05.05
17:00
Rembas
BuduÄnost (P)
1
0
|
05.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
05.05
17:00
Rajko MitiÄ
OFK Knjaz
2
0
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
05.05
17:00
FUD
Ribnik
6
0
|
05.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.05
17:00
Trudbenik
SebeÄevac
3
1
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.05
17:00
Gradina
Žabare
5
1
|
05.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.05
17:00
Donji Kopaonik
Mladost (T)
4
3
|
05.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.05
17:00
Sloga (Ä)
13. April
4
2
|
05.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.05
17:00
Gornji StepoÅ”
Mladost (DK)
3
0
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.05
17:00
Sloga (L)
Vinogradar
4
1
|
05.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.05
17:00
Sloga (D)
Äitluk
2
0
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
05.05
17:00
Polet
ŽAK
1
0
|
05.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
05.05
17:00
BuduÄnost (M)
Slavija
4
0
|
05.05.2021 17:00 | 4 : 0 | |||||||
05.05
17:00
TvrÄava
Kulpin
2
1
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
05.05
17:00
BSK
MagliÄ
4
2
|
05.05.2021 17:00 | 4 : 2 | |||||||
05.05
17:00
RadniÄki 1918
Borac (BG)
2
0
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
05.05
17:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Omladinac
0
1
|
05.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.05
17:00
Zadrugar
Rusin
3
1
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
05.05
17:00
BuduÄnost (P)
BuduÄnost (G)
2
4
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 4 | |||||||
05.05
17:00
Kordun
Borac 46
3
0
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
05.05
16:30
Banja 1957
Grizli ML
1
1
|
05.05.2021 16:30 | 1 : 1 |
05.05
16:30
Mladost (L)
Planinac 1933
1
2
|
05.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
05.05
17:30
Rekreativo 011
BUSK
1
2
|
05.05.2021 17:30 | 1 : 2 |
|
05.05
17:00
Avala 1939
Pionir
4
1
|
05.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
05.05
16:30
Proleter
Jasenovik 2018
6
0
|
05.05.2021 16:30 | 6 : 0 |
|
05.05
21:00
Chelsea
Real Madrid
2
0
|
05.05.2021 21:00 | 2 : 0 |
05.05
16:00
Zlatibor
Metalac
1
0
|
05.05.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
05.05
18:05
Rad
Crvena zvezda
2
2
|
05.05.2021 18:05 | 2 : 2 | |||||||
05.05
16:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
0
0
|
05.05.2021 16:00 | 0 : 0 | |||||||
05.05
16:00
InÄija
MaÄva
2
2
|
05.05.2021 16:00 | 2 : 2 | |||||||
05.05
16:00
Partizan
TSC
3
1
|
05.05.2021 16:00 | 3 : 1 |
05.05
17:00
Sloga (K)
Dinamo
2
0
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
05.05
17:00
GFK DuboÄica
RadniÄki (SM)
0
1
|
05.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
05.05
17:00
ŽelezniÄar (P)
RFK GrafiÄar
1
1
|
05.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
05.05
17:00
GFK Jagodina
IMT
0
3
|
05.05.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
05.05
17:00
BuduÄnost
RadniÄki (P)
3
1
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
05.05
17:00
Trayal
Kabel
0
1
|
05.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
05.05
19:00
Kolubara
RadniÄki 1923
3
1
|
05.05.2021 19:00 | 3 : 1 | |||||||
05.05
17:00
Loznica
OFK Žarkovo
1
2
|
