XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 29 Oktobar 2017

Fudbal

29.10.2017 17:00 Mladost (L) : Mačva
29.10.2017 13:00 Zemun : Crvena zvezda
29.10.2017 17:00 Radnički (N) : Napredak
29.10.2017 17:00 Čukarički : Voždovac
29.10.2017 17:00 Radnik : Spartak ŽK
29.10.2017 13:00 OFK Bačka : Javor Matis
29.10.2017 17:00 Borac : Partizan
29.10.2017 13:30 Inđija : TSC
29.10.2017 13:30 Radnički (P) : Novi Pazar
29.10.2017 13:30 Bežanija : Jagodina
29.10.2017 13:30 Budućnost : Metalac
29.10.2017 13:30 Provo : Loznica
29.10.2017 11:00 Jedinstvo Putevi : Železničar
29.10.2017 14:00 Borac (S) : Radnički (ZR)
29.10.2017 14:00 Dunav : Železničar
29.10.2017 13:30 Jedinstvo : Sopot
29.10.2017 11:00 Žarkovo : GSP Polet Dorćol
29.10.2017 13:30 Stepojevac Vaga : OFK Beograd
29.10.2017 13:30 BSK Batajnica : Radnički (O)
29.10.2017 13:30 Sušica : Sloga (K)
29.10.2017 13:30 Bane : Trepča
29.10.2017 13:30 Karađorđe (R) : Ovčar
29.10.2017 13:30 Sloboda (Č) : LFK Mladost
29.10.2017 13:30 Jošanica : Dragačevo
29.10.2017 13:30 Orlovac : Goč
29.10.2017 13:30 Udarnik : Napredak
29.10.2017 13:30 Homoljac : Gruža
29.10.2017 13:30 Zvižd : Petar Dobrnjac
29.10.2017 13:30 Mladi radnik (R) : Borac (Ž)
29.10.2017 13:30 Mladi borac : RSK
29.10.2017 13:30 Šumadija : Proleter
29.10.2017 13:30 Polimlje : Zadrugar
29.10.2017 13:30 Sloga (S) : OFK Divci
29.10.2017 13:30 OFK Osečina : Radnički Stobex
29.10.2017 13:30 Borac : Ribnica
29.10.2017 11:00 Tanasko Rajić : Budućnost (O)
29.10.2017 14:00 OFK Brzi Brod : Morava (VH)
29.10.2017 14:00 Vlasina : Pčinja
29.10.2017 14:00 Jablanica : Balkanski
29.10.2017 14:00 OFK Niš : Pusta Reka
29.10.2017 14:00 OFK Lugomir : Jastrebac
29.10.2017 14:00 Napredak : Poljoprivrednik
29.10.2017 14:00 Bošnjane : OFK Kosanica
29.10.2017 14:00 Žitorađa : Župa
29.10.2017 14:00 Jedinstvo : Levač
29.10.2017 14:00 Polet : Begej
29.10.2017 14:00 Mladost (O) : Sloboda (NK)
29.10.2017 14:00 Borac (Š) : Hajduk (D)
29.10.2017 10:00 Index : LSK Laćarak
29.10.2017 14:00 Borac (NS) : Hajduk (Č)
29.10.2017 14:00 Sremac : Podunavac
29.10.2017 14:00 Kupinovo : Kabel
29.10.2017 14:00 Tekstilac : Mladost Apa
29.10.2017 14:00 Tavankut : Zadrugar
29.10.2017 14:00 Tisa : BSK
29.10.2017 14:00 Preporod : Srbobran
29.10.2017 14:00 Mladost (BP) : Sloga (Č)
29.10.2017 13:30 Crvena Zvezda : Rakovica
29.10.2017 11:00 Brodarac : Hajduk
29.10.2017 13:30 Zvezdara : Srem
29.10.2017 10:00 Borac : TEK Sloga
29.10.2017 18:00 Turbina : Balkan Mirijevo
29.10.2017 13:30 Sremčica : Budućnost
29.10.2017 13:30 Naftagas (B) : Vojvodina (NM)
29.10.2017 13:30 Vojvodina (B) : Krajina
29.10.2017 13:30 Crvena zvezda (VS) : Mladost (BD)
29.10.2017 13:30 Crvena Zvezda (RS) : Lehel
29.10.2017 13:30 Omladinac : Bilećanin
29.10.2017 14:00 OFK Bratstvo : Hajduk
29.10.2017 14:00 Kolare : OFK Batinac
29.10.2017 14:00 Mladost (S) : Dragocvet
29.10.2017 14:00 Partizan : Zemljoradnik
29.10.2017 14:00 Bratstvo : Rembas
29.10.2017 14:00 Mladi radnik : Juhor
