XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 625 utakmica za dan
Subota, 14 Oktobar 2017

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Mačva
Šabac
Zemun
Zemun
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Niš
1 : 1
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Teleoptik
Zemun
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Proleter
Novi Sad
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
FAP
Priboj
0 : 5
Loznica
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Karađorđe
Topola
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Polet
Ljubić
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Tutin
Tutin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Dunav
Prahovo
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Timok
Zaječar
0 : 1
Trajal
Kruševac
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 1
Car Konstantin
Niš
Ozren
Sokobanja
0 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
Odžaci
Odžaci
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Cement
Beočin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
Dunav
Stari Banovci
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Sopot
Sopot
BASK
Beograd
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (K)
Kovači
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Gruža
Gruža
2 : 0
Napredak
Markovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Budućnost
Arilje
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Drina
Ljubovija
3 : 2
Spartak
Ljig
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Svrljig
Svrljig
BSK
Bogovina
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Sloga (D)
Despotovac
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
Morava 1918
Ćuprija
3 : 1
Levač
Rekovac
Begej
Žitište
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 4
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 4
Sloga
Plandište
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
ŽAK
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga (E)
Erdevik
3 : 1
Podunavac
Belegiš
Sloga (T)
Temerin
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
Polet (K)
Karavukovo
5 : 2
Mladost Apa
Apatin
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Milutinac
Zemun
0 : 0
Rakovica
Beograd
Napredak
Medoševac
0 : 0
Srem
Jakovo
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
BAK
Bela Crkva
5 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Partizan (U)
Uljma
7 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Sloven
Ruma
1 : 0
Jadran
Golubinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Njegoš
Lovćenac
2 : 3
Iskra
Kucura
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
Senta
Senta
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Brestovac
Borski Brestovac
7 : 3
Krivelj
Krivelj
Vinča
Vinča
0 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Mladenovac
Mladenovac
4 : 3
Vrčin
Vrčin
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
Lokomotiva
Lapovo
6 : 1
Šatornja
Šatornja
Slatina
Slatina
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Đerdap
Golubac
4 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Makce
Makce
Mladost
Poljska Ržana
0 : 7
Padež
Petrovac
Rudar
Baljevac
0 : 3
Ribnica
Jovac
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Ariljska rampa
Požega
Crnokosa
Kosjerić
9 : 2
Polet
Rasna
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Radnik
Ub
1 : 3
Tulari
Tulari
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Doljevac 1971
Doljevac
4 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 3
Naisus 1977
Rožina
AZ Borac 2014
Azbresnica
5 : 3
Morava
Krušce
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Palilulac
Niš
4 : 3
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 0
Vinogradar
Ledinci
OFK Futog
Futog
7 : 1
OFK Sirig
Sirig
Polet
Samarinovac
4 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
Trbunje
Trbunje
14.10
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Sitnica
Lepina
1 : 3
Gračanica
Gračanica
Ibar
Leposavić
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Lazac