05.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
05.05
17:00
Zemun
Borac 1926
1
1
|
05.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
05.05
17:00
Spartak DOO
Napredak Junior 2018
1
2
|
05.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
05.05
11:00
Partizan
Brodarac
4
3
|
05.05.2021 11:00 | 4 : 3 | |||||||
05.05
13:00
Vojvodina
Napredak
1
1
|
05.05.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
05.05
10:00
RadniÄki 1923
TSC
1
0
|
05.05.2021 10:00 | 1 : 0 | |||||||
05.05
10:00
ÄukariÄki
Internacional
5
2
|
05.05.2021 10:00 | 5 : 2 | |||||||
05.05
15:00
Crvena zvezda
Trayal
4
0
|
05.05.2021 15:00 | 4 : 0 | |||||||
05.05
11:00
RFK GrafiÄar
Voždovac
1
0
|
05.05.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
05.05
14:00
Spartak ŽK
Rad
0
2
|
05.05.2021 14:00 | 0 : 2 | |||||||
05.05
11:00
Mladost (L)
IMT
3
2
|
05.05.2021 11:00 | 3 : 2 |
05.05
16:30
Morava (VP)
Å umadija (A)
2
2
|
05.05.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.05
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Sloga (K)
1
3
|
05.05.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
05.05
13:30
GFK Sloboda
BIP
1
1
|
05.05.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.05
16:30
Novi Pazar
Borac 1926
4
1
|
05.05.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.05
14:00
MaÄva
Å umadija 1903
1
2
|
05.05.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.05
11:00
Metalac
Å abac Sunrise
2
2
|
05.05.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.05
10:00
Sloboda
Sloga (P)
|
05.05.2021 10:00 |
|
|||||||
05.05
12:30
Jedinstvo (Ub)
Loznica
2
2
|
05.05.2021 12:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.05
16:30
RadniÄki (V)
Javor Matis
2
0
|
05.05.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
05.05
OFK Lugomir
Kopernikus ŽeležniÄar
0
4
|
05.05.2021 | 0 : 4 |
|
||||||
05.05
GFK DuboÄica
Jedinstvo (P)
3
0
|
05.05.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
05.05
Radnik
OFK RadniÄki
2
4
|
05.05.2021 | 2 : 4 |
|
||||||
05.05
RadniÄki (S)
Bor 1919
1
3
|
05.05.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
05.05
Timok 1919
RadniÄki (P)
|
05.05.2021 | : | |||||||
05.05
OFK SinÄeliÄ
OFK TopliÄanin
1
2
|
05.05.2021 | 1 : 2 |
|
05.05
09:00
Torlak
BSK BorÄa
0
2
|
05.05.2021 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.05
10:30
Brodarac 2
IMT 2
5
1
|
05.05.2021 10:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.05
12:00
Bežanija
Studentski Grad
3
3
|
05.05.2021 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.05
13:00
011
DIF
2
2
|
05.05.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.05
13:30
RadniÄki (NB) 2
SinÄeliÄ
3
5
|
05.05.2021 13:30 | 3 : 5 | |||||||
05.05
16:30
BASK
Železnik 1930
0
1
|
05.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
05.05
17:00
Senta
Kevi
3
1
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
05.05
16:00
MaÄva
Kiker
1
3
|
05.05.2021 16:00 | 1 : 3 | |||||||
05.05
15:00
Vojvodina
Napredak
5
0
|
05.05.2021 15:00 | 5 : 0 | |||||||
05.05
13:00
Zemun
TSC
5
1
|
05.05.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
05.05
12:30
ÄukariÄki
Internacional
2
0
|
05.05.2021 12:30 | 2 : 0 | |||||||
05.05
13:00
Crvena zvezda
Real NiÅ”
7
1
|
05.05.2021 13:00 | 7 : 1 | |||||||
05.05
17:00
RFK GrafiÄar
OFK VrŔac
6
0
|
