11.09
16:00
Dunav
BaÄka 1901
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Borac (S)
ŽelezniÄar
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
11.09
11:00
Polet (LJ)
Zlatibor (Ä)
1
3
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Mihajlovac 1934
Loznica
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 | |||||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar
JoŔanica
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
11.09
16:00
Tabane 1970
Dunav
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Pukovac
Jedinstvo (B)
2
5
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Vlasina
Ozren
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
11.09
16:00
Brodarac 1947
GrafiÄar
5
2
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Crvena Zvezda
RadniÄki (O)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Prva Iskra
Stepojevac Vaga
2
0
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
DorÄol
RadniÄki (NB)
3
1
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
11.09
16:00
BaÄka (P)
Polet (K)
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Tavankut
Zadrugar
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Tisa (A)
Potisje
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Subotica
Tekstilac
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
Vojvodina 1928
Slavia
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Dolina
RadniÄki (K)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
LSK LaÄarak
Kabel
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk (Ä)
Jedinstvo (SP)
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
Index
Borac
4
1
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk 1925 Podunavac
Slavija
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
11.09
16:00
KaraÄorÄe
Takovo
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Arsenal
Orlovac
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki (K)
Tutin
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Homoljac
Å umadija (T)
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Petar Dobrnjac
Å umadija (A)
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
RSK
Gruža
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Proleter
Zvižd
1
1
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac (Ž)
Mladi radnik 1940
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
11.09
16:00
RadniÄki Stobex
Zadrugar
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Polimlje
Jedinstvo 1945
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK OseÄina
Provo
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Drina
Ribnica
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 | |||||||
11.09
16:00
OFK Divci
RadniÄki Gorenje
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Sloga 1940 (BB)
Sevojno
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
11.09
16:00
Å arbanovac
Äerdap
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Moravica
TimoÄanin
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk Veljko
OFK Bor
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
11.09
16:00
OFK Lugomir
Trajal
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Župa
Juhor
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
LevaÄ
Jedinstvo
5
3
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
BoŔnjane
Rembas
5
1
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 1 |
11.09
16:00
OFK Brzi Brod
BuduÄnost (P)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (M)
Ropotovo
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Vranjska Banja
Nebeski andjeli
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Jedinstvo (GM)
GFK DuboÄica
4
2
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 2 |
|
11.09
16:00
PKB Padinska Skela
Jedinstvo
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Hajduk
Torlak
4
0
|
11.09.2016 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost
Zvezdara
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Turbina
Srem
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:30
Proleter (Nj)
RadniÄki 1905
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Krivaja
Proleter (RS)
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:30
EÄÅ”eg
Senta
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Äantavir
Napredak
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Vinogradar
Jadran (F)
1
4
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 4 |
11.09
16:00
Hajduk Junior
Slavija
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
BSK
Rusin
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac (BG)
Mladost (BP)
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost
Lipar
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Hercegovac
Mladost (K)
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Stari Grad
OFK Å ikara
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
TerekveÅ”
Polet (S)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
11.09
16:30
Mladost (O)
Crvena zvezda
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo (V)
Jedinstvo SteviÄ
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet
Vojvodina (S)
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Vulturul
Vojvodina (C)
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga (BNS)
BuduÄnost (A)
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Strela
Jugoslavija
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac (St)
Partizan (U)
5
2
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
11.09
16:30
Mladost (BD)
OFK Kikinda
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Naftagas (B)
C. Zvezda (RS)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Jedinstvo
Proleter 2006
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Lehel
Omladinac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:30
C. Zvezda (VS)
Borac
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:30
Jadran
Sloboda
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Ljukovo
Partizan
5
2
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Napredak
Borac
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
FK GraniÄar 1924
Rudar
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Hajduk
Donji Petrovci
6
1
|
11.09.2016 16:30 | 6 : 1 |
|
11.09
16:00
Jedinstvo
Vinogradar
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
TSK
MiletiÄ
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
BaÄka
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Petrovaradin
Titel
6
0
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Tatra
Å ajkaÅ” 1908
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Proleter
JugoviÄ
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
11.09
11:00
Real
Mataruge
1
1
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Proleter
Borac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Ribnica
Radnik
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Magnohrom
Rudar
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Ibar
Polet
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Granit
OFK Ras
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Novi Pazar 1928
Omladinac
3
2
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 2 |
11.09
17:00
Partizan
BuduÄnost
0
4
|
11.09.2016 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
17:00
Å umadinac
Sloboda
2
1
|
11.09.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Å umadija 1934
Jedinstvo
0
0
|
11.09.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
17:00
Vodojaža
Kolonija
5
1
|
11.09.2016 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Kutlovo
Mladost
4
1
|
11.09.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
17:00
Srbija
Borac
5
0
|
11.09.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
11.09
16:00
Spartak
Polet (T)
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Donja Vrbava
Mladost (P)
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac (Z)
Prijevor
3
6
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 6 |
|
||||||
11.09
16:00
Brezak
Slatina
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak
Zadrugar
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Podunavac
Udarnik
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet
BuduÄnost
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
7. Juli
Osipaonica
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Pobeda
Crvena zvezda
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloboda
Mladi borac
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga
SASK
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac
Å umadija
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Omladinac
Prvi srpski ustanak
5
0
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK AranÄelovac
Borac
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
BSK
