08.09
16:30
Rudar
Partizan
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Bane
ŽelezniÄar
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
11:00
Å apine
Pobeda
1
1
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloboda
Mladi radnik
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Loznica
GFK Jasenica 1911
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Å umadija
Polet
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
JoŔanica ND 2011
MaÄva
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 | |||||||
08.09
16:30
Seljak
KruŔik
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Jedinstvo (P)
TimoÄanin
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
SFK Moravac
SinÄeliÄ
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Tabane TrgovaÄki
Sloga (D)
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
ŽitoraÄa
Äerdap
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
DuboÄica 1923
Car Konstantin
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Trstenik PPT
RadniÄki (S)
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Hajduk Veljko
Moravac Orion
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki (P)
Kopaonik
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
08.09
16:30
RadniÄki (NP)
RadniÄki (S)
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Novi Sad
Senta
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki (SM)
Dunav
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
ÄSK Pivara
PaliÄ
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Dinamo
Jedinstvo (NB)
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
BaÄka 1901
BaÄka (BP)
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Tekstilac
Banat
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki (Å )
Sloga
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Železnik Lasta
Srem
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Turbina
BuduÄnost
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
IM Rakovica
BASK
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
11:00
Hajduk
Å umadija
1
1
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Lokomotiva
RadniÄki (O)
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Zemun
Kolubara
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
11:00
Žarkovo
DorÄol
1
2
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Sopot
OFK Mladenovac
7
0
|
08.09.2013 16:30 | 7 : 0 |
|
08.09
11:00
Metalac
TrepÄa
1
0
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Slavija
Sloboda
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Vodojaža
Orlovac
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Å umadija 1903
Tutin
1
0
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
DragaÄevo
Rudar
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Arsenal
Takovo
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
08.09
16:30
ObiliÄ
ŽelezniÄar
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Å umadinac (B)
Å umadinac 1913
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
Borac
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Å umadija
Zvižd
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Homoljac
VGSK
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
08.09
16:30
Sloga (S)
RadniÄki (V)
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki Stobeks
Sevojno
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
08.09
16:30
Zaplanjac
Pusta Reka
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Vlasina
Lužnica
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost
Balkanski
2
4
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
BSK Bujanovac
TopliÄanin
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Radan
Sloga
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Dinamo
Svrljig
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
08.09
16:30
OFK Bor
Kablovi
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Rembas
Trajal
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Župa
Dragocvet
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Majdanpek
Borac (B)
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
08.09
16:30
Borac (Sakule)
Kozara
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Hajduk
Sloga
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
10:00
Index
Borac
3
1
|
08.09.2013 10:00 | 3 : 1 |
|
08.09
16:30
BaÄevac
VrÄin
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
10:00
GrafiÄar
Palilulac
0
0
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
10:00
ŽelezniÄar
IMT
0
1
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Zvezdara
PKB
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
08.09
17:00
Lazac
BuduÄnost
0
1
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
BraÄa VukoviÄ
Pazar Juniors 2011
3
0
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Morava
Grdica
3
3
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.09
17:00
Ribnica
Ibar
1
0
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Borac (V)
RadniÄki
2
1
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Polet
GoÄ
1
1
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Radnik
Granit
0
2
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
Mataruge
Kraljevo Hajduk
1
2
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
Omladinac
Slatina
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
OvÄar
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Morava
Rudar
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Miokovci
Donja Vrbava
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 | |||||||
08.09
16:30
Jedinstvo (GG)
Spartak
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Prijevor
Mladost (A)
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
GoruŔica
Mladost (P)
1
4
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 4 |
|
08.09
17:00
Å umadinac
Vinogradi DB
5
1
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Sloga D
Srbija
2
0
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Äava
MarÅ”iÄ
2
1
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
OFK Bagremar
KoriÄani
4
0
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Seljak
Jedinstvo
1
2
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
BuduÄnost
SuŔica
0
1
