PLS: Inđija - Čukarički 2:2
Fudbaleri Inđije su u 19. kolu Prve lige Srbije dočekali ekipu Čukaričkog i bio je to prvi meč na gradskom stadionu u 2013. godini. Posle neuspeha u Kruševcu, izabranici Zorana Govedarice su sa velikom željom dočekali drugoplasiranu ekipu iz Beograda.

Zeleno-beli su bolje otvorili meč, a posle dva neuspešna kornera zabeležen je šut u 7. minutu. Ivković je istrčao kontru i uputio dobar šut, a golman Ristić sjajnom paradom čuva mrežu.

Prvi udarac ka golu Milinovića je viđen u 14. minutu kada je posle greške odbrane Inđije, Slavoljub Srnić šutirao iz prve, a lopta odlazi pored gola.

Čukarički je u nastavku preuzeo inicijativu, a ozbiljan pokušaj je imao Stojiljković kada je pobegao Saviću i uputio prizeman udarac koji je završio pored stative gola milinovića.

Ponovo je bilo uzbudljivo pred golom Inđije. U 25. minutu Srdić je ponovo šutirao sa distance, a Milinović ne uspeva da uhvati neugodnu loptu koju stiže da ukroti pre nego što je do nje došao Stojiljković.

Pritisak gostujuće ekipe se isplatio u 31. minutu kada su braća Srnići doveli Čukarički u prednost.

Dragoljub je prošao Stankovića i šalje prizeman centaršut za Slavoljuba koji iz okreta šutira, a Milinović  iako je zakačio loptu ne uspeva da je zaustavi i ona prelazi gol-liniju za 0:1.

Do kraja prvog poluvremena Inđija nije uspela da izjednači, a Čukarički bez poteškoća je sačuvao vođstvo.

Na startu drugog dela igre Čukarički dolazi do 0:2. Igrao se 52. minut kada je Matić odlično uposlio Slavoljuba Srnića koji je brži od Jakovljevića i izlazi sam pred Milinovića kojeg matira po drugi put.

Minut kasnije i moglo je biti 0:3. Ovog puta je Slavoljub Srnić uposlio Matića koji je bio oči u oči sa Milinovićem ali ovog puta kapiten Inđije je bio uspešan i čuva gol.

U 58. minutu su konačno zeleno-beli igrači proradili. Lazareski je centrirao sa desne strane, Srđan Dimitrov je bio na pravom mestu i glavom šalje loptu iza leđa Ristića za 1:2.

Velika prilika za izjednačenje je viđena u 65. minutu kada je Košutić iz prekida šutirao u gornji levi ugao ali je golman Ristić sjajnom paradom sačuvao svoj gol.

Od 72. minuta Inđija igra sa igračem manje. Bojan Dubajić koji je bio vidno nervozan na ovom susretu zaradio je drugi žuti karton i zasluženo napušta teren za igru. Možda je trener Govedarica već posle prvog kartona mogao da pošalje Dubajića na hlađenje i tako izbegne crveni karton.

Iako sa igračem manje, zeleno-beli su u 77. minutu došli do šuta. Tomanović je pomalo uplašeno odreagovao i to je razlog zbog kojeg je lopta završila iznad gola Ristića.

U 82. minutu 2:2! Dimitrov je prvo iznudio faul na 30 metara od gola Čukaričkog. Mladi napadač je izveo prekid i direktno šutirao na gol. Lopta je preletela celu odbranu i po sredini gola završava iza leđa Ristića koji je na neshvatljiv način loše odreagovao i Inđija dolazi do zlatnog izjednačenja.

Čukarički je u zaustavnom vremenu pokušao da dođe do pobede kada je Mihajlović šutirao iz izgledne pozicije ali je Milinović bio siguran i na pravom mestu.

Do kraja Inđija uspeva da stigne prednost od 0:2 i osvaja, ipak vredan bod protiv ekipe Čukaričkog u prvom prolećnom meču na domaćem terenu.

Stadion: FK Inđija. Gledalaca: 500

Sudija: Aleksandar Vasić iz Žednika
Sudija 1: Matija Nađ Olajoš iz Novog Sada
Sudija 2: Dušan Cvjetičanin iz Sombora
Četvrti sudija: Branko Labus iz Novog Sada

FK Inđija: Mililović (K), Lazareski, Stanković, Savić, Jakovljević, Tomanović, Zelić, Košutić, Ivković, Dimitrov, Dubajić. Klupa: Dizdarević, Kordolup, Krstić, Berry, Avrić, Petrović, Lemajić. Trener: Zoran Govedarica

FK Čukarički: Ristić, Stojković, Đurić, Stamenković, Srnić Dragoljub, Stojiljković, Matić (K), Trninić, Srnić Slavoljub, Pavlović, Grujičić. Klupa: Stevanović, Popović, Mihajlović, Janković, Simić, Šakić, Dinčić. Trener: Vladan Milojević.