29.10.2017 14:00 Kušiljevo : Napredak
29.10.2017 14:00 Borac (St) : Sloga (BNS)
29.10.2017 14:00 Vojvodina (S) : Jedinstvo Stević
29.10.2017 14:00 Vojvodina (Cr) : Jugoslavija
29.10.2017 14:00 Vulturul : Radnički (B)
29.10.2017 14:00 Strela : Vojvodina (CC)
29.10.2017 Graničar 1924 : Borac (M)
29.10.2017 Hrtkovci : Borac (K)
29.10.2017 Železničar : Napredak (P)
29.10.2017 Ljukovo : 1. Maj Ruma
29.10.2017 Budućnost : Jadran
29.10.2017 13:30 Kula : Hajduk Junior
29.10.2017 13:30 Slavija : Rusin
29.10.2017 13:30 Stari Grad : Mladost (K)
29.10.2017 13:30 Lipar : ŽAK
29.10.2017 13:30 Budućnost (M) : Hercegovac
29.10.2017 13:00 Napredak : Iskra
29.10.2017 13:00 Sutjeska : Jadran
29.10.2017 13:00 Proleter (NJ) : Panonija IM Topola
29.10.2017 10:00 Subotica : Obilić
29.10.2017 14:00 BSK : Rudna Glava
29.10.2017 11:00 Ključ : Blizna
29.10.2017 14:00 Polom : Zlot
29.10.2017 14:00 Branik : Deli Jovan
29.10.2017 14:00 Radnički : Slatina
29.10.2017 13:30 Borac (P) : Heroj Polet
29.10.2017 13:30 Šumadinac : Borac (O)
29.10.2017 13:30 Poštar Zvezdara : PKB Padinska Skela
29.10.2017 11:00 13. Maj : Sinđelić
29.10.2017 13:30 Komgrap : Zmaj
29.10.2017 13:30 Institut : Dunav
29.10.2017 13:30 Urovci : Zabrežje
29.10.2017 10:00 Radnički (R) : Radnički (D)
29.10.2017 13:30 Rušanj : Mladost (B)
29.10.2017 13:30 Lisović : Mladost (C)
29.10.2017 13:30 Strelac : Budućnost
29.10.2017 13:30 BSK : Šumadija
29.10.2017 10:00 Selo Mladenovac : Kosmaj
29.10.2017 13:30 Ropočevo : Boleč
29.10.2017 13:30 Dunavac : Kovačevac
29.10.2017 13:30 Vrčin : Šumadija
29.10.2017 14:00 Cer : Cerić
29.10.2017 14:00 Majur : Vidojevica
29.10.2017 14:00 Mladi Borac : Sindjelić
29.10.2017 14:00 Mladost (PR) : Mladost (DD)
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (ŠT) : Jevremovac
29.10.2017 14:00 Radnički Šabački : Podrinje
29.10.2017 14:00 Sloga : Duško
29.10.2017 13:30 ŽSK : Bare
29.10.2017 13:30 Mladost MG : Junkovac
29.10.2017 13:30 Vinča : Banja
29.10.2017 13:30 Trnava : Prvi srpski ustanak
29.10.2017 13:30 Borac : Šumadinac
29.10.2017 13:30 Aranđelovac : Omladinac (DR)
29.10.2017 13:30 Partizan : Šatornja
29.10.2017 14:00 Umac : Jedinstvo (Š)
29.10.2017 14:00 Mladost (V) : Jedinstvo (GS)
29.10.2017 14:00 Bobište : Mladi borac
29.10.2017 14:00 OFK Brza : Železničar
29.10.2017 14:00 Polet : Sloga
29.10.2017 14:00 Čekmin : Vučje
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (G) : Progres
29.10.2017 14:00 Zloćudovo : Kumarevo 65
29.10.2017 13:30 Crvena zvezda : 7. Juli
29.10.2017 13:30 Osipaonica : Polet
29.10.2017 13:30 Pobeda : Mihajlovac 1934
29.10.2017 13:30 SASK : Obilić
29.10.2017 13:30 Vrbovac : Radnik
29.10.2017 13:30 Šumadija : Borac
29.10.2017 13:30 Cerovac : Sloboda
29.10.2017 13:30 Sloga : Podunavac
29.10.2017 14:30 Mladost (P) : Jedinstvo (K)
29.10.2017 14:30 Napredak : Parmenac
29.10.2017 14:30 Šumadija 1923 : Omladinac (Z)
29.10.2017 14:30 Zadrugar : Polet (T)
29.10.2017 14:30 Rudar : Prijevor
29.10.2017 14:30 Lunjevica : Backovac Junajted