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 1 |
|
08.09
16:30
Banja
ŽSK
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Vitlina-Bokanja
Marjan
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Lokomotiva
Partizan
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Å atornja
AranÄelovac
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Lepenica
Beli orlovi
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
VinÄa
KaraÄorÄe
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
08.09
16:30
Borac
ŽelezniÄar (K)
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Å umadija
Pobeda
4
3
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.09
11:00
ŽelezniÄar (S)
Proleter
1
1
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Osipaonica
BuduÄnost (MK)
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
BaÄinac
Polet
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloboda
GlavaÅ”
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
08.09
16:30
Mlava
Petar Dobrnjac
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Vihor
Beli Orao
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
TrgovaÄki
Omladinac
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak 1936
Äerdap
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Integral
Basarac
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
Makce
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
RSK
Rudar
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
08.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Podrinje
1
2
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 2 | |||||||
08.09
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo (Å )
3
0
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 0 | |||||||
08.09
16:00
Drina
Antimon
3
0
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 0 | |||||||
08.09
16:00
Hajduk Stanko
Lipolist
2
1
|
08.09.2013 16:00 | 2 : 1 |
08.09
16:30
Jedinstvo (K)
PeruÄac
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Ariljska rampa
BuduÄnost
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
SeÄica
Äajetina
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
ŽelezniÄar
Jasen
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
GP Zlatibor
ViŔesava
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac
Polet
0
5
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 5 |
|
08.09
16:30
Rutevac
Mladi Radnik
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Moravica
Mladost (B)
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki 1947 (Ä)
MekiÅ”
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
RasovaÄa
RadniÄki 1924 (K)
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Zemljoradnik
Morava
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
08.09
16:30
Sloboda
Omladinac
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Moravac 1948
OFK NiÅ”
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (M)
Aluminjum
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Proleter (DV)
Morava
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo
Proleter (M)
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (L)
Rudar
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Crvena zastava
VrtiŔte
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost
Brzi Brod
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
08.09
16:30
Äekmin
Jedinstvo (G)
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
BobiŔte
Jedinstvo (GS)
3
4
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki
Progres
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Gradac
Jablanica
3
4
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Umac
Lemind Livnica
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladi Borac
Å umadija
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
08.09
16:30
Borac
Omladinac
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
DunÄerski
Jug Bogdan
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 | |||||||
08.09
16:30
Kosanica
Kosovac
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Svetlost
Trbunje
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
N.S. Tatko
Partizanski put
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
DobriÄ
Jastrebac
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
08.09
16:30
Jedinstvo ( B.P)
Zadrugar
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Jedinstvo ( P )
Sloga
4
4
|
08.09.2013 11:00 | 4 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
Gnjilan
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 | |||||||
08.09
16:30
ŽeljuŔa
Spartak
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
08.09
16:30
Levosoje
Ternoci
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Vranjska Banja
OFK Alakince
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Nebeski AnÄeli
OFK Pavlovac
10
1
|
08.09.2013 16:30 | 10 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Morava
Mladost (B)
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (S)
Besa 2005
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Mladost (D)
Bratstvo
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Bratstvo
Morava 1918
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost
BSK
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
VinoraÄa
Morava (R)
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
KuŔiljevo
Mladost (J)
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
OFK Tekstilac
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo
Napredak (D)
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Vinogradar
Naupare
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
TemniÄ 1924
Jedinstvo 1936
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Trudbenik
Pepeljevac
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost
BoŔnjane
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Äitluk
MaÄkovac
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Jasika
Sloga DaŔnica
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Å anac
Gradina
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Rajac
Sloga
4
4
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Brodoremont
Rudna Glava
6
2
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
KljuÄ
Nemetali
