Pobeda kadeta u Kragujevcu

U prvom kolu kvalifikacija kadeta za Evropsko prvenstvo danas u Kragujevcu Srbija - Slovačka 3:1 (1:1) i u Badnjevcu Švedska - Češka 0:6 (0:1). Na prelepom stadionu Čika Dača, na kome je juče postavljeno 16.000 stolica, ekipa Srbije je odlično startovala u poslednjem ciklusu kvalifikacija. Iako su ušli stegnuto i pomalo uplašeno u susret, naši kadeti su boljom igrom u drugom periodu sasvim zasluženo ostvarili zbačajnu pobedu. Najbolji igrač utakmice je bio kapiten kadeta Danijel Aleksić koji je postigao golove u 4. i 47.minutu, a treći gol za crvene je postigao Adem Ljaljić u 44.minutu . Gosti su počasni pogodak postigli u 22.minutu posle kornera. Pored pomenutih strelaca u našem timu su oskočili "veznjaci" Vuk Mitošević i Luka Milivojević. Sledeću utakmicu Srbija igra već u petak 28.marta protic Češke i pobednik ove utakmice će se najverovatnije plasirati na Evropsko prvenstvo.