VFL "Istok": Jedinstvo (V) - Jedinstvo Stević 4:0

Detalj sa meča - foto: facebook.com/jedinstvovlajkovac

Vlajkovčani su u najboljoj i najefikasnijoj partiji u jesenjem delu deklasirali Kačarevce i učvrstili se u sredini tabele. Seriju pogodaka izabranici trenera Ace Kakovana otvorili su već u 9. minutu kada je na centaršut Milićevića odlično reagovao mladi napadač i odbijenu loptu smestio u mrežu gostiju, 1:0.

Drugi pogodak delo je Mileta Nikolića posle odlično izvedenog kornera Milićevića, iskusni napadač bio je uporan i iz drugog pokušaja uspeo da savlada Dodevskog, 2:0.

Sjajni Milićević je u 74. minutu ostvari i treću asistenciju na utakmici, ovog puta njegov centaršut iz slobodnog udarca, u gol je pretvorio Rajlić, preciznim udarcem sa dvanaest metara, 3:0.

U finišu utakmice, iskusni Stankov je izvanrednim pasom spojio sa golom Andreja Petrovića, njegov sprint ka golu Kačarevaca bio je neuhvatljiv za protivničke defanzovce, preciznim udarcem u malu mrežu postigao je gol za konačnih, 4:0.

JEDINSTVO (V) – JEDINSTVO STEVIĆ (K) 4:0 (2:0)

Stadion Jedinstva u Vlajkovcu, gledalaca 150, sudija: Bojan Milivojev (Alibunar) 7, strelci: Vranić u 9, Nikolić u 13, Rajlić u 74. i Petrović u 84. minutu. Igrač utakmice: Filip Milićević.

JEDINSTVO (V): Donović 7, Moskić 7, Milićević 8, Vranić7,5 (od 74. Petrović 7), M. Nikolić 7,5, Jevtić 6,5, Ćirka (od 74. U. Nikolić 6,5), Jovanović 6,5 (od 61. Stanisavljev 6,5), Živanov6,5 (od 65. Barić),  (od 61. Rajlić 7), Tešić 7, Stankov 7.

JEDINSTVO STEVIĆ: Dodevski 5, Angelovski5 (od 58. F. Sanader 5), A. Sanader5 (od 58. Kuručev 5), Živaljević 5, Pešovski 5,5, Tanasković5 (od 76. Mirča 5), Šalipurović 5,5 (od 55. Šarenac 5), Mladenović 5, Milkovski 5, Ilić5 (od 76. Okuka -), Kljajić 5.

Tekst: B. Josimov

Begej 1 : 2 ŽAK
Proleter 3 : 3 Vojvodina 1928
Crvena Zvezda 5 : 1 Mladost
OFK Kikinda 2 : 0 Kozara
Jedinstvo (V) 4 : 0 Jedinstvo Stević