FUD preokretom u drugom poluvremu zasuženo osvojio tri boda u Dedini

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

FUD je uspeo da se vrati sa sva ti boda posle preokreta sa gostovanja ekipi Dedine. Domaćin je poveo pred sam kraj prvog poluvremena tačnije u 42. minutu utakmice golom Jovana Petrovića. Tek što se krenulo sa centra igrao se 43. minut novi šok za goste domaćin je povećao prednost na 2:0 strelac gola bio je Vukićević i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu gosti iz Brusa su totalno preokrenuli rezultat u svoju korist ulaskom Pavlovića u igru, prvo je Čaloveić u 51. minutu smanjio na 2:1, da bi u 60. minutu Čukuranović izjednačio na 2:2 a pobedu gostima doneo je Luković golom u 81. minutu utakmice.

DEDINA - FUD 2:3 (2:0)

Dedina – Stadion na brdu. Gledalaca: 60. Sudija: Dušan Lapčević (Kruševac) 7.Strelci: Petrović 42, Vukićević 43. za Dedinu, Čaloveić 51, Čukuranović 60, Luković 81. za FUD. Igrač utakmice: Čaloveić.

DEDINA: Simonović 6,5, Antić 6, Danilović 6, D.Jovanović 6, Janković 6, Vukućević 7, Nikolić 6,5, D.Petrović 7 (Jovanovski-) , Stojanović 6,5, Lazić 6,5, J.Petrović 7.
FUD: Jovanović 6,5, R.Obradović 6,5 (Pavlović 7), Čaloveić 7,5, Jelić 7, Rakićević 6,5 (A.Obradović-), Karadžić 7, Čukuranović 7, Vračarević 7, S.Obradović 7, Deljanin 7 (Simić-), Luković 7(Knežević-).

Rubin 1 : 0 Trudbenik
OFK Kopaonik 1931 4 : 0 Parunovac
Gradina 7 : 0 Bošnjane
Jastrebac 7 : 2 13. April
Sloga (L) 2 : 2 Mačkovac
Dedina 2 : 3 FUD