08.04
16:00
Omladinac
Sloga
4
1
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
RadniÄki (Å )
Cement
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Bratstvo 1946
VrŔac
3
2
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
BaÄka 1901
Dunav
0
0
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
TSC
Crvena zvezda (NS)
0
0
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
08.04
15:30
Smederevo 1924
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
0
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Zlatibor (Ä)
Polet (LJ)
3
0
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 0 | |||||||
08.04
15:30
Loznica
Mihajlovac 1934
1
2
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
15:30
KaraÄorÄe (T)
Å apine
0
0
|
08.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Å umadija 1903
Mokra Gora
2
0
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 0 | |||||||
08.04
15:30
Sloga (P)
FAP
2
1
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
08.04
16:00
Dunav
Tabane 1970
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Jedinstvo (B)
Pukovac
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 | |||||||
08.04
16:00
Ozren
Vlasina
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
OFK SinÄeliÄ
Sloga (D)
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
08.04
16:00
Sopot
GSP Polet
2
2
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
IMT
Rakovica
5
1
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
RadniÄki (O)
Crvena Zvezda
2
1
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
08.04
16:00
Polet (K)
BaÄka (P)
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 | |||||||
08.04
16:00
Mladost APA
Srbobran
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Sloga (Ä)
BeÄej 1918
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 | |||||||
08.04
16:00
Potisje
Tisa (A)
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
08.04
16:00
BuduÄnost (SC)
Proleter (BK)
7
1
|
08.04.2017 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Kozara
Jedinstvo (NB)
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
RadniÄki (K)
Dolina
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
VrŔac united
Sloga
2
1
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
RadniÄki (S)
Sloboda
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
08.04
16:00
Veternik
Sloga
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (Ä)
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Slavija
Hajduk 1925 Podunavac
1
2
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
08.04
15:30
TrepÄa
Slavija
0
0
|
08.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
RadniÄki (K)
Miokovci
2
0
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Arsenal
DragaÄevo
1
1
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
15:30
Sloga
Takovo
1
0
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Sloboda (Ä)
Bane
2
1
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
08.04
15:30
VGSK
Å umadija (A)
0
2
|
08.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
08.04
15:30
Sloga 1940 (BB)
Zadrugar
0
0
|
08.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Spartak 1924
RadniÄki Gorenje
1
1
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
08.04
16:00
Äerdap
Å arbanovac
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
OFK Bor
Hajduk Veljko
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
08.04
16:00
SFS Borac
OFK Kosanica
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
08.04
16:00
Lužnica
PÄinja
2
5
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.04
11:00
Jedinstvo (P)
Balkanski
2
0
|
08.04.2017 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Nebeski andjeli
Vranjska Banja
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
BuduÄnost (O)
Pusta reka
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
GFK DuboÄica
Jedinstvo (GM)
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
08.04
16:00
Milutinac
Srem
1
2
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Balkan Mirijevo
Borac (O)
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Lokomotiva
SremÄica
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Avala
Zvezdara
0
0
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
08.04
16:30
RadniÄki 1905
Proleter (Nj)
2
1
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 1 |
08.04
16:00
ŽAK
Slavija
0
3
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 3 |
08.04
16:00
Jedinstvo SteviÄ
Jedinstvo (V)
0
0
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Partizan (U)
Borac (St)
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
08.04
16:00
OFK Kikinda
Mladost (BD)
4
2
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Proleter 2006
Jedinstvo
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Mladost (L)
BileÄanin
3
4
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.04
16:00
Begej
Krajina
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
08.04
16:00
Partizan
Ljukovo
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
1. Maj Ruma
Mitros
9
0
|
08.04.2017 16:00 | 9 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Rudar
FK GraniÄar 1924
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
08.04
16:30
OFK Sirig
Mladost
2
1