Vitlina-Bokanja
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Lokomotiva
Proleter 1976
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Junkovac
VinÄa
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Trnava
Banja 1957
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
11.09
16:00
BuduÄnost (V)
Rudar (Kr)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Radnik (S)
Mlava (ML)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac (K)
Polet (SD)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (B)
Äerdap
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Makce
Sloga 33
1
5
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Rudar (S)
KrilaÅ”
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 |
|
11.09
16:00
Antimon
Borac (L)
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Cer
SindjeliÄ
4
2
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Hajduk Stanko
Jevremovac
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladi Borac
Podrinje
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac (V)
Jedinstvo
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:30
Brezovica
JoŔeva
7
0
|
11.09.2016 16:30 | 7 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Mladost
ZSK
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Tulari
Tvrdojevac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
KaÄer
Sovljak
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
TeŔnjar
TrliÄ
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
11.09
16:00
ViŔesava
Ježevica
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Savinac
Jasen
3
3
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar
Zlatar
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Lazarica
BuduÄnost
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
11.09
16:00
Blizna
Zlot
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Brestovac
Branik
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Äubra
Sloga
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Krivelj
PoreÄ
1
5
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
BSK
Deli Jovan
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Slatina
Nemetali
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Polom
KljuÄ
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
11.09
16:00
Zemljoradnik
Palilula
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki 1924
Rudar Alpos
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost 1976
Morava (Ž)
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Doljevac 1971
RasovaÄa
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Naisus 1977
RadniÄki 1947
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
11.09
16:30
Omladinac
RadniÄki (L)
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga
OFK Knjaz
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Malinik
GraniÄar
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Kablovi
OFK GrliŔte
3
5
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 5 |
|
||||||
11.09
16:30
TrebiÄ
BuÄje Topla
6
0
|
11.09.2016 16:30 | 6 : 0 |
|
11.09
16:00
Juhor
BuduÄnost
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Bratstvo
Morava
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
KuŔiljevo
Resavac
4
2
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (J)
OFK Batinac
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Tekstilac
OFK Bratstvo
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Dragocvet
Napredak (Z)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak (D)
Partizan
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
11.09
16:30
Naupare
Blagotin
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Kupci
Å anac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Jastrebac
Mladi radnik
10
0
|
11.09.2016 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Vinogradar
Parunovac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
13. April
FUD
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga
MaÄkovac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Mladost 1982
Polet
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
DunÄerski
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
11.09
16:00
Proleter (M)
Proleter (DV)
4
2
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
VrtiŔte
Morava
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
Aluminijum
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga 1948
OFK NiÅ”
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloboda
Palilulac
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
11.09
16:30
DragoÅ”
Zvezda
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost (PR)
Zadrugar
0
5
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
16:30
Gnjilan
Borac
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Padež
Napredak
5
1
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
11.09
16:00
BobiŔte
Jedinstvo (GS)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac (DS)
Jedinstvo (Å )
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Kumarevo 65
Äekmin
2
5
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Brza
Sloga
2
4
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladi Borac
ZloÄudovo
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Plantaža
Umac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
VuÄje
Progres
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet
RadniÄki (P)
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar
Jablanica
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
11.09
16:00
Mladost (B)
BSK Bujanovac
5
1
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Južna pruga
BiljaÄi
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Lugina
Crnotince
6
1
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (S)
Äelik
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Borac
SinÄeliÄ 2012
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladi proleter
Zmaj 1953
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Banja
Dunav
0
4
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
LepuŔnica
13. Maj Zemun
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Komgrap
Institut
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
PoŔtar Zvezdara
Å umadinac
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
11.09
16:00
Mladost (B)
Napredak
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
BSK
Å umadija
2
4
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
RadniÄki
Mladost (C)
1
1
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Strelac
Polet
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
0
6
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
11.09
16:00
BoleÄ
Dunavac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Velika Krsna
KovaÄevac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
LeŔtane
0
5
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
RopoÄevo
Mladenovac
3
3
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 3 |
|
11.09
16:00
Napredak (S)
Supska
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Å umadija
Istok 63
4
3
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Moravac
15. Avgust 1950
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (S)
Omladinski
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Moravac 2015
Rudar Stenjevac
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Zemljoradnik
Javor
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac
Borac 1805
2
4
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
11.09
16:00
Å umadinac
Sloga
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:00
VinoraÄa
Kupinovac
6
1
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Ursule
Osaonica
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Morava
Mladost (D)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (K)
Mladost (G)
0
4
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Kolare
SinÄeliÄ 1934
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
11.09
16:00
Polet (V)
Pobeda 1976
12
1
|
11.09.2016 16:00 | 12 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
Napredak 2012
5
1
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Polet (R)
Ratar
5
1
|
11.09.2016 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Jedinstvo
OFK Draževac
3
2
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 2 |
|
11.09
16:00
BSK
Mladost (DL)
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Marjan MB
Lemind
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
SuŔica 2012
OFK Morava
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Jedinstvo (G)
Milanovo
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Mladost (V)
Mladost (B)
6
0
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Atletiko
Napredak
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Sloboda (DB)
Navalin