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Branik
PoreÄ
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Mladost
TrebiÄ
0
4
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Rudar (VÄ)
Borac
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Knjaz
BSK
1
12
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 12 |
|
||||||
08.09
16:30
Polet
Sloga
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac
Rgotina
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Å SK
OFK 019 ZajeÄar
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
OsniÄ
Rudar (P)
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
08.09
16:30
Partizan (G)
Vojvodina
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (O)
Kolonija
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Tempo
RadniÄki (B)
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Slavija
BuduÄnost (A)
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Polet
Jugoslavija
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga (BNS)
Vulturul
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
08.09
16:30
Vinogradar
Tavankut
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Preporod
Panonija IM Topola
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
AFK
Äantavir
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
08.09
16:30
Vojvodina (P)
Borac
7
0
|
08.09.2013 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac
Begej
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Vojvodina (B)
Potisje
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo
Rusanda
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
08.09
16:30
Kordun
Kula
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Hajduk
GraniÄar
8
2
|
08.09.2013 16:30 | 8 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac (D)
Polet
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
BSK
Crvenka
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Hajduk 1932
Sremac
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Kupinovo
LSK LaÄarak
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Donji Petrovci
BuduÄnost
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Ljukovo
Jadran
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Hajduk (V)
RadniÄki
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
17:00
BuduÄnost (G)
Jedinstvo
2
1
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Petrovaradin
Mladost (BP)
3
4
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.09
17:00
BuduÄnost (M)
ŽSK
0
1
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Mladost (T)
Vojvodina (T)
5
1
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Borac
Veternik
3
1
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Vojvodina (BG)
TSK
1
2
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
Banja
PKB Kovilovo
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
BSK 2012
Milutinac
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
17:30
Brodarac
Policajac
1
1
|
08.09.2013 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
ObiliÄ
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
08.09
16:30
VraniÄ
OFK Zabrežje
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (B)
Veliki Borak
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Stepojevac VAGA
Krtinska
8
0
|
08.09.2013 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Strelac
Borac
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost
Mladost (C)
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
08.09
10:00
Torlak
Velika Krsna
0
0
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK LeŔtane
Dunavac
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
NemenikuÄe
Selo Mladenovac
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
BoleÄ
Napredak
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
VlaŔka
Kosmaj
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
08.09
17:00
Zvezda
Gruža
0
2
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
Stubal
Å umadija
2
3
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
17:00
Jedinstvo
Napredak
5
0
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
OFK Ras
Äibukovac
2
0
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Omladinac
Ozrem PMH
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Å ilopaj
Mladi Rudar
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Majdan
Takovski Ustanak
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Brezak
Ozremica
4
3
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Å umadija
Jablanica
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
08.09
16:30
Planinac
Vujan
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
PremeÄa
Polet (G)
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost
Parmenac
2
4
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Morava
Kej
1
4
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Zadrugar
Rakova
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Strelac
Lugovi
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
08.09
16:00
Brezova
Sloga
4
2
|
08.09.2013 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:00
Gradina
Kotraža
1
6
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
08.09
16:00
Jedinstvo (P)
Bratstvo
3
2
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 2 | |||||||
08.09
16:00
Vrelo
Prilike
2
1
|
08.09.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
08.09
14:30
Å umadija 1934
Seljak
1
1
|
08.09.2013 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Kutlovo
Mladost
0
2
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
Azbest
Hajduk
2
5
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.09
17:00
Sloga
OFK Žeželj
3
1
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
KoŔutnjak
Kremenac
3
2
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 2 |
|
08.09
17:00
BSK
Radoje DomanoviÄ
1
0
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Mladi rudar
Trnava
2
1
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
11:00
B 2000
Kopljari
5
1
|
08.09.2013 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Plaskovac
Sloga
2
0
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
MisaÄa
Jasenica
2
2
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 2 |
|
08.09
16:30
Sloga (M)
Meteor