Lazac
Grdica
Grdica
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 2
Istok 63
Plana
Zenit
Oparić
3 : 1
Sloga
Voljavče
Jedinstvo
Ečka
0 : 6
Radnički 1911
Jaša Tomić
Zadrugar
Lazarevo
1 : 4
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 0
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
ASK
Aradac
2 : 2
Zlatica
Zlatica
Atakante
Rakovica
7 : 0
Mladi Proleter
Beograd
Umčari
Umčari
0 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Minel
Ripanj
1 : 2
Pionir
Besni Fok
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
BSK
Belanovce
Kalenić
Kalenić
3 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Crvena Jabuka
Ub
2 : 0
Čučuge
Čučuge
Rubribreza
Rubribreza
5 : 0
Rudar
Radljevo
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
21. oktobar
Kragujevac
2 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Napredak 2012
Krušje
1 : 0
Škriljac
Bradarac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 2
OFK Draževac
Draževac
Polet
Sivac
9 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Žitkovica 2017
Žitkovica
4 : 3
Napredak 1934
Nabrđe
Polet (V)
Voluja
4 : 0
Stig 1955
Beranje
Jasenovac
Krepoljin
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Stojnik
Stojnik
2 : 5
Nemenikuće
Nemenikuće
Železničar
Novi Sad
1 : 3
Borac
Rakovac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Tisa
Padej
Čoka
Čoka
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Sloboda
Rasnica
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
0 : 2
Pobeda
Držina
Nišavac
Staničenje
1 : 2
Jerma
Sukovo
Temac
Temska
3 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Bačka
Despotovo
0 : 1
Kulpin
Kulpin
Neštin
Neštin
1 : 0
Sloga
Plavna
Maglić
Bački Maglić
4 : 3
Krivanj
Selenča
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Borac
Vizić
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Jelica
Goračići
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Sloga (B)
Batočina
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 1
Napredak
Međulužje
Krtinska
Krtinska
2 : 2
Jedinstvo
Dren
Cepelin 026
Smederevo
0 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Omladinac
Seone
Jasenica
Kruševo
3 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
AF Đokić
Velika Plana
Bukovik
Vrbovac
3 : 2
Jedinstvo
Mužinac
OFK Sikole
Sikole
1 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 4
Sebečevac
Sebečevac
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Padina
Padina
5 : 0
Koprijan
Gradište
Borac
Azbresnica
1 : 1
Jugovići
Jug Bogdanovac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Timok 1928
Trnavac
Lovac
Mali Izvor
5 : 1
Borac
Vražogrnac
Sloga
Jarkovac
3 : 2
Partizan
Tomaševac
KSK Konak 1926
Konak
4 : 1
Tisa 1933
Taraš
Mladost
Belo Blato
4 : 1
Proleter
Neuzina
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Mrovska
Mrovska
14 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Turekovac
Turekovac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 0
Todorovce
Todorovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 0
Nomanica
Nomanica
Bane 1931
Raška
5 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Dunav
Ostrovo
6 : 2
Proleter 1932
Požarevac
Sloga
Korenita
1 : 3
Luk
Voćnjak
Granit
Radalj
4 : 2
Mladost (G)
Gradilište
Hajduk
Ribarica
5 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jelav
Jelav
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Graničar
Miletićevo
1 : 1
Mladost
Velika Greda
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 4
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
4 : 2
Banat
Ilandža
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
2 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 5
Mlava Trgovački
Petrovac
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Napredak
Trnovče
Vukan
Ždrelo
0 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Proleter
Jasenak
1 : 1
Skela
Skela
Vukićevica
Vukićevica
2 : 2
Trstenica
Trstenica
Strmovo
Strmovo
5 : 0
Šumadinac
Kruševica
Borac (A)
Arapovac
3 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 4
Proleter
Vrbovno
Soko
Krvije
0 : 0
