OFK Bor izvojevao vrednu pobedu na timom Brestovca 3:0

Fudbaleri Bora minulog vikenda u 24.kolu Okružne lige Bor izvojevali vrednu pobedu na stadionu u Slatini pred oko 300 gledalaca nad ekipom Brestovca 3:0 (1:0).

Borani su lako došli do nova tri prvenstvena boda i praktično sa još dve naredne pobede obezbediće zonaški status od naredne sezone. Ekipa Brestovca bila je dostojan rival  lideru na tabel, a glavi sudija na utakmici Uroš Pejović iz Kladova imao je pune ruke posla, korektno je obavio svoj posao na terenu. Ukupno je podelio deset žutih i jedan crveni karton gostujućem pomoćnom treneru  Draganu Ivanovu u 35.minutu prvog poluvremena zbog prigovora sa klupe.

Domaći tim u vođstvo doveo je Saša Jovanović u 27.minutu prvog poluvremena. Oba tima su imala dosta ne iskorišćenih prilika za postizanje pogotka, ali na odmor se otišlo sa minimalnom predošću domaćeg tima 1:0.

Drugo poluvreme domaćini su odigrali besprekorno. Dobro fizički pripremljena ekipa Rajka Mitića demostrirala je bolju fizičku spremu u odnosu na gostujuči tim koji se sve vreme branio.

Nakon dobrog izvedenog slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora iskosa sa desne strane Marko Terzić je svoju ekipu doveo u prednost od 2:0 igrao se 52.minut. Tačku na ovaj susret postavio je omaleni vezista Borana Lazarević u 65.minutu drugog poluvremena i svom timu obezbedio nova tri prvenstvena boda.

Lider na tabeli, fudbaleri Bora ovog vikenda gostuju u Rudnoj Glavi istoimenom timu, dok će Brestovac na svom terenu odigrati susret bez rezultatskog značaja sa timom „Poreča“ iz Donjeg Milanoca.

Sloga 0 : 0 Rajac
Radujevac 3 : 3 Zlot
Nemetali 3 : 2 Rudar
Poreč 1 : 1 Brodoremont
Bor 3 : 0 Brestovac
Krivelj 1 : 0 Rudna Glava
Branik 3 : 1 Ključ