10.06
17:30
Polet
DobriÄevo
5
2
|
10.06.2017 17:30 | 5 : 2 |
|
10.06
17:30
SuŔica
RadniÄki (K)
2
1
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
OvÄar
TrepÄa
5
3
|
10.06.2017 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloga
Miokovci
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Sloboda (Ä)
Tutin
0
1
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Bane
DragaÄevo
3
1
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Takovo
Orlovac
4
0
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 0 |
|
10.06
17:30
Å umadija (T)
Proleter
2
3
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
RSK
Borac (Ž)
4
2
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Morava
Borac 1932
5
0
|
10.06.2017 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
VGSK
Mladi radnik 1940
3
3
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
Homoljac
Zvižd
3
1
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Napredak
Gruža
4
1
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Å umadija (A)
RadniÄki 1926
2
1
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 1 |
10.06
17:30
Zadrugar
Spartak 1924
7
0
|
10.06.2017 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Drina
OFK Divci
2
0
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloga (S)
Sloga 1940 (BB)
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
OFK OseÄina
Sevojno
1
4
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
10.06
17:30
Polimlje
RadniÄki Gorenje
0
3
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
RadniÄki Stobex
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Provo
Radjevac
1
0
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 0 |
|
10.06
17:30
OFK Kikinda
BileÄanin
7
1
|
10.06.2017 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Naftagas (E)
C. Zvezda (VS)
2
2
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Proleter 2006
Banat
0
1
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 1 |
|
10.06
17:00
Podrinje
FK GraniÄar 1924
4
0
|
10.06.2017 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.06
17:00
Mitros
Hajduk
0
1
|
10.06.2017 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
17:00
Sloven
Borac
2
2
|
10.06.2017 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.06
17:00
Partizan
1. Maj Ruma
0
3
|
10.06.2017 17:00 | 0 : 3 |
10.06
17:30
Vinogradar
OFK Futog
3
7
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 7 |
|
||||||
10.06
17:30
Petrovaradin
Tatra
2
0
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Borac
Proleter
9
0
|
10.06.2017 17:30 | 9 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
TSK
JugoviÄ
2
2
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Mladost
Å ajkaÅ” 1908
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Jedinstvo
Omladinac
0
0
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
OFK Sirig
Titel
5
0
|
10.06.2017 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
MiletiÄ
BaÄka
2
4
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 4 |
|
10.06
18:00
GoÄ
Omladinac
1
1
|
10.06.2017 18:00 | 1 : 1 |
10.06
17:30
Vinogradi DB
Partizan
3
1
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Vodojaža
Kutlovo
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Å umadija 1934
Srbija
3
3
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
Äava
Borac
1
2
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Å umadinac
Mladost
5
2
|
10.06.2017 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
BuduÄnost
Jadran
4
0
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloboda
Kolonija
0
1
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloga D
Jedinstvo
3
1
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 1 |
|
10.06
17:00
Prvi partizan
Äajetina
4
2
|
10.06.2017 17:00 | 4 : 2 |
|
10.06
17:30
Sloga
RadniÄki
1
0
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 0 |
|
10.06
17:30
Rgotina
TrebiÄ
0
1
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
Rudar (G)
Midžor
3
0
|
10.06.2017 | 3 : 0 |
|
10.06
17:30
Zadrugar
Vladimir DurkoviÄ
1
9
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 9 | |||||||
10.06
17:30
Borac
DragoÅ”
3
2
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Napredak
Mladost (PR)
4
3
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
Tanasko RajiÄ
Gnjilan
7
0
|
10.06.2017 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Spartak
Padež
0
2
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 2 |
10.06
Levosoje
BiljaÄi
|
10.06.2017 | : |
10.06
17:30
Borac
OFK Draževac
8
0
|
10.06.2017 17:30 | 8 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Polet (V)
Mladi Radnik