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga (Z)
KaraÄorÄe
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
BSK
Mladost MG (S)
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac
Grivac
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Pobeda (S)
Mladost (B)
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Pobeda (Ä)
Kotlenik
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Rudar
BuduÄnost
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac (M)
DragoÅ”
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac (B)
RadniÄki
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac (S)
Napredak
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost
Polet
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
KrilaÅ”
Zadrugar
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
Sloga (D)
Sloga (Ä)
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Mlava
Vojvoda Milenko
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Polet
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
KurjaÄe
Mladi Borac
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo (D)
Borac
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
Žitkovica
5
2
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 2 |
|
08.09
16:00
Galeb
TreŔnjevka
2
1
|
08.09.2013 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:00
VlaÅ”iÄ
Mrovska
0
0
|
08.09.2013 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
DumaÄa
Volujac
1
1
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:00
CeriÄ
Sloga Mat
4
0
|
08.09.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
PriÄinoviÄ
Mladost Zvezd
1
0
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Sloga Krnic
KaraÄorÄe
0
2
|
08.09.2013 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:00
Borac
Dobrava
4
0
|
08.09.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
08.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
0
1
|
08.09.2013 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:00
Hajduk
Bratstvo
1
0
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Studenac
Velika Reka
3
1
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:00
Cer
Cerova
3
0
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Borac K
Sloga LÅ
1
0
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Stolice
Milan OrliÄ
1
0
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 0 | |||||||
08.09
16:00
Borac LeŔnica
TE GuÄevo
2
0
|
08.09.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Jadar 1961
Sloga K
2
0
|
08.09.2013 16:00 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Napredak BP
Sloboda
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Premijer
Sloga
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost PD
DuŔko
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Partizan
Napredak MB
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Torpedo
Proleter
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
BMR PetlovaÄa
Milicionar
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak RIB
Drina
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Borac
Rajac
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Milenko PavloviÄ
Junior Novo Naselje
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Liplje
Ribnikar
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Kolubara 2
Polet
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
TeŔnjar
BeloŔevac
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Sovljak
OFK Stublenica
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
KaleniÄ
Polet (DL)
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Gunjevac
Omladinac
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Tvrdojevac
Proleter
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Stepanje
Ratkovac
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
08.09
17:00
AvijatiÄar
Pobeda
8
0
|
08.09.2013 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Gorobilje
GlumaÄ
1
1
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Savinac
Napredak
1
1
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Lazarica
Blagaja
3
0
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Dobrinjac
Plavi tok
1
2
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
LauÅ”
Borac
4
1
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 1 |
|
08.09
16:30
Pobeda 1976
Napredak 2012
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 | |||||||
08.09
16:30
Polet (V)
Kraljevo
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 | |||||||
08.09
11:00
Feniks 2012
OFK Draževac
1
6
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo
VukaŔinovac
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Ratar
OFK Sloga (D)
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga (K)
Gredetin
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
08.09
16:30
Äegar 2013 (K)
Sloga 1948 (M)
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost 1954 (DM)
Äegar 1946 (DM)
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Palilulac
Mramor 1927
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Stevan NeŔticki
SeÄanica
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Vulkan 1963
Mladost (DK)
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga (DT)
RadniÄki 1936
0
5
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 5 |
|
08.09
16:30
Mladost (V)
Mladost (DL)
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloboda
OFK Morava
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Navalin
OFK Brza
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
ŽelezniÄar
Omladinac
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Morava
Veternica
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Polet
Jedinstvo
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
08.09
16:30
Provalija
Pobeda
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
DragoÅ”
Mladost (M.S)
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Lokomotiva
Temac
1
5
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 5 |
|
08.09
16:30
Kupinovac
Crni Vrh
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Vinogradar
Juhor
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak (SL)
Kolare
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
SindjeliÄ (G)
6
1