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
6 : 0
Dragoš
Oreškovica
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
BSK
Bošnjak
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 1
Borac BTG
Batalage
Sloga
Zabojnica
8 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Borac 1939
Ljuljaci
3 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Mladost
Pretoke
6 : 1
Grivac
Grivac
Selanac
Selanac
1 : 1
Azbukovica
Crnča
Jezero
Amajić
4 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
Čobanče
Čitluk
1 : 4
Crnča
Crnča
Rujišnik
Rujišnik
2 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Topoljak
Grabovac
Omladinac
Odžaci
5 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 2
Mladost
Mala Drenova
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
KFK Kula
Kula
3 : 0
Telečka
Telečka
Sport
Bezdan
2 : 3
OFK Šikara
Sombor
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
4 : 1
Metaloplastika
Šabac
Napredak
Ševarice
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
6 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Pobeda
Ševica
14.10
15:00
Zviždić
Kučevo
Radenka
Radenka
14.10
15:00
Neresnica
Neresnica
Levač 2
Rekovac
2 : 2
Dragovo
Dragovo
Šumadija
Prevešt
3 : 2
Polet
Sekurič
Blagotin
Belušić
6 : 0
Povratak otpisanih
Rekovac
Prosvetar
Belušić
1 : 3
Goša
Vukmanovac
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
OFK Homolje
Žagubica
0 : 6
Borac
Vukovac
Misača
Misača
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Tulež
Tulež
Lomnica
Lomnica
0 : 1
Štitari
Štitari
Gaglovo
Gaglovo
3 : 4
Grkljane
Grkljane
Zmajevac
Belasica
3 : 1
Globoder
Globoder
Padež
Padež
1 : 4
Kruševica
Kruševica
Mladost
Podgorica
1 : 1
Rudar
Pljevlja
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 3
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Kom
Podgorica
Zeta
Golubovci
1 : 1
Dečić
Tuzi
Brskovo
Mojkovac
0 : 0
Petnjica
Petnjica
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Vitez
Vitez
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Borac
Banja Luka
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Drina
Zvornik
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Sutjeska
Foča
2 : 2
Sloga
Doboj
Podrinje
Janja
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Napredak
Donji Šepak
2 : 1
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Željezničar
Banja Luka
Liverpool
Liverpool
0 : 0
Manchester Utd
Manchester
Burnley
Burnley
1 : 1
West Ham
London
Crystal Palace
London
2 : 1
Chelsea
London
Manchester City
Manchester
7 : 2
Stoke
Stoke-on-Trent
Swansea
Swansea
2 : 0
Huddersfield
Huddersfield
Tottenham
London
1 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Watford
Watford
2 : 1
Arsenal
London
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 2
Real Madrid
Madrid
Athletic Club
Bilbao
1 : 0
Sevilla
Sevilla
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Barcelona
Barcelona
Bayern
München
5 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 3
RB Leipzig
Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 2
Augsburg
Augsburg
Hertha BSC
Berlin
0 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Mainz 05
Mainz
3 : 2
Hamburger SV
Hamburg
Hannover 96
Hannover
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Juventus
Torino
1 : 2
Lazio
Roma
Roma
Roma
0 : 1
Napoli
Napoli
Caen
Caen
0 : 2
Angers
Angers
Dijon
Dijon
1 : 2
PSG
Paris
Guingamp
Guingamp
2 : 0
Rennes
Rennes
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 2
Troyes
Troyes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Toulouse
Toulouse
1 : 0
Amiens SC
Amiens
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Požarevac
Požarevac
Mašinac
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Levač
Rekovac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
0 : 1
Spartak
Subotica
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
011
Beograd
1 : 3
Brodarac 2
Beograd
Sindjelć
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 2
Studentski Grad
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 2
Karadjordje
Topola
Šumadija (A)
Aranđelovac