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Gredetin
Planinac 2015
3
1
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 1 |
10.06
17:30
Rtanj
Napredak 1976
3
2
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Mladost
Palilulac
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
10.06
17:30
TornjoÅ”
Å ampion
1
1
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloga
Hajduk
1
1
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 1 |
|
10.06
18:00
Gruža
Mlada krila
2
1
|
10.06.2017 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
18:00
Grdica
Borac (A)
2
3
|
10.06.2017 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (D)
1
1
|
10.06.2017 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
18:00
Napredak (G)
BuduÄnost (K)
0
2
|
10.06.2017 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
18:00
Mladost (V)
Partizan
2
3
|
10.06.2017 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.06
18:00
Lazac
Metalac
2
1
|
10.06.2017 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
18:00
PopoviÄi
Tavnik
2
3
|
10.06.2017 18:00 | 2 : 3 |
|
10.06
17:30
Å umadinac (N)
RaniloviÄ
6
0
|
10.06.2017 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Plaskovac
Å amot
4
2
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Mladi rudar
Kopljari
0
1
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Partizan
Jasenica
5
4
|
10.06.2017 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
10.06
17:30
BuduÄnost
B 2000
2
2
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Brezovac
Å umadinac (S)
4
3
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 3 |
|
10.06
17:30
Omladinac (V)
Udarnik
2
1
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
KaraÄorÄe
Kotlenik
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Pobeda (S)
Mladost MG
1
3
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
Grivac
Sloga (M)
1
3
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 3 | |||||||
10.06
17:30
Mladost (R)
Marjan
4
0
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Crvena zvezda
Bare
1
1
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
BSK
Pobeda (Ä)
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
|
10.06
17:30
OFK Sikole
Malajnica
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Kovilovo
OFK TamniÄ
1
1
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 1 | |||||||
10.06
17:30
Polet
MiloŔevo
3
5
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 5 |
|
||||||
10.06
17:30
ReÄka
Urovica
2
5
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 5 | |||||||
10.06
17:30
GraniÄar
Slatina
1
2
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 2 |
|
10.06
17:30
Knez Lazar
Gornji StepoÅ”
1
1
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 1 |
|
10.06
17:30
NiŔavac
Senjak
0
9
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 9 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloboda
Veliki Suvodol
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
|
10.06
17:30
Kastrum
Deli Jovan
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Velika Jasikova
Lovac
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
OFK Rtanj 2016
Å ljivar
2
0
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Timok 1928
Polet 1959
3
2
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 2 |
|
10.06
17:30
BanaÄanin
Borac
7
0
|
10.06.2017 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
DobriÄ 1974
JugoviÄi 1976
4
1
|
10.06.2017 17:30 | 4 : 1 |
|
10.06
17:30
Gornje Sinkovce
Turekovac
1
4
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
10.06
17:30
Å FU Derbi 2016
Gornje Krajince
2
0
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Moravac (P)
JaŔunja
2
2
|
10.06.2017 17:30 | 2 : 2 |
|
10.06
17:30
Velika Drenova
Mladost
3
0
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 0 |
10.06
Mladost (G)
TE GuÄevo
0
3
|
10.06.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
10.06
Luk
Hajduk
1
4
|
10.06.2017 | 1 : 4 |
|
||||||
10.06
Granit
Jelav
2
2
|
10.06.2017 | 2 : 2 |
|
10.06
17:30
OFK Homolje
BuduÄnost
3
1
|
10.06.2017 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Borac
Jasenovac
0
3
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 3 |
|
10.06
18:00
CuljkoviÄ
Partizan
3
0
|
10.06.2017 18:00 | 3 : 0 | |||||||
10.06
18:00
Sunrise Å abac
POFK Metaloplastika 2006
6
0
|
10.06.2017 18:00 | 6 : 0 |
10.06
10:00
Dinamo 1945
TSC
5
2
|
10.06.2017 10:00 | 5 : 2 |
|
10.06
18:00
RadniÄki (SM)
OFK Hajduk
2
2
|
10.06.2017 18:00 | 2 : 2 |
|
10.06
10:00
Begej
Omladinac
2
1
|
10.06.2017 10:00 | 2 : 1 |
|
10.06
11:00
Krila Krajine
RadniÄki (S)
2
0
|
10.06.2017 11:00 | 2 : 0 |