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
16:30
Omladinac
OFK Futog
1
3
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.04
16:30
Å ajkaÅ” 1908
Tatra
2
0
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:30
JugoviÄ
Proleter
3
0
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 0 |
|
08.04
16:30
Rudar
Magnohrom
2
0
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:30
Omladinac
Novi Pazar 1928
1
2
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 2 |
|
08.04
16:00
Jadran
Vinogradi DB
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
08.04
15:30
Slatina
Brezak
3
0
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
08.04
15:30
Podunavac
Å umadija
2
3
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
08.04
15:30
Polet (SD)
Borac (K)
2
1
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
15:30
Äerdap
Sloga (B)
4
2
|
08.04.2017 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
15:30
Sloga 33
Makce
2
1
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
08.04
16:30
SindjeliÄ
Cer
3
1
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
08.04
15:30
OFK JabuÄje
Pepeljevac
2
0
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Radnik
Banjani
5
1
|
08.04.2017 15:30 | 5 : 1 |
|
08.04
15:00
Äajetina
Lazarica
2
1
|
08.04.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
08.04
16:00
Zlot
Blizna
6
0
|
08.04.2017 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
PoreÄ
Krivelj
4
0
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 0 |
|
08.04
16:00
Palilula
Zemljoradnik
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
08.04
16:00
Blagotin
Naupare
2
1
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
08.04
16:00
Veterani Jastrebac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
0
5
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 5 |
08.04
16:00
AZ Borac 2014
Proleter (DV)
3
2
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
08.04
16:00
Spartak
Napredak
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Padež
Borac
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 | |||||||
08.04
16:00
DragoÅ”
Vladimir DurkoviÄ
2
4
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 4 |
08.04
15:00
OFK Alakince
BiljaÄi
4
0
|
08.04.2017 15:00 | 4 : 0 |
08.04
16:00
Oskar
Izmornik
2
1
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
08.04
Polet
Brezovica
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
Sitnica
Gracko
1
7
|
08.04.2017 | 1 : 7 |
|
08.04
16:00
Burovo
Å umadija
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
TEK Sloga
Urovci
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Zabrežje
Napredak
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
08.04
16:00
VinÄa
LeŔtane
1
2
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
08.04
16:30
Rudar
RadniÄki (T)
2
2
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.04
16:30
Rudar Stenjevac
Moravac 2015
3
1
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:30
Borac 1805
Omladinac
3
1
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
08.04
16:30
Gredetin
Sloga (K)
0
2
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 2 | |||||||
08.04
16:30
OFK Sloga (D)
OFK Rutevac 1908
2
1
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 1 | |||||||
08.04
16:30
Planinac 2015
Jastrebac
3
0
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
16:30
OFK Draževac
Jedinstvo
5
1
|
08.04.2017 16:30 | 5 : 1 |
|
08.04
16:00
Mladost
Napredak 1976
1
6
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 6 |
|
08.04
16:00
Bratstvo
Navalin
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
08.04
16:00
Sparta Železnik
011
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
08.04
16:00
Sloboda
ObiliÄ
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
08.04
16:30
TornjoÅ”
Slavija
1
2
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 2 |
|
08.04
16:00
Delija
Napredak (BT)
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
08.04
16:30
Centar
FruŔkogorski partizan
0
2
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
ObiliÄ
3
1
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
08.04
16:00
OFK Bagremar
KoŔutnjak
1
3
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 3 |
|
08.04
16:00
Bjelica
Brezova
8
1
|
08.04.2017 16:00 | 8 : 1 |
|
08.04
15:30
Omladinac (V)
Marjan
0
2
|
08.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
08.04
15:30
Mladost (R)
RadniÄki (K)
4
3
|
08.04.2017 15:30 | 4 : 3 |
|
08.04
15:30
Polet (V)
Dizel
1
2
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
08.04
16:30
Torpedo
Borac (Å )
1
0
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
16:30
Milicionar
BuduÄnost (Z)
3
2
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
16:30
Drina
Sloga (D)
0
3
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 3 |
|
08.04
16:30
DuŔan Silni
Sloga (K)
1
0
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 0 |
|
08.04
16:30
Jadar (S)
Jedinstvo (MZ)
1
1
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 1 | |||||||
08.04
16:30
Azbukovica
Milan OrliÄ
0
0
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 0 |
08.04
15:30
Mladost
KaleniÄ
1
0
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Rubribreza
Polet (DL)
1
5
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