6 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Smederevo 1924
Smederevo
9 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Omladinac
Veliko Polje
9 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Trudbenik
Trudbenik
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
DIF
Beograd
3 : 2
BSK 1925
Beograd
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Zvezdara
Beograd
Avala
Beograd
2 : 5
Beograd 1929
Beograd
Posavina
Stubline
1 : 2
Minel
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
Radnički MK
Novi Beograd
0 : 2
Voždovac MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
2 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ŽAK junior
Sombor
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
2 : 6
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (St)
Starčevo
6 : 0
Glogonj
Glogonj
Borac (Sa)
Sakule
7 : 2
Omladinac 1927
Opovo
BSK
Bavanište
6 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo
Dren
2 : 4
Prva Iskra
Barič
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Polet
Grabovac
Zuce MK
Zuce
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
2 : 0
Borac MK
Lazarevac
Bežanija MK
Beograd
4 : 2
Torlak MK
Beograd
Železničar
Pančevo
1 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
Napredak
Markovac
1 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 6
Rad
Beograd
Balkan
Beograd
6 : 1
Palilulac
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Pobeda
Golobok
4 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
7.juli
Vodanj
Šumadija
Azanja
2 : 1
Cerovac
Cerovac
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Sloga
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Apolon
Kraljevo
Radnički (Š)
Šid
3 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Indeks
Novi sad
Inđija
Inđija
0 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (B)
Baranda
4 : 0
Kolonija
Kovin
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Polet
Idvor
Vulturul
Grebenac
9 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 6
Jedinstvo
Dren
Strelac
Mislodjin
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Cer
Jadranska Lešnica
13 : 0
Rudar
Brasina
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 0
Jadar
Stupnica
Mladost
Donji Dobrić
2 : 6
Loznica
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
8 : 0
Borac
Lešnica
OFK Beograd B MK
Beograd
4 : 2
IMT
Novi Beograd
Lola MK
Beograd
1 : 2
Voždovac B MK
Beograd
OLE MK
Zemun
4 : 0
Rad V MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
0 : 8
Sremčica MK
Sremčica
Banja MK
Beograd
14.10
10:00
Radnički NB B
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 3
Bežanija MK
Novi Beograd
Kosmaj MK
Ralja
1 : 2
Sopot MK
Sopot
Studenski grad MK
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 7
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
4 : 0
Brodarac MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
011 MK
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Rudar
Vrdnik
0 : 4
PSK Putinci
Putinci
Hrtkovci
Hrtkovci
9 : 0
Mladost
Buđanovci
Radnički
Irig
8 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac
Klenak
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Partizan
Vitojevci
8 : 0
Napredak
Žarkovac
Fruška Gora
Ruma
0 : 12
1. Maj
Ruma
Senta
Senta
1 : 1
AFK
Ada
Tisa
Adorjan
3 : 2
Potisje
Kanjiža
BSK 1925
Beograd
1 : 5
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
BASK
Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Studentski Grad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 5
Internacional
Beograd
Voždovac MK
Beograd
6 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Obilić
Staro Selo
Napredak
Markovac
3 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Sloboda
Lipe
9 : 1
Proleter
Vranovo
Balkan
Beograd
8 : 1
Vinča
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Sopot
Sopot
Borac
Ostruznica
3 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Ada
Beograd
15 : 0
Komgrap
Beograd
Prva Iskra
Baric
3 : 1
Milutinac
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
5 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Olimpik MK
