Paunović se radovao u Velsu, lider preokretom savladao Jokanovićev Šefild

Fudbaleri Redinga upisali su pobjedu u 11. kolu Čempionšipa. Ekipa Veljka Paunovića savladala je Kardif sa 1-0.

Od samog starta vodila se velika borba a Reding je golom bivšeg igrača Kardifa, Džuniora Holiea, poveo sa 1-0. Domaći su u nastavku bili neuporedivo bolji rival ali je Reding sačuvao vodstvo i došao do pobjede.

Do pobjede nije došao Šefild Slaviše Jokanovića. Iako su u 56. minuti poveli golom Gibs-Vajta, Bormut je golovima Solankea i BIlinga došao do preokreta i pobjede 2-1.

Koventri je nastavio sa sjajnim igrama na svom terenu. Iako je Fulam vodio autogolom MekFadzena, domaći su golovima dva puta Gjokeresa, Gudena i Matsena došli do veoma bitne pobjede. U prvom meču kola, Stouk je nanio prvi poraz Vest Bromu te je slavios a 1-0. Hal je nanio poraz Midlzbrou sa 2-0 dok je Blekpul savladao Blekburn sa 2-1.

Bormut je prvi sa 25 bodova, Vest Brom i Koventri imaju po 22. Na dnu su Barnsli i Piterboro sa osam te Derbi sa dva.