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Å umadija
Gradac
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
11.09
16:00
BUSK
011
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Atakante
Å eÄeranac Ada
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Rekreativo 011
Posavac TiŔma
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Busije
PetrovÄiÄ
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
11.09
16:30
Žednik
Bratstvo
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Bikovo
ÄurÄin
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
PaliÄ
Udarnik ViŔnjevac
0
8
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 8 |
|
||||||
11.09
16:30
Elektrovojvodina
Lokomotiva
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Solid
OFK Mala Bosna 2015
7
1
|
11.09.2016 16:30 | 7 : 1 |
|
11.09
16:30
Iskra
Sloboda
12
0
|
11.09.2016 16:30 | 12 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Mladost Radost
ObiliÄ
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
BuduÄnost
Vojvodina
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Pobeda
Jedinstvo
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Tomislavci
Mladost
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
11.09
16:30
Äoka
AFK
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
GraniÄar
Tromedja
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Slavija
TornjoÅ”
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Hajduk
Tisa
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Kordun
Dunav
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Aleksa Å antiÄ
StaniÅ”iÄ
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk (S)
Crvenka
4
3
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac (D)
RadniÄki 1918
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac (B)
GraniÄar (R)
4
2
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 2 |
|
11.09
16:30
Kulpin
Soko
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
MagliÄ
Krivanj
3
3
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 3 | |||||||
11.09
16:30
NeŔtin
Borac
5
0
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 0 |
|
11.09
16:30
Potporanj
Borac (VS)
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac (VG)
Vladimirovac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Partizan (K)
Dunav
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Å evac
Dobrica
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
HajduÄica
RadniÄki 1927
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
KaraÅ” (K)
Ratar
5
2
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Vojvodina (CC)
Banat
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
11.09
16:30
Polet
Glogonj
1
4
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:30
Omladinac 1927
Unirea
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost
Pobeda
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Tempo
Spartak 1911
0
5
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 5 |
11.09
16:30
Stari TamiÅ”
Borac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
BSK BavaniŔte
Jedinstvo
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
BuduÄnost (BB)
Proleter
1
4
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:30
Kolonija
Dolovo
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
11.09
16:30
Jedinstvo
Potisje
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
MSK
ŽFK Banat
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
ASK
RadniÄki 1911
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:30
OFK Klek
Zadrugar
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Zlatica
OFK Gradnulica
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Omladinac
OFK StajiÄevo
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:30
Vojvodina (NM)
Borac (I)
5
0
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Terekves
Vojvodina (B)
0
6
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
11.09
16:30
Bega
Napredak (Ä)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Roham
2. Oktobar
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Proleter
1.Oktobar
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
11.09
16:30
FruŔkogorac
Mladost
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
PSK Putinci
Jedinstvo (M)
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK BrestaÄ
OFK Zeka BuljubaŔa
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
GraniÄar (O)
Borac
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
ŽelezniÄar
ObiliÄ 1993
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo (P)
Sloga
0
3
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Hajduk
Napredak
5
2
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
11.09
16:00
ObiliÄ
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Jedinstvo
FruŔkogorac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Moskva
Borac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
11.09
10:00
Mlada krila
Mladost (V)
3
2
|
11.09.2016 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Napredak (G)
Lazac
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Zvezda
PopoviÄi
1
4
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Tavnik
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Gruža
Partizan
0
4
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 4 | |||||||
11.09
16:30
Borac (A)
BuduÄnost (K)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
11.09
16:30
Lugovi
Rudar
0
3
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
11.09
16:30
Morava (K)
BuduÄnost
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Planinac
Malba
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Rakova
Gavrilo Princip
2
0
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Kej
ÄaÄak 94
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Morava (M)
Prijatelji
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 |
11.09
16:30
Brezova
Bjelica
3
6
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 6 |
|
||||||
11.09
16:30
GoruŔica
Bratstvo
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
VoÄar
Vrelo
4
2
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Jelica
Jedinstvo
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga
Gradina
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
VelereÄ 94
Omladinac
6
2
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Å ilopaj
Å umadija
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 |
|
11.09
16:30
BaÄinac
ŽelezniÄar Kusadak
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
GlavaÅ”
Selevac
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
|
11.09
16:00
Å amot
RaniloviÄ
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Kopljari
Sloga
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Jasenica
Å umadinac (N)
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
B 2000
Žabare
4
0
|
11.09.2016 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Å umadinac (S)
Plaskovac
1
4
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Brezovac
Mladi rudar
3
6
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 6 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost
Partizan
1
6
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 6 |
|
11.09
16:00
Mladost MG
Udarnik
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (M)
Kotlenik
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Marjan
Omladinac (V)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Bare
KaraÄorÄe
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:15
Pobeda (Ä)
Pobeda (S)
4
2
|
11.09.2016 16:15 | 4 : 2 | |||||||
11.09
16:00
BSK
Grivac
5
0
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Crvena zvezda
Mladost (R)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Omladinac (S)
Bata BuliÄ
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga 1952
Zadrugar (T)
2
4
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Stig (MC)
RadniÄki (K)
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Integral
Rade MiloÅ”eviÄ
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak (S)
DragoÅ”
2
4
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
11.09
16:00
KurjaÄe
Napredak (P)
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Desine
Napredak 1934
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Jedinstvo (D)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Polet (V)
ObiliÄ
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar
Dizel
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Dunavac (P)
Jedinstvo (LJ)
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki (P)
Sloga (Ä)
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
11.09
16:00
Proleter
Gorki
3
5
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost (PD)
Cer
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac (Å )
Torpedo
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
