Župa napunila mrežu gostiju iz Rekovca

Gosti su doputovali sa samo devet igrača na gostovanje u Aleksandrovac. Fudbaleri Župe su odigrali dobro protiv oslabljene ekipe iz Rekovca. Reviju golova otvorio je Vuletić golom u 3. minutu utakmice za 1:0. Radović je postigo gol u 9. minutu i povećao prednost svoje ekipe na 2:0. Isti igrač je u 11. minutu postigao svoj drugi gol za domaću ekipu. Do kraja poluvremena Stepić se upisuje u strelce u 14. minutu, kao i Vuletić svojim drugim golom u 31. minutu.

U drugom poluvremenu fudbaleri Župe su nastavili da pune mrežu gostiju. U 59. minutu Milićević se upisuje u strelce. Do kraja utakmice domaćin je završio sa dva igrača manje jer su van igre morali Filip Kovačević i Ivan Vuletić zbog povreda što je izazvalo veoma burne proteste domaće publike. Najlepša akcija viđena je u 82. minutu kada Ivanović iskosa sa desne  strane šutira i lobuje golmana gostiju Radosavljevića za konacnih 7:0.

Aleksandrovac- Stadion Župe. Gledalaca:100. Sudija: David Veljković (Kruševac)7. Strelci: Vuletić u 3. i 31. Radović 9. i 11. Stepić u 14. Milićević u 59. Ivanović u 82.minutu. Igrač utakmice: Ivanović.

Župa: Marković 6,5, Cvetić 6,5 (Radovanović 7), L. Stepić 7, M. Stepić 7 ( Bašić 7), L.Kovačević 6,5 (Zdravković 7), Knežević  7, Radović 7( Milićević 7,5), F.Kovačević 7, Ivanović 7, Ćirić 6,5 ( Sekulović 7), Vuletić 7.

Levač : Radosavljević 6, Nedeljković 6,5, Mijušković 6,5, Simić 6,5, Jevtić 7, Grujičić 6,5, Marković 6, Đorđević 6,5, Dimitrijević 7.