Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veslanje | skif | Kvalifikacije | 03:20 | Jovana Arsić | Grupa 6 | 3.mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Streljaštvo | Vazdušna puška 10m – ž | kvalifikacije | 01:30 | Sanja Vukašinović | 44.mesto | ||
Streljaštvo | Vazdušna puška 10m – ž | kvalifikacije | 01:30 | Andrea Arsović | 29.mesto | ||
Veslanje | dvojac bez kormilara | Kvalifikacije | 02:50 | Miloš Vasić, Martin Mačković | Grupa 1 | 3.mesto | |
Dzudo | 48kg – z | 1/8 finala | 04:00 | Milica Nikolic | UKR - BILODID Daria | 1s2 – 0 | |
Dzudo | 48kg – z | Kvalifikacije | 04:00 | Milica Nikolic | FRA – BOUKLI Shirine | pobeda iponom | |
Tenis | singl | 1. kolo | 04:00 | Nina Stojanović | JPN – HIBINO Nao | Pobeda 2:0 (6:3, 6:3) | |
Tenis | singl | 1. kolo | 04:00 | Novak Djokovic | BOL - DELLIEN Hugo | Pobeda 2:0 (6:2, 6:2) | |
Basket 3x3 | Muškarci | 1. kolo | 05:00 | Kina – Srbija | 13:22 | ||
Tekvondo | do 49kg | 1/8 finala | 05:06 | Tijana Bogdanović | ESP – CEREZO IGLESIAS Adrian | Poraz 12:4, plasman u repasaž | |
Tenis | dubl | 1. kolo | 05:30 | Aleksandra Krunic / Nina Stojanovic | CHN – XU Yifan / YANG Zhaoxuan | Poraz 2:1 | |
Tenis | singl | 1. kolo | 05:30 | Miomir Kecmanovic | POL – MAJCHRZAK Kamil | Pobeda 2:0 (6:4, 6:2) | |
Streljaštvo | Vazdušni pištolj 10m – m | kvalifikacije | 06:00 | Damir Mikec | 8. mesto | ||
Stoni tenis | pojedinačno | Runda 1 | 08:00 | Žolt Pete | GRE – GIONIS Panagiotis | Poraz 4:0 | |
Basket 3x3 | Muškarci | 2. kolo | 08:25 | Srbija – Holandija | 16:15 | ||
Streljaštvo | Vazdušni pištolj 10m – m | Finale | 08:30 | Damir Mikec | 2. mesto | ||
Tekvondo | do 49kg | Meč za treće mesto | 12:30 | Tijana Bogdanović | JPN - YAMADA Miyu | Pobeda 20:6 | |
Tekvondo | do 49kg | Repasaž | 12:30 | Tijana Bogdanović | CHN – WU Jingyu | Pobeda 12:9 | |
Stoni tenis | pojedinačno | Runda 1 | 13:15 | Dimitrije Levajac | ROC – SKACHKOV Kirill | Poraz, 4:2 | |
Plivanje | 400m mešovito | Kvalifikacije | 13:30 | Anja Crevar | 10. mesto | ||
Plivanje | 100m prsno | Kvalifikacije | 14:00 | Čaba Silađi | 26. mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Streljaštvo | Vazdušni pištolj 10m – z | kvalifikacije | 02:00 | Zorana Arunović | 17.mesto | ||
Streljaštvo | Vazdušni pištolj 10m – z | kvalifikacije | 02:00 | Jasmina Milovanović | 33. mesto | ||
Tenis | singl | 1. kolo | 04:00 | Ivana Jorović | BEL – van UYTVANCK Alison | Poraz 2:0 | |
Veslanje | skif | 1/4 finale | 04:00 | Jovana Arsić | 4.mesto | ||
Boks | muva 48-51kg | Preliminarna runda | 04:48 | Nina Radovanović | CAN – BUJOLD Mandy | Pobeda 5:0 | |
Basket 3x3 | Muškarci | 3. kolo | 05:00 | Poljska – Srbija | 12:15 | ||