BuduÄnost (Z)
Milicionar
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
DuŔko
Sloga (B)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Sloga (D)
Drina
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost (MM)
Omladinac
6
2
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 2 |
11.09
16:00
OFK Jelen
VlaÅ”iÄ
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
13:00
Mladost 2013
MiloÅ” Pocerac 2013
2
2
|
11.09.2016 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
RadniÄki (Š)
KaraÄorÄe
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
TreŔnjevka
Varna 012
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Å ipurske Livade
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 | |||||||
11.09
16:00
CeriÄ
Rankovac
7
0
|
11.09.2016 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Torpedo
Dobrava
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (K)
DuŔan Silni
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
11.09
16:00
Jedinstvo (Z)
7. Juli
6
1
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Stolice
Mladost (DD)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
GuÄevo
Prva Iskra
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Jadar (S)
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (LÅ )
Borac (K)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Vidojevica
Sloga (S)
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Velika Reka
Cerova
4
3
|
11.09.2016 11:00 | 4 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Milan OrliÄ
Azbukovica
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Gunjevac
Vrelo Sport
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Paljuvi
Dimitrije TucoviÄ
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Polet (T)
OFK Stublenica
5
0
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Proleter
Rudar
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Liplje
Polet
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
KoteŔica
Mladost
3
5
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
PopadiÄ
Komanice
3
3
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
Rajac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Kolubara 2
Jadar 2013
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK BrÄanac
Milenko PavloviÄ
2
2
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
11.09
17:00
GlumaÄ
Bakionica
1
7
|
11.09.2016 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
11.09
17:00
Gorobilje
TreŔnjica
1
2
|
11.09.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
12:00
LauÅ”
Pobeda
2
2
|
11.09.2016 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
17:00
AvijatiÄar
SeÄica
4
0
|
11.09.2016 17:00 | 4 : 0 | |||||||
11.09
17:00
Borac
Napredak
1
1
|
11.09.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
14:00
Omladinac
Dobrinjac
4
1
|
11.09.2016 14:00 | 4 : 1 | |||||||
11.09
14:00
DuŔkovci
Plavi Tok
5
4
|
11.09.2016 14:00 | 5 : 4 |
|
11.09
16:00
Napredak
Mala Vrbica
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Velika Vrbica
6
3
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
LovÄen
Rtkovo
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Pontes
Omladinac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Egeta
KladuŔnica
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
11.09
16:30
Bukovica
Mladost VPD
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Žabare
BuduÄnost
6
0
|
11.09.2016 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Äarapan
Rasina
2
7
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 7 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo 1936
Sloga
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
11.09
16:30
14. Oktobar
Trudbenik
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 3 | |||||||
11.09
16:30
Donji Kopaonik
Sloga
7
0
|
11.09.2016 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Omladinac
Rubin (DS)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Gradina
JugoviÄi
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 | |||||||
11.09
16:30
Beli Orlovi
Borac
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost
Stari Trstenik
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
11.09
16:00
Pionir
Pinosava
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Dunavac
Heroj Polet
0
6
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 6 | |||||||
11.09
16:00
Sveti Stefan
Mladost
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Minel
Dedinje
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
11.09
17:00
Vojvoda
Rudar 2012
1
4
|
11.09.2016 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
11.09
14:30
Stojnik
OFK RogaÄa
1
5
|
11.09.2016 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
17:00
NemenikuÄe
PopoviÄ
0
2
|
11.09.2016 17:00 | 0 : 2 |
|
11.09
16:30
Veliki Suvodol
Senjak
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
ŽeljuŔa
NiŔavac
0
3
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Jerma
Temac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Rajko MitiÄ
Sloboda
8
0
|
11.09.2016 16:30 | 8 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Sloga
Rongo Siti
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 |
11.09
16:00
Supovac
Omladinac
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Mladost
SeÄanica
2
4
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
16:00
Morava 1949
Durlan Siti
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Delijski Vis
Stevan NeŔticki
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Äegar 2013
RadniÄki 1936
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
11.09
11:00
Marina Kutina
10. februar
6
2
|
11.09.2016 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Elid
Moravac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
16:00
Grkinja
Toplica
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Knežica
MekiÅ”
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
11.09
16:30
TeleÄka
Dinamo 1923
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK Metalac
KFK Kula
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Partizan
Jedinstvo (R)
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
11.09
16:00
Sloga TrgoŔped
Dragojevac
0
3
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Verko
Jedinstvo 2014
1
6
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
11.09
16:00
Hajduk
Sloga 1949
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 | |||||||
11.09
16:00
Provo 2015
Sloga (R)
7
1
|
11.09.2016 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Skupljen 2013
Mladost (B)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Petrovac 74
Polet
4
1
|
11.09.2016 11:00 | 4 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Mrovska
Mladost (Z)
4
1
|
11.09.2016 11:00 | 4 : 1 |
11.09
16:30
Tisa 1933
Sloga
0
3
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
11.09
16:30
Partizan
TamiÅ”
0
5
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac
KSK Konak 1926
0
3
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 3 | |||||||
11.09
16:30
Proleter
Mladost
4
4
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 4 |
|
11.09
16:30
Zvezda
Krtinska
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Borac
LjubiniÄ
10
1
|
11.09.2016 16:30 | 10 : 1 | |||||||
11.09
16:30
Belo Polje
Partizan
5
2
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Duboko
Sloga
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Rekreativo
Jedinstvo
0
4
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 4 | |||||||
11.09
16:30
Omladinac
Rvati
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
11.09
16:00
Velika MoŔtanica
Beljina
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Borac
LisoviÄ
0
2
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Veliki Borak
Guncate
9
0
|
11.09.2016 16:00 | 9 : 0 |
|
11.09
16:30
Omladinac
Vitorul
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Pobeda
Banat
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 | |||||||
11.09
16:30
Hajduk
KaraÅ”
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
11.09
16:30
Doljane MeŔevo
Grkljane
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet (Å )
Å titari
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Mudrakovac
Mladost 2015
5
0
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet (K)
Zmajevac
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
11.09
11:00
Globoder
Padež
3
3
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Srnje
Gaglovo
1
5
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 5 |
|
11.09
11:00
Mladost
Nomanica
2
0
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Moravac (G)
Gornje Sinkovce
2
0
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
JaŔunja
Todorovce
2
1
|
11.09.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Borac
B.S.K.