Beograd
14.10
12:30
Studentski Grad MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 0
GSP Polet MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
1 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Preporod
Novi Žednik
0 : 5
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 4
Apolon
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK AS 2003
Novi Pazar
5 : 0
Bane
Raška
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 2
Bubamara
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 2
Kosmet
Leposavić
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
0 : 2
OFK National AG
Novi Pazar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Indeks
Novi sad
Inđija
Inđija
2 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Tekstilac
Odžaci
OFK Vršac
Vršac
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
Coerver junior FA
Vršac
9 : 0
BAK
Bela Crkva
Mundial
Pančevo
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 10
Sloga
Plandište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 6
BSK
Bavanište
Unirea
Uzdin
0 : 8
Mladost (V)
Vojlovica
Buducnost
Zvecka
9 : 0
Krtinska
Krtinska
Sinđelić
Lipnica
0 : 15
Jadar 07 1
Loznica
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 9
Jadar 07 2
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
7 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 5
Loznica
Loznica
Pčelinjo
Loznica
18 : 0
Antimon
Zajača
Sloga
Korenita
12 : 5
Vidojevica
Lešnica
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 3
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 1
13. Maj
Zemun
Borac
Progar
1 : 6
IMT
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 12
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Tornjoš
Tornjoš
5 : 0
AFK
Ada
Ole MK
Zemun
1 : 8
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
5 : 1
Zemun B MK
Zemun
Jedinstvo MK
Surčin
1 : 4
Lokomotiva MK
Beograd
Trijumf MK
Sremčica
3 : 2
Žarkovo MK
Žarkovo
Derbi 2017
Aranđelovac
4 : 1
Proleter 1976
Jelovik
Venčani
Venčane
4 : 1
Mladi Rudar
Bukovik
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 3
Banja 1957
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 4
Partizan 1945
Darosava
Čukarički
Beograd
4 : 1
Voždovac
Beograd
Rad
Banjica
1 : 4
BSK 1925
Beograd
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
BSK Borča
Borča
Sindjelić
Beograd
0 : 2
OLE
Borča
Subotica
Subotica
0 : 5
Arena SU
Subotica
Lola
Beograd
3 : 11
IMT
Beograd
Crveni orao
Beograd
11 : 0
Budućnost
Dobanovci
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 6
Bežanija
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 4
Fer Plej 06
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Banja
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 5
Torlak
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 1
Crvenka
Crvenka
Lokomotiva
Beograd
4 : 2
Karioke
Beograd
Napredak
Medosevac
1 : 3
Žarkovo
Žarkovo
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 4
Munja Barič
Barič
Leštane
Leštane
7 : 0
Vrčin
Vrčin
DIF
Beograd
2 : 1
Varga
Beograd
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 0
Kosmet
Leposavić
OFK AS
Novi Pazar
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
14.10
ND 2011
Novi Pazar
Obrenovac 1905
Obrenovac
13 : 0
Posavac Tisma
Boljevci
Zabrezje
Zabrezje
0 : 1
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
2 : 1
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
5 : 0
Partizan
Drazevac
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Buducnost
Zvecka
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Posavina
Stubline
Radnički
Obrenovac
5 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Ribnica
Mionica
ŽSK
Valjevo
14.10
10:00
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik
Valjevo
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Omladinac
Ljig
7 : 1
OFK Osečina
Osecina
Sloga
Korenita
1 : 12
Pčelinjo
Loznica
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
Jadar 07
Loznica
5 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Loznica 2
Loznica

Košarka

Mornar
Bar
73 : 81
