KMF Kopaonik poražen od Timoka 2013

KMF Kopaonik bez nekoliko standardnih igrača Vračarevića, Kneževića i Stojanovića poražen je na domaćem terenu od ekipe Timoka 2013 iz Zaječara. Veoma dobra ekipa gostiju povela je već u 5. minutu kada je posle kornera koji je izveo Nikolić Buzej je pogodio za vođstvo 0:1. Samo 5 minuta kasnije Timok je povećao prednost na 0:2, a gol je postigao Marinješković. Do kraja poluvremena gosti su postigli još dva gola Mitrović u 13. minutu i Cvetković u 17. minutu.

U drugom poluvremenu domaćin je krenuo silovito i uspeo da smanji rezultat sa dva brza gola Đorđevića prvo u 21. a zatim u 23. minutu. Nadali su se domaći futsaleri i da mogu i do preokreta posle prelepog gola Burgića pod prečku u 33. minutu. Mogli su posle primljenog trećeg gola gosti da izgube dobijenu utakmicu, ali je Ramadani ipak u 39. minutu petim golom za goste doneo pobedu svojoj ekipi.

KMF Kopaonik - KMF Timok 2013 3:5 ( 0:4)

Brus- Hala Sportova Goran Raičević. Gledalaca: 200.  Sudije: Bojan Milić i Slaviša Jakovljević (Kruševac). Strelci: Đorđević 21, 23, Burgić 33. za KMF Kopaonik, Buzej 5, Marinješković 10, Mitrović 13, Cvetković 17. i Ramadani 39. za KMF Timok 2013. Igrač utakmice: Ramadani.

KMF Kopaonik: Milićević, Čaloveić, Danilović, Zdravković, Đorđević. Zamene: Burgić, Bučić, Vilimonović.

KMF Timok 2013: Pivljanin, Cokić, Cvetković, Ramadani, Marinješković. Zamene: Buzej, Nikolić, Mitrović.

Kopaonik 3 : 5 Timok 2013
Zvezda 11 : 8 Bor
Temnić 1 : 6 Brđanka
Timakum 5 : 3 Rasadnik