05.05.2021 17:00 | 6 : 0 | |||||||
05.05
12:00
Spartak ŽK
Rad
0
2
|
05.05.2021 12:00 | 0 : 2 | |||||||
05.05
15:00
Mladost (L)
Teleoptik
4
0
|
05.05.2021 15:00 | 4 : 0 |
05.05
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Mladi radnik 1926
4
1
|
05.05.2021 11:00 | 4 : 1 | |||||||
05.05
13:30
Novi Pazar
Borac 1926
3
1
|
05.05.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
05.05
Trayal
GFK Jagodina
0
1
|
05.05.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
05.05
Vlasina
Kopernikus ŽeležniÄar
1
3
|
05.05.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
05.05
OFK SinÄeliÄ
GFK DuboÄica
2
1
|
05.05.2021 | 2 : 1 |
|
05.05
17:00
Hajduk
Prof. Bolesnikov
0
7
|
05.05.2021 17:00 | 0 : 7 |
|
05.05
15:00
IMT
BSK BorÄa
0
0
|
05.05.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.05
13:00
Voždovac
RadniÄki (NB)
5
1
|
05.05.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.05
16:00
Teleoptik
Brodarac
1
1
|
05.05.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.05
13:00
ÄukariÄki
ADA
9
1
|
05.05.2021 13:00 | 9 : 1 |
|
||||||
05.05
13:00
OLE
SinÄeliÄ
4
0
|
05.05.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.05
11:30
OFK Beograd
Partizan
0
1
|
05.05.2021 11:30 | 0 : 1 |
|
05.05
10:00
RadniÄki 1912
Spartak ŽK
3
4
|
05.05.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
05.05
12:00
One team
RadniÄki (K)
6
0
|
05.05.2021 12:00 | 6 : 0 |
|
05.05
10:00
InÄija
Petrika
3
1
|
05.05.2021 10:00 | 3 : 1 | |||||||
05.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Petar PuaÄa
0
8
|
05.05.2021 10:00 | 0 : 8 |
|
05.05
10:00
MaÄva
Drina
7
1
|
05.05.2021 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
05.05
14:00
RaÄevac
Fenix
8
0
|
05.05.2021 14:00 | 8 : 0 |
|
||||||
05.05
10:00
Jedinstvo
Savacium
2
2
|
05.05.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.05
10:00
Senjak
Sunrise Å abac
4
5
|
05.05.2021 10:00 | 4 : 5 |
|
||||||
05.05
17:00
RadniÄki
Omladinac 2014
0
6
|
05.05.2021 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
05.05
11:00
Mladost
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
6
2
|
05.05.2021 11:00 | 6 : 2 |
|
05.05
11:00
OFK Borac
TEK Sloga
0
11
|
05.05.2021 11:00 | 0 : 11 |
|
||||||
05.05
10:00
OFK BuduÄnost
Kolubara
0
4
|
05.05.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.05
10:00
RadniÄki
Stepojevac Vaga
0
2
|
05.05.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
05.05
SFS Borac
GFK Jagodina
2
1
|
05.05.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
05.05
Trayal Knez Lazar
Timok 1919
1
0
|
05.05.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
05.05
OFK RadniÄki
RadniÄki (S)
7
0
|
05.05.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
05.05
RadniÄki (P)
Car Konstantin
3
0
|
05.05.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
05.05
Å ampion 2014
Kopernikus ŽelezniÄar
0
2
|
05.05.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
05.05
TimoÄanin
Radnik
3
0
|
05.05.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
05.05
Real
RadniÄki (N)
1
1
|
05.05.2021 | 1 : 1 |
|
||||||
05.05
GFK DuboÄica
Napredak
1
6
|
05.05.2021 | 1 : 6 |
|
||||||
05.05
Duel Juniors
Lider MGM
5
1
|
05.05.2021 | 5 : 1 |
|
05.05
OFK ParaÄin
GFK Jagodina
1
8
|
05.05.2021 | 1 : 8 |
|
||||||
05.05
Trayal Knez Lazar
Timok 1919
0
4
|
05.05.2021 | 0 : 4 |
