Donji Kopaonik pobedio prelepim golom golmana Nedića

Donji Kopaonik je na svom terenu savladao ekipu Župski Biseri 4 : 2 . Poveli su domaći fudbaleri golom golmana Nedića koji je  postigao gol iz svog sesnesterca kada je primetio da je golman gostiju izaso daleko van gola  degažira loptu a ona završava iza ledja golmana Blažića za 1: 0 Što se priznaćete retko vidja u srpskom fudbalu. Tokom prvog poluvremena igralo se na sredini terena domaćin je imao posed lopte a gosti su pokušavali iz kontrole da ugroze gol domaćina.   U 28 minutu gosti stižu do izjednačenja a strelac je Stefan Milovanović  za1: 1.

U drugom poluvremenu  ljubimac domaće publike je šutirao sa 20 metara a golman gostiju krajnjim naporom izbacuje u korner. Donji Kopaonik je poveo u 56 minutu posle kornera na povratnu loptu natrcava Lapčević i postiže gol za 2: 1. U 63 minutu  Milojević drugom loptom pronalazi Lapčevića koji šutira iskosa golman brani a na odbijenu loptu natrcava Makragić i postiže gol za 3: 1 . Samo  minut  kasnije u 64 minutu  Tomić smanjuje na 3: 2 . Konačnih 4: 2 postavio je Makragić u 75 minutu  . U sledećem kolu Donji Kopaonik je ponovo  domaćin ekipi Ribnik utakmica se igra 19. 09. 2021 u16: 00 časova.

Donji Kopaonik  - Župski Biseri 4:2 (1:1)

Razbojna- Stadion Donjeg Kopaonika,   Gledalaca: 100, Sudija : Miloš Bulatović (Trstenik)7, Strelci: Nedić 8, Lapčević 56, Makragić u 63 i 75 za Donji Kopaonik, Milovanović 28 i Tomić u 64 za Župske Bisere, Žuti kartoni: Lazić, Virijević Ž (Donji Kopaonik ), Nedeljić (Župski Biseri).

Donji Kopaonik: Nedić 8, Vučković 7, Kostić 7,   Ž. Virijević 7, M. Virijević 7, Krstojević 6, 5, Milojević 6, 5, Lapčević 7, 5, PLaniničić 7, 5, Makragić 7, Lazić 7.

Župski Biseri: Blažić 7, S. Novaković 6, 5(Đolić -) , Nedeljić 6, 5, M. Milovanović 6, 5, Novaković 6, 5, Stanković 6, 5, Erčević 6, 5, Blagojević 6, 5, S. Milovanović 7, D. Tomić 6, 5, M. Tomić 7.

Igrač Utakmice: Nedić.

Donji Kopaonik 4 : 2 Župski biseri
Ribnik 2 : 2 14. Oktobar
Jezero 2017 7 : 1 Varvarin
Omladinac 1 : 0 Vinogradar
Kamenorezac 76 1 : 0 Mladost