Za nevericu, ponovo posle 85-og...

Ništa novo na Slobodi. Crveno crni su ponovo poklekli u finišu i izgubili još jedan bod, petnaesti ove sezone. Igrao se 86. minut, kada je sa desne strane centrirao Trivunovic, a usamljeni Vasiljevic glavom sa 7-8 metara smestio loptu iza Rankovicevih leda.
Piskavac je ovog puta konacno napravio izmenu, ali je i Memedovica koji je ušao u 72. minutu okarakterisao kao najveceg krivca za ovaj poraz, jer je bio prilicno daleko od asistenta Trivunovica u odlucujucem trenutku.

Sve je na ovoj utakmici bilo deja-vu. Dario Puric je morao da postigne barem jedan pogodak. Prvu šansu propustio je u prvom minutu, kada se našao sam ispred Lukaca. Još bolju priliku imao je pocetkom drugog dela, kada je Sloboda igrala uz vetar. Izbio je ponovo sam ispred Lukaca, medutim otišao isuviše u stranu i ocajno šutirao. Mogla je nešto kasnije Sloboda da povede preko Pede Randelovica. Joco Vasilic se izborio po desnoj strani, idealno uposlio starog majstora koji šalje loptu peko gola.

Osim želje i moranja, OFK Beograd do sudnjeg momenta nije mnogo pokazao. Jedinu, doduše dosta dobru šansu iskosa sa desne strane imao je Grbic, ali sjajno je intervenisao Rankovic.

Na kraju, šta reci... Sloboda i nije bila toliko loša, ali utisak dana je utucenost i neverica pedesetak promrzlih i raštrkanih Slobodaša. Valjda ce se negde vratiti. Nadamo se vec u cetvrtak. Pred oko 300 gledalaca, za Slobodu su nastupili: Rankovic - Vasilic, Bajic, Lovric, Pejovic - Kneževic, Pilipovic - Krstic (od 73. Memedovic), Puric (od 90. Jovanovic) - Tiago, Randelovic.