Posle dva uzastopna poraza Kamenorezac 76 obradovao svoje navijače u Dublju

Detalj sa utakmice Kamenorezac 76 - Mladost Toljevac

Po lepom sunčanom ali hladnom vremenu pred oko 50 gledalaca, na igralištu u Dublju fudbalski meč u okviru 20. kola Druge Rasinske okružne lige odigrali su domaći Kamenorezac 76 i gostujuća ekipa Mladosti iz Toljevca. Pobedili su dubljani posle dva uzastopna poraza 4:1 poluvreme 2:0.

Bila je ovo prosečna utakmica ravnopravnih rivala, jedni i drugi su želeli pobedu dubljani da prekinu sa porazima a Mladost da potvrdi deveto mesto na tabeli Druge Rasinske okružne lige. Ovako rivali su izmenjali mesta Kamenorezac 76 je sada na 9. sa 19 bodova isto toliko ima i Mladost na 10. mestu tabele.

Domaći su došli u vođstvo sa 2:0 pogodcima danas raspoloženog Miloša Bežanovića u 25. i 31. minutu. Gosti su u nastavku krenuli ofanzivnije i uspeli su pogodkom Marka Stankovića u 49. minutu da smanje rezultat na 2:1. I dalje ista otvorena igra neefikasna sve do 56. minuta utakmice kada je na scenu stupio brzonogo krilo domaćih Đorđije Andrijašević, najpre u 56. a zatim i u 79. minutu utakmice postavio konačan rezultat 4:1 za Kamenorezac 76. Do kraja su domaći uspeli da sačuvaju rezultat zahvaljujući dobroj organizaciji odbrane na čelu sa kapitenom Draganom Župcem pouzdanim štoperom koji je pred kraj meča zbog povrede morao da napusti teren uz aplauz gledalaca i saigrača, jer je konstantno pružao pouzdanu igru.

Ovaj susret u Dublju dobro je vodio glavni arbitar Nikola Miljković ali su lep utisak ostavila dva imenjaka, pomoćnih sudija debitanata Nemanja Milosavljević i Nemanja Raković. Dužnost delegata profesionalno je odradio iskusni sudija i sportski radnik Nedeljko Karadžić. Posle ovog odigranog kola dubljani idu u goste ekipi Garevine, a Mladost kući dočekuje imenjaka Mladost 1977 iz Garevine.

Beli Orlovi 15 : 1 Ribnik
Jezero 2017 1 : 0 Borac
Donji Kopaonik 2 : 3 Velika Drenova
Mladost 1977 1 : 1 Omladinac
Kamenorezac 76 4 : 1 Mladost (T)
Poljoprivrednik 2 : 1 Mladost (DK)
Stari Trstenik 2 : 2 Vinogradar