14.04
15:30
Bane
Å umadija (A)
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Jasenica 1911
VujiÄ Valjevo
4
0
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 0 | |||||||
14.04
15:30
KruŔik
Polet (LJ)
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Sloga (PM)
Rudar
3
0
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Mladi radnik
RadniÄki Stobeks
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Partizan (BB)
Sloboda (Ä)
5
3
|
14.04.2013 15:30 | 5 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
MaÄva
Pobeda
6
1
|
14.04.2013 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Seljak
ŽelezniÄar
1
1
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
14.04
16:00
TrgovaÄki
Morava (Ä)
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki (P)
Dinamo
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Kopaonik
Trstenik PPT
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki (S)
Moravac Orion
3
3
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
DuboÄica 1923
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Car Konstantin
ŽitoraÄa
5
1
|
14.04.2013 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Radnik
Hajduk Veljko
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga
Borac (B)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
14.04
16:00
Cement
Jedinstvo (SP)
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
ÄSK Pivara
Tekstilac
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Srem
Mladost
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki (Å )
RadniÄki (S)
7
1
|
14.04.2013 16:00 | 7 : 1 | |||||||
14.04
16:00
PaliÄ
Dinamo
1
3
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga
Senta
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
BaÄka Topola
RadniÄki (SM)
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Dunav
Dolina
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
09:00
Žarkovo
BASK
0
1
|
14.04.2013 09:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
Zemun
Å umadija
1
2
|
14.04.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
15:00
BuduÄnost
SindjeliÄ
1
2
|
14.04.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
15:00
Turbina
PKB
2
0
|
14.04.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:00
Železnik
Sopot
2
1
|
14.04.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
Balkan
DorÄol
1
0
|
14.04.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
09:00
Hajduk
Srem
1
1
|
14.04.2013 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
KovaÄevac
RadniÄki
0
0
|
14.04.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
14.04
15:30
Slavija
JoŔanica ND 2011
1
1
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Omladinac (Z)
Prijevor
1
1
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Å umadija 1903
Metalac
0
0
|
14.04.2013 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Sloboda (G)
Tutin
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Polet (T)
KaraÄorÄe
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Takovo
Orlovac
0
0
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
14.04
15:30
Morava
Crvena zvezda
4
0
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Å umadinac (B)
Homoljac
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Å apine
Å umadinac 1913
3
1
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
KaraÄorÄe (T)
Udarnik
5
0
|
14.04.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Zvižd
VGSK
2
3
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
14.04
15:30
MiloÅ” Pocerac
GP Zlatibor
4
0
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Ribnica
Sloga (S)
3
1
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Vlasina
Pusta Reka
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
BSK Bujanovac
Sloga
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
ZloÄudovo
VuÄje
5
0
|
14.04.2013 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
MaloŔiŔte
Napredak
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Pukovac
Jedinstvo
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Rudar Alpos
Lužnica
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
Župa
RadniÄki (L)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo
OFK Bor
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Pepeljevac
Juhor
1
4
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Rembas
Ozren
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak (D)
Dragocvet
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Kablovi
Äerdap
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
Borac
RadniÄki (K)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
14.04
16:00
Index
Hajduk
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
BuduÄnost
StaniÅ”iÄ
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
14.04
17:00
Posavac
VinÄa
2
0
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
GSP Polet
Resnik
1
1
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
GrafiÄar
Slavija
1
0
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
1
0
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
SremÄica
Bulbulderac
2
0
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
RadniÄki (R)
RadniÄki (NB)
0
2
|
14.04.2013 10:00 | 0 : 2 |
|
14.04
16:30
Kraljevo Hajduk
BraÄa VukoviÄ
0
0
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Ribnica
Ibar
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
BuduÄnost
Grdica
0
2
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Vrnjci
Pazar Juniors 2011
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Borac
Radnik
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Granit
Mataruge
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
RadniÄki
Rudar
0
0
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
Sloga
Å umadinac
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
SuŔica
Vinogradi DB
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
KoriÄani
Seljak
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Kolonija
MarÅ”iÄ
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Å umadija
Jedinstvo
4
3
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Jadran
BuduÄnost
5
2
|
14.04.2013 16:00 | 5 : 2 |
|
14.04
16:00
Vujan
Slatina
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Morava
Jedinstvo (GG)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
OvÄar
Kotraža Franc Komerc
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
DragaÄevo
Miokovci
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak
Donja Vrbava
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Spartak
Jedinstvo (K)
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
FK Rudar Bresnica 1927
Mladost
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Brezak
Lunjevica
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
15:30
Mladi Borac
Borac
2
4
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
15:30
Sloga (B)
Omladinac
3
2
