.2014 12:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.09
12:00
ŽelezniÄar
Å abac
0
2
|
14.09.2014 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.09
12:00
Jedinstvo
Loznica
5
2
|
14.09.2014 12:00 | 5 : 2 |
|
14.09
14:00
PKB
Balkan
2
2
|
14.09.2014 14:00 | 2 : 2 |
|
14.09
09:30
Železnik Lasta
Srem
3
6
|
14.09.2014 09:30 | 3 : 6 |
|
||||||
14.09
10:00
BoleÄ
BuduÄnost
3
2
|
14.09.2014 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.09
10:00
BSK
GSP Polet
3
1
|
14.09.2014 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
13:00
IMT
IM Rakovica
17
1
|
14.09.2014 13:00 | 17 : 1 |
|
14.09
11:00
Hajduk Veljko
Dinamo
1
4
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.09
11:00
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽelezniÄar
1
2
|
14.09.2014 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
11:00
Trstenik PPT
Sloga
2
2
|
14.09.2014 11:00 | 2 : 2 |
|
14.09
16:00
Pinkum
Presing
4
2
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
Å umadija
Rudar
6
1
|
14.09.2014 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.09
16:00
Badnjevac
Semendria 1924
1
7
|
14.09.2014 16:00 | 1 : 7 |
|
||||||
14.09
16:00
GFK Jasenica 1911
Mihajlovac 1934
5
2
|
14.09.2014 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.09
16:00
KaraÄorÄe
AF Duljaj
2
3
|
14.09.2014 16:00 | 2 : 3 |
|
14.09
14:00
RadniÄki 1927
Vulturul
15
0
|
14.09.2014 14:00 | 15 : 0 |
|
14.09
10:00
Mladost (O)
Borac (P)
10
0
|
14.09.2014 10:00 | 10 : 0 |
|
14.09
10:00
Jedinstvo SteviÄ
Borac
0
3
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 3 |
|
14.09
10:00
Borac
Sloga
2
1
|
14.09.2014 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.09
10:00
7. Juli
Proleter
3
4
|
14.09.2014 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.09
10:00
BuduÄnost
Osipaonica
0
3
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.09
10:00
Podunavac
SASK
|
14.09.2014 10:00 |
|
14.09
10:00
ŽelezniÄar
Mladi borac
1
1
|
14.09.2014 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.09
10:00
Jedinstvo
Pobeda
0
4
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.09
10:00
BuduÄnost
Plana
4
10
|
14.09.2014 10:00 | 4 : 10 |
|
||||||
14.09
10:00
Vodice
GlavaÅ”
0
5
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 5 |
|
14.09
11:00
Pazar Juniors
Bane
7
0
|
14.09.2014 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.09
11:00
AS
Å umadija 1903
0
2
|
14.09.2014 11:00 | 0 : 2 |
|
14.09
11:00
Akademac
MaÄva 2005
3
1
|
14.09.2014 11:00 | 3 : 1 |
|
14.09
16:30
Takovo
Omladinac
2
1
|
14.09.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
14.09
15:30
Mokra Gora
OFK Nacional AG
6
1
|
14.09.2014 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.09
15:30
Kosmet
Pazar Juniors
3
1
|
14.09.2014 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
15:30
Rudar (KM)
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
0
|
14.09.2014 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.09
15:30
Pionir 028
TrepÄa
0
6
|
14.09.2014 15:30 | 0 : 6 |
|
||||||
14.09
15:30
OFK Ras
Rudar (B)
8
0
|
14.09.2014 15:30 | 8 : 0 |
|
14.09
10:00
OFK Å abac
POFK Letnjikovac
15
0
|
14.09.2014 10:00 | 15 : 0 |
|
||||||
14.09
10:00
Lipolist
BMR PetlovaÄa
|
14.09.2014 10:00 | : | |||||||
14.09
10:00
Jelen
POFK Savacium
0
34
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 34 |
|
14.09
10:00
Spartak
Subotica
5
1
|
14.09.2014 10:00 | 5 : 1 |
|
14.09
10:00
Beograd 1929
Palilulac
5
0
|
14.09.2014 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.09
12:00
Balkan
Avala
6
0
|
14.09.2014 12:00 | 6 : 0 |
|
14.09
09:30
Senta
Tavankut
6
0
|
14.09.2014 09:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.09
09:30
BaÄka 1901
Spartak '02
0
6
|
14.09.2014 09:30 | 0 : 6 |
|
14.09
10:00
Radnicki
BuduÄnost-KruÅ”ik 2
0
0
|
14.09.2014 10:00 | 0 : 0 |
|
14.09
14:00
OFK Beograd B
Obrenovac 1905
3
0
|
14.09.2014 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
16:00
Sopot
VinÄa
4
3
|
14.09.2014 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.09
18:00
011 B
BoleÄ
4
1
|
14.09.2014 18:00 | 4 : 1 |
|
14.09
Banja KoviljaÄa
Loznica 04
0
0
|
14.09.2014 | 0 : 0 |
|
||||||
14.09
Jadar (GD)
Loznica 05
1
2
|
14.09.2014 | 1 : 2 |
|
||||||
14.09
Cer
Luk
3
1
|
14.09.2014 | 3 : 1 |
|
||||||
14.09
Podrinje
Borac (K)
3
0
|
14.09.2014 | 3 : 0 |
|
||||||
14.09
SinÄeliÄ
RadniÄki Stobex
1
1
|
14.09.2014 | 1 : 1 |
|
14.09
18:00
Sivac 69
Hajduk
26
26
|
14.09.2014 18:00 | 26 : 26 |
|
||||||
14.09
18:00
Vrbas Karneks 2
Srem Sm
38
24
|
14.09.2014 18:00 | 38 : 24 |
|
||||||
14.09
19:00
RadniÄki 1958
RadniÄki (JT)
41
23
|
14.09.2014 19:00 | 41 : 23 |
|