|
10.06
09:00
Studentski Grad
IM Rakovica
3
0
|
10.06.2017 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
18:00
RadniÄki (NB)
Zemun
0
0
|
10.06.2017 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.06
09:30
Sindjelic
Bežanija
1
5
|
10.06.2017 09:30 | 1 : 5 |
|
||||||
10.06
17:30
BASK
Kolubara
1
1
|
10.06.2017 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
18:00
Žarkovo
BSK BorÄa
0
4
|
10.06.2017 18:00 | 0 : 4 |
|
10.06
17:00
Dolina
Polet
3
3
|
10.06.2017 17:00 | 3 : 3 |
|
10.06
10:00
Brodarac 1947
GrafiÄar
0
5
|
10.06.2017 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
10.06
16:30
Omladinac
Trudbenik
1
0
|
10.06.2017 16:30 | 1 : 0 |
|
10.06
09:00
Zemun MK
011 MK
5
1
|
10.06.2017 09:00 | 5 : 1 |
|
||||||
10.06
15:00
Voždovac MK
SinÄeliÄ MK
1
0
|
10.06.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.06
12:15
Brodarac MK
Studenski Grad MK
4
3
|
10.06.2017 12:15 | 4 : 3 |
|
10.06
11:00
Borac (NS)
TSC
3
0
|
10.06.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
10.06
12:00
InÄija
Indeks
1
2
|
10.06.2017 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
12:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (SM)
3
0
|
10.06.2017 12:00 | 3 : 0 |
|
10.06
12:00
VrŔac
Proleter 2006
5
6
|
10.06.2017 12:00 | 5 : 6 |
|
10.06
12:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
3
2
|
10.06.2017 12:00 | 3 : 2 |
|
10.06
10:00
Internacional
Kolubara
2
2
|
10.06.2017 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.06
15:00
BASK
BSK
2
3
|
10.06.2017 15:00 | 2 : 3 |
|
10.06
10:00
Avala 1939
Graficar
1
5
|
10.06.2017 10:00 | 1 : 5 |
|
10.06
11:00
011 MK
Rad MK
3
2
|
10.06.2017 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
10.06
12:30
SinÄeliÄ MK
BASK MK
7
0
|
10.06.2017 12:30 | 7 : 0 | |||||||
10.06
13:00
BSK BorÄa MK
Lokomotiva MK
3
0
|
10.06.2017 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
17:00
Brodarac MK
Teleoptik MK
1
0
|
10.06.2017 17:00 | 1 : 0 |
10.06
18:00
Voždovac MK
Å umadija 1962 MK
4
1
|
10.06.2017 18:00 | 4 : 1 |
10.06
10:00
Petar PuaÄa
CFK
2
3
|
10.06.2017 10:00 | 2 : 3 |
|
10.06
10:00
InÄija
Indeks
4
0
|
10.06.2017 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.06
10:00
Srem
RadniÄki (SM)
1
0
|
10.06.2017 10:00 | 1 : 0 |
|
10.06
10:00
VrŔac
RadniÄki (Zr)
4
2
|
10.06.2017 10:00 | 4 : 2 |
|
10.06
10:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
0
2
|
10.06.2017 10:00 | 0 : 2 |
|
10.06
11:00
Rudar Kostolac 2008
Rudar 2001
2
4
|
10.06.2017 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
10.06
11:00
RadniÄki 1926
Å apine
3
0
|
10.06.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
10.06
16:00
Žarkovo
Nord Star
5
3
|
10.06.2017 16:00 | 5 : 3 |
|
10.06
12:00
Studenski grad MK
BSK BorÄa MK
0
0
|
10.06.2017 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.06
14:30
Brodarac MK
Zemun MK
0
1
|
10.06.2017 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
18:00
Altina MK
Rad MK
0
2
|
10.06.2017 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
10:00
011 MK
OFK Beograd MK
2
6
|
10.06.2017 10:00 | 2 : 6 |
|
10.06
15:30
RadniÄki NB
Tempo MK
3
1
|
10.06.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
11:00
ŽFK Crvena zvezda MK
Forza MK
0
0
|
10.06.2017 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.06
15:30
Zemun MK
Borac MK
3
0
|
10.06.2017 15:30 | 3 : 0 |
10.06
Lavice DuboÄica
Napredak
0
1
|
10.06.2017 | 0 : 1 |
|
10.06
09:00
Rad
RadniÄki (NB)
1
1
|
10.06.2017 09:00 | 1 : 1 |
|
10.06
10:00
BajŔa
Vinogradar
8
0
|
10.06.2017 10:00 | 8 : 0 |
|
10.06
OFK Senjak
RadniÄki
0
2
|
10.06.2017 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
OFK OseÄina
Jedinstvo
0
5
|
10.06.2017 | 0 : 5 |
|
||||||
10.06
Omladinac
Ribnica
2
8
|
10.06.2017 | 2 : 8 |
|
||||||
10.06
BuduÄnost KruÅ”ik
Å ampion
4
1
|
10.06.2017 | 4 : 1 |
|
||||||
10.06
Polet
ŽelezniÄar
1
2
|
10.06.2017 | 1 : 2 |
|
10.06
17:00
Vojvoda Stepa
Naftagas
41
25
|
10.06.2017 17:00 | 41 : 25 |
|
||||||
10.06
18:30
Gradnulica
Jedinstvo
33
26
|
10.06.2017 18:30 | 33 : 26 |
|
10.06
16:00
Lehel
Senta
15
9
|
10.06.2017 16:00 | 15 : 9 |
|
||||||
10.06
18:00
ObiliÄ
Sonta
30
17
|
10.06.2017 18:00 | 30 : 17 |
|
10.06
19:00
RadniÄki (NB)
Morava Gepardi
32
10
|
10.06.2017 19:00 | 32 : 10 |
|
10.06
16:00
Panthers PanÄevo
Celtis Sombor
44
0
|
10.06.2017 16:00 | 44 : 0 |
|
10.06
16:00
Angel Warriors ÄaÄak
Golden Bears Bor
6
3
|
10.06.2017 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
10.06
13:00
Black Hornets
Pastuvi Požarevac
46
7
|
10.06.2017 13:00 | 46 : 7 |
|
||||||
10.06
17:30
Novi Sad Wild Dogs
Mammoths Kikinda
0
22
|
10.06.2017 17:30 | 0 : 22 |
|