08.04
15:30
Vrelo Sport
Gunjevac
4
0
|
08.04.2017 15:30 | 4 : 0 | |||||||
08.04
15:30
Rudar
Proleter
3
0
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
08.04
16:00
OFK Sikole
MiloŔevo
4
3
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 3 |
|
08.04
16:00
Jedinstvo 1936
SebeÄevac
3
2
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
08.04
16:00
Trudbenik
14. Oktobar
3
2
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
JugoviÄi
Gradina
0
2
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
08.04
16:00
Rudar 2012
NemenikuÄe
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
08.04
16:00
Rajko MitiÄ
Temac
5
0
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Jerma
NiŔavac
2
0
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Mladost
Senjak
2
8
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 8 |
08.04
16:00
Klisura
MekiÅ”
2
3
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
08.04
16:00
Å FU Derbi 2016
Badince
3
2
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Moravac (P)
Todorovce
4
2
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Gornje Krajince
Gornje Sinkovce
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Veternica
Turekovac
5
2
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 2 |
|
08.04
15:30
Veliko Laole
Soko
3
2
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
15:30
ZabrÄe 1936
Burovac
2
0
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
Radnik
Dobrnje
3
0
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
08.04
15:30
Jedinstvo
Omladinac B
4
2
|
08.04.2017 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
15:30
Brana PaunoviÄ 1933
Napredak
3
0
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
08.04
17:00
Å umadija (MC)
Sloboda
1
6
|
08.04.2017 17:00 | 1 : 6 |
|
08.04
16:30
Planinac
SindjeliÄ
0
3
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 3 |
08.04
16:00
NaŔa Krajina
Crvena Zvezda
4
2
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Mladost
Solunac
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Sloga
Gaj
1
1
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
08.04
16:00
Kamenorezac 76
Velika Drenova
2
3
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 3 | |||||||
08.04
16:00
Mladost
Stara ÄarÅ”ija
2
1
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
08.04
16:30
OFK Borac
Vihor
3
0
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 0 |
08.04
16:30
TE GuÄevo
Studenac
2
3
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.04
16:30
Mladost (G)
Jadar 1961
0
3
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
Luk
Granit
7
0
|
08.04.2017 | 7 : 0 |
|
08.04
16:30
BogutovaÄka Banja
National AG
2
1
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 1 |
|
08.04
15:30
Mladost (J)
Kralj Petar I
2
3
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
08.04
16:00
Mladi Radnik
BeÄevica
4
1
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 1 |
|
08.04
16:30
Sloboda
Premijer
1
1
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
08.04
16:30
MetliÄ
BojiÄ
1
0
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 0 |
08.04
16:30
POFK Letnjikovac
Partizan
1
4
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 4 | |||||||
08.04
16:30
Metaloplastika
OFK Å abac
0
2
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 2 | |||||||
08.04
16:30
Napredak
CuljkoviÄ
4
4
|
08.04.2017 16:30 | 4 : 4 |
|
08.04
Velika Morava
UÅ”Äe
0
6
|
08.04.2017 | 0 : 6 |
|
||||||
08.04
OFK Marenovo
Kostrež
5
1
|
08.04.2017 | 5 : 1 |
|
08.04
15:30
Å umadija
Veteran
3
3
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.04
15:30
Napredak
Feniks
4
0
|
08.04.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
08.04
16:30
Lipar
Dražmirovac
1
1
|
08.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
16:30
DomaÄin
Dobra Voda
3
2
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 2 |
|
08.04
16:00
Trstenica
Crvena Zastava
7
0
|
08.04.2017 16:00 | 7 : 0 | |||||||
08.04
16:00
Zadrugar
Tornado
4
1
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 1 |
08.04
17:00
Petka
Å umadinac
5
0
|
08.04.2017 17:00 | 5 : 0 |
08.04
16:00
Sutjeska
Jedinstvo
4
0
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Grbalj
DeÄiÄ
0
1
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
OFK Petrovac
Zeta
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Rudar
Mladost
0
1
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Iskra
BuduÄnost
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Bokelj
LovÄen
0
1
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
08.04
16:00
Polimlje
Gusinje
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
08.04
16:30
GorŔtak
Drezga
0
5
|
08.04.2017 16:30 | 0 : 5 |
|
08.04
17:00
Partizan
Radnik
2
1
|
08.04.2017 17:00 | 2 : 1 |
08.04
15:30
MaÄva
OFK Odžaci
0
0
|
08.04.2017 15:30 | 0 : 0 | |||||||
08.04
15:30
Jagodina
SindjeliÄ
1
0
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
08.04
18:30
Bournemouth
Chelsea
1
3
|
08.04.2017 18:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.04
16:00
Manchester City
Hull
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Middlesbrough
Burnley
0
0
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Stoke
Liverpool
1
2
