Prijateljska utakmica: Prvi maj – Donji Srem 2015 2:0

Prvi maj - Donji Srem 2015

Prijateljska utakmica dugogodišnjih sportskih prijatelja. Rumski srpskoligaš je poveo u 26. minuti: posle prodora mladog Marinkovića i sjajne asistencije Ugrici, lopta dolazi do Marinkovića, koji pogađa golmana Mlinarevića. Na odbijenu loptu natrčava Savić i glavom je šalje u gol. priliku za poravnanje rezultata propušta Đurić u 36. minutu, posle velikog nesporazuma domaće odbrane: njegov šuta sa 16 metara odbranio je Stailković.

Prvu priliku za „nešto više“ u nastavku utakmice, odn. za izjednačenje u 60. minutu propušta Marković: njegov šut ukrotio je domaći golman Stailković. U 83. minutu gol za 2:0 postiže još jedan izdanak „rumske škole“ Cvetković.

Opšta ocena: zahvaljujući boljoj igru na sredini terena domaćin je došao do pobede.

RUMA. Igralište: FK Prvi maj. Sudija: Srđan Kavgić (Ruma). Strelci: Savić u 26. i Cvetković u 83. minutu (Prvi maj).

PRVI MAJ: Stailković, Džibrić, Kojić, Nikolić, Grbović, Radović, Mirčetić, Ugrica, Marinković, Bobar, Savić. Igrali su još: Vladisavljević, Mandić, Šuman, Simeunović, Blagojević, Tesla, Cvetković i Božović.

DONjI SREM 2015: Mlinarević, Rudan. Omega, Jurišić, Maksimović, Krneta, Đurić, Marković, V. Ljubojević, Vladisavljević, Kokir. Igrali su još: Jovanović, Vukmanović, Aćimov, Đorđev, A. Ljubojević, Dević, Radivojević i Mrkela.