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
11.09
11:00
Vukan
Melnica
1
2
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Udarnik 2015
Mladost (L)
0
1
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 1 |
|
11.09
16:30
Sloga
OFK RadniÄki
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
BuduÄnost (D)
Rudar
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloboda
Å umadija (MC)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
BSK
Mladi Borac
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Toplica
Proleter
14
0
|
11.09.2016 16:00 | 14 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
PaÅ”triÄ
Gornji MuÅ”iÄ
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Stari drugari
Orao
6
0
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
BabajiÄ
Gornji Lajkovac
4
0
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
ToliÄ
7
4
|
11.09.2016 16:00 | 7 : 4 |
|
11.09
16:00
Metalac
LjubiÄevo
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (Du)
Mip Majdan
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sopot
Proleter 1932
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Vojvoda Milenko
Vihor
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga (Dr)
Zemljoradnik 1932
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Beli Orao
Pobeda (SK)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak (B)
Mlava (B)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
Morava
OFK Borac
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Trnava
Belica
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Partizan
Jedinstvo
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
Omladinac
5
1
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak
Å antarovac
1
7
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 7 |
|
11.09
16:00
Resavac
SindjeliÄ
1
4
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 4 | |||||||
11.09
16:00
Zelenika
Mladi radnik
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Resava
Orlovi
8
0
|
11.09.2016 16:00 | 8 : 0 |
11.09
16:30
Omladinac
Topoljak
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:30
Vrelo
OFK Takovo
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 | |||||||
11.09
13:00
Brgule
Kolubara
6
0
|
11.09.2016 13:00 | 6 : 0 |
11.09
13:30
MurgaÅ” 2012
Pambukovica
1
5
|
11.09.2016 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
13:30
ÄuÄuge
Sloga
4
1
|
11.09.2016 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Zvizdar 2012
Dokmir
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
11.09
16:00
Heroj
OFK Borac
3
2
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Napredak
BuduÄnost
2
0
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
14:00
Vihor
Jedinstvo
2
3
|
11.09.2016 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Mladost
ISK Izvor
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Juhor 2016
Sloboda
3
3
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Donja Mutnica
Polet
5
2
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 2 |
|
11.09
16:00
Mladost (B)
Granit
7
0
|
11.09.2016 16:00 | 7 : 0 | |||||||
11.09
16:00
Rudar
Jelav
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga
Hajduk
1
1
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 1 | |||||||
11.09
11:00
Studenac
Jadar 1961
1
4
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 4 |
|
11.09
16:30
Jedinstvo
Vrnjci
0
2
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Lasta
Mladost 1981
7
1
|
11.09.2016 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Å umadija
MiloÄajac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Jovo Kursula
Kablar
6
0
|
11.09.2016 16:30 | 6 : 0 | |||||||
11.09
16:30
ZgodaÄica
Stara ÄarÅ”ija
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:30
Omladinac
BSK 2014
0
1
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 1 | |||||||
11.09
16:30
National AG
BogutovaÄka Banja
5
1
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Mineral 2015
Studen Vitez
6
1
|
11.09.2016 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Morava
Progorelica
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
11.09
11:00
KrÄevac 04
Borac
0
1
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Radoje DomanoviÄ
Mladost (R)
2
3
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Mladost (J)
Jarmenovci
3
0
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
11.09
16:30
Sloven
Å umar
0
4
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
16:30
Srem
Lovac
0
3
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost
Hajduk
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Vitez
Kameni
3
3
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Donji Srem 2015
Sremac
4
0
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 0 |
11.09
16:30
Proleter
OFK BaÄka 1945
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Mladost
BaÄka
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloga
BaÄki Hajduk
1
3
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Slavija
Borac
2
2
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 2 |
|
11.09
11:00
Radnik
Mladost
5
0
|
11.09.2016 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Premijer
Sloboda
0
2
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 2 | |||||||
11.09
11:00
Å umice
Stojan Lazarac
1
1
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 1 |
11.09
16:00
PeÄanica
Mladi Borac
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Sirakovo
StiŔki Kurjak
7
0
|
11.09.2016 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Kumane
Dunavac 1929
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Srednjevo
