Naftagas zasluženo do titule prvaka, od sledeće sezone u Srpskoj ligi

Iako je Naftagas iz Elemira  pre tri kola obezbedio plasman u viši rang,  današnji susret protiv Vojvodine iz Perleza nije imao rezultatski imperativ, ali viđena je dobra utakmica u kojoj su domaći fudbaleri slavili rezultatom 4:1. Nakon utakmice Miodrag Radaković predsenik takmičarske komisije FSV uručio je pehar kapitenu Nikoli Grbiću i usledila je velika bakljada domaćih navijača i slavlje na stadionu Naftagasa.

Odmah na početku, igrač gostiju, Bošnjak probija po levoj strani izlazi sam pred golmana Galina, upućuje šut koji Galin brani, ali na odbijenu loptu uspeva da natrči  i postigne gol za 1:0.  U 7. minutu prekinuta je utakmica da bi se Radovan Dabić, dugogodišnji igrač Naftagasa, oprostio od kluba i  otišao u fudbalsku penziju.

U 23. minutu, prilikom izbijanja lopte, golmanu Vojvodine Mladenoviću Popov uzima loptu, dodaje je do Milivojeva koji izjednačuje rezultat. Odlični Milivojev, u 35. minutu, proigrava Stepanova koji desno iskosa pogađa za 2:1.  Odmah na startu drugog poluvremena, na oduševljenje publike, Milivojev dovodi Elemir u vođstvo od 3:1. Bjelica u 55. minutu asistira za Jankova, koji iz peterca postiže pogodak, za ispostaviće se, konačnih 4:1. Bilo je prilika do kraja utakmice na obe strane, ali bez realizacije, tako da je sa poslednjim zviždukom sudije Gaborova počelo veliko slavlje svih prisutnih.

NAFTAGAS (E): Galin, Petrov, Grbić, Popov, Dabić R, Vukoje, Milivojev, Jankov, Bjelica, Stepanov i Tadić. Zamanici igrača: Stanković, Dabić D, Kenđa, Vidić, Kozlovački i Jelača.

VOJVODINA 1928: Mladenović, Mišić, Bogdanović, Jeftić, Kovačević, Divnić, Živanov, Mihajlović, Malbaški; Bošković i Bošnjak. Zamenici igrača: Pavlović i Knežević.

Borac 0 : 1 Mladost
Naftagas 4 : 1 Vojvodina 1928
Begej 2 : 1 Proleter
Sloboda 1 : 1 Polet
Omladinac FAM 4 : 1 Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (V) 3 : 1 Kozara