Kejn srušio Forest

Hari Kejn

Fudbaleri Vulverhemptona i Njukasla odigrali su nerešeno 1:1 u meču četvrtog kola Premijer lige. Vest Hem je u gostima savladao Aston Vilu sa 1:0, dok je Totenhem slavio nad Notingem Forestom sa 2:0.

Fudbaleri Aston Vile izviždani su na svom stadionu nakon poraza od Vest Hema.

Tim koji sa klupe predvodi Stiven Džerard nije uspeo da dođe do boda protiv gostiju iz Londona.

Jedini strelac na meču bio je Pablo Fornals, koji je u 74. minutu bio precizan sa distance, i uz malu pomoć bloka, uspešno zatresao mrežu domaćih.

Po bod su podelili Vulvsi i Njukasl.

Gosti su imali znatno više loptu u nogama, mnogo veći broj šansi i šuteva, ali su tek u 90. minutu uspeli da izvuku remi.

Vulvsi su do prednosti došli u 38. minutu, kada je veoma jako i precizno sa ivice šesnaesterca šutirao Ruben Neveš.

U 85. minutu su domaći postigli još jedan gol, ali je on poništen zbog faula u začetku akcije.

Igrao se 90. minut kada je nakon jedne loše intervencije odbrane domaćih, Sen Maksiman iz voleja zakucao loptu u mrežu.

Totenhem je kao gost savladao Notingem Forest sa 2:0.

Oba gola postigao je Hari Kejn, koji je imao i promašen penal.