VFL Istok: Kačarevci osvojili nova tri boda

Stadion FK Jedinstvo Stević

U drugom uzastopnom meču pred svojom publikom Kačarevci su zabeležili novu pobedu, ovaj put protiv vrlo dobre ekipe Kozare iz Banatskog Velikog Sela. Posle šest minuta igre kapiten domaćih Ivan Pešovski je sa nekih 25 metara šutirao i lopta je od zemlje prevarila golmana M.Đakovića za vođstvo Kačarevaca. Posle dobre akcije Ilić se izborio za loptu i sa desetak metara šutirao i pogodio ugao gostujućeg gola i udvostručio prednost domaće ekipe. Gosti iz Banatskog Velikog Sela imali su nekoliko prilika, ali se istakao golman Trbojević. Gosti su smanjili golom Petrovića kada je sa ivice šesnaesterca uspeo da savlada domaćeg golmana Trbojevića.

U drugom poluvremenu domaći fudbaleri su se orijentisali na čuvanju vođstva i kontranapadima su pokušavali da postignu pogodak, i posle brze akcije Ilić je nesebično uposlio Tanaskovića koji je pogodio mrežu za 3:1. Gostujući tim imao je nekoliko prilika i pogodili stativu da smanje vođstvo, ali je golman Trbojević bio nesavladiv do kraja meča.

Jedinstvo Stević-Kozara 3:1 (2:1)

Kačarevo. Gledalaca: 150. Sudija: Filip Dimitrievski (Zrenjanin). Strelci: I.Pešovki u 7, Ilić u 18, Tanasković u 65 za jedinstvo Stević, Petrović u 22 minuti za Kozaru. Igrač utakmice: Ilić.

Jedinstvo Stević: Trbojević, Angelovski, A.Sanader (Kuručev), Živaljević, Kljajić, I.Pešovski, Mitkovski, Tanasković (F.Sanader), S.Pešovski ( Balnožan), Ilić (Subotić), Mladenović.

Kozara: M.Đaković, Gucul (Bursać), Terzin, Bunić, Ratko, N.Đaković, Misić, Nikolić, Petrović (Latinović), Labus, Čudanov.

ŽAK 2 : 1 Jedinstvo (V)
Radnički 1 : 2 OFK Kikinda
Borac 1 : 1 Crvena Zvezda
Omladinac FAM 3 : 2 Proleter
Jedinstvo (BK) 0 : 0 Begej
Polet 1 : 1 Vojvodina 1928