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
13:30
Tottenham
Watford
4
0
|
08.04.2017 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
WBA
Southampton
0
1
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
West Ham
Swansea
1
0
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
08.04
15:30
Schalke 04
Wolfsburg
4
1
|
08.04.2017 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.04
15:30
Kƶln
Borussia M'gladbach
2
3
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.04
15:30
Hamburger SV
Hoffenheim
2
1
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
15:30
Freiburg
Mainz 05
1
0
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
15:30
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
1
0
|
08.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
18:30
Bayern
Borussia Dortmund
4
1
|
08.04.2017 18:30 | 4 : 1 |
|
08.04
20:45
Juventus
Chievo
2
0
|
08.04.2017 20:45 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
15:00
Empoli
Pescara
1
1
|
08.04.2017 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
18:00
Atalanta
Sassuolo
1
1
|
08.04.2017 18:00 | 1 : 1 |
|
08.04
20:00
Nancy
Rennes
3
0
|
08.04.2017 20:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
20:00
Bordeaux
Metz
3
0
|
08.04.2017 20:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
20:00
Lyon
Lorient
1
4
|
08.04.2017 20:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.04
20:00
Dijon
Bastia
1
2
|
08.04.2017 20:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
17:00
Angers
Monaco
0
1
|
08.04.2017 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.04
20:00
Caen
Montpellier
0
2
|
08.04.2017 20:00 | 0 : 2 |
|
08.04
13:00
Espanyol
AlavƩs
1
0
|
08.04.2017 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
16:15
Real Madrid
AtlƩtico Madrid
1
1
|
08.04.2017 16:15 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
20:45
MƔlaga
Barcelona
2
0
|
08.04.2017 20:45 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
18:30
Sevilla
La CoruƱa
4
2
|
08.04.2017 18:30 | 4 : 2 |
|
08.04
Majdanpek
RadniÄki 2012
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 | |||||||
08.04
LevaÄ
Knjaževac 2015
1
3
|
08.04.2017 | 1 : 3 |
|
08.04
Sremice
BaÄka Žabalj
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
08.04
16:00
Požega
Unafortuna
5
2
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 2 |
|
08.04
11:00
RadniÄki (N)
Spartak ŽK
1
0
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 0 | |||||||
08.04
13:30
ÄukariÄki
Lokomotiva
4
1
|
08.04.2017 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.04
10:00
Partizan
Brodarac
1
4
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.04
11:00
OFK Beograd
Vojvodina
1
2
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
11:00
RadniÄki (P)
Napredak
3
2
|
08.04.2017 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
12:00
Crvena zvezda
Voždovac
2
0
|
08.04.2017 12:00 | 2 : 0 |
08.04
11:00
GoÄ
RadniÄki 1923
1
2
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
BuduÄnost (K)
JoŔanica
4
0
|
08.04.2017 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
11:00
Partizan
Å umadija 1903
1
3
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 3 |
|
08.04
11:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
|
08.04.2017 11:00 |
|
08.04
Morava
Homoljac
0
1
|
08.04.2017 | 0 : 1 |
|
||||||
08.04
Smederevo 1924
Mladi borac
12
0
|
08.04.2017 | 12 : 0 |
|
||||||
08.04
RadniÄki 1926
Å umadija
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
Karadjordje
VGSK
3
2
|
08.04.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
11:00
Mihajlovac
Å apine
2
1
|
08.04.2017 11:00 | 2 : 1 |
08.04
11:00
Zemun
Studentski Grad
3
0
|
08.04.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
09:00
Internacional
Bežanija
4
2
|
08.04.2017 09:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
11:00
RadniÄki (NB)
Kolubara
2
2
|
08.04.2017 11:00 | 2 : 2 |
|
08.04
11:00
BuduÄnost
Proleter
1
6
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 6 |
|
08.04
15:00
Omladinac 1927
Borac (Sa)
5
2
|
08.04.2017 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.04
16:00
Dolina
Strela
5
3
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 3 |
|
||||||
08.04
16:00
Glogonj
Polet
2
1
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Jugoslavija
Borac (St)
0
1
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
08.04
Sloboda
Udarnik
8
2
|
08.04.2017 | 8 : 2 |
08.04
10:00
Trudbenik
Zmaj 1953
2
5
|
08.04.2017 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.04
11:00
Brodarac 1947
VrÄin
4
0
|
08.04.2017 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
11:00
Omladinac
BuduÄnost
2
1
|
08.04.2017 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
10:15
BSK 1925
Srem
5
1
|
08.04.2017 10:15 | 5 : 1 |
|
08.04
10:00
Sremcica
Postar 1930
2
0
|
08.04.2017 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Minel
Milutinac
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 | |||||||
08.04
13:00
Dunavac Grocka
Seceranac Ada
5
3
|
08.04.2017 13:00 | 5 : 3 |
|
08.04
18:30
011 MK
RadniÄki MK
2
3
|
08.04.2017 18:30 | 2 : 3 |
|
||||||
08.04
11:00
Rad MK
SinÄeliÄ MK
3
1
|
08.04.2017 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
10:00
Voždovac MK
BASK MK
4
2
|