29.10.2017 14:30 Brezak 1936 : Jedinstvo (GG)
29.10.2017 13:30 Sloga (D) : Ribnik
29.10.2017 13:30 Šanac : Sloga (M)
29.10.2017 13:30 Kupci : 13. April
29.10.2017 13:30 Vinogradar : Parunovac
29.10.2017 13:30 FUD : Mačkovac
29.10.2017 13:30 Donji Kopaonik : Jastrebac
29.10.2017 13:30 Juhor : Blagotin
29.10.2017 13:30 Borac (K) : Rudar (S)
29.10.2017 13:30 Mlava (ML) : Zadrugar (T)
29.10.2017 13:30 Budućnost (V) : Napredak 1936
29.10.2017 13:30 Radnik : Sloga (B)
29.10.2017 13:30 Mladost (B) : Makce
29.10.2017 14:00 Gnjilan : Padež
29.10.2017 14:00 Rajko Mitić : Mladost
29.10.2017 14:00 Zadrugar : Zvezda
29.10.2017 14:00 Dragoš : Senjak
29.10.2017 14:00 Stubal : Rudar
29.10.2017 14:00 OFK Ras : Granit
29.10.2017 14:00 Ibar : Ribnica
29.10.2017 14:00 Mataruge : Proleter
29.10.2017 14:00 Budućnost : Borac
29.10.2017 14:00 Popovići : Real
29.10.2017 14:00 Novi Pazar 1928 : Omladinac
29.10.2017 14:00 Radnik : Polet
29.10.2017 13:30 Železničar : Lauš
29.10.2017 13:30 Lazarica : Višesava
29.10.2017 13:30 Perućac : Prvi partizan
29.10.2017 13:30 Jedinstvo : Omladinac
29.10.2017 13:30 Čajetina : Polet
29.10.2017 13:30 Jasen : Savinac
29.10.2017 13:30 Mladost : Junior Novo Naselje
29.10.2017 13:30 ZSK : Banjani
29.10.2017 13:30 Ribnikar : OFK Jabučje
29.10.2017 13:30 Trlić : Tulari
29.10.2017 13:30 Kačer : Pepeljevac
29.10.2017 13:30 Iskra : Tešnjar
29.10.2017 14:00 Partizan : Kutlovo
29.10.2017 14:00 Šumadinac (KG) : Kolonija
29.10.2017 14:00 Vodojaža : Korićani
29.10.2017 14:00 Borac (D) : Budućnost
29.10.2017 14:00 Srbija : Zastava
29.10.2017 14:00 Erdoglija 1931 : Mladost
29.10.2017 14:00 Sloga (D) : Šumadija 1934
29.10.2017 14:00 Radnički 1924 : Orljane
29.10.2017 14:00 Radnički 1947 : Rasovača
29.10.2017 14:00 Doljevac 1971 : Mladost (B)
29.10.2017 14:00 Moravac (ZT) : Jedinstvo GVD
29.10.2017 14:00 Zemljoradnik : Moravac (Č)
29.10.2017 14:00 Morava (Ž) : Dobrič 1974
29.10.2017 14:00 Crvena zvezda : Naisus 1977
29.10.2017 14:00 Rudar : Vulkan 1963
29.10.2017 14:00 Stevan Nešticki : Crvena zastava
29.10.2017 14:00 Mladost (L) : Proleter (M)
29.10.2017 14:00 Vrtište : Morava
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (GM) : Sloboda
29.10.2017 14:00 Budućnost : Proleter (DV)
29.10.2017 13:30 Tatra : RFK Novi Sad 1921
29.10.2017 13:30 Bačka 1923 : Sofeks
29.10.2017 13:30 Proleter : Petrovaradin
29.10.2017 13:30 Jedinstvo (G) : Veternik
29.10.2017 13:30 Jedinstvo (R) : Vinogradar
29.10.2017 14:00 OFK Rtanj 2016 : Bučje
29.10.2017 14:00 Sloga : Trebič
29.10.2017 14:00 Mladost : Kosovo
29.10.2017 14:00 Graničar : Midžor
29.10.2017 14:00 Malinik : Osnić
29.10.2017 14:00 Rudar (VČ) : OFK Knjaz
29.10.2017 14:00 OFK 019 : Omladinac
29.10.2017 14:00 Rgotina : Radnički (L)
29.10.2017 Spartak : Kosovac
29.10.2017 Omladinac : Borac
29.10.2017 Partizanski put : Kaćuša
29.10.2017 Real : Mladost 1982
29.10.2017 NS Tatko : Svetlost Badnjevac
29.10.2017 14:00 : Mladost (B)
29.10.2017 14:00 Čelik : Pavlovac
29.10.2017 14:00 Biljači : BSK Bujanovac
