Južnobanatska liga Zapad plej-off: U finalu Jedinstvo Stević i Dolovo

Rezultati revanš polufinalnih mečeva plej-offa Južnobanatske lige Zapad: Jedinstvo Stević - Unirea (Uzdin) 1:0 (prvi meč 3:4), Dolovo - Glogonj 3:1 (1:0). U finalu će se sastati Dolovo - Jedinstvo Stević koje se igra u nedelju u 17:30 časova.

Jedinstvo Stević - Unirea 1:0 (0:0)

Domaći fudbaleri uspeli su golom Stefana Atanasova kad je posle centaršuta glavom savladao golmana Antonića za pobedu i prolaz u finale plej-ofa. Tokom celog susreta domaći fudbaleri imali su više prilika, ali su gosti znalački čuvali svoj gol. U 61 minuti Novković je pocrveneo i ostavio svoj tim sa decetoricom igrača što je olakšalo Kačarevcima da dođu do pobede.

Kačarevo. Sudija:Miloš Maksimović (Starčevo). Strelac: Atanasov u 86. minuti. Crveni karton: Novković u 61. minuti (Unirea). Igrač utakmice: Atanasov.

Jedinstvo Stević: Lazović, Kljajić, I.Pešovski, Momčilović, P.Okuka (Angelovski), Živaljević, S.Pešovski, Ilić, Mladenović, Atanasov, Balnožan.
Unirea:Antonić, Stejić (Holer), Kostić, Strakušek, Galić, Đurić, Penzeš, Kevdžija, Novković, Golubović (Magda), Puškaš.

Dolovo - Glogonj 3:1 (0:1)

U prvom poluvremenu gosti su poveli golom Advigova i stekli prednost. U drugom poluvremenu domaći fudbaleri nastavili su sa dobrom igrom i posle dosuđenog penala siguran je bio Kocka za izjednačenje. Svojim golom Grozdanović je doneo prednost Dolovcuma, a Karanfilovski je u poslednjem minutu meča postavio konačan rezultat ovog meča.

Dolovo. Sudija: Igor Jajić (Pančevo). Strelci: Kocka u 57. iz penala, Grozdanović u 67. Karanfilovski u 90. za Dolovo, Advigov u 36 minuti za Glogonj. Igrač utakmice: Grozdanović.

Dolovo: Ne.Đorđević, Cvetković Ševo, Milovac, Ivanišević (Nestorović), Milin (Rakonjac), Anđelović, Karanfilovski, Grozdanović, Ni.Đorđević, Kocka (Lazić).

Glogonj:Marić, N.Ilić, Tanasić, Janjić (Bojković), Hornung, Spasić (Simonović), Nikolovski, M.Milankov, Marković, Advigov, Milić.

Mundial 0 : 2 Tempo
Omladinac 1927 2 : 4 Unirea
Jedinstvo Stević 3 : 1 Glogonj