08.04.2017 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.04
10:00
BSK BorÄa MK
Brodarac MK
3
3
|
08.04.2017 10:00 | 3 : 3 |
|
08.04
14:00
Palilulac MK
IMT MK
3
2
|
08.04.2017 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
13:15
Brodarac 1947 MK
Stepojevac Vaga MK
1
3
|
08.04.2017 13:15 | 1 : 3 |
|
||||||
08.04
11:00
Å umadinac MK
Zemun B MK
1
3
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 3 |
|
08.04
11:00
Moravac Orion
Spartak ŽK
2
2
|
08.04.2017 11:00 | 2 : 2 | |||||||
08.04
11:00
ÄukariÄki
Zemun
1
1
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 1 | |||||||
08.04
12:00
Partizan
Brodarac
6
0
|
08.04.2017 12:00 | 6 : 0 | |||||||
08.04
13:30
OFK Beograd
Vojvodina
1
1
|
08.04.2017 13:30 | 1 : 1 | |||||||
08.04
10:00
Crvena zvezda
Studentski Grad
5
0
|
08.04.2017 10:00 | 5 : 0 | |||||||
08.04
13:00
Kiker
Rad
1
1
|
08.04.2017 13:00 | 1 : 1 |
08.04
11:00
Borac (NS)
Dinamo 1945
1
2
|
08.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
08.04
12:00
Petar PuaÄa
Novi Sad 1921
3
3
|
08.04.2017 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.04
15:00
InÄija
RadniÄki (SM)
3
1
|
08.04.2017 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
12:00
RadniÄki (NP)
Indeks
4
3
|
08.04.2017 12:00 | 4 : 3 |
|
08.04
13:00
Bane
Å umadija 1903
5
0
|
08.04.2017 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.04
13:00
Apolon 4
Rudar
6
0
|
08.04.2017 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
Nacional AG
Sloga (K)
1
3
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 3 |
08.04
12:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
RadniÄki (V)
0
0
|
08.04.2017 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.04
12:00
Savacium
Loznica
3
6
|
08.04.2017 12:00 | 3 : 6 |
|
||||||
08.04
12:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
|
08.04.2017 12:00 |
|
08.04
09:00
Sindjelic
Teleoptik
0
2
|
08.04.2017 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
09:00
Mladenovac
BSK
2
4
|
08.04.2017 09:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.04
11:00
011
BASK
5
2
|
08.04.2017 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.04
12:15
BSK 1925
Radnicki (NB)
0
2
|
08.04.2017 12:15 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
13:00
Kolubara
Lokomotiva
1
2
|
08.04.2017 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
14:00
PKB
Voždovac
0
3
|
08.04.2017 14:00 | 0 : 3 |
|
08.04
Omladinac
BuduÄnost
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
11:00
Podunavac
Crvena zvezda
3
1
|
08.04.2017 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Pobeda
Cerovac 2013
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
Polet
Å umadija
|
08.04.2017 | : |
08.04
16:00
Jedinstvo
Sloven
1
3
|
08.04.2017 16:00 | 1 : 3 | |||||||
08.04
Mladost
Borac
1
7
|
08.04.2017 | 1 : 7 |
|
08.04
17:00
RadniÄki
Slavia
4
4
|
08.04.2017 17:00 | 4 : 4 |
|
||||||
08.04
12:00
Mladost (O)
Tempo
3
1
|
08.04.2017 12:00 | 3 : 1 |
08.04
13:00
Posavina
Crvena Zastava
3
5
|
08.04.2017 13:00 | 3 : 5 | |||||||
08.04
10:00
Jedinstvo
Buducnost
4
2
|
08.04.2017 10:00 | 4 : 2 | |||||||
08.04
13:00
Rvati
Strelac
0
0
|
08.04.2017 13:00 | 0 : 0 |
08.04
14:00
Bežanija
Dorcol
2
2
|
08.04.2017 14:00 | 2 : 2 |
|
08.04
12:00
BSK BorÄa MK
ÄukariÄki MK
0
0
|
08.04.2017 12:00 | 0 : 0 |
|
08.04
13:00
Rad MK
Internacional MK
2
0
|
08.04.2017 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
15:00
Voždovac MK
FSFV MK
13
0
|
08.04.2017 15:00 | 13 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Å umadija 1962 MK
Crvena Zvezda MML MK
2
3
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.04
13:00
LeŔtane MK
011 MK
1
0
|
08.04.2017 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
14:00
OFK Beograd MK
Brodarac MK
6
0
|
08.04.2017 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.04
14:00
IMT MK
Lokomotiva MK
1
3
|
08.04.2017 14:00 | 1 : 3 |
|
08.04
14:30
13. Maj MK
OFK Beograd V MK
7
3
|
08.04.2017 14:30 | 7 : 3 |
|
||||||
08.04
15:30
DIF MK
Zmaj 1953 MK
2
0
|
08.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
08.04
17:00
InÄija
RadniÄki (SM)
0
4
|
08.04.2017 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.04
10:00
RadniÄki (NP)
Indeks
3
2
|
08.04.2017 10:00 | 3 : 2 |
|
08.04
12:00
Tutin
Kosmet
0
4
|
08.04.2017 12:00 | 0 : 4 |
|
08.04
10:00
Drina
OFK OseÄina
1
0
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
RadniÄki (V)
1
0
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
Savacijum
Loznica
1
0
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
0
1
|
08.04.2017 10:00 | 0 : 1 |
|
08.04
Kolonija 11421
GFK Jasenica 1911
1
1
|
08.04.2017 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
Smederevo 1924
Zvižd
2
0
|
08.04.2017 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
Å umadija
Plana
3
3
|
08.04.2017 | 3 : 3 |
|
||||||
08.04
Pinkum
Sloga 33
4
1
|
08.04.2017 | 4 : 1 |
|
||||||
08.04
Presing
BaÄinac
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
PetliÄ 2006
AF Duljaj
3
2
|
08.04.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
Morava
AF DjokiÄ
6
2
|
08.04.2017 | 6 : 2 |
|
08.04
16:00
Brodarac
BSK
5
0
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 0 |
|
08.04
Sloga
Proleter
6
3
|
08.04.2017 | 6 : 3 |
|
||||||
08.04
Sloboda
Udarnik
0
7
|
08.04.2017 | 0 : 7 |
