Župa pobedila Trstenik PPT u pripremnoj utakmici

Fudbari Župe su odigrali prijateljsku utakmicu sa ekipom Trstenik PPT u okviru priprema za nastupajuću sezonu. Zonaš iz Trstenika je poveo u 29. minutu. Pecić je odlično proigrao Pantića koji biva oboren u šesnestercu Župe, a siguran sa jedanest metara bio je Nenad Vasić. Slična situacija je viđena malo kasnije na drugoj  strani kada je nepropisno zaustavljen Vojkan Lisinac, a Radović je pogodio sa penala za 1:1. Domaćin je ponovo poveo u 42. minutu golom Mirosavljevića.

U drugom poluvremenu imao je Grujić dve veoma ozbiljne šanse u 48. i 52. minutu ali se rezultat nije menjao. Vojkan Lisinac je u 57. minutu kaznio promašaje Grujića i izjednačio rezultat na 2:2. Župljani su preokrenuli rezultat u svoju korist u 68. minutu preko Aleksića, a potvrdu pobede Župi  je doneo Vojkan Lisinac u 87. minutu za konačnih 4:2.

Trstenik PPT - Župa 2:4 (2:1)

Trstenik -Stadion kraj Morave. Gledalaca: 50. Sudija: Milenko Dimitrijević (Trstenik). Strelci: Vasić u 29. (iz KU) i Mirosavljević u 42. za Trstenik PPT, Radović u 39. (iz KU), Vojkan Lisinac u 57. i 87. minutu i Aleksić u 68. minutu za Župu.

Trstenik PPT: Nikolić, Miljković, Stojaković, Batoćanin, Vasić, Savić, Pecić, Aksentijević, Pantić, Mirosavlević, Đonić. Igrali su još: Egerić, Pančić, Grujić, L.Krstić.

Župa: M.Blagojević, Stepić, Cvetić, Vla.Lisinac, Ćirić, I.Blagojević, Aleksić, Bašić, Čolić, Voj.Lisinac, Radović. Igrali su još: Vuletić, Mijatović, Vasić .