Vukojević sa tri gola doneo pobedu "vukovima"

OFK Kopaonik

OFK Kopaonik 1931 je više nego lako savladao ekipu Starog Trstenika koji je na ovu utakmicu došao sa samo osam igrača. U 15. minutu Danilović je odlično centrirao sa leve strane, a Vukojević iz voleja šalje loptu u mrežu za 1:0. U 30. minutu isti igrač je postigao svoj drugi gol za "vukove".

U drugom poluvremenu Vukojević je nastavio golgetersku seriju kao i  u prvom poluvremenu i u 50. minutu postiže svoj treći gol na meču. Posle trećeg  datog gola domaća ekipa je pokazala ferplej pa je tako Stojanović izašao, kako bi ekipe koliko toliko bile ravnopravne na terenu. Do kraja gosti su uspeli da postignu počasni pogodak a strelac je A.Vešković koji je postigao prelep gol.

OFK Kopaonik 1931 - Stari Trstenik 3:1 (2:0)

Brus - Gradski Stadion. Gladalaca: 50.Sudija: Bojan Raičević (Kruševac) 6,5. Strelci: Vukojević 15, 30, 50. za OFK Kopaonik 1931, A. Vešković u 70. minutu za Stari Trstenik. Igrač utakmice: Vukojević.

OFK Kopaonik 1931: Nikolić 6,5, Bučić 7, U.Knežević 7, Mitrović 7, Danilović 7,5, N.Knezević 7, Vukojević 7,5, Burgić 7, Stojanović 6,5, Đokić 7, Čolić 7.

Stari Trstenik: N.Vešković 6, Alurović 6, Đurković 6, Ranković 6, Komatović 6,  A.Vešković 7, Milovanović 6, Karadžić 6.

Beli Orlovi 4 : 3 Donji Kopaonik
Jezero 2017 1 : 0 Kamenorezac 76
Borac 5 : 0 Poljoprivrednik
OFK Kopaonik 1931 3 : 1 Stari Trstenik
Velika Drenova 6 : 0 Vinogradar
Omladinac 3 : 0 Mladost (DK)