Streljaštvo | Vazdušna puška 10m – m | kvalifikacije | 06:00 | Milutin Stefanović | 38. mesto | ||
Streljaštvo | Vazdušna puška 10m – m | kvalifikacije | 06:00 | Milenko Sebić | 31. mesto | ||
Odbojka | Žene | 1. kolo | 07:20 | Srbija - Dominikana | 3:0 | ||
Basket 3x3 | Muškarci | 4. kolo | 08:25 | Srbija – Belgija | 21:14 | ||
Vaterpolo | Muškarci | 1. kolo | 11:20 | Srbija – Španija | 12:13 | ||
Plivanje | 200m slobodno | Kvalifikacije | 12:21 | Velimir Stjepanović | Grupa 2 | 14.mesto | |
Plivanje | 4x100m slobodno štafeta | Kvalifikacije | 13:30 | Srbija | Grupa 1 | 10.mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Plivanje | 200m slobodno | Polufinale | 03:37 | Velimir Stjepanović | 16.mesto | ||
Tenis | singl | 2. kolo | 04:00 | Nina Stojanović | GRE – SAKKARI M | Poraz 2:0 (6:1, 6:2) | |
Dzudo | 57kg – z | 1/8 finala | 04:00* | Marica Perisic | ISR - NELSON LEVY Timna | poraz | |
Dzudo | 57kg – z | Kvalifikacije | 04:00* | Marica Perisic | EOR – ALDASS Sanda | pobeda | |
Basket 3x3 | Muškarci | 5. kolo | 05:00 | Srbija – Japan | 21:11 | ||
Basket 3x3 | Muškarci | 6. kolo | 08:25 | Letonija – Srbija | 16:22 | ||
Tenis | singl | 2. kolo | 10:00 | Novak Djokovic | GER - STRUFF Jan-Lennard | Pobeda 2: 0 (6:4,6:3) | |
Košarka | Žene | 1. kolo | 10:20 | Srbija – Kanada | Grupa A | 72:68 | |
Plivanje | 200m mešovito | Kvalifikacije | 12:34 | Anja Crevar | 26.mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Streljaštvo | Vazdušni pištolj 10m – miks | kvalifikacije | 02:00 | Arunović, Mikec | 4. mesto | ||
Dzudo | 63kg – z | Kvalifikacije | 04:00 | Anja Obradovic | NED - FRANSSEN Juul | Poraz 0:10 | |
Streljaštvo | Vazdušni pištolj 10m – miks | Mec za bronzu | 04:00 | Arunović, Mikec | Poraz 12:16 | ||
Streljaštvo | Vazdušna puška 10m – miks | kvalifikacije | 06:15 | Vukašinović/Sebić | 29. mesto | ||
Streljaštvo | Vazdušna puška 10m – miks | kvalifikacije | 06:15 | Arsović/Stefanović | 16. mesto | ||
Tekvondo | preko 67kg | 1/8 finala | 06:30 | Milica Mandić | KEN – OGALLO Faith | Pobeda 13:0 | |
Tekvondo | preko 67kg | 1/4 finale | 07:00 | Milica Mandić | POL – KOWALCZUK Aleksandra | Pobeda 11:4 | |
Vaterpolo | Muškarci | 2. kolo | 07:00 | Kazahstan – Srbija | 5:19 | ||
Odbojka | Žene | 2. kolo | 07:20 | Japan – Srbija | 0:3 (23:25,16:25,24:26) | ||
Tekvondo | preko 67kg | Polufinale | 09:00 | Milica Mandić | FRA - LAURIN Althea | Pobeda 4:2 | |
Tenis | singl | 2. kolo | 09:00 | Miomir Kecmanovic | FRA – HUMBERT Ugo | Poraz 1:2 | |
Basket 3x3 | Muškarci | 7. kolo | 11:00 | Srbija – Rusija | 21:10 | ||
Plivanje | 100m slobodno | Kvalifikacije | 12:09 | Andrej Barna | Grupa 8 | 13. mesto | |
