Pobjede favorita, kiks Sanderlenda

Večeras je odigrano nekoliko zaostalih mečeva u Ligi 1. Većina favorita došla je do pobjede a kiksirao je Sanderlend.

Hal Siti odigrao je sjajan meč. ''Tigrovi'' su na svom terenu savladali Akrington sa 3-0. U prvom poluvremenu pao je jedan gol a dao ga je Vilks. U nastavku su pogađali Vajk te Magenis iz penala. Do pobjede je došao i Piterboro. Poš je preokretom savladao Čarlton. Gosti su poveli pogotkom Vašingtona da bi u nastavku Smodiš sa dva gola donio pobjedu svojoj ekipi.

Portsmut je na svom terenu deklasirao Vimbldon. U prvom poluvremenu pogađali su Markis, Vilijams te Redžet da bi u nastavku Klos pogodio za konačnih 4-0. Sanderlend je opet razočarao svoje navijače. Oni su izgubili kući od Plimuta sa 2-1. Gosti su poveli golom Luisa da bi O'Brajan pogodio za 1-1. Pobjedu gostima donio je Edvards.

U ostalim mečevima postignuti su sledeći rezultati. Kru je sa 3-2 savladao Bristol Roverse, Donkaster Ročdejla sa 1-0 a MK Donsi Flitvud sa 3-1.

Hal i Linkoln imaju po 42 dok Portsmut ima 41 bod. Na dnu su Svindon i Vigan sa po 20 te Barton sa 16 bodova.