Brusjani protutnjali kroz Donji Katun

Ekipa OFK Kopaonik 1931- foto: Žarko Arsić

OFK Kopaonik 1931 pobedio je u Donjem Katunu ekipu Mladosti rezultatom 0:3 (0:1). Gosti  iz Brusa poveli su pred kraj prvog poluvremena golom Predraga Vukojevića u 43. minutu  utakmice.

U drugom delu utakmice OFK Kopaonik 1931 je potvrdio da je daleko kvalitetnija ekipa i golovima Zdravkovića u 49. minutu i Danilovića u 80. minutu potvrdila ubedljiv trijumf.

Mladost (DK) - OFK Kopaonik 1931 0:3 (0:1)

Donji Katun-Stadion u Donjem Katunu. Gledalaca: 80. Sudija: Bojan Milić (Kruševac) 7. Strelci: Vukojević u 43, Zdravković u 49, Danilović u 80. minutu. Žuti kartoni: Branković (Mladost). Igrač utakmice: Danilović.

Mladost (DK): Živić 6,5, M.Jovanović 6, Savić 6 (Stevanović 6), Branković 6, Ristić 6 (Milenković -) ,I.Jovanović  6, M.Petković 7 (M.Jovanović-) ,Vasić 5, Blagojević 7, Miljković 6, A.Petković 6.

OFK Kopaonik 1931: Nikolić 7, N.Knežević 7, U.Knežević 7 (Mitrović 7), Danilović 8 (Stanisavljević-), N.Đokić 7 (S.Đokić 6,5), Vilimonović 7 (Terzić-), Vukojević 7, Živanović 7,5, Burgić 7, Zdravković 7,5, Mehmedi 7,5.

Mladost 1977 3 : 0 Beli Orlovi
Kamenorezac 76 4 : 0 Donji Kopaonik
Poljoprivrednik 1 : 0 Jezero 2017
Stari Trstenik 1 : 0 Ribnik
Vinogradar 2 : 1 Borac
Mladost (DK) 0 : 3 OFK Kopaonik 1931