08.04
15:30
Proleter
Arena Su
5
3
|
08.04.2017 15:30 | 5 : 3 |
|
08.04
16:00
Omladinac
Sloga
5
0
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.04
17:00
ŽelezniÄar
Borac
3
1
|
08.04.2017 17:00 | 3 : 1 |
|
08.04
14:00
Dolina
Vladimirovac
2
0
|
08.04.2017 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
Proleter
Vojvodina (C)
12
0
|
08.04.2017 10:00 | 12 : 0 |
|
08.04
11:00
Jedinstvo
Vulturul
6
3
|
08.04.2017 11:00 | 6 : 3 | |||||||
08.04
15:00
Vojvodina
BAK
1
17
|
08.04.2017 15:00 | 1 : 17 |
|
08.04
09:00
Belo Polje
Obrenovac 1905
1
6
|
08.04.2017 09:00 | 1 : 6 | |||||||
08.04
10:00
Buducnost
Polet
4
2
|
08.04.2017 10:00 | 4 : 2 |
08.04
16:30
Palilulac
Balkan
3
1
|
08.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
OLE
Obilic
5
0
|
08.04.2017 16:00 | 5 : 0 |
|
08.04
17:00
Dominus
Studentski Grad
2
0
|
08.04.2017 17:00 | 2 : 0 |
|
08.04
18:30
Trijumf
Nord Star
3
1
|
08.04.2017 18:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
15:00
Sremcica
Žarkovo
4
0
|
08.04.2017 15:00 | 4 : 0 |
|
08.04
15:00
Rad MK
Studenski grad MK
7
0
|
08.04.2017 15:00 | 7 : 0 |
|
08.04
10:00
Selo Mladenovac MK
Ole MK
3
0
|
08.04.2017 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
16:00
Kosmaj MK
VrÄin MK
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
11:00
Dunavac MK
Dunav MK
3
0
|
08.04.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
08.04
10:00
Kolubara MK
Napredak MK
4
0
|
08.04.2017 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
16:30
OFK Beograd B MK
Obrenovac 1905 MK
2
1
|
08.04.2017 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.04
12:00
BASK MK
Prva Iskra MK
2
0
|
08.04.2017 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.04
13:00
DIF MK
Voždovac B MK
6
0
|
08.04.2017 13:00 | 6 : 0 |
|
08.04
12:00
SinÄeliÄ MK
Olimpik MK
2
5
|
08.04.2017 12:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.04
13:30
Zemun MK
Forza MK
3
1
|
08.04.2017 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
16:00
Bežanija MK
DuŔanovac MK
0
6
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.04
16:00
Borac MK
Tempo MK
6
1
|
08.04.2017 16:00 | 6 : 1 |
|
08.04
09:00
ÄukariÄki
Kolubara
7
1
|
08.04.2017 09:00 | 7 : 1 |
|
||||||
08.04
09:00
Zemun
Teleoptik
7
0
|
08.04.2017 09:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.04
13:00
RadniÄki (NB)
BSK 1925
7
0
|
08.04.2017 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
1
2
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.04
09:00
Rad
OFK Beograd
1
1
|
08.04.2017 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.04
18:00
Vozdovac
Brodarac 1947
0
0
|
08.04.2017 18:00 | 0 : 0 |
|
08.04
09:30
Subotica
BajŔa
4
1
|
08.04.2017 09:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.04
13:00
CFK
Arena SU
0
1
|
08.04.2017 13:00 | 0 : 1 |
|
08.04
10:00
Urovci
Obrenovac 1905
3
1
|
08.04.2017 10:00 | 3 : 1 | |||||||
08.04
10:00
Rvati
Duboko
3
0
|
08.04.2017 10:00 | 3 : 0 | |||||||
08.04
10:00
Zvezda
Belo Polje
0
6
|
08.04.2017 10:00 | 0 : 6 |
08.04
10:00
Posavina
Pobeda
1
8
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 8 |
08.04
OFK Senjak
Polet
7
0
|
08.04.2017 | 7 : 0 |
|
||||||
08.04
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik
0
4
|
08.04.2017 | 0 : 4 |
|
||||||
08.04
Å ampion
Omladinac
3
3
|
08.04.2017 | 3 : 3 |
|
||||||
08.04
Ribnica
OFK OseÄina
4
0
|
08.04.2017 | 4 : 0 |
|
||||||
08.04
Jedinstvo
RadniÄki
2
0
|
08.04.2017 | 2 : 0 |
08.04
BaÄka
ObiliÄ
3
7
|
08.04.2017 | 3 : 7 |
|
08.04
FK Napredak
FK AF ÄokiÄ
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
FK Presing
FK PetliÄ
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
FK Plana
FK TrgovaÄki
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
FK Sloga 33
FK Strai Grad
|
08.04.2017 | : |
08.04
10:00
Buducnost
Lola
0
2
|
08.04.2017 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.04
10:00
Sinjdjelic
Bezanija
3
3
|
08.04.2017 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.04
10:30
Olimpik
Studentski Grad
5
0
|
08.04.2017 10:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.04
13:00
Ada
Srem
19
1
|
08.04.2017 13:00 | 19 : 1 |
|
||||||
08.04
14:30
Dominus
Jedinstvo
4
0
|
08.04.2017 14:30 | 4 : 0 |
08.04
16:00
Hajduk
Banja
7
0
|
08.04.2017 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.04
14:30
Postar
Balkan
1
0
|
08.04.2017 14:30 | 1 : 0 |
|
08.04
17:00
Trijumf
BSK 1926
1
0
|
08.04.2017 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.04
10:00
Borac
DIF
2
7
|
08.04.2017 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
08.04
10:00
Rusanj
Rakovica
1
7
|
08.04.2017 10:00 | 1 : 7 |
|
||||||
08.04
09:00
Lokomotiva
Komgrap
8
0
|
08.04.2017 09:00 | 8 : 0 |
|
08.04
13:30
Mladi Proleter
Vinca
16
2
|
08.04.2017 13:30 | 16 : 2 |
|
||||||
08.04
12:00
Lokomotiva B
Petlic
0
3
|
08.04.2017 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
09:00
Dorcol
OFK Beograd B
1
0
|
08.04.2017 09:00 | 1 : 0 |
|
08.04
FK Stari Grad
FK Napredak
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
FK TrgovaÄki
FK Sloga 33
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
FK PetliÄ
FK Plana
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
FK AF ÄokiÄ
FK Presing
|
08.04.2017 | : |
08.04
19:00
RadniÄki
Hajduk
88
81
|