29.10.2017 14:00 Trešnjevka : Ternoci
29.10.2017 14:00 Radnički : Gracko
29.10.2017 14:00 Mladost : Jedinstvo (D)
29.10.2017 10:00 Mlada krila : Lasta
29.10.2017 14:00 Tavnik : Lazac
29.10.2017 14:00 Napredak : Gruža
29.10.2017 14:00 Borac (A) : Magnohrom
29.10.2017 14:00 Metalac : Partizan
29.10.2017 14:00 Kraljevo Hajduk : Mineral 2015
29.10.2017 14:00 Omladinski : 15. Avgust 1950
29.10.2017 14:00 Šumadija : Omladinac
29.10.2017 14:00 Pomoravlje : Mladost (J)
29.10.2017 14:00 Javor : Moravac
29.10.2017 14:00 Vinorača : Sloga
29.10.2017 14:00 Ursule : Zenit
29.10.2017 14:00 Budućnost (Đ) : Sinđelić 1934
29.10.2017 14:00 Mladost (K) : Morava (KS)
29.10.2017 14:00 Mladost (D) : Mladost (G)
29.10.2017 14:00 Šumadinac : Kupinovac
29.10.2017 14:00 Morava (R) : Jedinstvo
29.10.2017 14:00 Mladost (T) : Šantarovac
29.10.2017 14:00 Ševac : Janošik
29.10.2017 14:00 Potporanj : Partizan (K)
29.10.2017 14:00 Borac (VG) : Ratar
29.10.2017 14:00 Polet : Karaš (K)
29.10.2017 14:00 Budućnost (A) : Hajdučica
29.10.2017 14:00 Borac (VS) : Dobrica
29.10.2017 14:00 Vladimirovac : Vinogradar
29.10.2017 14:00 Mundial : Slavia
29.10.2017 14:00 Polet : Omladinac 1927
29.10.2017 14:00 Pobeda : Unirea
29.10.2017 14:00 Spartak 1911 : Glogonj
29.10.2017 14:00 Tempo : Mladost (V)
29.10.2017 14:00 Kolonija : Borac (P)
29.10.2017 14:00 Proleter : Omladinac (D)
29.10.2017 14:00 BSK Bavanište : Jedinstvo
29.10.2017 14:00 Partizan (G) : Dolovo
29.10.2017 14:00 Budućnost (BB) : Stari Tamiš
29.10.2017 14:00 Jadar : Cerova
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (MZ) : Rudar
29.10.2017 14:00 Borac : Sloga (ST)
29.10.2017 14:00 Prva Iskra : Mladost (BR)
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (ZA) : Sloga (LŠ)
29.10.2017 14:00 Milan Orlić : 7. Juli
29.10.2017 14:00 Stolice : Antimon
29.10.2017 13:30 Rekreativo 011 : Petrovčić
29.10.2017 13:30 Posavac Tišma : Sparta Železnik
29.10.2017 13:30 Busije : Ajaks
29.10.2017 13:30 Atakante : BUSK
29.10.2017 13:30 011 : Šećeranac Ada
29.10.2017 13:30 Sveti Stefan : Mladi Proleter
29.10.2017 13:30 Crvenka : Umčari
29.10.2017 13:30 Poštar : Pionir
29.10.2017 13:30 Hajduk : PKB Kovilovo
29.10.2017 13:30 Podunavac : Pinosava
29.10.2017 13:30 Siti Sport Klub : Mladost
29.10.2017 14:00 Sloga : OFK Šabac
29.10.2017 14:00 Proleter : Cer
29.10.2017 14:00 Budućnost (PD) : Torpedo 1924
29.10.2017 14:00 Drina : Premijer
29.10.2017 14:00 Gorki : Napredak
29.10.2017 14:00 Hajduk Stanko : Mladost
29.10.2017 14:00 Omladinac 2013 : Milicionar
29.10.2017 14:00 Trešnjevka : Radnički
29.10.2017 14:00 Pocerina : Pričinović
29.10.2017 14:00 Dobrava : Miloš Pocerac 2013
29.10.2017 14:00 Mladost (PP) : Vojvoda Stepa Stepanović
29.10.2017 14:00 Karađorđe : Sloga
29.10.2017 14:00 Marjan MB : Omladinac
29.10.2017 14:00 Moravac (P) : Sušica 2012
29.10.2017 14:00 Milanovo : Radnički
29.10.2017 11:00 Bratstvo : Plantaža
29.10.2017 14:00 Lemind 1953 : Mladost (B)
29.10.2017 14:00 Šumadija : Gradac