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 1 |
|
08.09
16:30
Istok 63
Å umadija
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak (ST)
Polet
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak (Z)
Javor
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak (SV)
Mladost (S)
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Hajduk
Rudar
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Mladi radnik
Rubin (Z)
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac
UÅ”Äe
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
Beli Orlovi
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (DK)
14. Oktobar
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Rubin (DS)
Mladost (T)
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
08.09
17:00
OFK Ribare
Sloga
4
7
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 7 |
|
||||||
08.09
17:00
Rasina
SebeÄevac
3
2
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
DuÅ”an RistiÄ
BSK
4
0
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Gornji StepoÅ”
Parunovac
3
0
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
13. April
Mudrakovac
6
0
|
08.09.2013 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Kapidžija
Dedina
1
1
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Dvorane
Kupci
3
0
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
08.09
16:30
Velika Vrbica
Omladinac
0
4
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Lokomotiva
KoÄa AndjelkoviÄ
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
KladuŔnica
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Pontes
Mala Vrbica 1958
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Egeta
Rtkovo
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
17:00
Vidrovac
Äubra
3
2
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
Slatina
Polet
1
5
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.09
17:00
Deli Jovan
OFK TamniÄ
3
0
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.09
17:00
Smedovac
Malajnica
3
1
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 1 | |||||||
08.09
17:00
Kovilovo
ReÄka
5
1
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
11:00
MiloŔevo
Urovica
3
0
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
GraniÄar
Ratar
1
1
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Pobeda
Glogonj
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (V)
Unirea
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo SteviÄ
Polet
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac (O)
Spartak
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
08.09
16:30
BuduÄnost (BB)
Omladinac (D)
3
4
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Dolovo
Borac (P)
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Stari TamiÅ”
BSK BavaniŔte
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Plavi Dunav 1932
Proleter
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
08.09
16:30
KaraÅ” (J)
Å evac
0
4
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Partizan (K)
HajduÄica
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Potporanj
Hajduk
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac (VG)
KaraÅ” (K)
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Vladimirovac
Partizan (U)
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Dobrica
Ratar
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo
Vinogradar
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Dunav
Borac (VS)
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
Jedinstvo (SK)
HorgoÅ” 1911
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Tromedja
Jadran
3
6
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 6 |
|
||||||
08.09
16:30
Slavija
RadniÄki Gladiolus
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
08.09
16:30
ÄurÄin
Hajduk
2
5
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
08.09
16:30
Udarnik
Zrinjski 1932
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Elektrovojvodina
Solid
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Lokomotiva
Bratstvo
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
08.09
16:30
Sokolac
Pobeda
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost 1952
Tomislavci
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
08.09
16:30
OFK Klek
Mladost
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
RadniÄki Ratar
Proleter 2006
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
Naftagas
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Zlatica
ŽFK Banat-BagljaŔ
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Banat
Lehel
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Omladinac
OFK Gradnulica
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
2. Oktobar
Polet
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
ŽAK
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
Delija
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
08.09
16:30
Rusin
Rastina 1918
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
TerekveÅ”
Mladost
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Dinamo
Lipar
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
GraniÄar
Dunav
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Panonija
OFK Å ikara
7
0
|
08.09.2013 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Metalac
Jedinstvo 1947
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Aleksa Å antiÄ
Jedinstvo
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
08.09
16:30
Podunavac
FruŔkogorac
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
GraniÄar
Jedinstvo (R)
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloven
Dunav
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
10:00
FruŔka Gora
Å umar
6
0
|
08.09.2013 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
PSK Putinci
Sloga MilŔped
6
2
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak (P)
Napredak (Ž)
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
ÄSK Äortanovci
Sremac
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
08.09
17:30
Hajduk
GraniÄar (K)
1
0
|
08.09.2013 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
17:30
FruŔkogorac (K)
Jedinstvo (M)
1
1
|
08.09.2013 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:30
OFK BaÄinci