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Makce
Integral
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Vihor
ŽelezniÄar
1
4
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
15:30
Crni Vrh
Polet
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Sloga (D)
Beli Orao
0
5
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.04
15:30
Mlava
Napredak
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Petar Dobrnjac
Mladost
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
14.04
11:00
ŽelezniÄar
Proleter
3
2
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 2 | |||||||
14.04
15:30
Borac
Napredak
0
3
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Polet
Bresje Superior
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Å umadinac
Å umadija
2
3
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
BuduÄnost
GlavaÅ”
0
2
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Omladinac
Osipaonica
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
15:30
Radnik
Selevac
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Sloboda
Pobeda
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
14.04
15:30
Borac
KaraÄorÄe
4
1
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Junkovac
Lepenica
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
Beli orlovi
Banja
0
3
|
14.04.2013 10:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
15:30
Partizan
Å atornja
2
2
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
10:00
Å umadinac
Bokanja
5
2
|
14.04.2013 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Å umadija
Lokomotiva
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
14.04
16:30
Jedinstvo (Å )
Provo
1
2
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost (P)
Hajduk Stanko
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Lipolist
Jedinstvo (V)
6
0
|
14.04.2013 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Podrinje
SindjeliÄ
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Antimon
Radjevac
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
TeŔnjar
OFK Divci
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Vrujci
TrliÄ
1
3
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Sovljak
Brezovica
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Tulari
Banjani
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
14.04
15:30
ŽelezniÄar
Omladinac
4
1
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Jedinstvo
Ariljska rampa
2
2
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Zlatibor
SeÄica
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
ViŔesava
Zlatibor voda
2
2
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
PeruÄac
Polimlje
1
2
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Polet
Jasen
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Palilula
Borac
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki 1947 (Ä)
Moravica
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Morava
Zemljoradnik
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Orljane
RadniÄki 1924 (K)
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
14.04
15:00
TreŔnjevka
Pavlovac
3
2
|
14.04.2013 15:00 | 3 : 2 | |||||||
14.04
15:00
Nebeski Andjeli
Vranjska Banja
4
0
|
14.04.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
15:00
Kondiva
As
3
2
|
14.04.2013 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
15:00
Mladost (B)
Ternoci
3
1
|
14.04.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Padež
Mladost (PR)
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo (BP)
Vladimir DurkoviÄ
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
DragoÅ”
Tanasko RajiÄ
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga
Gnjilan
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
14.04
16:30
Kosanica
Omladinac
6
1
|
14.04.2013 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Jastrebac
DunÄerski
0
0
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
BuduÄnost
Sloboda
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Rudar
Aluminjum
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Morava
Mladost
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Brzi Brod
BuduÄnost
6
0
|
14.04.2013 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
VrtiŔte
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
14.04
16:00
BobiŔte
Progres
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Umac
Jedinstvo (GS)
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Jablanica
Jedinstvo (B)
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Å umadija
Sloga
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladi Borac
OFK Morava
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Plantaža
Äekmin
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
16:30
Bratstvo
Napredak (S)
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:30
Vinogradar
Mladost (J)
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost (K)
Morava
3
2
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
KuŔiljevo
Jedinstvo
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Buducnost
Mladost (D)
4
2
|
14.04.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
LevaÄ
SindjeliÄ
5
0
|
14.04.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Lugomir
OFK Tekstilac
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
14.04
11:00
KljuÄ
Krivelj
1
3
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Radujevac
BuÄje
3
1
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Rajac
Brestovac
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Slatina
Sloga
5
0
|
14.04.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Nemetali
RadniÄki
2
3
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Rudar
Brodoremont
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
14.04
16:00
Rudar (VÄ)
Rtanj
0
2
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Polet
Omladinac
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
TrebiÄ
Mladost
7
3
|
14.04.2013 16:00 | 7 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Velika Jasikova
Midžor
6
0
|
14.04.2013 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Rudar
Å SK
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
15:30
Trajal
Jedinstvo 1936
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Mladost
Trudbenik
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Jovan Kursula
Jasika
1
2
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Naupare
FUD
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Sloga (Ä)
Å anac
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Gradina
Poljoprivrednik
5
0
|
14.04.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
14.04
16:30
Tavankut
Äoka
5
0
|
14.04.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Proleter
ObiliÄ
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Panonija IM Topola
BaÄka (P)
4
0
|
14.04.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Vinogradar