29.10.2017 14:00 BSK : Real
29.10.2017 13:30 Dimitrije Tucović : Kalenić
29.10.2017 13:30 Polet (T) : OFK Paljuvi
29.10.2017 13:30 OFK Stublenica : Čučuge
29.10.2017 13:30 Joševa : Gunjevac
29.10.2017 13:30 Vrelo : Rudar
29.10.2017 13:30 Kolubara 2 : Stari drugari
29.10.2017 13:30 Kotešica : OFK Brđanac
29.10.2017 13:30 Milenko Pavlović : Komanice
29.10.2017 13:30 Mladost (L) : Jadar 2013
29.10.2017 13:30 Mladost (VK) : Rakac Stave
29.10.2017 11:00 Bujačić : Polet
29.10.2017 13:30 Rajac : Borac
29.10.2017 13:30 Polet 57 : Jugovići
29.10.2017 13:30 Omladinac : Mladi Gorani
29.10.2017 13:30 Stari Trstenik : Rubin (DS)
29.10.2017 13:30 Beli Orlovi : Sloga (L)
29.10.2017 13:30 Borac : Varvarin
29.10.2017 13:30 Gradina : Mladost (DK)
29.10.2017 13:30 Ušće : 14. Oktobar
29.10.2017 13:30 Bega : Napredak Č
29.10.2017 13:30 1.Oktobar : Napredak BT
29.10.2017 13:30 Roham : Delija
29.10.2017 13:30 Omladinac : 2. Oktobar
29.10.2017 13:30 Budućnost : Borac
29.10.2017 13:30 Proleter : Terekves
29.10.2017 14:00 Bratstvo 1975 : OFK Žeželj
29.10.2017 14:00 Divostin : Vinogradi DB
29.10.2017 14:00 Pobeda : Hajduk
29.10.2017 14:00 Košutnjak : Seljak
29.10.2017 11:00 Tempo : Jedinstvo (B)
29.10.2017 14:30 OFK Rutevac 1908 : Polet (V)
29.10.2017 11:00 Jastrebac : Škriljac
29.10.2017 11:00 Ratar : Gredetin
29.10.2017 14:30 OFK Draževac : Pobeda 1976
29.10.2017 Partizan : Omladinac (D)
29.10.2017 Dinamo 1923 : Kordun
29.10.2017 Jedinstvo : Omladinac (B)
29.10.2017 Radnički 1918 : Dunav
29.10.2017 Aleksa Šantić : Rastina 1918
29.10.2017 13:30 Jasenica : Šamot
29.10.2017 13:30 Vrbica : Kralj Petar I
29.10.2017 13:30 Kopljari : Plaskovac
29.10.2017 11:00 B 2000 : Vitlina-Bokanja
29.10.2017 13:30 Sloga : Brezovac
29.10.2017 13:30 Ranilović : Mladi rudar
29.10.2017 13:30 Sloga (M) : Napredak 1934
29.10.2017 13:30 Žika Marković Uča : Basarac
29.10.2017 13:30 Obilić (Ž) : Radnički (P)
29.10.2017 13:30 Napredak (P) : Desine
29.10.2017 13:30 Dizel : Stig 1955
29.10.2017 13:30 Bata Bulić : Sloga 1952
29.10.2017 13:30 Omladinac (S) : Manastirica
29.10.2017 13:30 Radnički (K) : Rade Milošević
29.10.2017 13:30 BSK 1924 : Omladinac (B)
29.10.2017 13:30 Krilaš : Mladost (R)
29.10.2017 13:30 Napredak (S) : Integral
29.10.2017 13:30 Palić : Bratstvo
29.10.2017 13:30 Udarnik Višnjevac : Hajduk
29.10.2017 13:30 Žednik : Bikovo
29.10.2017 13:30 Đurđin : Čantavir
29.10.2017 13:30 OFK Mala Bosna 2015 : Solid
29.10.2017 13:30 Elektrovojvodina : Lokomotiva
29.10.2017 11:00 Vojvoda : Mladost (MI)
29.10.2017 15:30 Mladost (G) : Nemenikuće
29.10.2017 13:00 OFK Rogača : Popović
29.10.2017 15:00 Drlupa : OFK Slatina
29.10.2017 10:00 Vis : Rudar 2012
29.10.2017 13:30 Miletić : Susek
29.10.2017 13:30 Čenej : Borac
29.10.2017 13:30 Bačka : Fruškogorac
29.10.2017 13:30 Obilić : Centar
29.10.2017 13:30 Hajduk : Dinamo
29.10.2017 13:00 Tromedja : AFK
29.10.2017 13:00 Bačka : Tisa
29.10.2017 13:00 Šampion : Slavija
29.10.2017 13:00 Sloga : Jedinstvo (SK)
29.10.2017 13:00 Jedinstvo (M) : Graničar
