VFL Istok: Slabo izdanje i poraz Kačarevaca

Utakmica Jedinstvo Stević

Gosti iz Perleza bili su bolji tokom celog susreta i zasluženo osvojili tri boda protiv Kačarevaca koji su doživeli prvo poraz na svom terenu. Posle brze akcije gostujućeg tima Milan Šušnjar se najbolje snašao i savladao nemoćnog Trbojevića za vođstvo. Domaći fudbaleri imali su nekoliko prilika preko Ilića i Tanaskovića, ali je odbrana gostiju uspela da sačuva svoju mrežu. Pet minuta pre odlaska na odmor M.Šušnjar svojim drugim golom udvostručio je prednost Perležana.

U drugom poluvremenu gosti su znalački čuvali prednost da bi posle kornera Milanović glavom savladao Trbojevića za 3:0. Šest minuta pre kraja meča rezervista Jeftić je sa ivice šesnaesterca šutirao i pogodio ugao domaćeg tima za ubedljivu pobedu svog tima.

Jedinstvo Stević-Vojvodina 1928 0:4 (0:2)

Kačarevo. Gledalaca: 150. Sudija: Bojan Milivojev (Alibunar). Strelci: M.Šušnjar u 17. i 39, Milanović u 76, Jeftić u 86. minuti. Igrač utakmice:M.Šušnjar.

Jedinstvo Stević: Trbojević, Angelovski (F.Sanader), A.Sanader (N.Okuka), Živaljević, Kljajić, I.Pešovski, Mitkovski, Tanasković (Kuručev), S.Pešovski (Balnožan), Ilić (Rajlić), Mladenović.

Vojvodina 1928: Bačko, A.Šušnjar, Ješić, Kalajdžija, Knežević (Ćulibrk), Milanović, Miklić (Spasić), Padejski, Zakić, M.Šušnjar (Petković), Mišić (Jeftić).

ŽAK 4 : 2 Radnički
Borac 6 : 0 Jedinstvo (V)
Omladinac FAM 0 : 0 OFK Kikinda
Jedinstvo (BK) 3 : 1 Crvena Zvezda
Polet 4 : 1 Proleter
Sloboda 2 : 0 Begej