BajŔa
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Tisa
Krivaja
1
3
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
Äantavir
Preporod
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
Jedinstvo
Crvena zvezda (RS)
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak
Mladost
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Borac (Z)
Krajina
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac (A)
Vojvodina (NM)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
14.04
16:00
BuduÄnost (BB)
Borac
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Jugoslavija
Tempo
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Dobrica
VrŔac United
0
2
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
Vojvodina
0
2
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Vulturul
Slavija (K)
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki (B)
Polet
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Kula
Mladost (K)
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Hajduk
Omladinac (D)
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Zadrugar
BSK
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
15:30
Borac
Jedinstvo
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
TSK
Stari Grad
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Sutjeska
Petrovaradin
3
1
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
Kabel
Metalac AV
1
1
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Omladinac
BaÄka
2
0
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 0 |
|
14.04
16:00
Hajduk 1932
Partizan
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Å umar
LSK LaÄarak
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Sremac
Jadran
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloven (S)
Kupinovo
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
14.04
11:00
13. Maj
Borac (O)
0
1
|
14.04.2013 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Jedinstvo
Brodarac
2
1
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
Selo Mladenovac
Å umadija
2
4
|
14.04.2013 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
10:00
Borac (L)
OFK Zabrežje
3
0
|
14.04.2013 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Strelac
Zmaj 1953
1
3
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
17:00
PKB Kovilovo
VrÄin
1
1
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
14.04
16:30
OFK Ras
ŽiÄa
7
0
|
14.04.2013 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Morava(M)
Jedinstvo
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Å umadija
Tavnik
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Lazac
Napredak
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Partizan
Morava(S)
0
0
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Zvezda
Äibukovac
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
14.04
16:00
Srbija
OFK Bagremar
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Kutlovo
Azbest
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost TeferiÄ
Seljak
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
21. oktobar
DobraÄa
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Å umarice 2008
Mladost
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
KoŔutnjak
Borac
3
4
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Hajduk
Botunje
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Kremenac
Sloga
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 |
|
14.04
16:00
Rakova
Strelac
4
2
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Zadrugar
PremeÄa
5
1
|
14.04.2013 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
BuduÄnost
ÄaÄak 94
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
Planinac
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
14.04
16:00
Bjelica
Brezova
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Gradina
RadniÄki
4
2
|
14.04.2013 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Prilike
Jedinstvo
0
4
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Vrelo
Jelica
6
0
|
14.04.2013 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Dedinje Junajted
GoruŔica
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
14.04
16:00
Takovski Ustanak
VelereÄ 94
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Omladinac
BaÄkovac Junajted
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Å ilopaj
Jablanica
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost 09
Ozrem
5
1
|
14.04.2013 16:00 | 5 : 1 |
|
14.04
15:30
Napredak
Dunavac (K)
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Desine
Dunavac (P)
6
0
|
14.04.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Sloga
Äerdap
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Borac
OFK Vinci
7
2
|
14.04.2013 15:30 | 7 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Jedinstvo (D)
RSK
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Basarac
Žitkovica
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Jedinstvo (LJ)
Polet
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
14.04
15:30
BuduÄnost (A)
Rudar (K)
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
RadniÄki
OFK Homolje
4
1
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Mladost
Polet
4
3
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
KrilaÅ”
TrgovaÄki
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Omladinac (B)
Omladinac (S)
1
1
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
DragoÅ”
Rudar (S)
0
3
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
BuduÄnost (V)
Zadrugar
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
14.04
BaÄinac
Beli Orlovi
4
1
|
14.04.2013 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
BuduÄnost
Vodice
3
3
|
14.04.2013 | 3 : 3 |
|
14.04
15:30
SASK
Kolarac
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Jedinstvo
BuduÄnost
0
0
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Slavija
Skobalj
0
8
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 8 |
|
||||||
14.04
15:30
VuÄak
Sloga
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
14.04
15:30
Podunavac
Ravni Gaj
2
3
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Petrijevac
Lunjevac
1
3
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Badljevica
7. Jul
0
1
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 1 |
|
14.04
Jedinstvo
Sloga
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
Mladost
Jasenica
3
3
|
14.04.2013 | 3 : 3 |
|
14.04
10:00
TreŔnjevica
Proleter
2
1
|
14.04.2013 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Kopljari
Maskar
5
0
|
14.04.2013 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
BSK
Jasenica
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
11:00
B 2000
Prvi srpski ustanak
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Mladi rudar
Žabare
0
3
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 3 |
14.04
16:30
Cerova