29.10.2017 13:30 Vojvodina : Sloboda
29.10.2017 13:30 Budućnost : Jedinstvo
29.10.2017 13:30 Tomislavci : Eđšeg
29.10.2017 13:30 Mladost Radost : Mladost
29.10.2017 13:30 Pobeda : Obilić
29.10.2017 14:00 Sloga : Pobeda
29.10.2017 14:00 Temac : Jerma
29.10.2017 14:00 Željuša : Napredak
29.10.2017 14:00 Lokomotiva : Veliki Suvodol
29.10.2017 14:30 Gorušica : Dedinje Junajted
29.10.2017 14:30 Radnički : Bratstvo
29.10.2017 14:30 Voćar : Gradina
29.10.2017 14:30 Jedinstvo : Jelica
29.10.2017 14:30 Brezova : Vrelo
29.10.2017 14:30 Mladost (A) : Rakova
29.10.2017 14:30 Morava (K) : Malba
29.10.2017 14:30 Gavrilo Princip : Prijatelji
29.10.2017 14:30 Lugovi : Planinac
29.10.2017 14:30 Vujan : Čačak 94
29.10.2017 14:30 Morava (M) : Budućnost
29.10.2017 13:30 Marjan : Omladinac (V)
29.10.2017 13:30 Mladost (R) : Veteran 2015
29.10.2017 13:30 BSK : Pobeda (Đ)
29.10.2017 11:00 Karađorđe (V) : Partizan (BB)
29.10.2017 13:30 Crvena zvezda : Sloga (M)
29.10.2017 14:00 Donja Vrbava : Šilopaj
29.10.2017 14:00 Mladost 09 : Jablanica
29.10.2017 14:00 Sparta : Velereč 94
29.10.2017 14:00 Takovski Ustanak : Omladinac
29.10.2017 14:00 Stella Rossa : Ozremica
29.10.2017 14:00 Dunavac : Pontes
29.10.2017 14:00 Mala Vrbica : Egeta
29.10.2017 14:00 Rtkovo : Velika Vrbica
29.10.2017 14:00 Koča Andjelković : Milutinovac
29.10.2017 14:00 Omladinac : Lovćen
29.10.2017 14:00 Kladušnica : Lokomotiva
29.10.2017 13:30 Omladinac : Napredak
29.10.2017 13:30 Borac : Radnički PDM
29.10.2017 13:30 Dedinje : Šepšin
29.10.2017 13:30 OFK Student : Sloga
29.10.2017 13:30 Rabrovac : Markovac
29.10.2017 13:30 Vlaška 1950 : Kosmajac
29.10.2017 14:00 Posavina : Partizan
29.10.2017 14:00 Borac : Rojkovac
29.10.2017 14:00 Rvati : Ljubinić
29.10.2017 14:00 Polet : Zvezda
29.10.2017 14:00 Zadrugar : Belo Polje
29.10.2017 14:00 Jedinstvo : Duboko
29.10.2017 13:30 Bistrica : Sloboda
29.10.2017 13:30 Sloga : Polet
29.10.2017 13:30 Šumadija (MC) : Vreoci
29.10.2017 13:30 Rudar : Mladost (Č)
29.10.2017 13:30 Mladi borac : BSK
29.10.2017 13:30 20. Oktobar : Petka
29.10.2017 14:00 Gorobilje : Glumač
29.10.2017 14:00 Sečica : Avijatičar
29.10.2017 14:00 Borac : Bakionica
29.10.2017 14:00 Dobrinjac : Blagaja
29.10.2017 14:00 Trešnjica : Plavi Tok
29.10.2017 14:00 Polet 1959 : Kastrum
29.10.2017 14:00 Borac : Timok 1928
29.10.2017 13:30 OFK Slavija : Skobalj
29.10.2017 13:30 Sloga : Vučak
29.10.2017 13:30 Jezava : Budućnost
29.10.2017 13:30 Drugovac : Omladinac
29.10.2017 13:30 Kolarac : Badljevica
29.10.2017 11:00 Petlić SD 026 : Petrijevac
29.10.2017 13:30 Landol : Lunjevac
29.10.2017 11:00 10. februar : Pobeda
29.10.2017 11:00 Knežica : Mekiš
29.10.2017 14:00 Grkinja : Marina Kutina
29.10.2017 14:00 Klisura : Elid
29.10.2017 14:00 Bačinac : Selevac
29.10.2017 14:00 Budućnost : Udarnik
29.10.2017 14:00 Beli Orlovi : Palanka
29.10.2017 14:00 Glavaš : Železničar
29.10.2017 14:30 Palilulac : Jedinstvo
29.10.2017 11:00 Miloševo : Malajnica
29.10.2017 14:30 Polet : Slatina