|
||||||
05.05
OFK RadniÄki
RadniÄki (S)
|
05.05.2021 | : | |||||||
05.05
RadniÄki (P)
RadniÄki NiÅ” 2
1
2
|
05.05.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
05.05
OFK Å ampion
Kopernikus ŽelezniÄar
0
1
|
05.05.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
05.05
Knjaževac
Radnik
0
3
|
05.05.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
05.05
Real NiÅ”
RadniÄki (N)
2
3
|
05.05.2021 | 2 : 3 |
|
||||||
05.05
GFK DuboÄica
Duel Juniors 2
5
3
|
05.05.2021 | 5 : 3 | |||||||
05.05
Duel Juniors
Lider MGM
4
1
|
05.05.2021 | 4 : 1 |
|
05.05
10:00
Zadrugar
Mladost (B)
0
3
|
05.05.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.05
10:00
Mladost (C)
Å umadija
2
0
|
05.05.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.05
13:00
Lazarevac
Akademija fudbala
0
4
|
05.05.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
05.05
12:15
Borac
Mladost
1
1
|
05.05.2021 12:15 | 1 : 1 |
|
||||||
05.05
10:45
Mladi borac
Akademija fudbala
1
3
|
05.05.2021 10:45 | 1 : 3 |
|
||||||
05.05
08:30
ŽFK Borac
Borac
11
0
|
05.05.2021 08:30 | 11 : 0 |
|
||||||
05.05
11:30
Kolubara 2
Kolubara 1
0
7
|
05.05.2021 11:30 | 0 : 7 |
|
||||||
05.05
10:00
Lazarevac
Omladinac
3
1
|
05.05.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
05.05
09:15
Zadrugar
Omladinac
3
1
|
05.05.2021 09:15 | 3 : 1 |
|
||||||
05.05
10:00
Kolubara 1
Akademija fudbala
2
3
|
05.05.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.05
09:15
Kolubara 2
Kolubara 1
0
9
|
05.05.2021 09:15 | 0 : 9 |
|
||||||
05.05
10:45
Turbina
Omladinac
0
4
|
05.05.2021 10:45 | 0 : 4 |
|
05.05
08:30
Real 28 -2
Akademija fudbala 2
1
3
|
05.05.2021 08:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.05
12:15
Akademija fudbala 1
Turbina
3
0
|
05.05.2021 12:15 | 3 : 0 |
|
||||||
05.05
08:30
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala 1
1
6
|
05.05.2021 08:30 | 1 : 6 |
|
05.05
17:00
Policajac
Taurunum
3
2
|
05.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.05
17:00
Mladenovac
PKB
2
1
|
05.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
05.05
17:30
Bubamara 2010
Kovilovo
8
2
|
05.05.2021 17:30 | 8 : 2 |
|
05.05
17:30
Umka
Lavirint Company
2
2
|
05.05.2021 17:30 | 2 : 2 |
|
05.05
16:00
Tatran
Vojvodina
22
27
|
05.05.2021 16:00 | 22 : 27 |
05.05
18:00
Mladost (V)
NiŔava
28
26
|
05.05.2021 18:00 | 28 : 26 |
05.05
19:30
Metalac
Crepaja
36
34
|
05.05.2021 19:30 | 36 : 34 | |||||||
05.05
21:00
Slavija
BuduÄnost
28
21
|
05.05.2021 21:00 | 28 : 21 | |||||||
05.05
20:00
Mladost
RadniÄki
34
38
|
05.05.2021 20:00 | 34 : 38 |
05.05
17:00
ŽelezniÄar 2
Jabuka
23
24
|
05.05.2021 17:00 | 23 : 24 |
05.05
19:00
ŽelezniÄar
Naisa
31
27
|
05.05.2021 19:00 | 31 : 27 | |||||||
05.05
19:00
Mladi radnik
SPD RadniÄki
23
26
|
05.05.2021 19:00 | 23 : 26 | |||||||
05.05
18:00
Bekament BB
Bor RTB
32
27
|
05.05.2021 18:00 | 32 : 27 | |||||||
05.05
19:30
Vrbas
ZajeÄar 1949
32
27
|
05.05.2021 19:30 | 32 : 27 | |||||||
05.05
19:45
Medicinar
Jagodina
19
31
|
05.05.2021 19:45 | 19 : 31 |
05.05
20:00
KVK RadniÄki
Nais
17
4
|
05.05.2021 20:00 | 17 : 4 | |||||||
05.05
19:45
BVK Crvena zvezda
Partizan
14
2
|
05.05.2021 19:45 | 14 : 2 | |||||||
05.05
18:30
Å abac
Vojvodina
9
5
|
05.05.2021 18:30 | 9 : 5 |
05.05
21:15
Stari Grad
Valis
7
10
|
05.05.2021 21:15 | 7 : 10 |