Mirko TomiÄ
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Sloga-TOP
Pek
5
2
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
BaŔtovan 2015
Ram
5
2
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 2 |
|
11.09
16:30
27. Oktobar
Car UroÅ”
4
3
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Vojvodina
Borac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet
FruŔka Gora
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Jedinstvo (R)
Jedinstvo
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Planinac
FruŔkogorac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
S.V.RadniÄki
Sremac
6
0
|
11.09.2016 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
GraniÄar
Sloga
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
11.09
16:30
Jednota
OFK BikiÄ
0
7
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK BaÄinci
Sremac
9
0
|
11.09.2016 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Napredak
GraniÄar
3
2
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
SinÄeliÄ
OFK Bingula
1
2
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:30
Borac
Omladinac
1
1
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
11.09
16:30
Sloga (M)
Dunav
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:30
Polet
Sloga (K)
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
KruŔedol
Borac (J)
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
11.09
16:30
Srem
Poletarac
3
1
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Napredak
BSK
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
OFK Bosut
Grgurevci
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
11.09
16:30
Borac (R)
Sloga
0
7
|
11.09.2016 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
11.09
16:30
TrgovaÄki
Sremac
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Sloboda
NoÄaj
3
0
|
11.09.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
11.09
11:00
Maovi MH
BojiÄ
2
1
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 1 | |||||||
11.09
11:00
ZablaÄe
Pocerina
1
2
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
11:00
Volujac
MetliÄ
0
2
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
11.09
16:00
IvanÄa
Napredak
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Borac
Å umadija 1962
0
5
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Kosmajac
VlaŔka 1950
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Omladinac
ŠepŔin
3
3
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.09
16:00
Rabrovac
OFK Student
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
11.09
11:00
PriÄinoviÄ
Borac BTG
6
0
|
11.09.2016 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Mladost
Žabar
1
3
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Jedinstvo
Korman
0
2
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
11.09
16:00
BSK
Mladost
2
1
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Udarnik
Proleter
5
1
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Pomoravlje
BuduÄnost
3
0
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
11.09
16:00
OFK BraniÄevo
Borac 2016
4
3
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 3 | |||||||
11.09
16:00
Žitkovica
Polet
3
1
|
11.09.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
OFK Vinci
Mladost 1970
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
11.09
11:00
Rojkovac
Trstenica
0
1
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 1 |
11.09
16:30
Proleter
Lazarevac
5
1
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
11.09
16:30
Å umadinac
Petka
1
5
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:30
Vreoci
Strmovo
2
1
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
11.09
16:00
Sutjeska
Rudar
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
11.09
16:00
Berane
Mornar
1
2
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
16:00
Igalo
Kom
1
5
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
11.09
16:00
Ibar
RadniÄki
1
0
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Bratstvo
Otrant Olympic
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Äelik
Cetinje
0
1
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
11.09
16:00
Gusinje
Fair Play
5
0
|
11.09.2016 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
Petnjica
Polimlje
0
0
|
11.09.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
11.09
15:30
Arsenal
Sloga (R)
0
1
|
11.09.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
15:30
Hajduk
Mogren
0
0
|
11.09.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
11.09
17:00
Zabjelo
OFK Mladost 1970
0
3
|
11.09.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
11.09
19:00
Borac
Partizan
0
2
|
11.09.2016 19:00 | 0 : 2 |
11.09
16:30
Dinamo
BSK BorÄa
2
0
|
11.09.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
11.09
16:30
Sloboda
RadniÄki
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 |
11.09
17:00
Swansea
Chelsea
2
2
|
11.09.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
11.09
15:30
Werder
Augsburg
1
2
|
11.09.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
17:30
Mainz 05
Hoffenheim
4
4
|
11.09.2016 17:30 | 4 : 4 |
|
11.09
12:30
Bologna
Cagliari
2
1
|
11.09.2016 12:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Atalanta
Torino
2
1
|
11.09.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Chievo
Lazio
1
1
|
11.09.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Milan
Udinese
0
1
|
11.09.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
15:00
Roma
Sampdoria
3
2
|
11.09.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
20:45
Pescara