Plivanje | 800m slobodno | Kvalifikacije | 13:27 | Vuk Čelić | Grupa 2 | 33. mesto | |
Tekvondo | preko 67kg | Finale | 14:30 | Milica Mandić | KOR – LEE Dabin | Pobeda 10:7 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Plivanje | 100m slobodno | Polufinale | 03:35 | Andrej Barna | 9.mesto | ||
Dzudo | 90kg – m | Kvalifikacije | 04:00 | Nemanja Majdov | GER – TRIPPEL Eduard | Poraz 0:1 | |
Veslanje | dvojac bez kormilara | Polufinale | 05:10 | Miloš Vasić, Martin Mačković | Grupa 2 | 2. mesto | |
Tenis | singl | 3. kolo | 08:00 | Novak Djokovic | 6:3,6:1 | Pobeda 2:0 (6:3,6:1) | |
Basket 3x3 | Muškarci | Polufinale | 10:30 | Srbija – Rusija | 10:21 | ||
Tenis | dubl | 1.kolo | 12:00 | Stojanovic / Djokovic | Stefani / Melo | Pobeda 2:0 (6:3,6:4) | |
Basket 3x3 | Muškarci | Meč za treće mesto | 14:15 | Srbija | Srbija – Belgija | 21:10 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Streljaštvo | MK pištolj 25m | kvalifikacije | 02:00 | Jasmina Milovanović | 33. mesto | ||
Streljaštvo | MK pištolj 25m | kvalifikacije | 02:00 | Zorana Arunović | 1. mesto | ||
Veslanje | dvojac bez kormilara | Finale | 02:18 | Miloš Vasić, Martin Mačković | 5.mesto | ||
Dzudo | 100kg – m | Kvalifikacije | 04:00 | Aleksandar Kukolj | FIJ – TAKAYAWA Tevita | pobeda | |
Dzudo | 100kg – m | 1/8 finala | 04:00 | Aleksandar Kukolj | KOR – CHO Guham | poraz | |
Veslanje | skif | Polufinale C/D | 05:00 | Jovana Arsić | 2.mesto | ||
Boks | muva 48-51kg | Osmina finala | 06:39 | Nina Radovanović | BDI - HAVYARIMANA Ornella | Pobeda 5:0 | |
Odbojka | Žene | 3. kolo | 07:20 | Srbija – Kenija | 3:0 (25:21,25:11,25:20) | ||
Tenis | singl | 1/4 finale | 10:00 | Novak Djokovic | JPN – NISHIKORI Kei | Pobeda 2:0 (6:2,6:0) | |
Košarka | Žene | 2. kolo | 10:20 | Španija – Srbija | Grupa A | 85:70 | |
Tenis | dubl | 1/4 finale | 12:00 | Stojanovic / Djokovic | GER – Siegemund/Krawietz | Pobeda 2:0 (6:1,6:2) | |
Vaterpolo | Muškarci | 3. kolo | 12:50 | Srbija – Australija | 14:8 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veslanje | skif | Finale C | 01:45 | Jovana Arsić | 3.mesto | ||
Streljaštvo | MK pištolj 25m | kvalifikacije - brzo pucanje | 02:00 | Zorana Arunović | 9. mesto | ||
Streljaštvo | MK pištolj 25m | kvalifikacije - brzo pucanje | 02:00 | Jasmina Milovanović | 30. mesto | ||
Tenis | singl | Polufinale | 10:00 | Novak Djokovic | GER – ZVEREV Alexander | Poraz 1:2 (6:1,3:6,1:6) | |
Plivanje | 50m slobodno | Kvalifikacije | 12:12 | Andrej Barna | Grupa 6 | 28.mesto | |
Tenis | dubl | Polufinale | 14:00 | Stojanovic / Djokovic | ROC – Vesnina / Karatsev | Poraz 0:2 (6:7,5:7) |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tenis | dubl | Za 3.mesto | Stojanovic / Djokovic | AUS – Barty / Peers | odustali | ||
