"Kasapi" nosili Slogu do trijumfa

"Kasapi" ponovo prate Slogu

Sloga je i drugi put ove sezone pobedila ekipu iz Rabrova, ovoga puta ubedljivo i bez velikih problema. Razigrani puleni Dušana Đokića završili su kompletan posao već u prvom poluvremenu, Anđelković je načeo mrežu simpatičnih gostiju, samo četiri minuta kasnije Savić duplira prednost "belih", da bi u finišu prvog poluvremena Veljović potvrdio četvrtu prolećnu pobedu Sloge.

U nastavku su domaći imali još šansi, ali su gosti preko Krstića smanjili vođstvo "belih". Ipak, Slogina "devetka" Dragoljub Anđelković postiže još jedan pogodak za konačnih 4-1. Ipak, dobra igra i nova pobeda Sloge otišla su u drugi plan zbog navijača. Posle mnogo godina, skoro decenije, organizovano su na stadion došli popularni "Kasapi". Navijači Sloge kao da su bili u ilegali proteklih godina, došlo je do smene generacija, ali raduje da su napravili pravu fudbalsku atmosferu i svom timu bili jak vetar u leđa. Sloga je skočila dve pozicije na tabeli i sa mnogo više optimizma čeka naredne duele.

SLOGA (KV) - RSK 4-1 (3-0)

Gradski stadion u Kraljevu Gledalaca: 200 Sudija: Vlada Đukanović (Čačak) Strelci: Anđelković u 15. i 83., Savić u 19. i Veljović u 42. minutu za Slogu,a Krstić u 70. minutu za RSK Žuti kartoni: Veljović (Sloga), Sremčević, Pujkilović, Mrvić (RSK). Igrač utakmice: Dragoljub Anđelković (Sloga).

SLOGA: Grujičić, Pronek, M. Jovanović (Nikolić), Veljović, N. Jovanović (Serdarević), Anđelković (Zarić), Gojković, Despotović, Savić (Aćimović), Markiš, Radonjić (Vučićević).

RSK: Vranić, Sremčević, M. Vasiljević (Jovanović), Pujkilović (Gaborov), A. Vasiljević (Veličković), Bićanin, Ragipović, Petković, Matović, Mrvić (Arsenijević), Krstić.

Sloga (P) 5 : 1 Sušica
Sloga (BB) 1 : 1 Takovo
Trepča 0 : 2 GFK Sloboda
Borac 1926 2 : 1 Budućnost (A)
Mladi radnik 1926 3 : 0 Rađevac
Real 1 : 2 Jedinstvo