Velika Reka
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 | |||||||
14.04
16:30
Borac (L)
Hajduk
2
0
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 0 | |||||||
14.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Mladost (B)
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Jadar 1961
Jedinstvo (Z)
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:30
Sloga (K)
CrnÄa
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Borac (K)
Cer
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 | |||||||
14.04
11:00
Studenac
Sloga (LÅ )
2
2
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 2 |
14.04
16:30
Premijer
Omladinac
5
1
|
14.04.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloboda
Milicionar
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga
Napredak (MB)
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
BMR PetlovaÄa
DuŔko
4
0
|
14.04.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
BuduÄnost
Torpedo 1924
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Napredak (BP)
Majur
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Proleter
Drina
3
2
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
14.04
16:30
OFK Jelen
Mrovska
2
0
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost (Z)
Galeb
0
0
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
OFK Varna
Dobrava
1
4
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga
Korman
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Borac
VlaÅ”iÄ
2
2
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Pocerina
KaraÄorÄe
1
4
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 4 |
|
14.04
16:00
Spartak 1924
Liplje
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Orao
DuÄiÄ
1
4
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Komanice
Rajac
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Toplica
Mionica
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
VeliŔevac
Gornji Lajkovac
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
Jedinstvo
Radnik
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Brgule
ÄuÄuge
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
13:00
Sloga
Vrelo
4
0
|
14.04.2013 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
JoŔeva
Omladinac
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Tvrdojevac
OFK Stublenica
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Paljuvi
Gunjevac
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
14.04
Mladost
Zadrugar
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
KoteŔica
Gradac
4
2
|
14.04.2013 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
Kolubara 2
Junior Novo Naselje
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
Milenko PavloviÄ
Mladost (VK)
7
0
|
14.04.2013 | 7 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Iskra
Polet
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
Mladi radnik
Lukavac
2
1
|
14.04.2013 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Luna AvijatiÄar
Gorobilje
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Blagaja
Savinac
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Lazarica
Ježevica
5
1
|
14.04.2013 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
TreŔnjica
Pobeda
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
14.04
16:00
Dobrinjac
Plavi tok
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak
Borac (O)
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
DuŔkovci
Borac (SD)
1
9
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 9 |
|
14.04
16:00
Pobeda
Temac
1
3
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
14.04
16:00
Mladost (DK)
Mladost 1954 (DM)
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Supovac
Vulkan 1936
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Äegar 1946
RadniÄki 1936
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
Stevan NeŔticki
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
Morava
Napredak
6
0
|
14.04.2013 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Kumarevo 65
Omladinac
1
3
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
11:00
Lemind 1953
Polet
1
2
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Veternica 1926
Navalin
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
ŽelezniÄar
Marjan MB
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
14.04
16:30
Crni Vrh
Javor
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
14.04
15:30
Mladost (DK)
Sloga
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Omladinac
Župski biseri
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
UÅ”Äe
Vinogradar
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Rubin
BaŔtovan
4
3
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Beli Orlovi
Mladost (T)
4
0
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 0 |
|
14.04
11:00
OFK Ribare
Sloga
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Rasina
Kupci
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Dedina
Kapidžija
0
2
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
MaÄkovac
Dvorane
4
1
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
13. April
Mudrakovac
4
1
|
14.04.2013 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
Gornji StepoÅ”
BeloviÄ
0
0
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
Äitluk
DuÅ”an RistiÄ
0
0
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 0 |
|
14.04
16:30
Žednik
Zrinjski 1932
2
0
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
ÄurÄin
Hajduk
0
3
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
Udarnik
Bratstvo
4
1
|
14.04.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Poljoprivrednik
Solid
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Mala Bosna
Subotica
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:30
BaÄka 1901 B
Elektrovojvodina
1
3
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
14.04
16:00
EÄÅ”eg
Pobeda
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
14.04
16:30
Tisa
Å ampion
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Jedinstvo
Tromedja
6
1
|
14.04.2013 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga
Slavija
13
0
|
14.04.2013 16:30 | 13 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Olimpija
GraniÄar
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 |
14.04
16:00
2. Oktobar
Napredak
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Vojvodina
Delija
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
ŽAK
Polet
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
14.04
16:00
Bega
Progresul
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Olimpija
Terekves
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
Roham
1
4
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 4 |
|
14.04
16:00
Proleter
Plavi Dunav
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Stari TamiÅ”
Mladost
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