08.04.2017 19:00 | 88 : 81 | |||||||
08.04
17:00
Nova Pazova
ŽelezniÄar
70
63
|
08.04.2017 17:00 | 70 : 63 | |||||||
08.04
19:00
Akademik
Sloven
91
87
|
08.04.2017 19:00 | 91 : 87 |
08.04
18:00
Novi Pazar
Ub
140
78
|
08.04.2017 18:00 | 140 : 78 | |||||||
08.04
19:00
Prva Petoletka
Student
88
80
|
08.04.2017 19:00 | 88 : 80 | |||||||
08.04
15:00
Å abac
Polet
104
98
|
08.04.2017 15:00 | 104 : 98 | |||||||
08.04
18:00
Zekas 75
Klik
67
86
|
08.04.2017 18:00 | 67 : 86 |
08.04
19:30
Morava
NiÅ”
77
76
|
08.04.2017 19:30 | 77 : 76 | |||||||
08.04
19:30
Dimitrovgrad
Prokuplje
92
77
|
08.04.2017 19:30 | 92 : 77 | |||||||
08.04
16:30
KurŔumlija
Jastrebac
80
52
|
08.04.2017 16:30 | 80 : 52 | |||||||
08.04
18:00
Sokobanja
Zdravlje Leskovac
67
72
|
08.04.2017 18:00 | 67 : 72 |
08.04
20:20
Vitez
BorÄa
81
85
|
08.04.2017 20:20 | 81 : 85 | |||||||
08.04
12:30
Slodes
Torlak
106
80
|
08.04.2017 12:30 | 106 : 80 |
08.04
18:00
Velika Kikinda
BagljaÅ”
74
60
|
08.04.2017 18:00 | 74 : 60 | |||||||
08.04
15:00
BuduÄnost
SO KoÅ”
94
81
|
08.04.2017 15:00 | 94 : 81 | |||||||
08.04
19:00
KaraÄorÄevo
Odžaci
81
62
|
08.04.2017 19:00 | 81 : 62 |
08.04
19:00
Pink
Lokomotiva 2016
63
56
|
08.04.2017 19:00 | 63 : 56 | |||||||
08.04
19:00
Omladinac
Dinamo
82
57
|
08.04.2017 19:00 | 82 : 57 | |||||||
08.04
17:00
Partizan
BNS
93
73
|
08.04.2017 17:00 | 93 : 73 |
08.04
16:00
Požarevac
Svilajnac
80
74
|
08.04.2017 16:00 | 80 : 74 | |||||||
08.04
15:30
GoÄ
Stari Ras
66
58
|
08.04.2017 15:30 | 66 : 58 | |||||||
08.04
17:00
Sloga (D)
Napredak Junior
81
59
|
08.04.2017 17:00 | 81 : 59 |
08.04
12:15
Torlak 2
Umka 2009
35
78
|
08.04.2017 12:15 | 35 : 78 |
08.04
18:00
VrŔac
Mladost Admiral
72
65
|
08.04.2017 18:00 | 72 : 65 | |||||||
08.04
19:30
Sloga
Konstantin
0
20
|
08.04.2017 19:30 | 0 : 20 | |||||||
08.04
19:00
Napredak Rubin
Borac
71
91
|
08.04.2017 19:00 | 71 : 91 |
08.04
18:00
Rtanj
Kolubara LA 2003
80
68
|
08.04.2017 18:00 | 80 : 68 | |||||||
08.04
20:00
Srem
Mladost
78
88
|
08.04.2017 20:00 | 78 : 88 | |||||||
08.04
16:00
Plana
Futog Tupanjac MD
93
88
|
08.04.2017 16:00 | 93 : 88 | |||||||
08.04
19:30
Pirot
Sloboda
99
91
|
08.04.2017 19:30 | 99 : 91 |
08.04
20:30
Stara Pazova
Karaburma
75
87
|
08.04.2017 20:30 | 75 : 87 |
08.04
17:30
Radivoj KoraÄ
Crvena zvezda
42
71
|
08.04.2017 17:30 | 42 : 71 |
08.04
13:00
OseÄina
Mionica
26
57
|
08.04.2017 13:00 | 26 : 57 |
|
08.04
19:00
Stig
KaraÄorÄe
3
0
|
08.04.2017 19:00 | 3 : 0 |
08.04
20:00
Hercegovina
Vojvodina 2
2
3
|
08.04.2017 20:00 | 2 : 3 | |||||||
08.04
16:00
Proleter
Kulpin
3
0
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 0 | |||||||
08.04
15:00
Kikinda
Dunav Volley
1
3
|
08.04.2017 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.04
14:30
Botafogo
Mladost-Expans
2
3
|
08.04.2017 14:30 | 2 : 3 | |||||||
08.04
16:00
Sombor
Mladost
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
08.04
Mladost
Merkur
0
3
|
08.04.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
Stražilovo
Vest
0
3
|
08.04.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
InÄija
Vojvodina 3
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
08.04
Vrbas
Klek SrbijaŔume 2
2
3
|
08.04.2017 | 2 : 3 |
|
||||||
08.04
MagliÄ 1953
Sloven
3
2
|
08.04.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
Partizan
Novi Sad 2
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
08.04
17:00
VA 014 Gorenje
Futog
3
1
|
08.04.2017 17:00 | 3 : 1 | |||||||
08.04
19:00
VGSK
Smederevo Carina
3
2
|
08.04.2017 19:00 | 3 : 2 | |||||||
08.04
18:00
ŽelezniÄar
Spartak (S)
0
3
|
08.04.2017 18:00 | 0 : 3 |
08.04
16:00
Napredak 037
Zaslon
3
2
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 2 | |||||||
08.04
14:00
Antena
BavaniŔte
0
3
|
08.04.2017 14:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
17:00
Timok
Užice
3
1
|
08.04.2017 17:00 | 3 : 1 | |||||||
08.04
17:00
Novi Sad
Mladenovac
0
3
|
08.04.2017 17:00 | 0 : 3 |
08.04
18:00
Crnokosa
Zlatibor
0
3
|
08.04.2017 18:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
16:00
Trstenik
Putevi Trendteks
2
3
|
08.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
08.04
15:00
KurŔumlija
ZajeÄar
0
3
|
08.04.2017 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
18:00
Bor
Leskovac-98
3
0
|
08.04.2017 18:00 | 3 : 0 | |||||||
08.04
16:00
Radan
Pirot
0
3
|
08.04.2017 16:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
18:00
ParaÄin
TopliÄanin
3
0
|
08.04.2017 18:00 | 3 : 0 | |||||||
08.04
18:00
Majdanpek FBC
Aleksinac
3
0
|
08.04.2017 18:00 | 3 : 0 |
08.04
16:00
Odbojka 013
Novi Sad
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 | |||||||
08.04
19:00
Volejstars
Partizan
2
3
|
08.04.2017 19:00 | 2 : 3 | |||||||
08.04
16:00
Futog vest
VrŔac
3
1
|
08.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
08.04
Å trand Volej
Lavice 07
0
3
|
08.04.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
NS Volej tim
NS Tim
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
GrbiÄ
Libero
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Star
BeoÄin Metal
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Slavija
Dunav Volej
2
3
|
08.04.2017 | 2 : 3 |
|
08.04
Hercegovina
Banat
1
3
|
08.04.2017 | 1 : 3 |
|
||||||
08.04
KrajiŔnik
Kikinda
0
3
|
