Velika pobeda SAS-a protiv Smedereva na startu prvenstva

Futsaleri SAS-a, na startu prvenstva u Drugoj futsal ligi, ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Smedereva rezultatom 7:2 (3:1).

Mrežu gostiju načeo je Novković u 11. minutu, Radenković je u istom minutu  povisio na 2:0. Povratnik u redove SAS-a Žarko Matić pogodio je za 3:0 u 14. minutu, da bi gosti preko Adamovića smanjili na 3:1.

Na startu drugog poluvremena Novković šalje loptu iza leđa golmana gostiju Kneževića za 4:1. Aranitović u 22. minutu pogađa za 5:1, zatim minutu kasnije  Živanov za 6:1, a gosti prekidaju seriju domaćih opet preko Adamovića za 6:2. Konačan rezultat na meču postavlja Aranitović u 30. minutu  za 7:2.

U sledećem kolu, 9. septembra, SAS gostuje ekipi Spartaka  iz Subotice.

KMF SAS: Rodić, Živanović, Aranitović, Radenković, Novković, Popović, Lojpur, Petrović, Prec, Maoduš, Bačvanski, Šarenac, Škorić, Matić.

KMF Smederevo: Knežević,Adamović, Đorđević, Fikipović, Nikolić, Dičić, Simeunović, Jeremić, Živanović i Lekić.

Požarevac 4 : 3 Leskovac
Kalča 5 : 4 Partenon
Ekonomist 5 : 3 Spartak GP
SAS 7 : 2 Smederevo
Jastrebac 4 : 5 Gvozdeni puk
SU Banjica 011 2 : 5 Winter sport