BSK BavaniŔte
Spartak
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Omladinac (O)
Unirea
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac
Polet
2
5
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.04
16:00
Pobeda
Dolovo
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 |
14.04
16:00
Vinogradar
Hajduk
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac (VS)
Partizan (U)
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
HajduÄica
Potporanj
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
KaraÅ” (K)
KaraÅ” (Š)
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Dunav
Borac (VG)
4
3
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo
Vitorul
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
BuduÄnost (A)
Crvena zvezda
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Ratar
Å evac
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
16:00
Rusin
Dinamo
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Å ikara
Jedinstvo (R)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Rastina 1918
Panonija
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
TerekveÅ”
Lipar
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
14.04
16:00
Susek
Sremac
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
ŽelezniÄar
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Äenej
OFK Sirig
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Borac
OFK Futog
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Slavija
Vinogradar
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
FruŔkogorac
BaÄka
7
0
|
14.04.2013 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Tatra
Dinamo
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
FruŔkogorski partizan
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
15:30
Proleter
Mladost
6
3
|
14.04.2013 15:30 | 6 : 3 |
|
||||||
14.04
15:30
Mladost Radost
Jedinstvo
1
1
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:30
BeÄej
Iskra
3
0
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 0 | |||||||
14.04
15:30
Napredak
BuduÄnost
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
14.04
MiletiÄ
ObiliÄ
1
2
|
14.04.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
Sloga
Hajduk (Ä)
0
1
|
14.04.2013 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
Titel
Jedinstvo
2
2
|
14.04.2013 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
ŽSK
Hajduk (G)
3
0
|
14.04.2013 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
Vojvodina
KaraÄorÄevo
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
BuduÄnost
BuduÄnost
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
BaÄki Hajduk
Krivanj
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Slavija
MagliÄ
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Kulpin
BaÄka
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Borac
GraniÄar (G)
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo (P)
Lovac
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Hrtkovci
Sloga
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
ŽelezniÄar
OFK Zeka BuljubaŔa
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak (P)
Podunavac
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak (V)
Jedinstvo (R)
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Dunav
GraniÄar (K)
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
BuduÄnost
Sloboda
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
17:00
VraniÄ
BuduÄnost
1
1
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Stepojevac VAGA
Barajevo
8
0
|
14.04.2013 17:00 | 8 : 0 |
|
14.04
17:00
BoleÄ
Dunavac
1
0
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Kosmaj
Mladost
1
1
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Velika Krsna
Pudarci
0
0
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
OFK LeŔtane
IvanÄa
3
0
|
14.04.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
14.04
17:00
Borac
Torlak
1
2
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
17:00
Napredak
Å eÄeranac Ada
0
0
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Å umadinac
Studenski Grad
2
1
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Dunav
SindjeliÄ
2
2
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 2 | |||||||
14.04
17:00
Crvenka
Policajac
2
1
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Banja
Pionir
2
4
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
17:00
RuŔanj
Institut
0
1
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 1 |
|
14.04
16:00
Mladost
Padina
3
2
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Koprijan
NS Tatko
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Aleksandrovo
Sloga
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
14.04
15:00
Rtkovo
KladuŔnica
0
3
|
14.04.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
15:00
Napredak
Mala Vrbica 1958
2
2
|
14.04.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
15:00
Omladinac
Lokomotiva
1
1
|
14.04.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
Pontes
Egeta
4
3
|
14.04.2013 15:00 | 4 : 3 |
|
14.04
11:00
Napredak 2012
Crvena Zvezda
3
0
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
11:00
Kraljevo
VukaŔinovac
0
3
|
14.04.2013 11:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Borac
Jedinstvo
0
3
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 3 |
14.04
11:00
Tempo
OFK Sloga
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Ratar
Mladi Radnik
1
5
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 5 | |||||||
14.04
16:00
Sloga
Pobeda 1976
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
14.04
11:00
OFK TamniÄ
Malajnica
3
1
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost
Vidrovac
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Deli Jovan
Slatina
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Polet
GraniÄar
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Urovica
Kovilovo
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Smedovac
Äubra
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:30
Samarinovac
Srbovo
3
3
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
14.04
16:30
Omladinac
Mladost
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Progorelica
Kablar
3
0
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
14.04
16:30
Jedinstvo
ZgodaÄica
1
0
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Borac
Real
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
PopoviÄi
Jovo Kursula
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Mlava
Dizel
5
1
|
14.04.2013 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak (N)
Sloga (D)
6
1
|
14.04.2013 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak (B)
Dunav
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Pobeda
Zemljoradnik
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Metalac
Sopot
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga (L)