FMP
Železnik
Zadar
Zadar
97 : 104
Partizan NIS
Beograd
Cibona
Zagreb
100 : 94
Cedevita
Zagreb
Borac
Čačak
108 : 85
Vojvodina
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
86 : 88
Dynamic
Beograd
Tamiš
Pančevo
85 : 81
KKK Radnički
Kragujevac
Beovuk 72
Beograd
71 : 82
Vršac
Vršac
Dunav
Stari Banovci
88 : 80
Mladost Admiral
Zemun
Sloboda
Užice
96 : 64
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
91 : 66
Akademik
Srbobran
Klik
Arilje
64 : 58
Žarkovo
Beograd
Konstantin
Niš
63 : 84
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Nova Pazova
Nova Pazova
78 : 70
Topola
Bačka Topola
Omladinac
Novi Banovci
77 : 75
Dunav 2014
Apatin
Sveti Đorđe
Žitište
82 : 84
Hajduk
Kula
Radnički
Kovin
69 : 60
Kris Kros
Pančevo
Zlatar
Nova Varoš
105 : 67
Jagodina
Jagodina
Mileševac
Prijepolje
73 : 101
Paraćin
Paraćin
Student
Bajina Bašta
82 : 77
Prva Petoletka
Trstenik
Crnokosa
Kosjerić
77 : 79
Radnički 1950
Kragujevac
Zekas 75
Rača
89 : 73
Priboj
Priboj
Jastrebac
Aleksinac
80 : 72
Mladost Vesna
Bela Palanka
Rtanj
Boljevac
80 : 64
Sokobanja
Sokobanja
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
76 : 60
Jugbasket
Vranje
Jablanica
Medveđa
69 : 67
Radan
Lebane
Bor RTB
Bor
87 : 92
Niš
Niš
Radnik
Surdulica
74 : 70
Prokuplje
Prokuplje
Beko
Beograd
77 : 69
Torlak
Beograd
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
77 : 61
Petrovgrad
Zrenjanin
Sivac
Sivac
100 : 71
Budućnost (NS)
Novi Sad
Kadet
Novi Sad
64 : 76
Velika Kikinda
Kikinda
Jedinstvo
Kačarevo
88 : 74
Šimanovci
Šimanovci
BNS
Banatsko Novo Selo
62 : 80
Železničar
Inđija
RU Koš
Ruma
85 : 59
Lokomotiva 2016
Pećinci
M015
Šabac
71 : 67
Osečina
Osečina
Student 014
Valjevo
106 : 56
Vladimirci
Vladimirci
Goč
Vrnjačka Banja
74 : 98
Sloga Elite
Kraljevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
69 : 67
Stari Ras
Novi Pazar
Sloga (D)
Despotovac
20 : 0
Despot
Smederevo
Svilajnac
Svilajnac
95 : 65
Stragari Šumadija
Aranđelovac
Zicer 2014
Gruža
72 : 53
Bane
Raška
Zicer
Bor
65 : 79
Hisar
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
88 : 48
Vlasotince
Vlasotince
BTC
Beograd
73 : 64
Zvezdara
Beograd
Vršac
Vršac
44 : 99
Šabac
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
89 : 47
Beočin
Beočin
Partizan 1953
Beograd
80 : 53
Bor
Bor
Student
Niš
54 : 78
Kraljevo
Kraljevo
ČA basket
Čačak
75 : 77
Loznica
Loznica
Lim
Priboj
51 : 68
Duga
Šabac
Topličanin 2012
Prokuplje
0 : 20
Trstenik
Trstenik
Proleter (NS)
Novi Sad
81 : 68
Ruma 92
Ruma

Odbojka

Niš
Niš
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Spartak (Lj)
Ljig
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Smederevo Carina
Smederevo
0 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
Partizan
Beograd
3 : 0
Borac (St)
Starčevo
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Futog
Futog
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Bečej
Bečej
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Loznica
Loznica
3 : 0
Timok
Zaječar
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Borac
Paraćin
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Partizan
Lipljan
Gračac
Gračac
3 : 1
Gračanica
Gračanica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Antena
Kruševac
Radan
Lebane
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Dunav Volley
Novi Sad
2 : 3
Šid
Šid
Sombor
Sombor
3 : 1
Maglić 1953
Maglić
Roda
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
As
Beograd
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
Stig
Kurjače
TENT
Obrenovac
3 : 1
Klek-MD Zrenjanin
Klek
Partizan
Beograd
1 : 3
Železničar
Lajkovac
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Futog
Futog
Valjevo
Valjevo
3 : 2
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Vranje
Vranje
Beograd
Beograd
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
FOK
Novi Sad
3 : 1
Roda
Beograd
Kralj
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
Leskovac 98
Leskovac
0 : 3
Inđija
Inđija
Borac (Ča)
Čačak
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Panda
Vranje
3 : 1
Pirot
Pirot
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Bor