Internazionale
1
2
|
11.09.2016 20:45 | 1 : 2 |
|
11.09
15:00
Nantes
Metz
0
3
|
11.09.2016 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
17:00
Rennes
Caen
2
0
|
11.09.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
20:45
Nice
Marseille
3
2
|
11.09.2016 20:45 | 3 : 2 |
|
11.09
12:00
Sporting GijĆ³n
LeganƩs
2
1
|
11.09.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.09
16:00
Valencia
Betis
2
3
|
11.09.2016 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.09
18:15
Granada
Eibar
1
2
|
11.09.2016 18:15 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
20:30
La CoruƱa
Athletic Club
0
1
|
11.09.2016 20:30 | 0 : 1 |
|
11.09
11:00
Rad
Spartak ŽK
2
0
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
MaÄva
Voždovac
1
0
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
14:30
OFK Beograd
Brodarac
4
3
|
11.09.2016 14:30 | 4 : 3 |
|
||||||
11.09
10:00
Partizan
Lokomotiva
4
0
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Jagodina
RadniÄki (N)
1
1
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 1 |
11.09
11:00
GoÄ
Novi Pazar
0
0
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
12:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
3
1
|
11.09.2016 12:00 | 3 : 1 |
11.09
11:00
Savacijum
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
1
2
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
11.09
10:00
Studentski Grad
Zemun
1
0
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
11.09
10:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
4
0
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
12:00
VrŔac
Jedinstvo (SP)
1
0
|
11.09.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
Dinamo 1945
Begej
7
0
|
11.09.2016 10:00 | 7 : 0 |
|
11.09
10:00
Veternik
Vojvodina
0
2
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.09
15:00
Indeks
RadniÄki (NP)
3
0
|
11.09.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
Proleter
RadniÄki (SM)
0
1
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 1 |
|
11.09
10:00
TSC
BaÄka 1901
1
3
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
10:00
RadniÄki (S)
Hajduk junior
1
1
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
11.09
11:00
Partizan
BuduÄnost
3
0
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 0 |
11.09
10:00
PKB
Srem
0
0
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
GrafiÄar
Trudbenik
3
1
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
11.09
09:00
DIF
Postar 1930
3
1
|
11.09.2016 09:00 | 3 : 1 |
|
11.09
13:00
Brodarac MK
RadniÄki MK
1
1
|
11.09.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
12:00
Zemun MK
Studenski Grad MK
6
0
|
11.09.2016 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
09:00
Internacional MK
SinÄeliÄ MK
1
2
|
11.09.2016 09:00 | 1 : 2 |
|
11.09
16:00
Palilulac MK
IMT MK
1
6
|
11.09.2016 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
11.09
10:00
Crvena zvezda MML MK
Zuce MK
0
3
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
11.09
13:00
Rad
Spartak ŽK
1
2
|
11.09.2016 13:00 | 1 : 2 | |||||||
11.09
15:00
Real NiÅ”
Vojvodina
2
2
|
11.09.2016 15:00 | 2 : 2 | |||||||
11.09
11:30
OFK Beograd
Brodarac
0
0
|
11.09.2016 11:30 | 0 : 0 | |||||||
11.09
12:00
Partizan
Zemun
4
2
|
11.09.2016 12:00 | 4 : 2 | |||||||
11.09
13:30
Jagodina
Moravac Orion
4
3
|
11.09.2016 13:30 | 4 : 3 |
11.09
13:00
Å umadija 1903
Apolon
1
3
|
11.09.2016 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
15:00
Rudar
Mokra Gora
5
0
|
11.09.2016 15:00 | 5 : 0 | |||||||
11.09
14:00
RadniÄki 1923
Nacional AG
6
0
|
11.09.2016 14:00 | 6 : 0 |
|
11.09
12:00
MaÄva (Å )
DonjoŔorac Sunrise
3
3
|
11.09.2016 12:00 | 3 : 3 | |||||||
11.09
12:00
OFK Å abac
RadniÄki (V)
4
0
|
11.09.2016 12:00 | 4 : 0 |
|
11.09
17:00
Voždovac
Teleoptik
4
1
|
11.09.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
09:00
Mladenovac
RadniÄki (O)
3
1
|
11.09.2016 09:00 | 3 : 1 |
|
11.09
10:00
VrŔac United
RadniÄki (K)
1
3
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.09
12:00
ŽelezniÄar
VrŔac
3
0
|
11.09.2016 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
12:00
Kikinda 1909
RadniÄki (Z)
0
4
|
11.09.2016 12:00 | 0 : 4 |
|
11.09
09:30
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
7
1
|
11.09.2016 09:30 | 7 : 1 |
|
||||||
11.09
11:00
Borac
RFK N.S. 1921
3
0
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 0 |
11.09
12:00
Hajduk junior
ŽAK junior
1
1
|
11.09.2016 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
12:00
Vrbas
BaÄka (BP)
2
0
|
11.09.2016 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
12:00
BeÄej 1918
TSC
0
1
|
11.09.2016 12:00 | 0 : 1 |
|
11.09
10:00
Crvena zvezda
Podunavac
6
3
|
11.09.2016 10:00 | 6 : 3 |
|
||||||
11.09
11:00
Cerovac 2013
Pobeda
0
4
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 4 |
|
11.09
16:30
Partizan
Donji Petrovci
9
0
|
11.09.2016 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
1. Maj
Borac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
16:30
Rudar
Sloven
5
2
|
11.09.2016 16:30 | 5 : 2 |
|
11.09
10:00
BaÄka 1901
NjerŔ IŔtvan
3
1
|
11.09.2016 10:00 | 3 : 1 |
|
11.09
10:00
Å evac
Dunav
7
0
|
11.09.2016 10:00 | 7 : 0 |
|
11.09
Dinamo 1945
Mladost (O)
5
2
|
11.09.2016 | 5 : 2 |
|
11.09
10:00
Avala 1939
IMT
1
8
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
11.09
09:00
OFK Balkan
Hajduk
1
7
|
11.09.2016 09:00 | 1 : 7 |
|
11.09
15:00
Zemun MK
Studentski grad MK
3
0
|
11.09.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
BASK MK
011 MK
4
1
|
11.09.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
11.09
17:00
AS
Apolon
2
0
|
