Žarkovo minimalcem do tri boda

Novajlija iz Leskovca je po prvi put gostovao u Žarkovu i pokazao se kao veoma tvrda ekipa. Igrao se muški fudbal sa puno duela, nije bilo umiranja u lepoti niti puno stvorenih prilika. Domaći su prvi pripretili u 13. minutu, Babić je šutirao sa 7-8 metara, a vratar gostiju je loptu izboksovao u korner.
Gosti su uzvratili u 22. minutu kada je Lazar Mitrović uputio snažan udarac sa ivice kaznenog prostora, lopta je prohujala kraj stative. Tri minuta kasnije na 14 metara od gola Žarkova mladi Kačar je glavom spustio loptu na nogu Saviću, on šutira snažno, ali pravo u vratara.

Veteran domaćih Kiso je oprobao udarac u 40. minutu sa 20 metara, Mladenović je vrhovima prstiju izbacio u korner. Trenutak odluke se desio u 44. minutu kada domaći dolaze u vođstvo. Posle udarca iz ugla najviši u skoku je Jovanović i sa 5 metara je loptu zakucao u mrežu.
U drugom poluvremenu nema prilika za gol osim u 55. minutu kada sa intervencijom kasni gostujući vratar, Babić biva brži u skoku, ali loptu sa peterca šalje pored stative. Do kraja se igra uglavnom između dva šesnaesterca, tako da je rezultat iz prvog poluvremena ostao na snazi, 1:0 za Žarkovo.

ŽARKOVO - DUBOČICA 1:0 (1:0)

STADION: OFK Žarkovo. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Tripković Lazar. POM.SUDIJE: Pešović Milan i Radovanović Uroš. STRELAC: Jovanović 44.min (Žarkovo). ŽUTI KARTONI: Stevanović, Babić i Tasić (Žarkovo), Nikolić i Radić (Dubočica).

ŽARKOVO: Šćekić, Ilić, Jovanović, Stojanović (Manić), Stevanović (Podunavac), Kiković, Dišić, Babić (Šošević), Kiso (Ignjatović), Tasić, Golubović (Stoiljković).
DUBOČICA: Mladenović, Nikolić, Ivanov, A.Mitrović, L.Mitrović (Stanković), Savić, Petrović (Radić), Kačar (Jovanović), Mladenović, Marković, Stojković (Milić).

IMT 3 : 0 Dinamo
Radnički (P) 0 : 3 RFK Grafičar
Kabel 1 : 0 Radnički (SM)
Radnički 1923 4 : 0 Sloga (K)
OFK Žarkovo 1 : 0 GFK Dubočica
Borac 1926 2 : 1 Železničar (P)