Vojvoda Milenko
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
Mip Majdan
3
3
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 3 |
|
14.04
15:30
BariÄ
ElektriÄar
2
2
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Pek
Sloga TOP
1
4
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
15:30
Carevac
KurjaÄe
1
2
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
RadniÄki
Polet
6
0
|
14.04.2013 15:30 | 6 : 0 |
|
14.04
16:00
Sloga
Udarnik
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Omladinac
Pomoravlje
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
BSK
2
5
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
BuduÄnost
4
0
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Napredak
Jedinstvo
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
Prva Iskra
Jelav
1
0
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Milan OrliÄ
Polet
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
11:00
POFK Letnjikovac
Culjkovic
2
4
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 4 |
|
14.04
11:00
DuŔan Silni
Sava
6
2
|
14.04.2013 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
Mladost (SV)
Rankovac
0
7
|
14.04.2013 11:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.04
11:00
Mladost 2011
Jedinstvo
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Žabar
ZablaÄe
1
0
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 0 |
|
14.04
16:30
Sloga 1949 .Mat.
Dragojevac
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Hajduk
Krnule 09
5
1
|
14.04.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Bobovik Skupljen
Polet
2
0
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Tresnjevka
Torpedo
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Petrovac 74
Sloga .R.
3
0
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Sloga Trgosped .M.
Mladost
5
1
|
14.04.2013 11:00 | 5 : 1 |
|
14.04
11:00
MurgaÅ”
Kolubara
1
2
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
Dokmir
Zvizdar
4
2
|
14.04.2013 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
Sloga
Å arbane
0
4
|
14.04.2013 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
11:00
Vukona
Rudar
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
14.04
Mali korak
OFK Povlen
3
1
|
14.04.2013 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
Dupljaj
BeloŔevac
1
5
|
14.04.2013 | 1 : 5 |
|
||||||
14.04
Paune
Borac
7
0
|
14.04.2013 | 7 : 0 |
|
14.04
10:00
JaŔunja
Milanovo
3
1
|
14.04.2013 10:00 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Moravac
Real
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Bratstvo
Nomanica
4
1
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 1 |
14.04
Morava
Mladost
4
5
|
14.04.2013 | 4 : 5 |
|
||||||
14.04
Mladi borac
RadniÄki
3
8
|
14.04.2013 | 3 : 8 |
|
||||||
14.04
Resavac
Mladi Radnik
4
3
|
14.04.2013 | 4 : 3 |
|
14.04
16:00
Rudar Stenjevac
OFK DvoriŔte
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Beljanica
Resava
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:30
Bresje
Partizan (M)
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Morava
Napredak
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Lipar
Sloga
4
5
|
14.04.2013 16:30 | 4 : 5 |
|
||||||
14.04
16:30
Jedinstvo
Kolonija
4
3
|
14.04.2013 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloboda
Juhor
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Partizan (G)
Ribnik
3
1
|
14.04.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
14.04
15:30
Omladinac
RujiŔnik
3
2
|
14.04.2013 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
15:30
Polet 57
Stari Trstenik
0
3
|
14.04.2013 15:30 | 0 : 3 |
|
14.04
16:00
Kiseljak
Gradac
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
ÄukariÄki
Parcane
0
2
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 2 |
|
14.04
15:30
Parunovac
Pasjak
1
0
|
14.04.2013 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
15:30
BuduÄnost
Zmajevac
9
2
|
14.04.2013 15:30 | 9 : 2 |
|
14.04
11:00
Å titari
Bukovica
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Drugari
Polet (Å )
2
2
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
Rasinac
Lipovac
3
2
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
Grkljane
Polet (K)
3
0
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
ŽFK Banat
Lehel
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Potisje
MSK
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki Ratar
Omladinac
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter 2006
Naftagas
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
16:00
Proleter
Zlatica
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo
OFK Stajicevo
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
Sloga
4
2
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
TamiÅ”
Banat
0
2
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 2 |
|
14.04
16:00
JanoŔik
Crvena Zvezda
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
14.04
16:00
Slavija
Borac 46 (O)
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Vajska
Borac (V)
3
3
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
NeŔtin
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
14.04
Sloga (Ä)
NoÄaj
2
3
|
14.04.2013 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
Sloga (Z)
Mitros
2
0
|
14.04.2013 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
OFK Bosut
Hajduk
0
1
|
14.04.2013 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
Sremac
Borac (R)
2
0
|
14.04.2013 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
FruŔkogorac
Srem
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
14.04
Sloga
PSK Putinci
1
4
|
14.04.2013 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
KruŔedol
FruŔkogorac
1
1
|
14.04.2013 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
Borac
OFK Kraljevci
6
2
|
14.04.2013 | 6 : 2 |
|
||||||
14.04
Sremac
Mladost
1
2
|
14.04.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
FruŔka Gora
Napredak
1
2
|
14.04.2013 | 1 : 2 |
|
14.04
Sloga
Borac (J)
2
1
|
14.04.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
FruŔkogorac
RadniÄki 2
1
3
|
14.04.2013 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
ÄSK Äortanovci
Polet
3
1
|
14.04.2013 | 3 : 1 |
|
14.04
GraniÄar
SinÄeliÄ
2
3
|
14.04.2013 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
Omladinac (M)
Jednota
1
1
|
14.04.2013 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
Bratstvo
Sremac
1
1
|
14.04.2013 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
OFK BikiÄ
Jedinstvo (Lj)
2
0
|
14.04.2013 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
Omladinac (B)
Borac
5
2
|
14.04.2013 | 5 : 2 |
|
||||||
14.04
FruŔkogorac
OFK Bingula
2
1
|
14.04.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
OFK BaÄinci
Jedinstvo (M)
4
1
|
14.04.2013 | 4 : 1 |
|
14.04
Mladost
Vitez
8
1
|
14.04.2013 | 8 : 1 |
|
||||||
14.04
Srem
OFK BrestaÄ
