Četvrti uzastopni trijumf Plusa

Košarkaši Kraljevo Plusa ostvarili su četvrtu uzastopnu pobedu. U 17. kolu Druge srpske lige "zapad", Kraljevčani su na domaćem terenu savladali ekipu Zekas 75 Sloga iz Rače, rezultatom 78:68, po četvrtinama (20:11, 17:21, 21:20, 20:16). Posle izjednačenog prvog poluvremena, otpor gostiju iz Rače, košarkaši Kraljeva slomili su u poslednjoj četvrtini. Najviše zahvaljujući dominaciji u skoku i raspoloženom Memedoviću koji je realizovao nekoliko kontranapada. U pobedničkom timu najefikasniji su bili Memedović sa 22 i Trifunović sa 19 poena.
Ovom pobedom, Kraljevo Plus se učvrstio u gornjem delu tabele sa 11 pobeda i 7 poraza , a u narednom 18. kolu košarkaši Plusa će gostovati u Užicu ekipi Play Off-a.
Kraljevo Plus: Jaćović, M.Savić, Veličković, Blagojević, Trifunović, Memedović, Šmigović, Kovačević, A.Savić, Šolević, Stefanović, Rončević, Trener: Živorad Jaćović
Zekas 75 Sloga: Dimitrijević, Todorović, Savić, Stojanović, Djokić, Obradović, Milutinović, Prvulović, Novičić, Samailović, Kadović, Trener: Dimitrijević Sladjan