Atletika | Disk | Kvalifikacije | 02:30 | Dragana Tomašević | 26.mesto | ||
Streljaštvo | MK puška trostav 50m – z | kvalifikacije | 05:00 | Andrea Arsović | 5.mesto | ||
Streljaštvo | MK puška trostav 50m – z | kvalifikacije | 05:00 | Sanja Vukašinović | 25.mesto | ||
Tenis | singl | Za 3.mesto | 08:00 | Novak Djokovic | ESP – CARRENO BUSTA Pablo | Poraz 1:2 | |
Vaterpolo | Muškarci | 4. kolo | 08:30 | Hrvatska – Srbija | 14:12 | ||
Streljaštvo | MK puška trostav 50m – z | FINALE | 09:00 | Andrea Arsović | 8.mesto | ||
Odbojka | Žene | 4. kolo | 09:25 | Srbija – Brazil | 1:3 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atletika | Skok u dalj | Kvalifikacije | 02:50 | Ivana Španović | 1. mesto | ||
Boks | muva 48-51kg | Četvrtfinale | 04:15 | Nina Radovanović | TPE – HUANG Hsiao-Wen | Poraz 0:5 | |
Stoni tenis | ekipno | 1/16 finala | 07:30 | Srbija | Brazil – Srbija | 3:2 | |
Košarka | Žene | 3. kolo | 14:00 | Južna Koreja – Srbija | Grupa A | 61:65 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Odbojka | Žene | 5. kolo | 02:00 | Srbija - Južna Koreja | 3:0 (25:18,25:17,25:15) | ||
Kanu | 200m singl | Kvalifikacije | 02:30 | Novaković Milica | 3.mesto | ||
Kanu | kajak 1000m singl | Kvalifikacije | 03:45 | Bojan Zdelar | 2.mesto | ||
Streljaštvo | MK puška trostav 50m – m | kvalifikacije | 04:30 | Milutin Stefanović | 23.mesto | ||
Streljaštvo | MK puška trostav 50m – m | kvalifikacije | 04:30 | Milenko Sebić | 4.mesto | ||
Rvanje | do 97kg | Osmina finala, Četvrtfinale | 05:00 | Mihail Kadžaja | Poraz 1:5 | ||
Kanu | 200m singl | Cetvrtfinale | 05:07 | Novaković Milica | 2.mesto | ||
Vaterpolo | Muškarci | 5. kolo | 07:00 | Srbija - Crna Gora | 13:6 | ||
Streljaštvo | MK puška trostav 50m – m | FINALE | 09:50 | Milenko Sebić | 3. mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atletika | Bacanje koplja | Kalifikacije | 02:20 | Marija Vučenović | Grupa A | 20.mesto | |
Kanu | 200m singl | Polufinale | 02:37 | Novaković Milica | 6.mesto | ||
Kanu | kajak 1000m singl | Polufinale | 03:00 | Bojan Zdelar | 8.mesto | ||
Atletika | Skok u dalj | Finale | 03:50 | Ivana Španović | 4.mesto | ||
Kanu | 200m singl | B Finale | 04:30 | Novaković Milica | 4.mesto | ||
Rvanje | do 67kg | Osmina finala | 04:30 | Mate Nemeš | GER – STAEBLER Frank | Poraz 1:4 | |
Rvanje | do 87kg | Osmina finala | 05:00 | Zurab Datunašvili | UKR – BELENIUK Zhan | Poraz 1:3 | |
Kanu | kajak 1000m singl | B Finale | 05:12 | Bojan Zdelar | 6.mesto | ||
Atletika | Bacanje kugle | Kvalifikacije | 12:15 | Asmir Kolašinac | Grupa B | 29.mesto | |
