Ljubić previsok za Podunavce

Detalj sa meča - foto: facebook.com/fkpoletljubic

Real nije uspeo da osvoji bar bod u Ljubiću protiv nekompletnog domaćina i sve su u težem položaju. Trener Zoran Vujčić na klupi je imao tri odgovarajuća igrača i dok su imali svežine, naročito u prvom poluvremenu, su dominirali da bi u nastavku inicijativu preuzeli gosti iz Podunavaca, ali ništa više od počasnog gola nisu postigli. Sudija Dimitrijeviić je igračima iz Ljubića pokazao čak sedam žutih kartona, tako da će za naredni meč u Požarevcu biti desetkovani. Kapiten Veljović se povredio još u prvom poluvremenu se povredio, ali je morao da stisne zube i odigra veći deo meča.

Oba gola za domaćina postignuta su na sličan način izmenom 2-3 pasa. Iskoristili su visok izlazak protivnika i između štopera i beka probili i postigli golove. Za dva minuta pala su dva gola preko Tomića i Grujičića i ispostaviće se da je to bilo dovoljno za novi trijumf.

POLET (Ljubić) – REAL(Podunavci) 2:1

Stadion FK Polet Ljubić. Gledalaca oko 150. Glavni sudija. Srđan Dimitrijević (Kragujevac), pomoćnici Filip Đurić I Nikola Kostić. Strelci: 1:0 Tomić 26, 2:0 Grujičić 28, 2:1 Drecun 85. min. Žuti kartoni: Spasojević, Vujović, Veljković, Pavlović, Savić, Obrenović, Popović (Polet). Jovanović, Baltić (Real).

Polet: Spasojević, Bugarčić, Tomić, Vujović, Veljović (Miletić), Pavlović (Obradović), Savić, Obrenović (Kuljanin), Grujičić, Mirković, Popović.

Real: Simić, Ilić, Drecun (Popadić), Pantić, Milošević (Popović), Jovanović (Baltić), Radović, Milikić, Gačević (Žeraćanin), Vukosavljević, Dukić.

Polet (Lj) 2 : 1 Real
Tutin 1 : 2 Smederevo 1924
Sloga (K) 3 : 0 Sloga (BB)
Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Sloga (P)
FAP 1 : 1 Takovo
Borac 1926 3 : 2 OFK Mihajlovac