11.09.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
11.09
10:00
ŽelezniÄar
OFK OseÄina
3
2
|
11.09.2016 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
MaÄva (Å )
DonjoŔorac Sunrise
0
0
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
OFK Å abac
RadniÄki (V)
7
2
|
11.09.2016 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
Omladinac 2014
Drina
8
0
|
11.09.2016 10:00 | 8 : 0 |
|
11.09
09:00
Zemun
Crvena zvezda
1
1
|
11.09.2016 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.09
20:00
Vozdovac
BSK
2
0
|
11.09.2016 20:00 | 2 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
011
Teleoptik
4
0
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
14:00
Partizan
FSFV
6
0
|
11.09.2016 14:00 | 6 : 0 |
|
11.09
11:30
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
4
0
|
11.09.2016 11:30 | 4 : 0 |
|
11.09
10:00
ŽelezniÄar
VrŔac
4
2
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
Kikinda 1909
RadniÄki (Z)
0
4
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
11.09
10:00
Hajduk junior
BaÄka 1901
6
1
|
11.09.2016 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
Vrbas
CFK
0
4
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
BeÄej 1918
TSC
0
3
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
11.09
10:00
Loznica
Jadar 07 II
6
0
|
11.09.2016 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
Borac
Vidojevica
9
0
|
11.09.2016 10:00 | 9 : 0 |
|
11.09
10:00
Dinamo 1945
Borac
0
0
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
11.09
10:00
Slavia
Stenli
2
10
|
11.09.2016 10:00 | 2 : 10 |
|
||||||
11.09
10:00
Vladimirovac
Dolina
6
1
|
11.09.2016 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
Vojvodina (C)
Proleter
2
12
|
11.09.2016 10:00 | 2 : 12 |
|
11.09
11:00
Vulturul
Jedinstvo
5
4
|
11.09.2016 11:00 | 5 : 4 |
|
||||||
11.09
10:00
VrŔac united
Partizan
7
0
|
11.09.2016 10:00 | 7 : 0 | |||||||
11.09
11:00
Banat
Sloga
2
1
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 1 |
|
11.09
12:00
Jadar 07 I
Luk-Kompenzatori
6
1
|
11.09.2016 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.09
10:00
Antimon
Jedinstvo
0
15
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 15 |
|
11.09
11:00
Sloga (L)
Rudar 2001
3
0
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
RSK
Rudar Kostolac 2008
3
0
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Å apine
Homoljac
1
5
|
11.09.2016 11:00 | 1 : 5 |
|
11.09
13:00
IMT
13. Maj
0
4
|
11.09.2016 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.09
15:00
Dorcol
GSP Polet
1
0
|
11.09.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.09
11:00
Zuce
Graficar
3
5
|
11.09.2016 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
11.09
10:00
Institut
Buducnost
4
1
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
11.09
09:00
Lokomotiva
RadniÄki NB
2
2
|
11.09.2016 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
BASK
Kolubara
1
4
|
11.09.2016 10:00 | 1 : 4 |
|
11.09
09:00
OFK Beograd MK
Brodarac MK
4
0
|
11.09.2016 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.09
16:00
ÄukariÄki MK
Altina MK
6
0
|
11.09.2016 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
11:30
Voždovac MK
011 MK
4
0
|
11.09.2016 11:30 | 4 : 0 |
|
11.09
11:00
PetliÄ MK
Dunav MK
6
3
|
11.09.2016 11:00 | 6 : 3 |
|
11.09
13:00
BASK MK
Obrenovac 1905 MK
2
7
|
11.09.2016 13:00 | 2 : 7 |
|
||||||
11.09
10:00
Kolubara MK
Lokomotiva MK
4
6
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 6 |
|
11.09
09:00
Vozdovac
OFK Beograd
1
2
|
11.09.2016 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.09
10:00
RadniÄki (O)
BSK 1925
4
1
|
11.09.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.09
14:00
RadniÄki (NB)
Teleoptik
2
1
|
11.09.2016 14:00 | 2 : 1 |
|
11.09
12:00
BaÄka 1901
Arena SU
0
8
|
11.09.2016 12:00 | 0 : 8 |
|
11.09
Polet
OFK Senjak
0
3
|
11.09.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
11.09
BuduÄnost KruÅ”ik
ŽelezniÄar
0
1
|
11.09.2016 | 0 : 1 |
|
||||||
11.09
Omladinac
Å ampion
5
0
|
11.09.2016 | 5 : 0 |
|
||||||
11.09
OFK OseÄina
Ribnica
2
4
|
11.09.2016 | 2 : 4 |
|
||||||
11.09
RadniÄki
Jedinstvo
2
3
|
11.09.2016 | 2 : 3 |
|
11.09
13:00
Rudar
KolaŔin
4
8
|
11.09.2016 13:00 | 4 : 8 |
|
11.09
10:00
RadniÄki (K)
POFK Savacium
0
23
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 23 |
|
||||||
11.09
14:00
Sunrise Å abac
Tamnava 2016
9
0
|
11.09.2016 14:00 | 9 : 0 |
|
11.09
10:00
ObiliÄ
BaÄka
6
0
|
11.09.2016 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
11.09
10:00
Senta
Sloga
0
3
|
11.09.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
11.09
12:00
Buducnost
Studentski Grad
0
6
|
11.09.2016 12:00 | 0 : 6 |
|
11.09
10:00
IMT B
Balkan
3
0
|
11.09.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
11.09
13:30
Lokomotiva
Karioke
3
1
|
11.09.2016 13:30 | 3 : 1 |
|
11.09
11:00
Lokomotiva B
Sopot
0
2
|
11.09.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
11.09
11:00
Milutinac
Zemun B
2
0
|
11.09.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
11.09
18:00
Plavi 2000
Srem
7
1
|
11.09.2016 18:00 | 7 : 1 |
|
11.09
17:00
IM Rakovica
Å F Rosenborg
3
4
|
11.09.2016 17:00 | 3 : 4 |
|
11.09
19:00
Požarevac
Sloga
26
28
|
11.09.2016 19:00 | 26 : 28 |
11.09
18:00
RadniÄki KG
Medicinar
28
36
|
11.09.2016 18:00 | 28 : 36 |
11.09
18:00
RadniÄki
Medicinar
28
36
|
11.09.2016 18:00 | 28 : 36 |
11.09
14:00
DorÄol
Partizan
28
32
|
11.09.2016 14:00 | 28 : 32 |
|
11.09
18:00
MAC Budapest
Sport Club CsĆkszereda
2
1
|
11.09.2016 18:00 | E 2 : 1 |
|
||||||
11.09
18:00
DVTK JegesmedvƩk
UTE
5
3
|
11.09.2016 18:00 | 5 : 3 |
|