Srem
4
0
|
08.09.2013 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
17:30
Sloboda
Omladinac (M)
3
0
|
08.09.2013 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
17:30
Borac (M)
OFK Zeka BuljubaŔa
1
4
|
08.09.2013 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.09
17:30
SinÄeliÄ
Napredak (V)
3
3
|
08.09.2013 17:30 | 3 : 3 |
|
08.09
16:30
FruŔkogorac
Vinogradar
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sirig
Omladinac
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Susek
Äenej
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Dinamo
Borac
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
08.09
17:00
Jedinstvo (Gosp.)
Hajduk (Gard.)
5
0
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
ObiliÄ (Zmajevo)
Mladost (RadiÄ.)
5
0
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Titel
Jedinstvo (B.P.S.)
4
1
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Mladost Radost (Srbob)
BaÄka (ÄurÄ.)
1
0
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
MiletiÄ (MoÅ”orin)
BeÄej 1918
0
2
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
Sloga (Lok)
Napredak (Nadalj)
2
7
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 7 |
|
||||||
08.09
17:00
ObiliÄ (Vilovo)
Hajduk (Äurug)
0
4
|
08.09.2013 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
17:00
BuduÄnost (S.S.)
Iskra (Kucura)
2
2
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 2 |
|
08.09
16:30
Krivanj
Stari Grad
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Slavija
MagliÄ
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Kulpin
Soko
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Hercegovac
BaÄki Hajduk
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
Institut
Busije
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
BUSK
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Å umadinac
OFK PetrovÄiÄ
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 | |||||||
08.09
16:30
SindjeliÄ 2012
Studenski Grad
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
08.09
16:30
Dunavac
Å eÄeranac
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Dunav
Mladi proleter
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 | |||||||
08.09
16:30
Crvenka
Mladost
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Pobednik
Olimpija
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
08.09
16:30
OFK Burovo
Mladi Borac
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloboda
TEK Sloga
0
4
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK BuduÄnost
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
Lazarevac
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
08.09
16:30
Omladinac
Borac
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak
Markovac
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
IvanÄa
ŠepŔin
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Senaja
Sloga
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
Hajduk
Pinosava
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 | |||||||
08.09
16:30
Zuce
Avala 1939
2
8
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 8 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Mladost
Heroj 1925
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
08.09
17:00
Progorelica
Musina Reka
6
1
|
08.09.2013 17:00 | 6 : 1 | |||||||
08.09
17:00
ŽiÄa
Omladinac
4
3
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 3 |
|
08.09
17:00
Real
Jedinstvo
2
0
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Borac (A)
MiloÄajac
2
1
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
ZgodaÄica
Mladost 1925
1
2
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 2 |
|
08.09
17:00
Divostin
Å umarice 2008
5
2
|
08.09.2013 17:00 | 5 : 2 |
|
08.09
10:00
KrÄevac 04
Mladost
0
3
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
10:00
ZT GoroviÄ
BuduÄnost
0
3
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 3 |
08.09
16:30
BSK
Napredak
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost
Sloga
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Proleter
Jedinstvo
2
9
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 9 |
|
||||||
08.09
16:30
Pomoravlje
Mladost
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Udarnik
OFK Porodin
3
3
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 3 |
|
08.09
16:00
Carevac
Ram
3
0
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Usije
Srednjevo
5
0
|
08.09.2013 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
ElektriÄar
BariÄ
3
0
|
08.09.2013 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Kumane
OFK Vinci
1
3
|
08.09.2013 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:00
RadniÄki
MrÄkovac
5
0
|
08.09.2013 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Pek
GraniÄar 2013
10
3
|
08.09.2013 16:00 | 10 : 3 |
|
||||||
08.09
16:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Polet
4
0
|
08.09.2013 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
16:00
Desine
OFK BraniÄevo
0
6
|
08.09.2013 16:00 | 0 : 6 |
|
08.09
16:30
Dunavac
Proleter
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak 1947
Sloga (D)
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Dunav
Sopot
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Metalac
Sloga (L)
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Napredak 1934
Pobeda
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga 1936
Zemljoradnik
3
7
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 7 |
|
08.09
11:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mladost 2013
3
2
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
11:00
Hajduk
Sloga TrgoŔped
2
0
|
08.09.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Sloga Ridj
Petrovac 74
0
0
|
08.09.2013 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Mladost PB
Polet
1
1
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
11:00
Dragojevac
Krnule 09
1
3
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 3 |
|
08.09
11:00
Sava
Mladost
3
0
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Žabar
Jedinstvo
2
0
|
08.09.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
08.09
Mladost Br
Rudar
3
0
|
08.09.2013 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
Prva Iskra