08.04.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
08.04
InÄija
BeÄej
3
2
|
08.04.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
08.04
Mladost 2
Proleter
1
3
|
08.04.2017 | 1 : 3 |
|
08.04
Gox-IN
Soko
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Blok aut
CVS
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Prvi Tempo
Hajduk
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Maks
Merkur
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
08.04
Trijumf 2013
Sutjeska
0
3
|
08.04.2017 | 0 : 3 |
|
08.04
Hajduk Veljko
ŽOK 030
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
Timok
Äerdap
|
08.04.2017 | : | |||||||
08.04
Knjaževac
Ozren
|
08.04.2017 | : |
08.04
Mitrovica 2
Mitrovica
1
3
|
08.04.2017 | 1 : 3 |
|
||||||
08.04
Prvi Tempo
Sloga
3
1
|
08.04.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
08.04
Radinci Volej
Sirmium
3
0
|
08.04.2017 | 3 : 0 |
|
08.04
19:00
Mladi Radnik
Å umadija
0
3
|
08.04.2017 19:00 | 0 : 3 | |||||||
08.04
16:40
Kralj
Lucky Star
0
3
|
08.04.2017 16:40 | 0 : 3 |
08.04
19:30
Roda
Vranje
1
3
|
08.04.2017 19:30 | 1 : 3 |
08.04
18:00
Valjevo
Ivanjica
3
0
|
08.04.2017 18:00 | 3 : 0 |
08.04
19:00
Crvena Zvezda
Kikinda
17
32
|
08.04.2017 19:00 | 17 : 32 |
|
||||||
08.04
18:00
Crvenka
Jabuka
31
28
|
08.04.2017 18:00 | 31 : 28 |
|
||||||
08.04
20:00
Jedinstvo
Hercegovina
30
23
|
08.04.2017 20:00 | 30 : 23 |
|
08.04
19:00
Loznica
Sloga
26
20
|
08.04.2017 19:00 | 26 : 20 |
08.04
17:00
Jastrebac
Hajduk Veljko
29
28
|
08.04.2017 17:00 | 29 : 28 | |||||||
08.04
19:00
RadniÄki
Bela Palanka
26
28
|
08.04.2017 19:00 | 26 : 28 | |||||||
08.04
19:00
Aleksinac
ŽitoraÄa
24
27
|
08.04.2017 19:00 | 24 : 27 |
08.04
19:00
RadniÄki 2
Napredak
27
20
|
08.04.2017 19:00 | 27 : 20 | |||||||
08.04
18:00
GoÄ Merkur
Metalac
32
29
|
08.04.2017 18:00 | 32 : 29 | |||||||
08.04
20:00
KaraÄorÄe
Župa 54
32
29
|
08.04.2017 20:00 | 32 : 29 |
08.04
15:00
GuÄevo
DorÄol
31
36
|
08.04.2017 15:00 | 31 : 36 |
08.04
16:00
Rudar
Rtanj
22
32
|
08.04.2017 16:00 | 22 : 32 | |||||||
08.04
19:30
Mladost 1949
ParaÄin
23
30
|
08.04.2017 19:30 | 23 : 30 | |||||||
08.04
19:30
Äerdap
Majdanpek
31
39
|
08.04.2017 19:30 | 31 : 39 |
08.04
19:00
Pobednik
Bane
26
15
|
08.04.2017 19:00 | 26 : 15 |
|
||||||
08.04
16:30
RadniÄki 1964 2
Å amot 65 2
31
33
|
08.04.2017 16:30 | 31 : 33 |
|
08.04
19:00
GrafiÄar
GraniÄar
32
25
|
08.04.2017 19:00 | 32 : 25 |
|
||||||
08.04
16:00
KljajiÄevo
Borac
27
27
|
08.04.2017 16:00 | 27 : 27 |
|
08.04
20:00
ORK PanÄevo
Glogonj
46
16
|
08.04.2017 20:00 | 46 : 16 |
08.04
20:30
Vojka
Titel
30
22
|
08.04.2017 20:30 | 30 : 22 |
08.04
19:30
Å amot 65
Spartak Vojput
25
26
|
08.04.2017 19:30 | 25 : 26 | |||||||
08.04
19:00
Sloga
Crvena zvezda
25
30
|
08.04.2017 19:00 | 25 : 30 | |||||||
08.04
18:30
Vojvodina
Dinamo
24
24
|
08.04.2017 18:30 | 24 : 24 |
08.04
19:00
JugoviÄ
Požarevac
27
24
|
08.04.2017 19:00 | 27 : 24 | |||||||
08.04
19:00
Morava
Partizan
31
29
|
08.04.2017 19:00 | 31 : 29 |
08.04
19:00
Zlatar
DuboÄica 54
29
27
|
08.04.2017 19:00 | 29 : 27 | |||||||
08.04
18:00
Priboj
Kolubara
23
23
|
08.04.2017 18:00 | 23 : 23 | |||||||
08.04
17:30
ObiliÄ
Novi Pazar
27
22
|
08.04.2017 17:30 | 27 : 22 | |||||||
08.04
20:00
SindjeliÄ
Vranje 1957
20
23
|
08.04.2017 20:00 | 20 : 23 |
08.04
17:00
Loznica grad
Grand Zvezda
37
13
|
08.04.2017 17:00 | 37 : 13 | |||||||
08.04
19:15
ORK Beograd
Beograd
35
28
|
08.04.2017 19:15 | 35 : 28 |
08.04
19:00
Jastrebac
Pirot
23
25
|
08.04.2017 19:00 | 23 : 25 |
|
||||||
08.04
20:00
ŽitoraÄa
Radan
30
24
|
08.04.2017 20:00 | 30 : 24 |
|
||||||
08.04
17:00
Äerdap
RadniÄki
25
20
|
08.04.2017 17:00 | 25 : 20 |
|
||||||
08.04
17:00
Knjaževac
DuboÄica
31
29
|
08.04.2017 17:00 | 31 : 29 |
|
08.04
15:00
Petrovaradin
Laki
24
21
|
08.04.2017 15:00 | 24 : 21 | |||||||
08.04
18:00
Jadran Lider
Mladost
32
24
|
08.04.2017 18:00 | 32 : 24 |
08.04
19:00
Želja
Deronje
32
31
|
08.04.2017 19:00 | 32 : 31 | |||||||
08.04
20:00
Dolovo
Klenak 09
35
28
|
08.04.2017 20:00 | 35 : 28 |
08.04
15:00
Morava Han
Hajduk Veljko
27
26
|
08.04.2017 15:00 | 27 : 26 |
08.04
17:30
Bekament BukoviÄka Banja
Naisa
26
24
|
08.04.2017 17:30 | 26 : 24 | |||||||
08.04
19:00
Jagodina
Medicinar
24
29
|
08.04.2017 19:00 | 24 : 29 |
08.04
20:00
Kikinda
ŽelezniÄar
21
14
|
08.04.2017 20:00 | 21 : 14 | |||||||
08.04
18:00
Bor RTB
RadniÄki
27
22
|
08.04.2017 18:00 | 27 : 22 | |||||||
08.04
19:00
Sloga
Junior
22
23
|
08.04.2017 19:00 | 22 : 23 |
08.04
Partizan Raiffeisen
Crvena zvezda
7
6
|
08.04.2017 | 7 : 6 |
|
||||||
08.04
Vojvodina
Valjevo Gorenje
14
12
|
08.04.2017 | 14 : 12 |
|
08.04
20:00
Olimp
Kragujevac 2011
3
2
|
08.04.2017 20:00 | 3 : 2 |
|
08.04
15:30
AranÄelovac
Karanovac
3
4
|
08.04.2017 15:30 | 3 : 4 |
|
08.04
20:15
Samo pravo
Sopot
4
5
|
08.04.2017 20:15 | 4 : 5 |
|
08.04
19:00
Sombor
Tisa
2
4
|
08.04.2017 19:00 | 2 : 4 |
|
08.04
20:00
Prokuplje
Dolap
4
1
|
08.04.2017 20:00 | 4 : 1 |
08.04
19:30
Partizan
RK Vukovi
53
10
|
08.04.2017 19:30 | 53 : 10 | |||||||
08.04
15:00
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
12
27
|
08.04.2017 15:00 | 12 : 27 |
08.04
15:00
Wild Boars Kragujevac
Vukovi Beograd
21
14
|
08.04.2017 15:00 | 21 : 14 |
|
08.04
15:00
Pirates Zemun
BeÄej GTC Vianor Vidre
3
42
|
08.04.2017 15:00 | 3 : 42 |
|