Župa pobedila na gostovanju u Kupcima

U igri mačke i miša fudbaleri  Župe  su deklasirali nedoraslu  i totalno  nespremnu ekipu Majdevo-Kupci.  Utakmica sa dosta šansi, gosti su načeli domaćina već u 9. minutu iz penla, siguran je bio Vuletić. Samo dva minuta kasnije Lisinac je povećao prednost svoje ekipe na 2:0.

U drugom poluvremenu koliko su domaći fudbaleri bili nespremni pokazuje i to da su uspeli da pogode sopstvenu mrežu u  57. minutu Janković je postigo autogol. Delimično se Iskupio Janković  postigavši  gol  za svoju  ekipu u 65. minitu ali to je bilo sve što su prikazali domaći fudbaleri. Sigurnu pobedu gostima doneo je Vuletić svojim drugim golom na meču u 75. minutu i drugu  pobedu  na strani  za Župu. Sudiska trojka sa glavnim sudijom Stefanom Vukmirovićem  je  odsudila ovaj meč veoma dobro. Župa u narednom kolu dočekuje lidera Zone "Zapad" ekipu Rembasa iz Resavice i  pobedom bi  približili  sredini tabele.

Majdevo-Kupci - Župa 1:4 (0:2)

Kupci-Stadion u Kupcima. Gledalaca: 100. Sudija: Stefan Vukmirović (Bosanska Gradiška) 7. Strelci: Janković u 65. minutu za Kupce-Majdevo, Vuletić u 9. iz penala) i 75, Lisinac u 11. Janković u  57. minutu (auto gol) za Župu. Žuti kartoni: Pavlović (Kupci-Majdevo), Ćirić (Župa). Igrač  utakmice: Vuletić.

Kupci-Majdevo: Miletić 6, Pavlović 6, Ivanović 6,5 (Dej.Stojadinović 6), S,Radosavljević 6 (Kojić 6), Savić 6, Jevtić 6 (Pavlović-), Milojević  6, Janković 5,5, Dar.Stojadinović 6 (Aleksić-), Stojković 6,5 (Radojković -), Bogićević 6,5.

Župa: Marković 7, Zdravić 7, Stepić 7 (Savić-), Milošević 7 (Bašić-), Aleksić 7 (Čolić-) ,Lisinac 7,5, Ivanović 7 (Knežević-), Čirić 7 (Blagojević-), Vuletić 8, Kovačević 7,5, Cvetić 7,5.