"Brzi voz" pobedom obradovao svoje navijače

Dinamo 1945 -Bečej 1918

Fudbaleri "brzog voza" ovog proleća još jednom su obradovali svoje navijače i ostvarili još jednu pobedu. U prvih 20 minuta igre domaći fudbaleri bili su bolji rival i postigli su tri pogotka u mreži gostiju iz Bečeja i rešili pitanje pobednika. U drugom minuti posle prodora po desnoj strani V. Marković je odigrao povratnu loptu do Milinkovića koji je sa desetak metara šutirao preko gola gostiju. U 7. minuti posle dobrog izvedenog kornera kapitena Jankovića, Vukašin Marković je bio najviši u skoku i zatresao mrežu golmana Milovanova. U 14. minuti dosuđen je slobodan udarac na ivici šesnaesterca za goste Žeravica je šutirao i pogodio prečku golmana Andžića. Tri minuta kasnije ponovo je V.Marković prošao po desnoj strani i uposlio Čučka koji je sa nekih pet metara udvostručio prednost "brzog voza". U 20. minutu posle dubinske lopte Čučak je bio brži od gostujućeg golmana i postigao svoj drugi pogodak na meču.

U drugom poluvremenu domaći fudbaleri nastavili su sa dobrom igrom i posle sedam minuta igre na dodavanje Jankulova, Brajović je sa desetak metara loptu poslao pod prečku Milovanova. Peti pogodak za Pančevci postigao je Lj.Pavlović posle dobre akcije kada je iskoristio priliku pred golom gostiju i bio presizan za 5:0. Gosti se nisu predavali i sa dva pogotka prvo je Kuvekalović uspeo da savlada golmana Andžića, a dva minuta kasnije Preradov je bio siguran i zatresao mrežu domaćina. Deset minuta pre kraja meča gostujući igrač Tutnjević je posle dosuđenog penala iskoristio priliku bio siguran izvođač i postavio konačan ishod meča i ujedno ublažio poraz svog tima.

Dinamo 1945 5 (3) - OFK Bečej 1918 3 (0)

Pančevo. Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Srđan Tanović (Subotica). Strelci: V.Marković u 7, Čučak u 17 i 20, Brajović u 52, Lj.Pavlović u 69 za Dinamo 1945, Kuvekalović u 76, Preradov u 79, Tutnjević u 81 minuti iz penala za OFK Bečej 1918. Žuti kartoni: Milinković, Zulfić, Lj.Pavlović (Dinamo 1945), Vinović (OFK Bečej 1918). Igrač utakmice: Čučak.

Dinamo 1945: Andžić, Kolocka, Milinković (od 46. Brajović), Zulfić, F.Ilić, Blažić, Čučak (od 61. Čikić), V.Marković (od 61. Lj.Pavlović), Janković (od 46. Vučinić), Petrović, Stojanovski (od 46. Jankulov).

OFK Bečej 1918: Milovanov, Ćuk, Milin (od 46. Preradov), Tutnjević, Kudrić, Žeravica, Kuvekalović, Zeljković, Popadić (od 62. Šormaz), Brkić, Vinović.