Prijatrljska utakmica: Hajduk – Dunav 3:0

Hajduk - Dunav

1:0 (60. minut) – Grubješić je postigao gol iz slobodnog udaca, sa 20 metara udaljenosti pod gola gola Dunava iz Novog Slankamena, Tarboka.

2:0 (82. minut) – Posle prodora, Prica sjajno upošljava Mitrovića, koji šalje loptu u donji levi ugao gola gostiju.

3:0 (85. minut) – Akciju je, praktično, započeo golman Savić. Degažmanom pronalazi Đokića, koji šalje loptu u protvnički petarac , gde je prihvata Lazić. Sledi „laka egzekucija“ .

BEŠKA. Igralište: FK Hajduk. Gledalaca: 100. Sudija : Ćirić (Inđija). Strelci: Grubječić u 60, Mitrović u 82. i Lazić u 85. minutu.

HAJDUK: Savić, Gavrilović, Tošić, Nikolić, Lavrek, Grubješić, Mitrović, Prica, Đokić, Kovačević, Lazić. Igračli su još: Šalja i Stanković.

DUNAV: Tarbok, M. Kovanić, Popadić, Milinković, Knežević, Stančić, P. Kovanić, Tepšić, Medić, Stojanović. Igrali su još: Ogar i Drača.