Jelav
1
0
|
08.09.2013 | 1 : 0 |
|
08.09
11:00
Mladost O
Mladost MM
0
2
|
08.09.2013 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
11:00
Radnik
Bair
3
0
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Stojan Lazarac
Napredak
1
4
|
08.09.2013 11:00 | 1 : 4 |
|
08.09
16:30
Toplica
Orao
5
1
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost
Gornji Lajkovac
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Proleter
VeliŔevac
0
12
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 12 |
|
||||||
08.09
16:30
Mionica
PopadiÄ
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Komanice
Gornji MuÅ”iÄ
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
08.09
16:30
Mladi radnik
Bujacic
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Dupljaj
Gradac
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Povlen
Lukavac
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
KoteŔica
1
7
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 7 |
|
||||||
08.09
16:30
Paune
Zadrugar
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Mali korak
Mladost
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Jadar 2013
Rakac Stave
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
08.09
16:30
Radnik
Sloga
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Brgule
Strelac 001
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Kolubara
Vukona
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Jedinstvo
Crvena Jabuka
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
ÄorÄe BodinoviÄ
MurgaÅ” 2012
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Dokmir
Sloga
3
1
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Paljuvi
ÄuÄuge
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Pambukovica
Zvizdar
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Partizan (G)
Jedinstvo
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Kolonija
Partizan (M)
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Trnava
Sloboda
4
4
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 4 | |||||||
08.09
16:30
Ribnik
Dražmirovac
6
2
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Osaonica
Lipar
5
2
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 2 |
|
08.09
16:30
Jedinstvo
Radnik
6
2
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
ŽelezniÄar
Popovac
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Moravac
Mladost (GM)
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Heroj
Vihor
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Borac
Sloboda
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
BuduÄnost (L)
ISK Izvor
4
3
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 3 |
|
08.09
16:30
RujiŔnik
Stara ÄarÅ”ija
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Topoljak
Borjak 2013
7
2
|
08.09.2013 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Vinogradar
Mladost
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
08.09
16:30
Gaglovo
MeŔevo
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Pasjak 2013
Srnje
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Žabare
Padež
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sokolovi
Konjuh
6
1
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 1 |
|
08.09
16:30
Zdravinje
OFK BuduÄnost
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Lipovac
TrmÄare
5
4
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Drugari
Polet (Å )
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Rasinac
Polet (K)
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Grkljane
Jablanica
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
08.09
16:30
Gaj
NaŔa Krajina
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Lokve
OFK Barice
6
0
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
Vojvodina
4
2
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Banat
JanoŔik
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Crvena Zvezda
GraniÄar
4
1
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 1 |
|
08.09
16:30
Proleter
Jedinstvo
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost
Sloga
6
2
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK StajiÄevo
MSK
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
ASK
TamiÅ”
10
0
|
08.09.2013 16:30 | 10 : 0 |
|
08.09
17:00
Vojvodina
Planinac
4
1
|
08.09.2013 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Polet
27. Oktobar
3
0
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Borac (K)
OFK Kraljevci
6
0
|
08.09.2013 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
FruŔkogorac
Sloga
1
1
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
17:00
Mladost (P)
Car UroÅ”
3
2
|
08.09.2013 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
17:00
Sremac
Mladost (B)
2
0
|
08.09.2013 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
17:00
Borac (S)
KruŔedol
1
5
|
08.09.2013 17:00 | 1 : 5 |
|
08.09
16:30
OFK BrestaÄ
Mladost
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Srem
Polet
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
Sloboda
5
0
|
08.09.2013 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Kameni
GraniÄar
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 | |||||||
08.09
16:30
Lovac
Vitez
6
0
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 0 |
|
08.09
BSK
Napredak
2
0
|
08.09.2013 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
OFK Bosut
Mitros
0
1
|
08.09.2013 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
Borac (VR)
FruŔkogorac
2
4
|
08.09.2013 | 2 : 4 |
|
||||||
08.09
Borac (R)
Grgurevci
2
1
|
08.09.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
Sloga (Ä)
Planinac
2
1
|
08.09.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
Sloga (Z-I)
Sremac
1
2
|
08.09.2013 | 1 : 2 |
|
08.09
16:30
Borac
Jednota
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Sremac
Omladinac
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Bratstvo
GraniÄar
2
1
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Bingula
Jedinstvo
1
4
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 4 |
|
08.09
16:30
Slavija
NeŔtin
2
3
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga
Proleter
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Borac
NaŔa Zvezda