29.10.2017 14:30 Urovica : Graničar
29.10.2017 13:30 Čarapan : Mladost VPD
29.10.2017 13:30 Meševo : BSK
29.10.2017 13:30 Žabare : Zdravinje
29.10.2017 13:30 Konjuh : Sebečevac
29.10.2017 13:30 Mudrakovac : Jedinstvo 1936
29.10.2017 11:00 Hajduk : Sloga 1949
29.10.2017 13:30 Dragojevac : Skupljen 2013
29.10.2017 11:00 Petrovac 74 : Mladost (Z)
29.10.2017 11:00 Torpedo : Mladost 2013
29.10.2017 13:30 Polet : Sparta
29.10.2017 13:30 OFK Juhor 2016 : Vihor
29.10.2017 13:30 Budućnost : Donja Mutnica
29.10.2017 13:30 Razvitak : Popovac
29.10.2017 13:30 Heroj : BSK
29.10.2017 13:30 Napredak (Sv) : Radnik
29.10.2017 11:00 Mladost (K) : Moravac
29.10.2017 11:00 Rudar 1973 : Atletiko
29.10.2017 11:00 Maovi MH : Bojić
29.10.2017 11:00 Volujac : Mladost
29.10.2017 11:00 OFK Varna : Zablaće
29.10.2017 13:30 Dupljaj : Mali korak
29.10.2017 13:30 Gradac Pričević : Mladi radnik
29.10.2017 13:30 OFK Povlen : Zadrugar
29.10.2017 11:00 Beloševac : Dupljaj 2016
29.10.2017 13:30 Lukavac : Žabari
29.10.2017 11:00 Šarbane : Sloga
29.10.2017 11:00 Omladinac : OFK Takovo
29.10.2017 11:00 Strelac 001 : Vukona
29.10.2017 11:00 Murgaš 2012 : Zvizdar 2012
29.10.2017 11:00 Kolubara : Pambukovica
29.10.2017 11:00 Jedinstvo : Dokmir
29.10.2017 14:00 Studen Vitez : Koštam Polje
29.10.2017 14:00 Morava (M) : Budućnost (S)
29.10.2017 14:00 Omladinac (D) : Progorelica
29.10.2017 14:00 BSK 2014 : Bogutovačka Banja
29.10.2017 14:00 Jovo Kursula : Mladost 1981
29.10.2017 14:00 Zgodačica : Vrnjci
29.10.2017 14:00 Mladost 1925 : Miločajac
29.10.2017 14:00 Zvezda : Šumadija (Š)
29.10.2017 14:00 Belica : Omladinac
29.10.2017 14:00 Osaonica : OFK Borac
29.10.2017 14:00 Domaćin : Trnava
29.10.2017 14:00 Sloboda : Crni Vrh
29.10.2017 14:00 Mladost : Partizan
29.10.2017 14:00 Rudar : Mladi Radnik
29.10.2017 14:00 Sindjelić : Planinac
29.10.2017 14:00 Zelenika : Viner DSV
29.10.2017 14:00 Orlovi : Resavac
29.10.2017 14:00 Resava : Mladi Borac
29.10.2017 13:30 Sloga (L) : Sopot
29.10.2017 13:30 Ljubičevo : Sloga (Ć)
29.10.2017 13:30 Batovac : Sloga (Du)
29.10.2017 13:30 Proleter 1932 : Morava 1932
29.10.2017 13:30 Zemljoradnik : Metalac
29.10.2017 13:30 Mlava (B) : Vojvoda Milenko
29.10.2017 13:30 Beli Orao : Sloga (Dr)
29.10.2017 13:30 Pobeda (SK) : Napredak (Bu)
29.10.2017 13:30 Polet : Usije
29.10.2017 13:30 Borac 2016 : Električar
29.10.2017 13:30 Barič : OFK Braničevo
29.10.2017 13:30 Mrčkovac : OFK Vinci
29.10.2017 13:30 Mladost 1970 : Dobra
29.10.2017 11:00 Budućnost (B) : Maskar
29.10.2017 11:00 Mladost (R) : Krćevac 04
29.10.2017 11:00 Jarmenovci : Radoje Domanović
29.10.2017 11:00 Mladost (J) : Borac
29.10.2017 13:30 Dimitrije Tucović : Borac (A)
29.10.2017 13:30 Šumadinac : Lazarevac
29.10.2017 11:00 Jedinstvo : OFK Jelen
29.10.2017 11:00 Korman : Žabar
29.10.2017 13:00 Mladi Borac : Mirko Tomić
29.10.2017 13:00 Srednjevo : Dunavac 1929
29.10.2017 13:00 Baštovan 2015 : Sloga Top
29.10.2017 13:00 Ram : Kumane
29.10.2017 13:00 Pek (K) : Stiški Kurjak
