U Dublju rivali podelili bodove

Utakmica u Dublju: Kamenorezac 76 - Garevina

U okviru četvrtog prvenstvenog kola Druge okružne lige, na igralištu u Dublju utakmicu su odigrali podelivši bodove 2:2, domaći Kamenorezac 76 i gostujući Garevina iz istoimenog mesta. Susret je vodio glavni sudija Marko Spasojević sa pomoćnicima Nikolom Tripkovićem i Aleksandrom Raškovićem. Delegat je bio Srbin Radičević.

Fer, korektna i otvorena igra dva rivala mora se reći da su gosti iz Garevine bili za nijansu bolji tim na terenu. Obe ekipe imale su svoje šanse ali 500 gledalaca je videlo četiri pogodka po dva u domaćoj i gostujućoj mreži.

Dubljani su prvi došli u vođstvo sa 1:0 u 10. minutu, a strelac je bio Marko Janićijević. Gosti su u 34. minutu uspeli pogodkom Tatića da izjednače rezultat a u 41. minutu golom Dušana Miletića postigli su i drugi pogodak za vođstvo 1:2 i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Agilni i brzonogi napadač Kamenorezac 76 Đorđije Andrijašević uspeo je posle lepe akcije da pogodi mrežu gostiju u 48. minutu utakmice i tako je rezultat izjednačen 2:2 i takav je ostao do kraja utakmice.

Naredno peto kolo dubljani gostuju u Donjem Katunu kod ekipe Mladost a Garevina dočekuje kući ekipu Mladost 1977 iz Garevine.

Beli Orlovi 5 : 0 Stari Trstenik
Poljoprivrednik 1 : 1 Vinogradar
Kamenorezac 76 2 : 2 Garevina
Mladost 1977 9 : 1 Mladost (T)
Donji Kopaonik 2 : 3 Omladinac
Jezero 2017 1 : 1 OFK Kopaonik 1931
Ribnik 0 : 6 Borac