Futsal liga Vojvodine: Pobeda Kraljevićeva na oproštaju od svojih navijača

KMF Kraljevićevo

U poslednjem meču pred svojom publikom fudbaleri Kraljevićeva pružili su dobru igru i ostvarili su novu pobedu protiv gostiju iz Sombora. Od samog početka meča domaći fudbaleri imali su više od igre i posle samo dva minuta igre Petković je posle dobre akcije postigao vodeći pogodak za domaćine. Gosti se nisu preadavsli i golom Mančića izjednačili, da bi do odlaska na odmor domaćinima Čučak doneo novu prednost, a u poslednjem minutu Vujin iskoristio priliku i poravnao rezultat.

U drugom poluvremenu gosti su do 30. minuta utakmice uspevali da budu ravnopravan rival i dva puta vodili,ali u redovima domaćeg tima raspoloženi su bili dvostruki strelci Darjan Anđelović i Petar Čučak koji su preokrenuli rezultat. Put ka pobedi Kačarevaca otvorio je iskusni Miloš Zlatković svojim golom, a standardnu dobru igru pružio je i kapiten Goran Stojanovski koji je postavio konačan rezultat meča.

Kraljevićevo - ŽAK JUNIOR 7:4 (2:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Dimitrije Matić (Šid) i Marko Popov (Zrenjanin). Strelci: 1:0 Petković u 2, 1:1 Mančić u 9, 2:1 Čučak u 13, 2:2 Vujin u 19, 2:3 Grgić u 23, 3:3 Anđelović u 24, 3:4 Vukelić u 30, 4:4 Anđelović u 34, 5:4 Zlatković u 35, 6:4 Čučak u 36, 7:4 Stojanovski u 39 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 7 (3-4), ŽAK JUNIOR 6 (5-1). Igrač utakmice: Anđelović.

Kraljevićevo:GEORGIJEVSKI, PETKOVIĆ, KARANFILOVSKI, ANĐELOVIĆ, STOJANOVSKI, Mikita, Čučak, Trajčevski, Zlatković, Majkić, Đurković, Vučković, Anđelković.

ŽAK JUNIOR: MOLNAR, VUJIN, GRGIĆ, VUKELIĆ, MANČIĆ, Vidaković, Bogunović, Erdei.

Tisa 4 : 2 Omladinac
Forum 10 : 3 Full Feel