0
0
|
14.04.2013 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
Sloboda
Sremac
1
2
|
14.04.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
Kameni
GraniÄar
0
3
|
14.04.2013 | 0 : 3 |
|
14.04
17:00
BuduÄnost
Sloga
2
1
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Sloboda
Mladost
1
2
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
17:00
Mladi Borac
Å umadinac
0
3
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
17:00
Bistrica
Proleter
1
1
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
14.04
16:00
Posavina
Omladinac
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
VukiÄevica
Jedinstvo
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Zadrugar
Poljane
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Urovci
Skela
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Belo Polje
Trstenica
2
0
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
17:00
Zuce
Dunavac
1
2
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
14.04
17:00
BSK 2012
Novi Beograd
7
1
|
14.04.2013 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
14.04
11:00
Kozara
GAK
2
4
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
17:00
Busije
Olimpija
6
0
|
14.04.2013 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
BUSK
Mladi proleter
2
1
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Borac
Sparta
0
4
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
17:00
Pobednik
OFK PetrovÄiÄ
1
1
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
14.04
11:00
Bair
Å umice
2
0
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Stojan Lazarac
Mladost (O)
2
1
|
14.04.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:00
Radenka
Neresnica
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Homolje
Sloga
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Kaona
Pionir Zelenik
2
1
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
17:00
Senaja
Borac
2
4
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
17:00
Vlaska
Kosmajac
4
0
|
14.04.2013 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Dedinje
ŠepŔin
2
0
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
Omladinac
Napredak
3
1
|
14.04.2013 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
OFK Student
Sloga
2
0
|
14.04.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
14.04
Napredak
BSK
1
6
|
14.04.2013 | 1 : 6 |
|
||||||
14.04
Grgurevci
Planinac
1
3
|
14.04.2013 | 1 : 3 |
|
14.04
Polet
Borac
2
1
|
14.04.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
Car UroÅ”
Planinac
1
3
|
14.04.2013 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
Mladost
Vojvodina
0
1
|
14.04.2013 | 0 : 1 |
|
14.04
17:00
OFK Sokolovo
BSK
0
1
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Mladost
Borac
0
3
|
14.04.2013 17:00 | 0 : 3 |
|
14.04
16:00
Sloga
Duboko
1
3
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Pobeda
Partizan Draževac
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Baljevac
Crvena Zastava
1
1
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Proleter
Borac
0
1
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Polet Grabovac
LjubiniÄ
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:30
Mladost
Belica
1
1
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
14.04
16:30
Radnik
Napredak
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost (R)
Heroj
0
0
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Radnicki
Jedinstvo
2
1
|
14.04.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Polet
Omladinac
1
2
|
14.04.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Mladost (GM)
Popovac
0
1
|
14.04.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
14.04
16:00
Napredak
Bukovik
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Slemen
Omladinac
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Rtanj
Sloga
0
5
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 5 |
|
14.04
16:00
IMT
Kosovo
1
6
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.04
16:00
GraniÄar
Malinik
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
Pobeda
MekiÅ”
4
3
|
14.04.2013 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Moravac
Doljevac
2
2
|
14.04.2013 16:00 | 2 : 2 |
|
14.04
Rudar
Sloga (B)
4
1
|
14.04.2013 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
PoneÅ”
Morava
0
3
|
14.04.2013 | 0 : 3 |
14.04
Sitnica
Brezovica
0
0
|
14.04.2013 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
Polet
Plemetina
3
2
|
14.04.2013 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
Äaglavica
Gracko
2
4
|
14.04.2013 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
GraÄanica
RadniÄki
4
1
|
14.04.2013 | 4 : 1 |
|
14.04
17:00
Veliki Borak
OFK Borac
1
0
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
17:00
LisoviÄ 1977
Mladost Gaj 2011
1
1
|
14.04.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
14.04
15:30
ÄukariÄki
Timok
2
1
|
14.04.2013 15:30 | 2 : 1 |
|
14.04
14:00
LASK Crvena zvezda
Å abac
2
0
|
14.04.2013 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
15:00
Novi BeÄej
Sloga
3
1
|
14.04.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
MaŔinac PZP
Spartak
0
0
|
14.04.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
RadniÄki 1919
PanÄevo
1
2
|
14.04.2013 16:00 | 1 : 2 |
|
14.04
Sloboda Piont
Napredak
3
1
|
14.04.2013 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
Vojvodina
Partizan
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Borac
RadniÄki 1923
0
2
|
14.04.2013 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
Banat
Timok
4
0
|
14.04.2013 | 4 : 0 |
|
14.04
Car Konstantin
Radan
5
2
|
14.04.2013 | 5 : 2 |
|
||||||
14.04
15:00
RadniÄki (P)
Dinamo
4
2
|
14.04.2013 15:00 | 4 : 2 |
|
14.04
10:00
Arsenal
Javor
1
1
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
14:00
FAP
Novi Pazar
1
4
|
14.04.2013 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
11:00
Metalac (GM)
Bane
3
0
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
Mladost
Metalac (K)
5
0
|
14.04.2013 11:00 | 5 : 0 | |||||||
14.04
Sloga
Zlatar
5
0
|
14.04.2013 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
11:00
GoÄ
Jadran
3
1
|
14.04.2013 11:00 | 3 : 1 |
|
14.04
11:00
Sloga (P)
Partizan (G)
1
0
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
VrŔac
Polet
12
0
|
14.04.2013 10:00 | 12 : 0 |
|
14.04
Morava
ŽelezniÄar
3
0
|
14.04.2013 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
KaraÄorÄe
Mladi radnik (R)
1
2
|
14.04.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
GFK Jasenica 1911
Mladi radnik (P)
2
4
|
14.04.2013 | 2 : 4 |
|
14.04
16:00
Savacijum
KruŔik
3
0
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
Vojvodina
Partizan
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
Teleoptik
Zemun
2
2
|
14.04.2013 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
Sloga
Sloboda Point
2
1
|
14.04.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
