MOL Kraljevo: Morava (M) - Morava (S) 3:1

Duel dva stara rivala, dve ekipe čiji je fudbalski staž duži od 80 godina pripao je domaćinu. Iako nisu briljirali, verovatno i zbog izostanka 5 standardnih igrača, fudbaleri Morave iz Mrsaća otvarili su vrednu pobedu koja ih zadržava na drugoj poziciji. Nakon nekoliko jalovih napada domaćina i dve dosta solidne šanse gostiju domaća Morava dolazi do prednosti golom Bobana Simovića iz slobodnog udarca. Igrao se 20. minut. Gosti nakon toga sa nekoliko solidnih šuteva pokušavaju da ugroze gol Mrsaćana ali je sve završavalo ili pored ili preko gola. U 42. minutu Gvozden Torlaković prihvata loptu namešta se na udarac i silovitim udarcem vara golmana gostiju za veliku radost domaćih pristalica. U drugom delu domaćin propusta priliku, Jović je bio nedovoljno precizan glavom. Imao je i Jakovljević solidan pokušaj ali je završio preko gola. Gosti pokušavaju dubinskim loptama da naprave nešto značajnije pred protivničkim golom ali je svaki nagoveštaj prilike otklanjao danas neprelazni Milojević. U 75. minutu levi bek domaćih Nikola Torlaković odličnim centaršutem pronalazi Bobana Simovića koji glavom šalje loptu pod samu prečku za nedostižnu prednos od 3-0. Bio je ovo negov peti gol u sezoni. Samo tri minuta kasnije najopasniji igrač Sirčanske Morave Velisavljević koristi neodlučnost odbrane domaćina i lako postiže gol pored nemoćnog Jevtovića za već tada konačnih Morava Mrsać-Morava Sirča 3-1. Sudija Živanović bez većih problema vodio ovaj meč u čemu su mu pomogli igrači oba kluba svojim fer i korektnim ponašanjem kako na terenu tako i van njega. Morava: Jevtović, M. Mitrović (Mirosavić), N. Torlaković, Đ. Urdov, R. Mitrović, Milojević, Miličić, G. Torlaković (Jakovljević), B. Simović, Jović, Milošević (N. Simović).

OFK Ras 2 : 1 Čibukovac
Morava(S) 1 : 3 Gruža
Napredak 2 : 2 Stubal
Tavnik 1 : 3 Magnohrom
Jedinstvo 1 : 0 Mlada krila
Žiča 0 : 3 Zvezda
Morava(M) 2 : 1 Partizan
Šumadija 1 : 1 Lazac