29.10.2017 14:00 Karaš : Pobeda
29.10.2017 14:00 Omladinac : Banat (D)
29.10.2017 14:00 Radnički 1927 : Banat (V)
29.10.2017 14:00 Hajduk : Vitorul
29.10.2017 11:00 Stig (C) : Stig (MC)
29.10.2017 11:00 Sloga 1945 : Jedinstvo (S)
29.10.2017 13:30 Panonija : Telečka
29.10.2017 13:30 Graničar : OFK Šikara
29.10.2017 13:30 Terekveš : OFK Metalac
29.10.2017 11:00 Culjković : Napredak
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (M) : Napredak
29.10.2017 14:00 Sremac : Jednota
29.10.2017 14:00 Obilić 1993 : Erdevik 2017
29.10.2017 14:00 Jedinstvo (Lj) : Sinđelić
29.10.2017 14:00 Omladinac : Graničar
29.10.2017 14:00 OFK Bingula : OFK Bačinci
29.10.2017 Sloga : Polet
29.10.2017 Budućnost : Dobričevo
29.10.2017 11:00 Mladost (K) : Mladost (B)
29.10.2017 14:00 OFK Dragoševac : Oniks
29.10.2017 14:00 Lipar : Napredak
29.10.2017 13:30 Čelik : Bokelj
29.10.2017 13:30 Ibar : OFK Mladost Lješkopolje 1970
29.10.2017 13:30 Jedinstvo : Berane
29.10.2017 13:30 Jezero : Mornar
29.10.2017 13:30 Lovćen : Igalo
29.10.2017 13:30 Otrant : Cetinje
29.10.2017 13:30 Gusinje : OFK Borac
29.10.2017 14:30 Brighton : Southampton
29.10.2017 17:00 Leicester : Everton
29.10.2017 Alavés : Valencia
29.10.2017 Sevilla : Leganés
29.10.2017 Málaga : Celta Vigo
29.10.2017 Espanyol : Real Betis
29.10.2017 Atlético Madrid : Villarreal
29.10.2017 Las Palmas : La Coruña
29.10.2017 Girona : Real Madrid
29.10.2017 Getafe : Real Sociedad
29.10.2017 Eibar : Levante
29.10.2017 Athletic Club : Barcelona
29.10.2017 15:30 Werder : Augsburg
29.10.2017 18:00 Stuttgart : Freiburg
29.10.2017 12:30 Benevento : Lazio
29.10.2017 15:00 Crotone : Fiorentina
29.10.2017 15:00 Napoli : Sassuolo
29.10.2017 15:00 Sampdoria : Chievo
29.10.2017 15:00 SPAL : Genoa
29.10.2017 20:45 Torino : Cagliari
29.10.2017 15:00 Udinese : Atalanta
29.10.2017 21:00 Lille : Marseille
29.10.2017 15:00 Lyon : Metz
29.10.2017 17:00 Toulouse : Saint-Étienne
29.10.2017 11:00 Vrbovac : Udarnik
29.10.2017 10:00 Mladi borac : Crvena zvezda
29.10.2017 11:00 Cerovac : Proleter
29.10.2017 13:00 Zabrezje : Jedinstvo
29.10.2017 10:00 Polet : Rvati
29.10.2017 12:00 AF Djokić : Osipaonica
29.10.2017 09:00 Proleter : Soko 2015
29.10.2017 10:30 Spartak : Čantavir
29.10.2017 09:00 Bačka 1901 : Tavankut
29.10.2017 10:00 Radnički 1905 : Preporod
29.10.2017 10:00 Duboko : Belo Polje
29.10.2017 10:00 Zvezda : Krtinska
29.10.2017 10:00 Urovci : Posavina
29.10.2017 10:00 Zabrezje : Zadrugar
29.10.2017 Obilić : Potisje
29.10.2017 Bačka : Jedinstvo
29.10.2017 Sloga : Senta
29.10.2017 Horgoš 1911 : AFK
29.10.2017 Pinkum : Neresnica
29.10.2017 Rudar 2001 : Borac
29.10.2017 12:00 Preporod : Arena SU
29.10.2017 10:00 Posavac Tisma : Zabrezje
29.10.2017 10:00 Omladinac : Skela
29.10.2017 10:00 Buducnost : Sloga

Košarka

29.10.2017 17:00 Igokea : FMP
29.10.2017 19:00 Union Olimpija : Budućnost VOLI

Rukomet

29.10.2017 18:00 ORK Bor : Žitorađa
29.10.2017 18:00 Vlasotince : BSK Heba
29.10.2017 18:00 Aleksinac : Radnički