Deveti remi plavo-belih za kraj polusezone

Devetim remijem završena je jesenja polusezona za OFK Beograd. Nakon velike borbe i četiri viđena pogotka Ofkovci su odigrali nerešeno u Borči. BSK Borča - OFK Beograd 2-2 (1-1).

Po prohladnom, ali prijatnom vremenu za igru, uz veliku podršku Plave unije, Romantičari su nastupili odlučno, mada nismo videli previše izglednih šansi.

Već u prvom minutu dolazimo do vođstva preko Bajića. Domaći se konsoliduju i već u 13. minutu poravnavaju rezultat preko Rančića.

Drugo poluvreme je slično kao i prvi period igre. Viđeno je još dva pogotka, po jedan u svakoj mreži. Domaći uspevaju da skroz preokrenu rezultat u svoju kotist kada je Stanić u 51. minutu postigao gol. Samo tri minuta kasnije viđamo najlepši momenat na utakmici. Slobodan udarac sa dvadesetak metara izveo je Jovanović i milimetarski preciznim i jakim udarcem trese mrežu Borčanaca.

Do kraja meča viđamo još po koju priliku i veliku borbu na terenu, trener Borče uspeva da isprovocira Jankovića, a sudija obojici pokazuje put ka svlačionici.

Sledi nam pauza od oko tri i po meseca, a u prvom prolećnom kolu plavo-beli gostuju u Dobanovcima.

Prva iskra 1 : 2 Budućnost
Brodarac 2 : 2 Ušće Novi Beograd
Torlak 0 : 2 Teleoptik
Radnički (O) 0 : 1 Zvezdara
Zemun 3 : 0 Borac
Jedinstvo 0 : 0 Sinđelić
Studentski grad 0 : 2 BASK TEK
BSK Borča 2 : 2 OFK Beograd