Aranđelovčani lako prepliavali Tisu

Različito raspoloženje posle utakmice - foto: V. Jankov

I posle sedme utakmice u ovoj godini, odbojkaši Bečeja ne znaju šta je pobeda. Ekspresno, za samo 60 minuta, izgubili su od Aranđelovčana, koji su, stiče se utisak, sa pola snage stigli do nove pobede. Sa nova tri boda, Šumadija je ostala u trci za najviši plasman prvoligaškog B karavama.

- Koliko i kako treniramo, ovo je još dobar rezultat, prozborio je posle utakmice kapiten Bečejaca Nebojša Milovac i time sve kazao.

U prvom setu vodila se, koliko – toliko, izjednačena borba do 19:19, a onda su gosti dodali gas i set okončali rezultatom 25:21. U drugom setu gosti su poveli sa 5:1, Bečejci su se približili na 9:10, a od tada su Šumadinci stalno bili u vođstvu od dva do pet poena, sa koliko je i završen set (25:20). U trećem se igralo poen za poen do 4:4, onda su Bečejci napravili uspešnu seriju (12:6), posle čega su gosti počeli da pristižu (17:17), uspeli su Milovac i drugovi da se ponovo „odlepe“ (21:19), ali su Aranđelovčani anulirali prednost (22:22) i sa tri uzastopna poena priveli set (25:22) i meč kraju.

Bečej - Šumadija 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)

Bečej: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“. Gledalaca: 25. Sudije: Luka Todorović i Stefan Vasiljević (obojica iz Beograda)

Bečej: M. Rakić, Mehić, I. Vukanić, Gajičić, Piljojčić, Mirković, Bašić, Gavrić, Milovac, V. Vukanić, Marošanović.

Šumadija: Antelj, Savić, Mi. Radivojević, Radovanović, Kovač, A. Lazarević, Antić, Ma. Radivojević, N. Lazarević, Arsenijević, Starčević.