13:00
RaadniÄki 1923
Loznica 1919
3
0
|
14.04.2013 13:00 | 3 : 0 |
|
14.04
12:00
Spartak ZV
ÄSK Pivara
4
0
|
14.04.2013 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
Hajduk
Crvenka
2
0
|
14.04.2013 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
BaÄka Topola
BaÄka 1901
1
2
|
14.04.2013 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
12:00
Proleter 2006
InÄija
0
1
|
14.04.2013 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
RadniÄki (S)
Banat
1
1
|
14.04.2013 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
VrŔac
Novi Sad
0
0
|
14.04.2013 12:00 | 0 : 0 |
|
14.04
14:30
Tavankut
Äoka
2
2
|
14.04.2013 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
14:30
Proleter
ObiliÄ
2
2
|
14.04.2013 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
14:30
Panonija IM Topola
BaÄka (P)
6
0
|
14.04.2013 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.04
14:30
Vinogradar
BajŔa
2
1
|
14.04.2013 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
14:30
Tisa
Krivaja
0
2
|
14.04.2013 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
14:30
Äantavir
Preporod
3
0
|
14.04.2013 14:30 | 3 : 0 |
|
14.04
11:00
AFK
PaliÄ
1
4
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
11:00
Subotica '96
Subotica '97
1
2
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
10:00
Senta
RadniÄki
8
0
|
14.04.2013 10:00 | 8 : 0 |
|
14.04
Å umadija
Pinkum
1
0
|
14.04.2013 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
Rudar
Mladi radnik
1
4
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 4 |
|
14.04
12:00
FAP
Novi Pazar
3
1
|
14.04.2013 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
Sloga (BB)
SuŔica
3
2
|
14.04.2013 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
11:00
ÄaÄak 94
Bane
1
0
|
14.04.2013 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
Sloga (K)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
14.04.2013 | 2 : 0 |
|
14.04
12:00
Mika AntiÄ
Borac
2
0
|
14.04.2013 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
RadniÄki
Kolonija
1
0
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
12:00
Proleter
Spartak
3
0
|
14.04.2013 12:00 | 3 : 0 |
|
14.04
12:00
BuduÄnost
MaÄva
0
1
|
14.04.2013 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
12:00
RadniÄki
Loznica
0
0
|
14.04.2013 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
2
2
|
14.04.2013 10:00 | 2 : 2 | |||||||
14.04
12:00
Savacijum
Jedinstvo
7
0
|
14.04.2013 12:00 | 7 : 0 |
|
14.04
ÄukariÄki
Rad
3
1
|
14.04.2013 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
15:00
OFK Beograd
RadniÄki 1923
1
0
|
14.04.2013 15:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
RadniÄki
Župa
0
3
|
14.04.2013 | 0 : 3 |
|
14.04
10:00
Proleter 2006
InÄija
1
0
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 0 |
|
14.04
Osipaonica
Slavija
14
0
|
14.04.2013 | 14 : 0 |
|
||||||
14.04
Mladi radnik
Sloboda
2
1
|
14.04.2013 | 2 : 1 |
|
14.04
10:00
Å umadija
Pinkum
3
2
|
14.04.2013 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
Smederevo
MIP Presing
0
4
|
14.04.2013 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
Seljak
Mladi radnik
0
4
|
14.04.2013 | 0 : 4 |
|
14.04
10:00
Mika AntiÄ
Borac
0
2
|
14.04.2013 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
10:00
Proleter
Spartak
6
0
|
14.04.2013 10:00 | 6 : 0 |
|
14.04
10:00
BuduÄnost
MaÄva
0
1
|
14.04.2013 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
RadniÄki
Loznica
3
2
|
14.04.2013 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
10:00
Savacijum
Ribnica
1
1
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 1 |
|
14.04
Tutin
Kosmet
1
2
|
14.04.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
Rudar (B)
OFK Ras
1
5
|
14.04.2013 | 1 : 5 |
|
||||||
14.04
JoŔanica
OFK Vlada DimitrijeviÄ
3
0
|
14.04.2013 | 3 : 0 |
|
14.04
09:30
Subotica '01
Spartak Zlatibor voda '01
0
10
|
14.04.2013 09:30 | 0 : 10 |
|
14.04
10:00
Apolon 4 I
KaraÄorÄe (R)
10
0
|
14.04.2013 10:00 | 10 : 0 |
|
||||||
14.04
10:00
Radnicki 1923 I
KaraÄorÄe (T)
5
0
|
14.04.2013 10:00 | 5 : 0 |
|
14.04
10:00
Sloga
Pinkum
1
2
|
14.04.2013 10:00 | 1 : 2 |
|
14.04
Å ampion
BuduÄnost
4
0
|
14.04.2013 | 4 : 0 |
|
||||||
14.04
ŽelezniÄar
KruŔik
0
1
|
14.04.2013 | 0 : 1 |
|
||||||
14.04
Polet
RadniÄki
4
2
|
14.04.2013 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
KruŔik 2
OFK OseÄina
8
0
|
14.04.2013 | 8 : 0 |
|
||||||
14.04
Spartak
Jedinstvo
3
5
|
14.04.2013 | 3 : 5 |
|
14.04
SoÄanica
Tutin
2
4
|
14.04.2013 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Pazar Juniors '01
3
0
|
14.04.2013 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
Pazar Juniors '00
Pazar Juniors '01
5
2
|
14.04.2013 | 5 : 2 |
|
14.04
18:30
Partizan mt:s
Metalac
86
68
|
14.04.2013 18:30 | 86 : 68 | |||||||
14.04
17:00
Mega Vizura
Crvena zvezda Telekom
83
76
|
14.04.2013 17:00 | 83 : 76 |
14.04
12:30
Mega Vizura MT
OKK Beograd
84
99
|
14.04.2013 12:30 | 84 : 99 |
14.04
16:00
Mladost (Z)
Napredak Rubin
67
93
|
14.04.2013 16:00 | 67 : 93 | |||||||
14.04
18:00
RadniÄki
ŽelezniÄar
72
65
|
14.04.2013 18:00 | 72 : 65 |
14.04
16:00
Ribnica 2
Priboj
3
1
|
14.04.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
14.04
BavaniŔte
Vrbas
1
3
|
14.04.2013 | 1 : 3 |
|
14.04
12:00
Sloboda S
Borac
3
1
|
14.04.2013 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
17:00
Tajm
Zlatibor
3
0
|
14.04.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
14.04
Stars
LuÄani
3
0
|
14.04.2013 | 3 : 0 |
|
14.04
Smederevo
Spas
3
2
|
14.04.2013 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
Valjevo
Imlek
3
1
|
14.04.2013 | 3 : 1 |
|
14.04
KI 0230
Vrbas
3
2
|
14.04.2013 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
Ruma
Klek SrbijaŔume
0
3
|
14.04.2013 | 0 : 3 |
|
||||||
14.04
Omladinac
Iton Srem Tempo
0
3
|
14.04.2013 | 0 : 3 |
|
14.04
19:30
Napredak
JugoviÄ Unimet
31
24
|
14.04.2013 19:30 | 31 : 24 | |||||||
14.04
18:00
RadniÄki
Rudar
27
28
|
14.04.2013 18:00 | 27 : 28 |
14.04
18:00
Nova Pazova
Metalac Asko Vidak
38
33
|
14.04.2013 18:00 | 38 : 33 |
|
14.04
18:30
ŽelezniÄar 2
DuboÄica 54 2
27
26
|
14.04.2013 18:30 | 27 : 26 | |||||||
14.04
19:00
Morava
Bela Palanka
31
40
|
14.04.2013 19:00 | 31 : 40 |
14.04
Udarnik
ŽelezniÄar
27
27
|
14.04.2013 | 27 : 27 | |||||||
14.04
Partizan 2
Sloga
33
24
|
14.04.2013 | 33 : 24 |
14.04
19:00
Crvena Zvezda
BMS Milenijum
27
29
|
14.04.2013 19:00 | 27 : 29 |
|
14.04
15:00
NiŔka Banja
Morava Han
35
19
|
14.04.2013 15:00 | 35 : 19 | |||||||
14.04
15:00
DuboÄica
Vlasotince
25
12
|
14.04.2013 15:00 | 25 : 12 |
14.04
Hunters Vrbas
Grofovi Novi Kneževac
42
0
|
14.04.2013 | 42 : 0 |
|
||||||
14.04
Mammoths Kikinda
Celtis Sombor
17
8
|
14.04.2013 | 17 : 8 |
|
14.04
Angel Warriors ÄaÄak
Golden Bears Bor
93
0
|
14.04.2013 | 93 : 0 |
|
||||||
14.04
Indians InÄija
Pastuvi Požarevac
39
0
|
14.04.2013 | 39 : 0 |
|