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Vajska
Mladost
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
08.09
16:30
20. Oktobar
Proleter
6
2
|
08.09.2013 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Mladost (L)
OFK RadniÄki
0
3
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
OFK Sokolovo
Å umadinac (K)
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
11:00
Vreoci
Petka
2
0
|
08.09.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
LjubiniÄ
Pobeda
1
4
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Partizan
Borac
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Rekreativo
Proleter
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.09
16:30
Duboko
Sloga
3
2
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Skela
Baljevac
0
2
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Zvezda Konatice
Crvena Zastava
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 |
|
08.09
16:30
Ibar
Jedinstvo
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Berane
Kom
1
3
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.09
16:30
Zabjelo
Bratstvo
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Cetinje
Bokelj
0
4
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
16:30
Igalo
Arsenal
1
2
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
16:30
Jezero
Zora
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 |
|
08.09
16:30
Teleoptik
Radnik
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 | |||||||
08.09
16:30
Smederevo
Timok
0
0
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 0 | |||||||
08.09
16:30
Dolina
Bežanija
1
1
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 1 | |||||||
08.09
16:30
Mladost (L)
InÄija
2
0
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 0 | |||||||
08.09
16:30
Borac
Sloga (PM)
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 | |||||||
08.09
16:30
Sloga (K)
SindjeliÄ
1
0
|
08.09.2013 16:30 | 1 : 0 | |||||||
08.09
16:30
Proleter
BSK BorÄa
2
2
|
08.09.2013 16:30 | 2 : 2 | |||||||
08.09
16:30
Jedinstvo Putevi
Metalac (GM)
0
1
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 1 |
08.09
11:00
Partizan
Jagodina
0
2
|
08.09.2013 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.09
13:00
Napredak
Novi Pazar
1
5
|
08.09.2013 13:00 | 1 : 5 |
|
08.09
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki (NP)
2
1
|
08.09.2013 10:00 | 2 : 1 |
|
08.09
15:00
FAP
Jadran
6
0
|
08.09.2013 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Javor
Jedinstvo Putevi
2
0
|
08.09.2013 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
16:30
Sloga (P)
BIP
4
0
|
08.09.2013 16:30 | 4 : 0 |
|
08.09
11:00
Timok
Žitoradja
3
0
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Toplicanin
Svrljig
3
0
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 0 |
|
08.09
10:00
RadniÄki (NB)
Balkan
2
0
|
08.09.2013 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.09
13:00
GrafiÄar
BASK
2
4
|
08.09.2013 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.09
20:00
Brodarac 2
BSK BorÄa 2
1
0
|
08.09.2013 20:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
09:00
ÄukariÄki
Palilulac
4
0
|
08.09.2013 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.09
15:00
Žarkovo
Zemun
3
2
|
08.09.2013 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
10:00
SinÄeliÄ
Internacional
0
2
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 2 |
|
08.09
11:30
BaÄinac
ŽelezniÄar Kusadak
0
5
|
08.09.2013 11:30 | 0 : 5 |
|
08.09
12:00
RadniÄki (K)
BuduÄnost (BB)
3
0
|
08.09.2013 12:00 | 3 : 0 |
|
08.09
11:00
Crvena zvezda
Sloboda (Ä)
5
2
|
08.09.2013 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.09
13:00
Vojvodina
Borac
3
0
|
08.09.2013 13:00 | 3 : 0 |
|
08.09
10:00
ÄaÄak 94
SuŔica
2
1
|
08.09.2013 10:00 | 2 : 1 |
|
08.09
16:00
Äantavir
Olimpia A
0
4
|
08.09.2013 16:00 | 0 : 4 |
|
08.09
10:00
Proleter
Jedinstvo SteviÄ
9
1
|
08.09.2013 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
08.09
09:30
Mika AntiÄ
Dolina
2
5
|
08.09.2013 09:30 | 2 : 5 |
|
08.09
11:00
AS
Partizan
0
4
|
08.09.2013 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
15:00
Nacional
Borac
1
0
|
08.09.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
13:00
OFK Beograd
Sloboda Point
2
0
|
08.09.2013 13:00 | 2 : 0 |
|
08.09
10:00
Javor
ÄaÄak 94
1
0
|
08.09.2013 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.09
11:00
Sloga (K)
BuduÄnost
8
0
|
08.09.2013 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.09
10:00
FAP
Sloga 1940
5
1
|
08.09.2013 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
13:00
VrnjaÄka Banja
Å umadija 1903
4
5
|
08.09.2013 13:00 | 4 : 5 |
|
||||||
08.09
13:00
Metalac (GM)
Bubamara
4
3
|
08.09.2013 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.09
10:00
BIP
Bane
1
4
|
08.09.2013 10:00 | 1 : 4 |
|
08.09
10:00
Spartak
Potisje
5
1
|
08.09.2013 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.09
11:00
ObiliÄ
Senta
0
10
|
08.09.2013 11:00 | 0 : 10 |
|
08.09
14:00
RadniÄki 1927
Partizan (U)
5
1
|
08.09.2013 14:00 | 5 : 1 |
|
08.09
10:00
Petar UroŔev
Mladost (O)
0
5
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.09
10:30
Omladinac (D)
ŽelezniÄar
0
4
|
08.09.2013 10:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.09
12:00
Mika AntiÄ
Borac (St)
3
2
|
08.09.2013 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.09
10:00
Dinamo
RadniÄki (K)
2
1
|
08.09.2013 10:00 | 2 : 1 |
|
08.09
10:00
Vladimirovac
Slavija
0
5
|
08.09.2013 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.09
11:00
Stenli
Dobrica
3
1
|
08.09.2013 11:00 | 3 : 1 |
|
08.09
10:00
Mladi borac
Jedinstvo
1
2
|
08.09.2013 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.09
09:30
BaÄinac
ŽelezniÄar Kusadak
2
0
|
08.09.2013 09:30 | 2 : 0 |
|
08.09
16:30
ŽelezniÄar
TrgovaÄki
3
0
|
08.09.2013 16:30 | 3 : 0 | |||||||
08.09
16:30
Borac
Zvižd
0
6
|
08.09.2013 16:30 | 0 : 6 |
|
08.09
09:30
BaÄka 1901
TSC
4
4
|
08.09.2013 09:30 | 4 : 4 |
|
||||||
08.09
08:30
Dribling
Spartak '01
0
11
|
08.09.2013 08:30 | 0 : 11 |
|
||||||
08.09
09:30
ObiliÄ
Senta
0
6
|
08.09.2013 09:30 | 0 : 6 |
|
08.09
13:00
Radnicki
Sampion
3
2
|
08.09.2013 13:00 | 3 : 2 |
|
08.09
10:00
Apolon 4 I
Slavija
12
0
|
08.09.2013 10:00 | 12 : 0 |
|