PLS: Radnički (NP) - Inđija 0:1
Komšije su odigrale drugu prvenstvenu međusobnu prvoligašku utakmicu u kom je na kraju pobednik bio isti. Bila je to prava prvenstvena utakmica sa dosta prekršaja, ali i prigovora deliocu pravde Stoiljkoviću. Prvo poluvreme sem borbenosti za zaborav. Tek u 31.minutu se publika malo zagrejala po poprilično hladnom aprilskom danu. Tada je Pavlović izveo slobodan udarac sa oko 30.metara od gola gosta, ali je njegov šut bio neprecizan i otišao je preko gola Milinovića. Onu pravu priliku za gol su imali gosti u prvom minutu nadoknadnog vremena. Košutić je lepo prošao po levoj strani, zavrnuo loptu na glavu Dubajića, ali je njegov šut završio sa sjajnom paradom Uroševića. Tom paradom je i okončano prvo poluvreme.

Nastavak utakmice znatno sadržajniji, ali do 54.minuta se ništa značajnije nije dešavalo na terenu. Tada je proigravanje Dimitrova ka Dubajiću završeno rušenjem napadača Inđije u kaznenom prostoru domaćina. Kapiten, Bošković ruši gostujućeg igrača, a sudija je tada bio odlično postavljen i dosudio je najstrožu kaznu. Žuti kapitenu Radničkog i penal je izveo Dubajić. Kao i jesenas u Inđiji isti ishod. Dubajić vara Uroševića i to je 0: 1, za veliku radost gosta.

Tada trener domaćina brzo reaguje menja nekoliko igrača pokušavajući da podigne ritam igre i da stigne do izjednačenja. Međutim ponovo je gost u šansi da rezultatski reši meč u 65.minutu. Košutić posle polukontre izbija sam na ivicu kaznenog prostora po sredini gola, šutira desnom nogom traljavo u golmana pa je tako lepa prilika propala.

Dva minuta kasnije i najzrelija prilika za Radnički na utakmici. Petković centrira sa leve strane napada a tek u igru ušli Punišić glavom šutira kraj gola sa samo tri metra. Prilika koja se jednostavno ne sme propustiti.

Minut kasnije i Čačarević se budi. Ovaj igrač je uštopovan od mladog Dukanca koji izrasta u vanserijskog beka, ovog puta je sam odlično poslužen duboko u kaznenom prostoru iskosa sa desne strane napada, šutira u suprotan ugao gola gosta, a na njegovu nesreću ona odlazi kraj stative već savladanog Milinovića.

Napadi domaćina se nastavljaju, ali samo do i oko kaznenog prostora, a novu priliku za gol imaju gosti u 86.minutu. Bio je to slobodan udarac sa preko 30.metara, skoro na aut liniji, Dimitrov lukavo gađa pod prečku Uroševiča koji je imao muke da je stigne i spreči pogodak mladog asa gostiju.

Do kraja bez prave prilike za gol, a zbog zadržavanja sa kartonima su kažnjeni, Milinović i Dukanac. Tako je "Sremski derbi" pripao Inđiji koja sada mnogo lakše diše, dok je pred Radničkim težak period u borbi za opstanak.

Nova Pazova. Stadion: FK Radnički, gledalaca oko 500. Sudija: Igor Stojilković, pomoćnici: Vladanko Panić i Bojan Banović. Četvrti sudija: Momčilo Marković svi iz Beograda. Delegat: Nikola Kudus iz Apatina. Strelac: Dubajić 54' iz penala za Inđiju. Žuti kartoni: Zagorac (33'), Pavlović (27') i Bošković (74') - Radnički. Milinović (88'), Živković (36'), Dukanac (86'), Tomčić (38') i Jakovljević (11') - Inđija.

Radnički: Urošević, Saračević, Zagorac, Jović (Bondžić), Isailović (Đorović), Čečarić, Petković, Pavlović, Bošković (K) (Punišić), Trajković, Radin. Trener: Nenad Vanić.

Inđija: Milinović (K), Živković, Dukanac, Tomčić, Jakovljević (Savić), Tomanović, Zelić, Košutić (Stanković), Dimitrov, Dubajić (Avrić), Lemajić. Trener: Zoran Govedarica.