Atletika | Bacanje kugle | Kvalifikacije | 12:15 | Armin Sinančević | Grupa A | 10.mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanu | kajak 200m singl | Kvalifikacije | 02:51 | Bojan Zdelar | Grupa 4 | 5.mesto | |
Kanu | 200m singl | Kvalifikacije | 02:58 | Strahinja Stefanović | Grupa 5 | 1. mesto | |
Košarka | Žene | Četvrtfinale | 03:00 | Kina – Srbija | 70:77 | ||
Kanu | 500m singl | Kvalifikacije | 03:40 | Novaković Milica | Grupa 1 | 5.mesto | |
Rvanje | do 57kg | Osmina finala, Četvrtfinale | 04:30 | Stevan Mićić | JPN - TAKAHASHI Yuki | Poraz 0:7 | |
Kanu | kajak 200m singl | Cetvrtfinale | 05:15 | Bojan Zdelar | 4.mesto | ||
Kanu | 500m singl | Cetvrtfinale | 06:11 | Novaković Milica | 1.mesto | ||
Rvanje | do 87kg | Repasaž | 07:00 | Zurab Datunašvili | ALG – SID AZARA Bachir | Pobeda 5:1 | |
Odbojka | Žene | Četvrtfinale | 10:00 | Srbija – Italija | 3:0 | ||
Vaterpolo | Muškarci | četvrtfinale | 11:20 | Italija – Srbija | 6:10 | ||
Rvanje | do 87kg | Repasaž | 12:00 | Zurab Datunašvili | CRO – HUKLEK Ivan | Pobeda 6:1 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanu | 200m singl | Polufinale | 02:30 | Strahinja Stefanović | 5. mesto | ||
Kanu | 500m singl | Polufinale | 03:19 | Novaković Milica | 3.mesto | ||
Atletika | Bacanje kugle | Finale | 04:05 | Armin Sinančević | 7.mesto | ||
Kanu | 200m singl | B Finale | 04:20 | Strahinja Stefanović | 3.mesto | ||
Kanu | 500m singl | B Finale | 05:22 | Novaković Milica | 4.mesto |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karate | do 61kg | Eliminacije | 05:30* | Jovana Preković | 3. runda UKR - SEROGINA Anita | Pobeda 6:4 | |
Karate | do 61kg | Eliminacije | 05:30* | Jovana Preković | 2. runda PER - GRANDE RISCO Alexandra Vanessa | Pobeda 1:0 | |
Karate | do 61kg | Eliminacije | 05:30* | Jovana Preković | 1. runda MAR - SADINI Btissam | Pobeda 3:1 | |
Karate | do 61kg | Eliminacije | 05:30* | Jovana Preković | 4. runda EGY - LOTFY Giana | 1:1 | |
Odbojka | Žene | Polufinale | 06:00 | Srbija – USA | 0:3 | ||
Košarka | Žene | Polufinale | 06:40 | USA – Srbija | 79:59 | ||
Vaterpolo | Muškarci | Polufinale | 12:50 | Srbija – Španija | 10:9 | ||
Karate | do 61kg | Polufinale | 13:05 | Jovana Preković | TUR – COBAN Merve | Pobeda 2:0 | |
Karate | do 61kg | Finale | 13:40 | Jovana Preković | CHN - YIN Xiaoyan | Pobeda |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Košarka | Žene | Meč za treće mesto | 09:00 | Srbija – Francuska | 76:91 |
Sport | Disciplina | Runda | Vreme | Sportista | Informacije | Rezultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Odbojka | Žene | Meč za treće mesto | 02:00 | Srbija | Južna Koreja – Srbija | 0:3 | |
Vaterpolo | Muškarci | Finale | 09:30 | Srbija | Grčka – Srbija | 10:13 |