Bor
3 : 0
Stampedo
Niš
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Trstenik
Trstenik
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Partizan
Sremski Karlovci
0 : 3
Ruma
Ruma
Futog vest
Futog
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Smeč 5
Kragujevac
Radnički
Beograd
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Zaslon
Šabac
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Imlek
Beograd
3 : 1
AS Batajnica
Beograd
Dunav
Beograd
1 : 3
Volleyland
Rakovica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Roda
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Roda
Beograd
Imlek
Padinska Skela
3 : 0
AS
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Avala
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Radnički
Novi Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
Pionir
Barajevo
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Železničar
Beograd
21. maj
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 0
BG Volley
Beograd

Rukomet

Železničar 1949
Niš
29 : 22
Partizan
Beograd
Sloga (P)
Požega
35 : 21
Jugović
Kać
Spartak Vojput
Subotica
20 : 19
Obilić
Beograd
Lavovi BP
Bačka Palanka
29 : 21
Sivac 69
Sivac
Crvena zvezda
Mokrin
28 : 26
Jabuka
Jabuka
Metalac
Kraljevo
26 : 24
Omladinac
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
10 : 0
Bane
Raška
Sloga
Petrovac na Mlavi
21 : 21
Rekreativo
Beograd
Partizan 2
Beograd
29 : 28
Radnički
Obrenovac
SC Voždovac 2012
Beograd
32 : 29
Novi Beograd
Beograd
BASK Soko
Beograd
30 : 23
Metaloplastika 2
Šabac
Jastrebac
Blace
22 : 28
Paraćin
Paraćin
Rtanj
Boljevac
30 : 23
Aleksinac
Aleksinac
Zrenjanin
Zrenjanin
21 : 31
Radnički 1958
Šid
Radnički (JT)
Jaša Tomić
25 : 32
Metalac
Futog
Potisje Pleteks
Ada
31 : 30
ORK Pančevo
Pančevo
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
23 : 22
Slavija
Novi Sad
Titel
Titel
22 : 38
Somborelektro
Sombor
SDG Užice
Užce
35 : 38
Užice
Užice
Arilje
Arilje
29 : 32
Beli andjeo
Prijepolje
Šamot 65 2
Aranđelovac
32 : 20
Mokra gora 2
Zubin Potok
Lokomotiva 2
Lapovo
19 : 20
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Udarnik
Lozovik
19 : 23
Umčari
Umčari
Dorćol
Beograd
29 : 30
Rakovica
Rakovica
Prva Iskra Barič
Barič
35 : 33
Loznica 2
Loznica
Ub
Ub
34 : 31
Lazarevac
Lazarevac
Gučevo
Banja Koviljača
29 : 24
Barič
Barič
Jedinstvo
Novi Bečej
19 : 18
Kikinda Grindex
Kikinda
Loznica
Loznica
27 : 20
Crvenka
Crvenka
Morava
Velika Plana
28 : 23
Inđija
Inđija
Vrbas Petrol
Vrbas
27 : 27
Kolubara
Lazarevac
Dubočica 54
Leskovac
30 : 23
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Priboj
Priboj
26 : 24
Zlatar
Nova Varoš
Bela Palanka
Bela Palanka
29 : 29
Novi Pazar
Novi Pazar
Graničar
Gakovo
25 : 24
Sombor
Sombor
Omladinac
Deliblato
41 : 31
Glogonj
Glogonj
Inđija 2
Inđija
33 : 22
Beočin
Beočin
Jagodina
Jagodina
34 : 25
Junior
Beograd
Halas Jožef
Ada
16 : 23
Vrbas
Vrbas
Železničar
Inđija
19 : 36
Zaječar 1949
Zaječar
Pančevo
Pančevo
23 : 26
Kučevo
Kučevo
Proleter
Zrenjanin
18 : 34
Minaqua
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
31 : 24
Radnički
Bajmok
Sloven
Ruma
35 : 19
Laki
Crvenka
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
38 : 21
Košutnjak
Čačak
Župa
Aleksandrovac
15 : 30
Metalac AD
Gornji Milanovac
Vlasotince
Vlasotince
14.10
Naisa 2
Niš
Đerdap
Kladovo
18 : 21
Radan
Lebane
Dolovo (Ž)
Dolovo
44 : 30
Partizan
Iđoš
Jabuka (Ž)
Jabuka
42 : 7
Lehel
Mužlja
Jugović (Ž)
Kać
29 : 32
Srem
Sremska Mitrovica
Kolubara
Lazarevac
16 : 14
Radnički BG
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
7 : 2
Deus
Sremska Mitrovica
Pirot
Pirot
2 : 1
Jastrebac
Blace
International
Novi Sad
4 : 3
FON
Beograd
Put-inženjering
Niš
4 : 7
Ivanjica
Ivanjica
Vranje
Vranje
4 : 2
Požarevac
Požarevac
Tisa
Novi Bečej
7 : 2
Tango
Novi Sad
Sombor
Sombor
6 : 9
Mićko trend
Beočin
Flash
Valjevo
1 : 5
Zlatar 033
Nova Varoš
BSK
Bujanovac
5 : 2
Leskovac
Leskovac
Radnički 2010
Niš
2 : 10
Zufo
Bujanovac
Zadrugar 2017
Žitorađa
10 : 3
Babušnica 2011
Babušnica
Ozren
Sokobanja
6 : 2
Radnik
Surdulica
Gurgusovac
Knjaževac
7 : 11
AS
Bujanovac